February 24, 2024
|
Trine-Indoor Track - Angola, IN
|
200m (Flat)

Women's Mile

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Bailey Puckett SO-2 Trine 5:37.17 5:37.17 5:06.51 4:26.67 4:17.47 4:51.19 3:43.76 10
2 Natalie Tebben JR-3 Calvin 6:34.10 6:34.10 5:10.31 6:30.99 5:28.93 5:16.52 6:24.79 8
3 Olivia Quillan SR-4 Hope 3:43.86 4:58.48 5:10.91 4:55.37 6:28.64 6:25.53 4:05.62 6
4 Madison Stern SO-2 Hope 6:06.53 6:41.29 5:15.97 4:25.42 6:00.21 4:15.94 5:15.97 5
5 Jenna Allman JR-3 Calvin 3:55.95 3:49.57 5:18.84 3:52.76 4:18.26 4:05.51 5:37.97 4
6 Eleanor Young SO-2 Trine 7:06.27 4:22.32 5:27.90 6:10.53 6:36.76 6:30.20 5:14.79 3
7 Annika Sytsma FR-1 Hope 4:50.19 5:33.06 5:29.76 6:19.23 5:42.95 6:22.53 6:29.12 2
8 Laura Taylor JR-3 Hope 4:56.40 5:30.47 5:40.69 5:40.69 6:55.65 5:23.66 4:53.00 1
9 Abbey Peters JR-3 Olivet 5:26.53 7:09.64 5:43.71 4:00.60 5:19.65 4:52.16 6:45.58 -
10 Erica Slocum FR-1 Alma 7:10.18 6:41.50 5:58.48 5:04.71 4:21.69 5:54.90 5:36.98 -
11 Summer South SO-2 Trine 6:23.36 7:25.43 6:05.10 6:23.36 6:30.66 5:28.59 6:01.45 -
12 Catie Kramer SO-2 Calvin 7:14.96 7:18.62 6:05.51 5:07.03 7:04.00 5:47.24 6:20.13 -
13 Hannah Vardeman SO-2 Calvin 4:34.45 6:16.91 6:05.93 5:25.68 6:46.19 7:37.42 6:09.59 -
14 Aaliyah Cota FR-1 Olivet 5:29.65 7:13.36 6:10.39 7:42.99 5:44.47 5:25.95 5:33.36 -
15 Kaitriss DeGroft SO-2 Alma 7:24.66 4:34.21 6:10.55 6:10.55 5:37.20 7:13.55 5:29.79 -
16 Allayna Gue FR-1 Trine 6:13.11 7:28.48 6:16.87 8:06.17 4:50.19 4:35.12 7:36.02 -
17 Taylor Adams FR-1 Albion 6:22.81 6:26.60 6:19.02 7:27.25 4:25.32 7:04.51 6:26.60 -
18 Serena Arnold SO-2 Albion 5:18.28 5:29.78 6:23.46 6:04.29 7:36.32 5:18.28 4:36.10 -
19 Veronica Paniccia FR-1 Albion 4:52.35 6:47.74 6:24.66 8:12.37 5:50.04 4:33.11 6:13.12 -
Women's Mile Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
11 Summer South SO-2 Trine 7:03.52 6:16.06 5:57.80 6:05.10 6:01.45 -
14 Aaliyah Cota FR-1 Olivet 5:25.95 6:10.39 6:25.21 6:10.39 4:19.28 -
15 Kaitriss DeGroft SO-2 Alma 5:14.97 8:01.72 6:43.90 6:10.55 5:11.27 -
16 Allayna Gue FR-1 Trine 7:17.17 6:05.57 5:20.34 6:16.87 5:31.65 -
17 Taylor Adams FR-1 Albion 5:52.49 5:14.59 6:30.39 6:19.02 4:59.43 -
18 Serena Arnold SO-2 Albion 7:51.66 6:15.79 8:18.50 6:23.46 6:57.98 -
19 Veronica Paniccia FR-1 Albion 6:05.43 7:14.67 6:28.51 6:24.66 6:59.28 -
Women's Mile Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Bailey Puckett SO-2 Trine 4:20.54 6:32.34 5:43.30 5:06.51 5:06.51 3:59.08 3:37.63 10
2 Natalie Tebben JR-3 Calvin 3:49.63 6:21.69 4:14.46 5:10.31 4:17.56 3:49.63 5:32.04 8
3 Olivia Quillan SR-4 Hope 4:24.28 4:52.26 5:35.79 5:10.91 6:22.42 6:31.75 6:03.77 6
4 Madison Stern SO-2 Hope 6:38.13 5:12.81 4:34.90 5:15.97 5:03.34 6:16.01 4:41.22 5
5 Jenna Allman JR-3 Calvin 5:34.79 6:48.12 5:15.66 5:18.84 4:05.51 5:41.16 4:15.08 4
6 Eleanor Young SO-2 Trine 4:55.11 4:02.65 5:21.35 5:27.90 4:55.11 5:18.07 5:50.86 3
7 Annika Sytsma FR-1 Hope 3:50.84 4:40.30 3:57.43 5:29.76 5:39.66 5:23.17 6:48.91 2
8 Laura Taylor JR-3 Hope 4:01.89 7:16.09 5:33.88 5:40.69 4:35.96 4:56.40 4:56.40 1
9 Abbey Peters JR-3 Olivet 6:04.34 6:59.33 4:21.22 5:43.71 4:28.10 4:04.04 6:24.96 -
10 Erica Slocum FR-1 Alma 4:28.86 5:26.22 5:11.88 5:58.48 6:59.43 7:20.93 6:02.07 -
12 Catie Kramer SO-2 Calvin 5:10.69 6:38.41 7:40.55 6:05.51 5:28.96 6:12.82 5:18.00 -
13 Hannah Vardeman SO-2 Calvin 4:30.79 5:07.39 5:11.04 6:05.93 5:14.70 6:24.23 7:52.05 -