April 25, 2024
|
St. Norbert - De Pere, WI

Women's 100 Meters

W: 2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Sidney Hoffa FR-1 Ripon 14.55 12.99 10.79 15.33 14.81 15.20 10.53 5
2 Ellie Staehling JR-3 St. Norbert 9.44 13.11 9.44 14.56 15.21 9.18 10.89 3
3 Jenna Erickson JR-3 Ripon 13.18 13.73 10.58 9.61 9.75 10.58 11.40 1
4 Morgan Cross SO-2 Lawrence 16.49 13.85 14.41 9.98 14.82 14.55 10.53 -
5 Kynaeda Gray JR-3 Ripon 10.96 14.05 12.37 18.27 16.16 10.68 11.95 -
6 Ashlee Long FR-1 Lawrence 13.37 14.37 14.52 15.38 16.10 15.38 13.22 -
7 Itzel Vega Juarez SO-2 Lawrence 13.77 14.49 16.23 11.16 13.19 12.32 10.29 -
  Ryann Vetter FR-1 St. Norbert NT NT NT NT NT NT NT -

Women's 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Sidney Hoffa FR-1 Ripon 30.15 27.16 27.44 24.18 5 1.3
2 Devin Ibarra JR-3 Ripon 32.25 28.04 32.25 31.97 3 1.3
3 Emma Ziepke SO-2 Lakeland 36.81 28.53 24.83 29.96 1 1.3
4 Madylyn Woyak FR-1 Ripon 21.54 29.10 26.78 30.85 - 1.3
5 Katie Schultz SO-2 St. Norbert 32.69 29.18 31.81 24.52 - 1.3
6 Jenna Erickson JR-3 Ripon 33.19 29.63 31.41 21.04 - 1.3
7 Laura Anna Koskinen FR-1 St. Norbert 23.15 29.68 27.31 24.94 - 1.0
8 Morgan Cross SO-2 Lawrence 24.98 30.09 25.88 38.52 - 1.0
9 Itzel Vega Juarez SO-2 Lawrence 23.05 30.33 37.92 22.45 - 1.0
10 Emily Guy FR-1 Lakeland 22.53 31.72 29.82 35.53 - 1.0
  Ellison Lilyquist FR-1 St. Norbert NT NT NT NT - NWI
  Ryann Vetter FR-1 St. Norbert NT NT NT NT - NWI
  Gaby Skorczewski FR-1 Lawrence NT NT NT NT - NWI
Women's 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Laura Anna Koskinen FR-1 St. Norbert 36.81 37.40 27.90 28.79 29.68 32.95 22.56 -
8 Morgan Cross SO-2 Lawrence 39.12 23.78 27.99 24.08 30.09 37.62 27.99 -
9 Itzel Vega Juarez SO-2 Lawrence 28.82 34.28 35.19 23.66 30.33 23.66 28.82 -
10 Emily Guy FR-1 Lakeland 29.82 22.84 25.06 31.09 31.72 41.24 38.07 -
  Ellison Lilyquist FR-1 St. Norbert NT NT NT NT NT NT NT -
Women's 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Sidney Hoffa FR-1 Ripon 19.83 28.25 27.16 25.53 21.73 5
2 Devin Ibarra JR-3 Ripon 19.63 21.88 28.04 33.65 22.72 3
3 Emma Ziepke SO-2 Lakeland 20.26 29.10 28.53 34.53 34.81 1
4 Madylyn Woyak FR-1 Ripon 29.69 32.31 29.10 21.83 36.09 -
5 Katie Schultz SO-2 St. Norbert 32.39 24.22 29.18 35.02 31.52 -
6 Jenna Erickson JR-3 Ripon 23.41 28.45 29.63 36.15 26.67 -
  Ryann Vetter FR-1 St. Norbert NT NT NT NT NT -
  Gaby Skorczewski FR-1 Lawrence NT NT NT NT NT -

Women's 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Emma Ziepke SO-2 Lakeland 1:01.92 55.73 5
2 Gaby Skorczewski FR-1 Lawrence 1:01.97 55.78 3
3 Madylyn Woyak FR-1 Ripon 1:03.27 53.15 1
4 Devin Ibarra JR-3 Ripon 1:03.63 1:04.91 -
5 Bijou Phillips SO-2 St. Norbert 1:03.80 1:05.72 -
6 Faith Onukaogu SO-2 Lawrence 1:04.61 1:10.43 -
7 Kera Riley FR-1 St. Norbert 1:05.00 1:04.35 -
8 Laura Anna Koskinen FR-1 St. Norbert 1:08.63 1:10.69 -

Women's 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Jenny Cortes SO-2 Ripon 2:19.17 1:49.95 5
2 Isabelle Willett JR-3 Ripon 2:27.41 1:46.14 3
3 Kendra Troxel FR-1 St. Norbert 2:28.05 2:17.69 1
4 Cristyn Oliver JR-3 Lawrence 2:28.74 1:56.02 -
5 Anna Fitzgerald FR-1 St. Norbert 2:34.48 3:19.28 -
6 Sarah Welsch FR-1 St. Norbert 2:41.27 2:44.50 -
7 Macy Goldthorpe SO-2 Ripon 2:49.69 3:21.94 -
  Ella Jerdee SO-2 St. Norbert NT NT -
  Ella Fajardo-Wilde FR-1 Lawrence DNF DNF -

Women's 1500 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cristyn Oliver JR-3 Lawrence 4:52.20 5
2 Riley Winebrenner JR-3 Lawrence 5:00.32 3
3 Edythmae Frodl JR-3 Lawrence 5:07.03 1
4 Minnie Hoffman FR-1 Ripon 5:10.33 -
5 Chloe Pierson SR-4 St. Norbert 5:14.84 -
6 Ella Jerdee SO-2 St. Norbert 5:17.47 -
7 Ximena Juarez FR-1 Ripon 5:24.71 -
8 Laura Henze FR-1 Lawrence 5:31.06 -
9 Eli Wunderlich SO-2 Lawrence 6:04.09 -
10 Johanna Ibarra FR-1 Ripon 6:08.64 -
11 Lily Truskowski FR-1 St. Norbert 6:11.90 -
12 Natalie Drane JR-3 St. Norbert 6:29.86 -

Women's 5000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Mikayla Flyte JR-3 Ripon 22:25.05 20:17.96 14:49.64 13:56.69 17:17.91 17:39.09 13:24.91 5
2 Alison Denamur JR-3 Ripon 17:12.62 15:26.16 18:37.78 19:20.36 22:10.69 17:44.55 20:13.59 3
3 Mya Garcia FR-1 Ripon 18:55.75 22:58.21 27:13.44 18:55.75 24:02.02 21:16.12 17:26.42 1
4 Madison DeCleene FR-1 St. Norbert 26:30.91 21:22.99 20:44.50 22:39.97 22:14.31 21:22.99 24:09.78 -
  Kristin Hintz JR-3 St. Norbert NT NT NT NT NT NT NT -
  Brenna Cisler SR-4 St. Norbert NT NT NT NT NT NT NT -
  Catherine Fairbanks FR-1 St. Norbert NT NT NT NT NT NT NT -
  Berkeley Krell SO-2 Lawrence NT NT NT NT NT NT NT -
  Greta Mahler JR-3 Ripon DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF -

Women's 10,000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Althea Foster JR-3 Lawrence 32:14.60 48:21.89 43:31.70 41:06.61 40:18.24 5
2 Jasmine Moldenhauer JR-3 Lawrence 33:40.15 35:22.44 33:14.58 35:48.01 42:37.15 3

Women's 100 Hurdles

W: 2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Bridget Finn JR-3 Ripon 18.52 19.29 12.50 13.43 15.43 11.73 12.97
2 Ellison Lilyquist FR-1 St. Norbert 19.57 15.35 16.31 18.03 19.18 18.42 13.62
3 Laci Hoeksema SO-2 St. Norbert 23.46 22.25 17.80 21.44 20.22 14.36 23.05

Women's 400 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Bridget Finn JR-3 Ripon 1:05.64 1:19.43 51.86 1:08.27 1:03.02 58.42 5
2 Emily Guy FR-1 Lakeland 1:13.36 1:03.09 1:35.37 1:29.50 54.29 1:11.16 3
3 Kiki Sherman JR-3 Ripon 1:13.93 1:12.46 1:02.84 56.93 57.67 1:34.63 1
4 Gretchen Lane JR-3 St. Norbert 1:15.33 1:11.57 1:22.87 52.73 1:34.92 54.24 -
5 Kyra Kopec FR-1 St. Norbert 1:18.36 58.77 1:30.12 1:12.88 1:39.52 1:04.26 -
6 Nicole Arnhold SO-2 Ripon 1:19.03 1:13.50 56.91 1:05.60 1:27.73 1:15.87 -
  Aspen Fredrick SO-2 St. Norbert NT NT NT NT NT NT -

Women's 3000 Steeplechase

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Kiki Sherman JR-3 Ripon 14:18.80 12:20.34 15:18.03 5
2 Jane Partsch FR-1 Lawrence 14:05.09 12:27.86 10:50.64 3
3 Ellee Grunwald JR-3 St. Norbert 12:44.01 12:29.03 14:13.90 1
4 Mari Rummel FR-1 Lawrence 12:55.30 14:11.97 12:46.78 -
  Catherine Fairbanks FR-1 St. Norbert DNF DNF DNF -
  Carsen Gatz SR-4 St. Norbert DNF DNF DNF -

Women's High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Chloe Studinski FR-1 Ripon 1.83m 1.55m 1.43m 1.16m 5' 1" 5
  • 1.20
    PPP
  • 1.25
    PPP
  • 1.30
    PPP
  • 1.35
    XO
  • 1.40
    O
  • 1.45
    O
  • 1.50
    O
  • 1.55
    XO
  • 1.58
    XXX
2 Nicole Arnhold SO-2 Ripon 0.96m 1.30m 1.07m 1.43m 4' 3.25" 3
  • 1.20
    O
  • 1.25
    O
  • 1.30
    XO
  • 1.35
    XXX

Women's Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Isabella Galindo SO-2 St. Norbert 3.03m 3.73m 3.06m 2.17m 2.30m 10' 0.5" 5
  • 2.31
    PPP
  • 2.46
    PPP
  • 2.61
    PPP
  • 2.76
    XO
  • 2.91
    O
  • 3.06
    O
  • 3.21
    XXX
2 Lexa Wittmaack FR-1 St. Norbert 2.93m 3.48m 2.76m 3.42m 1.93m 9' 0.5" 3
  • 2.31
    O
  • 2.46
    O
  • 2.61
    O
  • 2.76
    O
  • 2.91
    XXX
3 Jaden Propson FR-1 St. Norbert 2.92m 1.98m 2.61m 3.24m 3.08m 8' 6.75" 1
  • 2.31
    XO
  • 2.46
    O
  • 2.61
    O
  • 2.76
    XXX

Women's Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Sidney Hoffa FR-1 Ripon 4.86m 5.28m 6.55m 6.60m 6.81m 6.28m 17' 4" 5
  • FOUL  
  • 5.16 (1.2)
  • FOUL  
  • 5.28 (+0.0)
  • 5.09 (1.6)
  • FOUL  
2 Marissa Lorenz JR-3 St. Norbert 6.13m 5.07m 4.82m 4.36m 3.75m 5.07m 16' 7.75" 3
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 4.91 (0.9)
  • 4.96 (2.1)
  • 5.07 (2.4)
  • 5.06 (0.7)
3 Bridget Finn JR-3 Ripon 3.91m 4.95m 5.15m 4.36m 3.61m 5.10m 16' 3" 1
  • 4.86 (1.4)
  • 4.95 (3.3)
  • 4.63 (3.0)
  • 4.56 (1.1)
  • 4.70 (1.3)
  • 4.50 (1.6)
4 Ellie Staehling JR-3 St. Norbert 6.01m 4.73m 4.68m 3.97m 4.07m 5.82m 15' 6.25" -
  • 4.73 (1.0)
  • FOUL  
  • 4.71 (1.4)
  • 4.72 (1.0)
  • 4.49 (1.2)
  • 4.53 (1.9)
5 Laci Hoeksema SO-2 St. Norbert 5.56m 4.63m 4.49m 5.42m 5.93m 5.23m 15' 2.25" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 4.55 (2.3)
  • 4.28 (0.3)
  • FOUL  
  • 4.63 (0.8)
6 Kynaeda Gray JR-3 Ripon 4.62m 4.40m 5.32m 5.59m 4.09m 4.00m 14' 5.25" -
  • 4.37 (1.8)
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 3.90 (0.7)
  • 4.40 (1.5)
7 Ellison Lilyquist FR-1 St. Norbert 4.30m 4.39m 4.61m 3.69m 4.83m 4.92m 14' 5" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 4.04 (1.5)
  • 4.21 (1.0)
  • 4.33 (1.0)
  • 4.39 (1.9)

Women's Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Marissa Lorenz JR-3 St. Norbert 9.50m 9.94m 10.80m 11.66m 35' 5.25" 5
  • 10.74 (+0.0)
  • FOUL  
  • 10.74 (-0.1)
  • 10.65 (1.6)
  • FOUL  
  • 10.80 (1.8)
2 Alli Clark FR-1 St. Norbert 8.91m 10.90m 10.48m 11.00m 34' 4.75" 3
  • FOUL  
  • 10.41 (+0.0)
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 10.48 (1.2)
3 Ashlee Long FR-1 Lawrence 12.44m 9.05m 9.95m 12.34m 32' 7.75" 1
  • 9.41 (1.8)
  • 9.04 (1.9)
  • 9.21 (2.8)
  • 9.18 (0.9)
  • 9.95 (0.7)
  • FOUL  
4 Anna Vanden Acker SO-2 Lawrence 10.83m 7.95m 9.94m 11.43m 32' 7.5" -
  • FOUL  
  • 9.33 (3.1)
  • FOUL  
  • 9.94 (1.1)
  • 9.86 (2.0)
  • 9.89 (1.7)
5 Nicole Arnhold SO-2 Ripon 7.13m 11.29m 9.90m 12.57m 32' 5.75" -
  • 9.85 (2.4)
  • 9.21 (0.3)
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 9.90 (0.3)
  • 9.81 (0.3)

Women's Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Peyton Panka SR-4 St. Norbert 14.60m 12.64m 13.87m 12.27m 15.71m 13.99m 40' 3.25" 5
  • 12.00  
  • 11.80  
  • 12.10  
  • 12.27  
  • 12.04  
  • FOUL  
2 Kalyn Otzelberger JR-3 Ripon 12.16m 14.42m 15.50m 11.92m 14.54m 12.64m 39' 1.25" 3
  • 11.43  
  • 11.57  
  • FOUL  
  • 11.92  
  • 11.46  
  • 11.78  
3 Taylor Thiry SO-2 St. Norbert 13.27m 13.27m 10.57m 11.74m 9.86m 13.74m 38' 6.25" 1
  • 10.54  
  • 11.12  
  • FOUL  
  • 11.40  
  • 11.74  
  • 10.92  
4 Sophia Larson SO-2 Ripon 12.08m 8.61m 9.60m 9.90m 7.33m 10.10m 32' 5.75" -
  • 8.45  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 9.66  
  • 9.90  
5 Emily Gajewski JR-3 Lawrence 9.88m 10.64m 10.84m 9.59m 10.74m 9.40m 31' 5.75" -
  • 8.90  
  • 8.98  
  • 9.44  
  • 9.59  
  • 9.27  
  • 9.51  
6 Grace Fox JR-3 Lawrence 9.62m 6.45m 7.24m 8.83m 6.18m 10.33m 28' 11.75" -
  • 8.83  
  • 8.73  
  • 8.57  
  • 8.64  
  • 8.14  
  • 8.72  
  Gloria Tyler JR-3 St. Norbert DNS DNS DNS DNS DNS DNS NM -
  •  
  Cora Anderson FR-1 St. Norbert DNS DNS DNS DNS DNS DNS NM -
  •  

Women's Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Kalyn Otzelberger JR-3 Ripon 42.29m 27.16m 36.86m 38.80m 127' 3" 5
  • 35.14  
  • 38.80  
  • FOUL  
  • 37.11  
  • 35.91  
  • FOUL  
2 Grace Fox JR-3 Lawrence 28.93m 43.57m 33.57m 35.71m 117' 2" 3
  • 31.30  
  • FOUL  
  • 35.04  
  • 30.73  
  • FOUL  
  • 35.71  
3 Taylor Thiry SO-2 St. Norbert 45.98m 38.91m 37.49m 35.37m 116' 0" 1
  • 35.37  
  • FOUL  
  • 32.54  
  • 33.72  
  • FOUL  
  • FOUL  
4 Jolie Foreman SO-2 St. Norbert 35.78m 33.79m 27.83m 33.13m 108' 8" -
  • 31.09  
  • 33.13  
  • 30.85  
  • 31.82  
  • 31.85  
  • 32.39  
5 Aparna Gajulapalli JR-3 Lawrence 40.51m 27.54m 30.38m 31.65m 103' 10" -
  • FOUL  
  • 30.00  
  • 31.65  
  • 31.61  
  • FOUL  
  • FOUL  
6 Mackenzie Schuh FR-1 Lawrence 33.39m 31.39m 33.96m 28.54m 93' 8" -
  • 25.44  
  • 26.27  
  • 28.54  
  • 27.10  
  • 27.09  
  • FOUL  
7 Cora Anderson FR-1 St. Norbert 19.22m 24.63m 25.72m 27.07m 88' 10" -
  • 24.48  
  • 27.07  
  • FOUL  
  • 24.58  
  • 26.20  
  • FOUL  
8 Gloria Tyler JR-3 St. Norbert 24.71m 22.83m 31.96m 26.86m 88' 1" -
  • FOUL  
  • 21.64  
  • 24.83  
  • 26.86  
  • 26.55  
  • FOUL  
9 Sophia Larson SO-2 Ripon 28.12m 31.79m 19.07m 24.45m 80' 2" -
  • FOUL  
  • 23.04  
  • 24.45  
  • 22.61  
  • FOUL  
  • 22.24  
10 Emily Gajewski JR-3 Lawrence 22.43m 14.15m 19.60m 20.21m 66' 4" -
  • 20.21  
  • FOUL  
  • FOUL  

Women's Hammer

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK CONV SC
1 Gloria Tyler JR-3 St. Norbert 39.67m 40.90m 134' 2" 5
  • 40.90  
  • 39.09  
  • 39.99  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 40.12  
2 Kalyn Otzelberger JR-3 Ripon 34.25m 39.82m 130' 8" 3
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 38.93  
  • FOUL  
  • 39.82  
  • FOUL  
3 Emily Gajewski JR-3 Lawrence 37.10m 34.35m 112' 8" 1
  • FOUL  
  • 27.40  
  • 20.38  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 34.35  
4 Aparna Gajulapalli JR-3 Lawrence 28.34m 31.14m 102' 2" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 31.14  
  • 29.38  
  • FOUL  
5 Sophia Larson SO-2 Ripon 29.42m 30.97m 101' 7" -
  • 30.97  
  • 27.64  
  • FOUL  
  • 29.03  
  • FOUL  
  • 28.04  
6 Jolie Foreman SO-2 St. Norbert 37.60m 29.15m 95' 8" -
  • FOUL  
  • 29.15  
  • 28.89  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
7 Jada Johnson SO-2 Ripon 25.31m 27.51m 90' 3" -
  • 24.00  
  • 27.51  
  • FOUL  
  • 23.31  
  • 23.81  
  • FOUL  
8 Sam Kobylski FR-1 Ripon 29.23m 26.10m 85' 7" -
  • 25.47  
  • 26.10  
  • 24.35  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
9 Mackenzie Schuh FR-1 Lawrence 20.70m 20.91m 68' 7" -
  • 20.65  
  • 17.27  
  • 20.91  
  • 19.74  
  • 19.60  
  • 18.41  

Women's Javelin

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Peyton Panka SR-4 St. Norbert 42.26m 49.49m 36.55m 38.07m 124' 11" 5
  • 36.78  
  • 36.17  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 38.07  
2 Grace Fox JR-3 Lawrence 28.80m 27.07m 39.91m 34.70m 113' 10" 3
  • 30.12  
  • 31.98  
  • 25.37  
  • 30.03  
  • 34.70  
  • 31.04  
3 Bridget Finn JR-3 Ripon 32.57m 29.75m 26.31m 31.32m 102' 9" 1
  • 29.96  
  • 31.06  
  • 31.32  
  • PASS  
  • PASS  
  • 29.64  
4 Ellison Lilyquist FR-1 St. Norbert 24.97m 33.58m 23.53m 28.70m 94' 2" -
  • 22.84  
  • 28.11  
  • 28.70  
  • 24.50  
  • 26.15  
  • 25.37  
5 Cora Anderson FR-1 St. Norbert 17.41m 29.91m 19.62m 24.52m 80' 5" -
  • FOUL  
  • 24.52  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
6 Alli Clark FR-1 St. Norbert 20.67m 27.32m 29.70m 23.76m 77' 11" -
  • 17.39  
  • 20.09  
  • 23.17  
  • 16.47  
  • 21.77  
  • 23.76  
7 Sam Kobylski FR-1 Ripon 28.68m 20.88m 17.66m 22.94m 75' 3" -
  • 22.65  
  • 22.45  
  • 20.90  
  • 22.94  
  • 2.80  
  • 22.64  
8 Gloria Tyler JR-3 St. Norbert 24.43m 20.78m 29.68m 22.83m 74' 11" -
  • 20.96  
  • 22.83  
  • 22.20  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
9 Kynaeda Gray JR-3 Ripon 15.40m 27.06m 15.62m 22.00m 72' 2" -
  • FOUL  
  • 19.72  
  • 22.00  
  • PASS  
  • PASS  
  • 21.24  
10 Jada Johnson SO-2 Ripon 24.15m 19.45m 15.81m 21.37m 70' 1" -
  • 21.00  
  • 21.37  
  • FOUL  
11 Aspen Fredrick SO-2 St. Norbert 18.91m 19.11m 21.13m 20.12m 66' 0" -
  • 17.30  
  • 20.12  
  • 19.67  
12 Mariana Zendejas JR-3 Lawrence 21.08m 23.95m 20.88m 19.16m 62' 10" -
  • 16.89  
  • 19.16  
  • 17.88  
13 Mackenzie Schuh FR-1 Lawrence 14.50m 20.74m 11.80m 16.86m 55' 4" -
  • FOUL  
  • 16.86  
  • 13.87  
14 Aparna Gajulapalli JR-3 Lawrence 15.44m 19.99m 12.84m 16.25m 53' 4" -
  • 13.68  
  • FOUL  
  • 16.25