February 16-17, 2024
|
Traz Powell Stadium

Boys 400m Dash Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jayvian Greene SR Montverde Academy 52.18 43.17 47.43 48.86 35.58 52.65 50.75 10
2 Curtis Bain SR Miami Southridge 42.45 35.62 48.79 59.04 50.26 34.64 55.14 8
3 Dallas Desouza SR Cardinal Newman 49.83 39.57 48.85 40.06 48.85 52.27 42.50 6
4 Avery McCray SO Miami Southridge 56.00 1:03.43 49.55 1:00.45 1:03.43 34.69 43.61 5
5 Andrew Brown SO Miami Norland 55.16 47.21 49.69 1:01.62 57.15 40.75 1:01.62 4
6 Justin Weaver JR Columbus 1:05.06 1:01.53 50.43 39.34 41.36 56.49 45.90 3
7 Benjamin Hanks JR Miami Washington 45.97 43.44 50.51 54.55 57.59 58.09 50.01 2
  Joel Mintze JR Miami Northwestern DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS -

Boys 400m Dash Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Jayvian Greene SR Montverde Academy 46.99 38.07
2 Dallas Desouza SR Cardinal Newman 48.74 55.08
3 Curtis Bain SR Miami Southridge 48.88 41.55
4 Avery McCray SO Miami Southridge 49.09 57.44
5 Andrew Brown SO Miami Norland 49.11 42.73
6 Justin Weaver JR Columbus 50.04 56.05
7 Benjamin Hanks JR Miami Washington 50.29 1:00.35
8 Joel Mintze JR Miami Northwestern 50.53 1:03.67
9 Eric Collins SR South Broward 50.82 36.09
10 Jeshua Ruskin SO Western 50.82 56.41
11 Tristan Watson SR Boyd Anderson 50.99 52.01
12 Edward FarleyKendrick SR Homestead 51.06 1:01.28
13 Jordan Evans FR Flanagan 51.09 52.63
14 Austin Fenn SR Pembroke Pines Charter 51.15 1:05.48
15 Zamarion Lawson FR Columbus 51.30 37.97
16 Ronald Daniels SO Flanagan 51.70 47.57
17 chambers chaz JR Everglades 51.75 59.00
18 Antonio Branch JR Miami Washington 51.93 1:06.47
19 Braylon Williams SR Miami Southridge 52.16 47.99
20 Marckenzy Joseph FR Miami Northwestern 52.22 1:02.15
21 Maks Cardero FR Columbus 52.32 1:07.50
22 Travis Cupidore SR Boyd Anderson 52.38 56.05
23 Hezekiah Thomas SR Hallandale 52.59 53.12
24 Darius Smith JR Chaminade-Madonna 52.63 50.00
25 Breylan Adams SR Cypress Bay 52.70 1:03.24
26 De'Sean Stephens JR Coral Springs 52.73 43.24
27 Ryan Terentis JR Spanish River 52.82 49.65
28 Carlos Avila-Lopez FR NSU University 53.12 41.44
29 Luke Rosenthal SR West Boca Raton 53.15 42.52
30 Ajavion Willis FR Columbus 53.21 1:00.13
31 MICHAEL AKINBEHINJE SO Pembroke Pines Charter 53.31 1:07.17
32 Mitchell Beckford SR South Broward 53.52 43.89
33 Ashton Mitchell FR St. Thomas Aquinas 53.53 43.36
34 Hakeem Labissiere SR Miami Northwestern 53.60 45.03
35 David Jean FR Boyd Anderson 53.67 52.06
36 Douglas Livermore JR South Plantation 53.72 1:00.71
37 Jaedan Liranzo FR Braddock 53.78 1:06.69
38 Jacques Armstrong SR Stranahan 53.82 53.29
39 Desmond Howard JR Miramar 53.83 54.37
40 Zamarion Johnson SR Flanagan 54.04 55.12
41 Cedric Sapp SR Dillard 54.07 42.18
42 Teddrick Oatman FR Dillard 54.07 49.75
43 Kendall Sloane FR St. Thomas Aquinas 54.10 1:01.68
44 Jeremiah Mertillien JR North Miami 54.12 45.46
45 Ky'Marlei Brown FR American Heritage 54.26 37.99
46 Avery Leonse JR North Miami 54.33 55.96
47 Cody Hall SO Cardinal Gibbons 54.43 41.37
48 Mekhi Hicks JR American Heritage 54.47 46.30
49 Landon Kelly SO NSU University 54.50 59.95
50 Amare Lee SR Miami Carol City 54.55 1:07.65
51 Jeremiah Alcime JR Pembroke Pines Charter 54.58 1:03.86
52 Fernando Louis SR Miami Carol City 54.69 41.02
53 Richard Madden JR Spanish River 54.76 49.29
54 Torian Johnson JR Miami Carol City 54.91 1:02.05
55 Bryan Jones FR South Plantation 55.00 53.35
56 Khamari Williams JR Homestead 55.10 1:10.53
57 Bryant Gongora SO Mater Academy 55.14 55.70
58 Doremy Joseph SO Miami Norland 55.16 59.58
59 Jerome Malcolm SR Cypress Bay 55.26 48.08
60 Alejandro Penela FR Pembroke Pines Charter 55.29 56.40
61 Jose-miguel Munguia JR American Heritage 55.34 57.56
62 Qwesi Allen SR St. Thomas Aquinas 55.35 1:03.10
63 Justin Garcia JR Braddock 55.50 54.39
64 Gregory Bell JR Pompano Beach 55.57 1:04.47
65 Maurice Hudson SR Miami Norland 55.77 51.87
66 Vensky Souffrant SO Stranahan 55.85 41.89
67 Nicholas Wilton JR South Dade 55.88 41.91
68 Matthew Campbell JR Coral Springs 56.03 49.31
69 Maximus Garland SR Miami Sunset 56.11 47.70
70 Nicsaint Joseph SO Miami Northwestern 56.37 44.54
71 Anthony Cano FR Braddock 56.47 1:02.12
72 Gavin-Dale Miller SO St. Thomas Aquinas 56.66 1:11.40
73 Curtis Bryant SR Miami Southridge 56.88 1:12.24
74 Nicholas Abreu SO South Dade 57.08 1:07.36
75 Marcus Mandat JR Homestead 57.45 45.39
76 Lorenzo Nicholson SO Cardinal Gibbons 57.59 56.44
77 Samuel Beaulauriet SO John A. Ferguson 57.70 53.09
78 Armond Weston FR South Dade 57.82 56.67
79 Corey Scott FR Miramar 58.04 48.18
80 T'Mari Lockhart SO Flanagan 58.50 44.46
81 Jorell Tassy SO Dunbar 58.66 1:09.22
82 Weilen Hernandez SR Miami Sunset 58.86 1:06.52
83 Jordan Tintera JR John A. Ferguson 58.87 48.87
84 David Rodriguez SO Braddock 58.91 58.91
85 Christian Espinal SO Southwest Miami 59.24 55.69
86 Ja'Kory Facey JR Miramar 59.33 57.55
87 Marek Marcellas JR Monsignor Pace 1:00.20 57.19
88 Jim Saint JR Miami Carol City 1:00.31 49.46
89 Amor Coachman SO Chaminade-Madonna 1:00.52 55.08
90 Johnathan Jordan SO Dunbar 1:00.75 1:16.55
91 Victor Lenard FR South Dade 1:00.75 56.50
92 Benjamin Joesph SO Coral Springs 1:01.00 44.53
93 Artavis West SO Southwest Miami 1:01.06 51.29
94 Gecari Ponder FR American 1:01.19 1:11.60
95 Giancarlos Diaz SO Coral Reef 1:01.30 45.98
96 Djvens Acceus JR Coral Reef 1:01.36 54.61
97 Justin Fowler FR Monsignor Pace 1:01.40 53.42
98 Darshan Ravindran SO Cypress Bay 1:01.42 57.12
99 Damian Ricardo JR John A. Ferguson 1:01.50 1:04.58
100 Joshua Toussaint SO NSU University 1:01.74 51.25
101 Tyreke Williams SO Miramar 1:01.87 57.54
102 Jason Matute SO South Broward 1:01.88 50.13
103 Angel Rodriguez FR Coral Reef 1:02.59 56.34
104 Emanuel Pacateque SO South Miami 1:02.90 58.50
105 Karl Monroe FR NSU University 1:03.22 49.95
106 Sergio Napoles SO iMater Prep 1:03.54 1:07.36
107 Jammy Sanon SO Chaminade-Madonna 1:07.24 1:19.35
108 Jaelan Sealy JR Monsignor Pace 1:08.44 1:02.97
109 Tyrese Hardwick JR American 1:10.85 1:31.40
110 Nathan Gonzalez 6 iMater Prep 1:18.49 1:12.21
  Jamel Baez JR Mater Academy DQ DQ
  Yousef Safa SO Cypress Bay DNS DNS
  Marlon Brown FR Monsignor Pace DNS DNS
  Shmar Akande JR South Broward DNS DNS
  Zae Thomas JR American Heritage DNS DNS
  Fabulis Scott JR Miami Washington DNS DNS
  Jordan Campbell SO Miami Norland DNS DNS
  Ahmad Fambro SR Coral Gables DNS DNS
  Gavin Beharry SO Pompano Beach DNS DNS
  Jacob Thomas FR Chaminade-Madonna DNS DNS
  Brendon Simmons FR Somerset Academy (PP) DNS DNS
  Christopher Pettit SR Somerset Academy (PP) DNS DNS
  Jamari McKnight SO Homestead DNS DNS
  Rory Ramnarine JR South Plantation DNS DNS
  Jordan Santana SR Mater Academy DNS DNS
  Ethan Davis JR Mater Academy DNS DNS
  Jayden McBride JR Western DNS DNS
  Jamaal Elliott FR Western DNS DNS
  Trevion Mizell SO Western DNS DNS
  Nassyr Gomez SR Miami Coral Park DNS DNS
  Princeton Munroe SO Coral Springs DNS DNS
  Jackson Miller JR Cardinal Newman DNS DNS
  O'Hara Tommie SO Boyd Anderson DNS DNS
  Kamron Brown FR Montverde Academy DNS DNS
  Anthony Picciano SR Montverde Academy DNS DNS
  Santiago Rodriguez SR Downtown Doral Charter DNS DNS
  Christopher Luquez SR Downtown Doral Charter DNS DNS
  Jose Molina JR Downtown Doral Charter DNS DNS
  Jacobo Perozo SR Downtown Doral Charter DNS DNS
  Osvaldo Afonsoperez   South Miami DNS DNS
  Zuberi Graham FR South Miami DNS DNS
  Yadhir Arguello JR South Miami DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
10 Jeshua Ruskin SO Western 50.82 46.76
25 Breylan Adams SR Cypress Bay 52.70 43.75
30 Ajavion Willis FR Columbus 53.21 50.55
60 Alejandro Penela FR Pembroke Pines Charter 55.29 54.74
73 Curtis Bryant SR Miami Southridge 56.88 43.23
84 David Rodriguez SO Braddock 58.91 1:07.16
109 Tyrese Hardwick JR American 1:10.85 58.10
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
22 Travis Cupidore SR Boyd Anderson 52.38 46.10
33 Ashton Mitchell FR St. Thomas Aquinas 53.53 49.79
55 Bryan Jones FR South Plantation 55.00 53.90
76 Lorenzo Nicholson SO Cardinal Gibbons 57.59 49.53
100 Joshua Toussaint SO NSU University 1:01.74 1:17.80
106 Sergio Napoles SO iMater Prep 1:03.54 1:06.72
  Shmar Akande JR South Broward DNS DNS
  Ahmad Fambro SR Coral Gables DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Jayvian Greene SR Montverde Academy 46.99 43.70
35 David Jean FR Boyd Anderson 53.67 41.87
43 Kendall Sloane FR St. Thomas Aquinas 54.10 57.35
71 Anthony Cano FR Braddock 56.47 1:08.90
77 Samuel Beaulauriet SO John A. Ferguson 57.70 51.36
80 T'Mari Lockhart SO Flanagan 58.50 45.63
  Jordan Santana SR Mater Academy DNS DNS
  Jayden McBride JR Western DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
7 Benjamin Hanks JR Miami Washington 50.29 49.29 1:01.36
15 Zamarion Lawson FR Columbus 51.30 1:01.56 40.02
28 Carlos Avila-Lopez FR NSU University 53.12 1:01.09 56.31
91 Victor Lenard FR South Dade 1:00.75 58.93 49.21
93 Artavis West SO Southwest Miami 1:01.06 50.07 56.79
102 Jason Matute SO South Broward 1:01.88 1:17.35 1:04.98
  Brendon Simmons FR Somerset Academy (PP) DNS DNS DNS
  Jose Molina JR Downtown Doral Charter DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
17 chambers chaz JR Everglades 44.51 48.13 38.82 1:01.07 51.24 51.75
32 Mitchell Beckford SR South Broward 37.47 55.13 52.45 1:03.16 1:02.09 53.52
53 Richard Madden JR Spanish River 38.34 1:04.07 1:05.17 1:02.43 1:02.43 54.76
63 Justin Garcia JR Braddock 53.84 39.41 43.85 53.84 45.51 55.50
65 Maurice Hudson SR Miami Norland 1:11.39 54.10 1:08.60 51.31 51.87 55.77
72 Gavin-Dale Miller SO St. Thomas Aquinas 1:08.56 1:04.60 53.83 55.53 1:11.96 56.66
105 Karl Monroe FR NSU University 53.11 1:14.60 52.48 49.32 1:20.29 1:03.22
110 Nathan Gonzalez 6 iMater Prep 1:42.04 1:13.00 1:08.29 1:20.85 1:03.58 1:18.49
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
14 Austin Fenn SR Pembroke Pines Charter 40.41 40.92 41.95 39.39 43.48 51.15
27 Ryan Terentis JR Spanish River 1:01.28 44.37 1:02.86 1:01.80 50.71 52.82
52 Fernando Louis SR Miami Carol City 49.23 1:07.27 59.62 45.40 42.12 54.69
57 Bryant Gongora SO Mater Academy 39.70 39.15 54.59 44.67 38.60 55.14
70 Nicsaint Joseph SO Miami Northwestern 53.56 52.99 55.25 41.72 1:12.72 56.37
78 Armond Weston FR South Dade 50.89 54.93 1:04.76 56.67 52.62 57.82
79 Corey Scott FR Miramar 58.62 48.76 1:01.53 49.34 52.24 58.04
  Jamaal Elliott FR Western DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
6 Justin Weaver JR Columbus 36.53 50.04
68 Matthew Campbell JR Coral Springs 40.35 56.03
75 Marcus Mandat JR Homestead 52.28 57.45
85 Christian Espinal SO Southwest Miami 1:05.76 59.24
  Jamel Baez JR Mater Academy DQ DQ
  Zae Thomas JR American Heritage DNS DNS
  Trevion Mizell SO Western DNS DNS
  Kamron Brown FR Montverde Academy DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
3 Curtis Bain SR Miami Southridge 49.86 48.88
56 Khamari Williams JR Homestead 45.19 55.10
58 Doremy Joseph SO Miami Norland 54.61 55.16
69 Maximus Garland SR Miami Sunset 1:05.65 56.11
83 Jordan Tintera JR John A. Ferguson 1:03.58 58.87
92 Benjamin Joesph SO Coral Springs 59.78 1:01.00
94 Gecari Ponder FR American 59.36 1:01.19
  Yousef Safa SO Cypress Bay DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
2 Dallas Desouza SR Cardinal Newman 41.43 39.97 58.98 1:00.93 48.74 1:01.90
13 Jordan Evans FR Flanagan 40.88 58.25 44.45 54.16 51.09 58.25
24 Darius Smith JR Chaminade-Madonna 1:00.00 47.90 59.48 50.53 52.63 56.32
26 De'Sean Stephens JR Coral Springs 43.77 1:08.55 54.32 46.41 52.73 59.59
44 Jeremiah Mertillien JR North Miami 50.88 50.34 46.55 53.58 54.12 1:06.03
99 Damian Ricardo JR John A. Ferguson 1:07.04 1:00.27 58.43 1:00.89 1:01.50 1:03.96
  Rory Ramnarine JR South Plantation DNS DNS DNS DNS DNS DNS
  O'Hara Tommie SO Boyd Anderson DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
31 MICHAEL AKINBEHINJE SO Pembroke Pines Charter 53.31 1:05.58 1:05.04 54.91 44.25
54 Torian Johnson JR Miami Carol City 54.91 1:08.09 1:04.80 1:07.54 58.76
87 Marek Marcellas JR Monsignor Pace 1:00.20 48.16 1:11.64 1:12.24 1:17.66
95 Giancarlos Diaz SO Coral Reef 1:01.30 1:02.53 50.27 54.56 1:16.63
  Fabulis Scott JR Miami Washington DNS DNS DNS DNS DNS
  Jackson Miller JR Cardinal Newman DNS DNS DNS DNS DNS
  Anthony Picciano SR Montverde Academy DNS DNS DNS DNS DNS
  Santiago Rodriguez SR Downtown Doral Charter DNS DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 11
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
9 Eric Collins SR South Broward 52.35 49.30 51.84 38.63 58.96 50.82
20 Marckenzy Joseph FR Miami Northwestern 48.05 55.88 48.05 1:00.06 1:03.19 52.22
21 Maks Cardero FR Columbus 1:08.02 46.05 1:02.79 52.32 45.52 52.32
42 Teddrick Oatman FR Dillard 40.56 53.53 1:08.67 1:06.51 1:01.10 54.07
48 Mekhi Hicks JR American Heritage 52.30 1:04.28 44.67 52.30 1:08.09 54.47
98 Darshan Ravindran SO Cypress Bay 1:14.32 1:01.42 1:06.34 1:04.50 1:16.78 1:01.42
  Jamari McKnight SO Homestead DNS DNS DNS DNS DNS DNS
  Princeton Munroe SO Coral Springs DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 12
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
29 Luke Rosenthal SR West Boca Raton 39.87 53.15 50.50 37.74 1:03.25 1:05.91 41.46
41 Cedric Sapp SR Dillard 41.64 54.07 1:09.75 56.24 52.45 38.93 44.88
82 Weilen Hernandez SR Miami Sunset 44.15 58.86 51.21 57.69 1:10.05 41.79 1:09.46
86 Ja'Kory Facey JR Miramar 1:09.42 59.33 1:14.17 42.13 1:11.20 44.50 43.91
96 Djvens Acceus JR Coral Reef 54.61 1:01.36 1:14.25 1:06.27 46.64 52.77 45.41
107 Jammy Sanon SO Chaminade-Madonna 54.47 1:07.24 1:09.93 1:11.95 52.45 52.45 48.42
  Gavin Beharry SO Pompano Beach DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
  Christopher Pettit SR Somerset Academy (PP) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 13
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
11 Tristan Watson SR Boyd Anderson 57.62 50.99 44.37 1:02.72
39 Desmond Howard JR Miramar 43.61 53.83 48.45 47.91
47 Cody Hall SO Cardinal Gibbons 49.54 54.43 48.45 51.71
62 Qwesi Allen SR St. Thomas Aquinas 50.93 55.35 1:01.44 39.86
108 Jaelan Sealy JR Monsignor Pace 1:27.61 1:08.44 1:27.61 52.70
  Jordan Campbell SO Miami Norland DNS DNS DNS DNS
  Jacobo Perozo SR Downtown Doral Charter DNS DNS DNS DNS
  Osvaldo Afonsoperez   South Miami DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 14
PL NAME YEAR TEAM TIME
34 Hakeem Labissiere SR Miami Northwestern 53.60
49 Landon Kelly SO NSU University 54.50
50 Amare Lee SR Miami Carol City 54.55
64 Gregory Bell JR Pompano Beach 55.57
101 Tyreke Williams SO Miramar 1:01.87
  Marlon Brown FR Monsignor Pace DNS
  Ethan Davis JR Mater Academy DNS
  Yadhir Arguello JR South Miami DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 15
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
23 Hezekiah Thomas SR Hallandale 1:04.69 52.59
37 Jaedan Liranzo FR Braddock 1:07.23 53.78
45 Ky'Marlei Brown FR American Heritage 41.24 54.26
46 Avery Leonse JR North Miami 51.07 54.33
51 Jeremiah Alcime JR Pembroke Pines Charter 1:02.23 54.58
59 Jerome Malcolm SR Cypress Bay 1:03.55 55.26
81 Jorell Tassy SO Dunbar 56.32 58.66
  Jacob Thomas FR Chaminade-Madonna DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 16
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
18 Antonio Branch JR Miami Washington 44.66 37.91 51.93 1:01.28 57.13 50.38
19 Braylon Williams SR Miami Southridge 50.08 1:03.64 52.16 57.90 44.86 57.90
40 Zamarion Johnson SR Flanagan 39.45 1:01.07 54.04 42.16 1:05.93 58.37
66 Vensky Souffrant SO Stranahan 53.06 1:05.35 55.85 1:08.70 51.94 53.06
90 Johnathan Jordan SO Dunbar 58.32 54.68 1:00.75 52.25 1:18.98 54.07
103 Angel Rodriguez FR Coral Reef 1:05.10 53.21 1:02.59 1:11.36 59.46 1:08.23
  Christopher Luquez SR Downtown Doral Charter DNS DNS DNS DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 17
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
5 Andrew Brown SO Miami Norland 50.10 36.84 49.11
8 Joel Mintze JR Miami Northwestern 44.47 40.43 50.53
38 Jacques Armstrong SR Stranahan 1:07.82 37.68 53.82
67 Nicholas Wilton JR South Dade 1:05.94 41.36 55.88
89 Amor Coachman SO Chaminade-Madonna 59.92 47.81 1:00.52
97 Justin Fowler FR Monsignor Pace 1:16.14 1:06.32 1:01.40
104 Emanuel Pacateque SO South Miami 55.99 53.47 1:02.90
  Nassyr Gomez SR Miami Coral Park DNS DNS DNS
Boys 400m Dash Preliminaries Heat 18
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
4 Avery McCray SO Miami Southridge 49.09 38.29 1:01.37 1:03.33 49.58 1:00.88
12 Edward FarleyKendrick SR Homestead 51.06 52.60 1:05.87 56.68 47.49 51.06
16 Ronald Daniels SO Flanagan 51.70 49.12 38.78 52.74 1:04.11 56.87
36 Douglas Livermore JR South Plantation 53.72 58.56 1:03.39 1:06.62 53.72 55.87
61 Jose-miguel Munguia JR American Heritage 55.34 58.66 52.58 43.17 1:04.75 53.68
74 Nicholas Abreu SO South Dade 57.08 44.53 1:06.79 49.66 57.08 1:09.64
88 Jim Saint JR Miami Carol City 1:00.31 1:00.92 1:12.98 44.63 1:08.76 45.24
  Zuberi Graham FR South Miami DNS DNS DNS DNS DNS DNS