April 16, 2024
|
George Jenkins - Lakeland, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Paul Sledge JR Mulberry 24.57 23.40 16.62 28.55 18.26 10
2 Javon Mapp SR George Jenkins 27.73 23.50 29.14 28.44 25.85 8
3 Tobin Capron JR George Jenkins 20.10 23.64 18.92 24.12 20.57 6
4 Jah'son McCalla SO George Jenkins 28.68 23.70 27.73 23.47 19.20 5
5 Anthony Cash SR George Jenkins 21.73 23.87 18.38 28.41 20.29 4
6 Jerrell Paul SO Victory Christian (LL) 23.17 23.88 25.08 18.39 19.35 3
7 Kyron Nichols SO Mulberry 18.68 23.94 29.69 24.66 25.38 2
8 Tylan Idleburg JR Lake Region 26.15 23.99 17.04 29.99 27.59 1
9 AJ Cunningham SO Victory Christian (LL) 28.56 24.00 20.40 26.40 23.52 -
10 Blake Calhoun FR Lakeland Christian 25.24 24.03 25.24 25.00 19.95 -
11 Alex Gray SO McKeel 18.79 24.09 23.85 21.20 22.17 -
12 La Darren Glanton SO Lake Region 25.52 24.30 19.20 27.46 19.93 -
13 Chris Jean-Jacques SR Davenport 27.72 24.31 30.15 27.96 24.07 -
14 Ian Goines JR Lakeland Christian 17.31 24.37 27.79 17.55 20.72 -
15 Tayron Grant SO Mulberry 17.22 24.60 18.45 30.75 29.77 -
16 Ben Hill SR Geneva Classical Academy 18.84 24.78 18.59 19.33 29.99 -
17 Kamar Gilmartin SO George Jenkins 30.61 24.88 30.61 23.89 18.91 -
18 Michael McDow SR Geneva Classical Academy 25.11 25.36 28.41 25.87 29.68 -
19 Quinn Migliore SO McKeel 20.16 25.52 28.84 20.68 28.84 -
20 Tyler McDow SO Geneva Classical Academy 19.69 25.56 25.31 31.44 19.94 -
21 Cameron Fields SO George Jenkins 23.68 25.73 27.79 26.76 27.02 -
22 Grady Judd FR George Jenkins 23.17 25.74 31.66 27.55 30.89 -
23 Tyrone Turner SO George Jenkins 26.53 25.75 22.41 29.10 20.35 -
24 Omari Wilson JR Mulberry 28.02 25.94 28.80 22.57 27.50 -
25 Oliver Dempsey SO Geneva Classical Academy 32.11 26.53 19.90 32.64 33.43 -
26 Alex Rodriguez SO George Jenkins 29.39 26.71 24.04 30.72 31.79 -
27 Mariyon Clarkson SO McLaughlin 29.07 26.91 24.49 34.18 23.95 -
28 Jeb Lemmond FR Victory Christian (LL) 35.35 27.40 22.47 32.06 25.76 -
  Preston Garcia SO Lakeland Christian NT NT NT NT NT   
  Josh Bellamy JR Lakeland Christian NT NT NT NT NT   
  Judeson Adeclat SO Lake Region NT NT NT NT NT   
  Christian Orlando-Reno SO McLaughlin NT NT NT NT NT   
  Jumaane Goddard SO McLaughlin NT NT NT NT NT   
  Devan Booker JR Lake Region NT NT NT NT NT   
  Jayden Vegter SO McKeel NT NT NT NT NT   
  Shyler Harris SR George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS   
  Trevon Searight FR McLaughlin DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
  Preston Garcia SO Lakeland Christian NT NT NT NT   
  Devan Booker JR Lake Region NT NT NT NT   
  Judeson Adeclat SO Lake Region NT NT NT NT   
  Christian Orlando-Reno SO McLaughlin NT NT NT NT   
  Jumaane Goddard SO McLaughlin NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
9 AJ Cunningham SO Victory Christian (LL) 30.00 20.88 24.00 26.40 21.36 -
21 Cameron Fields SO George Jenkins 23.16 29.85 25.73 32.68 32.17 -
22 Grady Judd FR George Jenkins 28.32 32.95 25.74 20.85 23.68 -
23 Tyrone Turner SO George Jenkins 20.86 19.83 25.75 30.39 19.06 -
24 Omari Wilson JR Mulberry 29.06 19.46 25.94 28.28 31.65 -
26 Alex Rodriguez SO George Jenkins 24.58 23.78 26.71 34.19 31.79 -
27 Mariyon Clarkson SO McLaughlin 29.87 25.57 26.91 31.76 28.26 -
28 Jeb Lemmond FR Victory Christian (LL) 27.68 35.08 27.40 24.12 21.92 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Jerrell Paul SO Victory Christian (LL) 16.96 27.23 23.88 19.35 26.03 19.11 30.57 3
8 Tylan Idleburg JR Lake Region 18.00 20.88 23.99 25.43 20.64 19.20 30.23 1
16 Ben Hill SR Geneva Classical Academy 23.79 20.32 24.78 21.07 25.28 22.31 22.80 -
18 Michael McDow SR Geneva Classical Academy 19.53 26.12 25.36 19.28 32.46 20.55 32.21 -
19 Quinn Migliore SO McKeel 27.31 18.12 25.52 25.01 29.10 19.91 27.06 -
20 Tyler McDow SO Geneva Classical Academy 19.94 27.35 25.56 22.75 32.47 18.41 29.14 -
25 Oliver Dempsey SO Geneva Classical Academy 18.57 23.35 26.53 31.04 29.72 20.70 21.23 -
  Josh Bellamy JR Lakeland Christian NT NT NT NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Jah'son McCalla SO George Jenkins 21.57 29.63 16.83 23.70 5
7 Kyron Nichols SO Mulberry 29.93 30.65 31.13 23.94 2
11 Alex Gray SO McKeel 29.15 24.58 17.59 24.09 -
12 La Darren Glanton SO Lake Region 28.68 24.30 24.06 24.30 -
14 Ian Goines JR Lakeland Christian 26.32 18.28 27.30 24.37 -
15 Tayron Grant SO Mulberry 25.10 19.44 19.68 24.60 -
17 Kamar Gilmartin SO George Jenkins 26.63 17.42 18.66 24.88 -
  Jayden Vegter SO McKeel NT NT NT NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Paul Sledge JR Mulberry 25.28 23.40 10
2 Javon Mapp SR George Jenkins 26.79 23.50 8
3 Tobin Capron JR George Jenkins 27.90 23.64 6
5 Anthony Cash SR George Jenkins 29.60 23.87 4
10 Blake Calhoun FR Lakeland Christian 27.16 24.03 -
13 Chris Jean-Jacques SR Davenport 30.15 24.31 -
  Shyler Harris SR George Jenkins DNS DNS   
  Trevon Searight FR McLaughlin DNS DNS