March 23, 2024
|
Dunbar - Fort Myers, FL

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Gulf Coast William Montanye, Beckett Walker, Devin Wedlock, Aarnav Sheth 6:22.08 9:57.61 10:27.00 8:09.84 10
2 Dunbar Joshua Dorestin, Jaden White, Jose Sarduy Saez, Chancey Alexander 10:22.41 6:02.66 10:07.70 8:10.08 8
3 Miami Northwestern Tony Rodriguez, Marckenzy Joseph, Hakeem Labissiere, Thomas McGowan 7:44.92 6:19.94 6:24.93 8:19.91 6
4 Aubrey Rogers Charlie Bevan, Taylor Morrison, Jon Ellis, Braden Turner 6:14.02 10:46.95 9:56.41 8:25.43 5
5 Palmetto Ridge Jayden Saint-Paul, John Allen, Hayden Clark, Christopher Fornes 9:08.42 9:03.24 8:32.20 8:37.37 4
6 American Heritage Chase Itzkowitz, Ricky Krissel, Stefan Lungescu, Jose-miguel Munguia 7:16.91 9:56.75 7:16.91 8:52.81 3
7 Ida Baker Miguel Lara, Antonio Rufener, Josue Rivera, Ivan Roman 11:27.53 9:07.88 10:23.07 8:57.13 2
8 Fort Myers Brandon Bill, Daniel Bautista, Troy Britton, Jaxon Gustafson 10:24.30 6:38.26 7:21.32 8:58.19 1
9 Martin County Ricardo Rivera, Owen Maritt, Aden Krisel, David Allison 9:10.06 6:44.46 6:17.49 8:59.27 -
10 Riverdale Octavio Sandovel-Dean, Evan Barker, Josiah Ponce, Kody Johnson-Annerin 11:12.18 10:32.64 11:57.36 9:24.85 -
11 Riverview (Sarasota) Zac Holmes, Maxi Quintero, Bryson Taylor, Thomas Culpepper 7:49.31 8:06.48 9:09.43 9:32.32 -
12 Greenwich Country Day Jeffrey Piper, Nick Triplett, Zafran Kocyba, Eli Rosen 8:06.98 7:37.99 8:35.96 9:39.73 -
13 Moore Haven Brian Alfonso, Oscar Hernandez, Brian Batista, Jendris Alfonso 7:16.74 9:42.32 10:49.04 10:06.58 -
14 Calvary Christian (Clr) Dillon Doss, Fisher Shelton, Victor Ibrahim, Daniel Menias 13:12.99 8:33.86 9:18.27 10:34.39 -
15 Cape Coral Aden Hoentsch, Kaden Eagle, Jeffrey Bazan, Cayden Sukhai 10:37.40 12:21.46 8:01.30 10:50.40 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Ida Baker Lara, Rufener, Rivera, Roman 7:15.08 7:58.05 10:01.59 6:53.59 10:12.33 8:57.13 7:47.31 2
10 Riverdale Sandovel-Dean, Barker, Ponce, Johnson-Annerin 11:46.07 8:39.67 10:21.34 11:40.42 10:43.93 9:24.85 7:31.88 -
12 Greenwich Country Day Piper, Triplett, Kocyba, Rosen 11:24.09 11:29.88 12:22.06 7:03.21 9:22.34 9:39.73 10:08.72 -
13 Moore Haven Alfonso, Hernandez, Batista, Alfonso 12:13.97 9:18.06 12:56.43 12:20.03 12:32.16 10:06.58 11:25.44 -
14 Calvary Christian (Clr) Doss, Shelton, Ibrahim, Menias 10:53.43 11:25.15 11:31.49 10:59.77 7:30.42 10:34.39 10:21.71 -
15 Cape Coral Hoentsch, Eagle, Bazan, Sukhai 12:08.45 10:17.88 11:09.92 13:26.50 13:46.01 10:50.40 11:48.94 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Gulf Coast Montanye, Walker, Wedlock, Sheth 8:04.95 9:13.52 10:12.30 7:15.96 7:35.56 8:09.84 9:13.52 10
2 Dunbar Dorestin, White, Sarduy Saez, Alexander 10:27.31 6:17.37 5:47.96 6:36.97 7:11.27 8:10.08 9:48.10 8
3 Miami Northwestern Rodriguez, Joseph, Labissiere, McGowan 8:04.92 10:44.89 9:19.90 8:04.92 7:59.92 8:19.91 9:24.90 6
4 Aubrey Rogers Bevan, Morrison, Ellis, Turner 6:34.24 10:21.68 9:51.36 10:16.63 6:34.24 8:25.43 7:39.95 5
5 Palmetto Ridge Saint-Paul, Allen, Clark, Fornes 6:02.16 8:52.90 6:48.73 11:07.41 11:12.59 8:37.37 8:11.51 4
6 American Heritage Itzkowitz, Krissel, Lungescu, Munguia 11:27.33 10:34.05 7:59.53 9:24.78 7:00.92 8:52.81 9:30.11 3
8 Fort Myers Bill, Bautista, Britton, Gustafson 11:23.51 7:37.47 7:05.17 6:43.65 11:23.51 8:58.19 9:46.63 1
9 Martin County Rivera, Maritt, Krisel, Allison 11:30.27 7:43.78 6:22.89 6:17.49 11:41.06 8:59.27 6:33.67 -
11 Riverview (Sarasota) Holmes, Quintero, Taylor, Culpepper 10:58.17 7:49.31 8:52.26 12:06.85 11:43.96 9:32.32 10:23.83 -