April 20, 2024
|
Winnisquam Regional - Tilton, NH

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Elijah Bodanza FR Hillsboro-Deering 4:43.73 10
2 Isaac Nudd-Homeyer JR Inter-Lakes 4:48.54 8
3 Gunner Currier JR Mascoma Valley 4:50.90 6
4 Jed Bentley SO Monadnock 4:54.27 5
5 Jace Joslyn SR Monadnock 4:54.40 4
6 Peyton Joslyn SO Monadnock 4:54.43 3
7 Carlton Lampinen SR Monadnock 4:54.64 2
8 Carter Forest SR Gilford 4:55.40 1
9 Gunnar Marvel SO Gilford 5:04.24 -
10 Henry Osmer SR Winnisquam 5:04.56 -
11 Carl Russell FR Mascoma Valley 5:12.07 -
12 David Swain JR Winnisquam 5:21.46 -
13 Max Bowman SR Berlin 5:24.00 -
14 Philipp Rompf SR Winnisquam 5:24.89 -
15 Trevor Maheu JR Mascoma Valley 5:28.37 -
16 Justin Tardif JR Winnisquam 5:32.62 -
17 Lance Labens FR White Mountains 5:52.47 -
18 Alessio Calderara SR Winnisquam 6:00.32 -
19 Stinson Myles SO White Mountains 6:16.82 -
20 Dylan Allard SR Winnisquam 6:17.67 -
21 Chris Boksanske SO Inter-Lakes 6:17.78 -
22 Nathaniel Tanner FR Monadnock 6:23.88 -
23 Evan Christensen SR Belmont 6:26.21 -
24 Louis Neal FR Hillsboro-Deering 6:37.19 -
25 Luke Larrabee FR Winnisquam 6:48.18 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Elijah Bodanza FR Hillsboro-Deering 4:49.41 3:24.29 3:52.66 3:35.64 4:43.73 10
2 Isaac Nudd-Homeyer JR Inter-Lakes 4:25.46 3:42.18 5:14.51 5:08.74 4:48.54 8
3 Gunner Currier JR Mascoma Valley 4:45.09 4:01.45 5:46.17 5:08.36 4:50.90 6
4 Jed Bentley SO Monadnock 3:43.65 5:59.01 6:13.73 4:16.02 4:54.27 5
5 Jace Joslyn SR Monadnock 6:16.84 5:15.01 5:00.29 5:35.62 4:54.40 4
6 Peyton Joslyn SO Monadnock 4:51.49 4:54.43 4:10.27 6:16.87 4:54.43 3
7 Carlton Lampinen SR Monadnock 5:53.57 6:05.36 6:14.20 5:32.95 4:54.64 2
8 Carter Forest SR Gilford 4:17.00 3:47.46 5:45.62 3:53.37 4:55.40 1
9 Gunnar Marvel SO Gilford 4:45.99 4:33.82 6:32.47 4:09.48 5:04.24 -
10 Henry Osmer SR Winnisquam 5:50.25 5:41.11 5:16.75 4:00.61 5:04.56 -
11 Carl Russell FR Mascoma Valley 5:33.92 6:05.13 5:08.95 3:50.94 5:12.07 -
12 David Swain JR Winnisquam 5:40.75 6:03.25 5:53.61 4:46.10 5:21.46 -
14 Philipp Rompf SR Winnisquam 6:07.13 6:23.37 5:15.15 4:45.91 5:24.89 -
15 Trevor Maheu JR Mascoma Valley 5:48.08 4:48.97 5:54.64 3:56.43 5:28.37 -
16 Justin Tardif JR Winnisquam 7:05.76 5:25.97 5:42.60 5:15.99 5:32.62 -
17 Lance Labens FR White Mountains 4:06.73 4:59.60 5:20.75 6:27.72 5:52.47 -
18 Alessio Calderara SR Winnisquam 5:17.09 4:12.23 4:23.04 6:50.77 6:00.32 -
19 Stinson Myles SO White Mountains 6:54.51 5:46.68 7:32.19 4:57.69 6:16.82 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
13 Max Bowman SR Berlin 5:24.00 5:07.80 4:41.88 6:09.36 -
20 Dylan Allard SR Winnisquam 6:17.67 4:50.81 5:13.47 7:48.31 -
21 Chris Boksanske SO Inter-Lakes 6:17.78 7:59.78 4:35.78 5:51.34 -
22 Nathaniel Tanner FR Monadnock 6:23.88 6:16.21 7:56.02 4:55.59 -
23 Evan Christensen SR Belmont 6:26.21 4:57.39 5:51.46 6:37.80 -
24 Louis Neal FR Hillsboro-Deering 6:37.19 6:05.42 4:53.92 6:17.33 -
25 Luke Larrabee FR Winnisquam 6:48.18 7:08.59 8:34.31 7:57.57 -