February 24, 2024
|
Dunbar - Fort Myers, FL

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Elliot Anderson SR Southwest Florida Christian 2:24.38 1:59.32 2:32.73 2:26.77 1:24.72 1:58.13 10
2 Joseph Koraya SR Fort Myers 1:56.40 2:00.00 1:45.60 2:12.00 2:14.40 2:22.80 8
3 Charles Carreno SR Belen Jesuit Prep 1:37.43 2:00.28 1:24.20 1:50.66 1:55.47 1:27.81 6
4 Marco Prieguez JR Belen Jesuit Prep 2:04.08 2:00.46 2:35.40 1:41.19 2:18.53 2:29.37 5
5 Matthew Vina SR Belen Jesuit Prep 2:28.24 2:00.52 2:02.93 1:49.68 1:27.98 2:10.17 4
6 Joshua Dorestin SR Dunbar 1:47.32 2:00.58 2:23.49 2:25.91 1:35.26 1:46.11 3
7 Braden Turner SO Aubrey Rogers 2:35.44 2:03.36 2:34.20 1:42.39 1:46.09 1:30.06 2
8 Matthew Damouni SR Naples 1:59.19 2:04.15 2:24.02 2:35.19 1:55.46 2:40.16 1
9 Jack Gifford JR Southwest Florida Christian 1:56.76 2:04.21 2:31.54 1:28.19 2:21.60 2:36.51 -
10 Beckett Walker JR Gulf Coast 2:36.80 2:04.44 2:34.31 1:49.51 1:53.24 2:40.53 -
11 Troy Britton   Fort Myers 2:37.19 2:04.75 2:17.23 1:47.29 2:33.45 1:57.27 -
12 Henry Carlson SO IMG Academy 2:31.52 2:05.22 1:41.43 1:58.96 2:13.99 2:19.00 -
13 Marlon Wiest SO IMG Academy 1:56.59 2:05.36 2:09.12 1:45.31 1:45.31 1:27.76 -
14 Christopher Fornes SR Palmetto Ridge 1:55.35 2:05.38 2:29.21 2:19.18 2:10.40 2:37.98 -
15 Andrew Marino JR Bishop Verot 2:02.11 2:05.88 1:59.59 1:33.16 2:28.54 1:57.07 -
16 Craig Allard JR Fort Myers 1:48.75 2:06.45 1:58.87 1:53.81 2:31.74 2:31.74 -
17 Jaden White JR Dunbar 2:39.42 2:06.52 1:43.75 2:17.91 1:45.02 2:31.83 -
18 Michael Brewer JR Naples 2:39.56 2:06.63 2:04.10 2:12.97 1:28.64 2:35.76 -
19 Devin Wedlock JR Gulf Coast 2:19.68 2:08.14 1:43.80 2:36.33 1:47.64 2:08.14 -
20 Charlie Bevan JR Aubrey Rogers 1:58.55 2:08.85 2:10.14 2:47.51 2:42.36 1:34.06 -
21 Jose Sarduy Saez JR Dunbar 2:39.34 2:10.60 1:52.32 2:07.99 2:10.60 2:17.13 -
22 Justin Heinrichs SR Canterbury (FM) 1:46.03 2:10.90 2:08.29 1:42.11 1:40.80 2:34.47 -
23 Brad Malick-Beltran SR Barron Collier 2:43.16 2:11.58 2:18.16 1:34.74 2:45.79 1:54.48 -
24 Ivan Sanchez SR Bonita Springs 2:34.14 2:11.74 2:09.11 2:30.19 1:54.62 2:01.20 -
25 Jonathan Rosas Santiago SO Naples 1:48.65 2:12.50 1:56.60 2:36.35 1:59.25 2:21.78 -
26 Brody Wunsch SO Southwest Florida Christian 1:32.80 2:12.56 2:45.70 1:34.12 2:44.38 2:32.45 -
27 Todd Malick-Beltran SO Barron Collier 2:29.57 2:13.54 2:17.55 1:57.52 2:01.53 2:09.54 -
28 Gavin Krohman JR Aubrey Rogers 2:25.94 2:13.89 2:19.25 2:48.71 2:28.62 2:42.01 -
29 Jordan Irizarry JR Oasis 2:43.02 2:14.72 1:59.90 1:55.86 2:41.67 2:49.75 -
30 John Bassano SR Palmetto Ridge 2:10.87 2:14.91 1:42.54 2:02.77 1:54.68 1:57.38 -
31 Dennis Olsen JR Bishop Verot 2:44.91 2:15.17 2:36.80 2:03.01 2:43.56 1:46.79 -
32 Miguel Perez-Santiz SR Dunbar 2:11.80 2:15.87 1:54.13 2:38.97 2:25.38 2:02.29 -
33 Brandon Bill SR Fort Myers 2:08.32 2:16.51 2:50.64 2:38.36 2:00.13 2:41.09 -
34 Liam Sedmak JR Estero 2:30.30 2:16.63 2:24.83 1:38.38 2:28.93 2:08.44 -
35 Sebastian Lozano JR Palmetto Ridge 2:53.75 2:17.89 1:36.53 1:58.59 1:57.21 2:26.17 -
36 Ethan Lukow JR Cape Coral 2:15.71 2:18.48 2:28.18 2:33.72 1:56.33 2:25.41 -
37 Cameron Powell SR Estero 1:39.79 2:18.59 1:56.42 2:25.52 1:52.26 1:49.49 -
38 Thomas Eichten SO Bishop Verot 2:47.89 2:18.75 2:02.10 2:00.72 2:47.89 2:50.67 -
39 Zander Forneris JR Cape Coral 1:38.89 2:19.27 2:08.13 2:01.17 2:40.16 2:55.48 -
40 Daniel Lurigados SR Belen Jesuit Prep 2:48.64 2:19.37 2:08.22 2:27.74 1:45.93 2:40.28 -
41 Nathaniel James JR Cypress Lake 2:33.71 2:19.73 2:26.72 2:01.57 2:36.50 2:04.36 -
42 Andrew Krivda SO First Baptist (Naples) 2:10.06 2:19.85 2:31.04 2:15.66 1:42.09 1:46.29 -
43 Landon Unger JR Island Coast 2:59.56 2:20.28 3:02.37 2:14.67 2:48.34 2:51.15 -
44 Michael Creus SO North Fort Myers 1:53.66 2:20.32 2:54.00 2:39.97 1:52.26 2:55.40 -
45 Mahdi Tamaddoni JR North Fort Myers 1:46.72 2:20.42 2:47.10 2:09.19 2:58.34 2:04.98 -
46 Octavian Joseph JR Gulf Coast 2:26.14 2:20.52 2:00.85 2:47.22 2:07.88 2:30.36 -
47 Roberto Morales JR Lehigh 2:36.06 2:20.59 2:38.87 2:20.59 2:38.87 3:02.77 -
48 Wedsen Loriston FR Lehigh 2:26.43 2:20.79 2:03.90 2:03.90 2:37.69 2:58.81 -
49 Antonio Rufener SR Ida Baker 2:35.30 2:21.18 2:46.60 2:25.42 2:19.77 2:32.48 -
50 Fredi Mijangos-Figueroa FR Immokalee 1:50.63 2:21.83 1:42.12 2:27.51 2:24.67 1:49.21 -
51 Evan Barker JR Riverdale 1:43.68 2:22.02 1:59.30 2:43.33 3:03.21 2:44.75 -
52 Bryce Napier JR North Fort Myers 2:23.79 2:22.36 2:43.72 2:43.72 2:55.11 1:49.62 -
53 Kody Johnson-Annerina SO Riverdale 2:28.89 2:23.16 1:53.10 2:58.95 2:54.66 2:57.52 -
54 Braden Valdez SR Cape Coral 2:33.29 2:23.26 2:56.21 2:41.89 2:10.37 2:08.94 -
55 Nalin Isme SO Estero 2:01.97 2:23.49 2:55.06 2:36.41 2:47.89 1:51.93 -
56 Octavio Sandovel-Dean SO Riverdale 2:06.85 2:24.14 2:09.73 2:29.91 2:28.47 2:06.85 -
57 Tristan Butts SO North Fort Myers 2:04.88 2:25.20 2:45.53 1:51.81 1:54.71 2:31.01 -
58 Osmani Zayas FR Ida Baker 2:11.07 2:25.63 2:56.22 2:56.22 2:18.35 2:57.67 -
59 Oscar Nicolas SO Immokalee 2:56.93 2:27.44 3:02.83 1:43.21 2:56.93 1:56.48 -
60 Camden Gambrell FR St. Stephens Episcopal 3:01.39 2:27.47 2:45.17 2:37.80 1:47.66 2:02.40 -
61 Reily Rountree SO Cape Coral 2:39.35 2:27.54 1:55.09 1:49.18 3:11.81 2:46.72 -
62 Parker Grows SO First Baptist (Naples) 2:36.77 2:29.30 1:54.97 2:15.87 1:57.95 1:44.51 -
63 Kegan Kreuscher SO Estero 1:50.65 2:29.52 2:04.11 2:16.07 2:47.47 2:42.98 -
64 James Cannon FR Oasis 2:11.34 2:30.96 1:54.73 3:05.68 2:33.98 2:26.44 -
65 Christian Germain SO Village School 3:06.18 2:32.60 2:43.29 2:12.77 2:06.66 2:46.34 -
66 Julian Garcia SR Palmetto 3:00.33 2:32.82 2:55.75 3:04.92 1:53.09 2:37.41 -
67 Logan Rams JR Ida Baker 3:17.32 2:32.96 1:47.08 2:20.73 2:13.08 2:28.38 -
68 Laytin Velasquez-Morales SO Dunbar 3:00.90 2:33.30 2:44.04 2:27.17 2:45.57 3:16.23 -
69 George Frano JR St. Stephens Episcopal 2:53.96 2:33.94 2:21.63 2:55.50 1:53.92 1:57.00 -
70 Gabriel Alsokary SO Community School (Naples) 1:52.52 2:34.13 1:49.44 2:01.77 2:54.17 2:11.01 -
71 Kashaad Gaymon SO Gateway (Fort Myers) 2:25.07 2:34.33 3:12.92 2:46.68 2:00.38 2:17.36 -
72 Jose Salas Roblero FR Immokalee 2:14.45 2:34.53 2:11.35 3:05.44 2:25.26 3:19.35 -
73 Kai West SR Canterbury (FM) 3:12.20 2:35.00 3:13.75 2:17.95 1:50.05 2:21.05 -
74 Jariel Morales SO Cypress Lake 3:14.27 2:35.41 2:08.99 3:20.48 2:41.63 2:41.63 -
75 Mauricio Manuel FR Dunbar 2:35.42 2:35.42 2:43.20 2:47.86 2:26.10 2:47.86 -
76 Eithan Perez 8 IMG Academy 2:31.51 2:36.19 2:19.01 2:08.08 2:26.82 2:59.62 -
77 Godson Charles SO Lehigh 2:37.86 2:36.29 3:20.06 1:49.41 2:59.74 2:20.67 -
78 Geldy Escalante FR Dunbar 2:06.82 2:38.52 3:16.57 2:05.23 3:08.64 2:21.09 -
79 Landon Liedtke SO Dunbar 3:20.12 2:40.09 2:43.30 2:04.87 2:22.48 2:59.30 -
80 Jordan Mills JR Lehigh 2:21.86 2:41.20 2:25.08 2:00.90 2:41.20 3:19.89 -
81 Enderby Landon SO Evangelical Christian 2:39.44 2:42.69 3:28.25 2:13.41 3:10.35 3:26.62 -
82 Jackson Nychyk SO South Fort Myers 2:44.09 2:44.09 3:33.32 2:47.38 2:06.35 2:47.38 -
83 Zedekiah Barry JR Dunbar 3:11.26 2:44.88 2:25.10 2:38.29 1:58.72 2:36.64 -
84 Caeleb Spriggs JR Island Coast 2:22.94 2:52.21 2:09.16 2:41.88 3:35.27 2:31.55 -
85 Nicholas Carvalho SR Bonita Springs 3:01.16 2:52.53 3:04.61 3:33.94 3:32.22 3:18.41 -
86 Ronco Colton SO Evangelical Christian 3:14.09 2:54.85 2:56.60 2:12.89 3:42.06 2:11.14 -
87 Marshal Zuchlewski SO Oasis 3:21.11 2:56.41 2:03.49 3:15.82 3:22.88 2:49.36 -
88 Rosales Ibrahim SO East Lee County 3:00.87 2:59.08 2:07.15 2:17.90 2:05.36 3:00.87 -
89 Miguel Clark FR Riverdale 3:15.88 2:59.70 2:11.18 2:23.76 2:16.58 3:10.49 -
  Max Dejthai 8 Mason Classical Academy NT NT NT NT NT NT   
  Ryan Reidy 8 Mason Classical Academy NT NT NT NT NT NT   
  Juan Lobo SO Bonita Springs NT NT NT NT NT NT   
  Keanu Vallette FR Bonita Springs NT NT NT NT NT NT   
  Gavin Su JR IMG Academy NT NT NT NT NT NT   
  Olmar Bartolon SR Dunbar NT NT NT NT NT NT   
  Brando Guardado SO Dunbar NT NT NT NT NT NT   
  Jaquon Grant SO Goleman NT NT NT NT NT NT   
  Charles de la Torre JR Oasis NT NT NT NT NT NT   
  Jacob Adams SO First Baptist (Naples) NT NT NT NT NT NT   
  Isnickenthert Meme SO Island Coast NT NT NT NT NT NT   
  Cameron Brewer JR St. Stephens Episcopal NT NT NT NT NT NT   
  Kimani Cushnie SR Northeast (OP) NT NT NT NT NT NT   
  Prince Valbrun SO Northeast (OP) NT NT NT NT NT NT   
  Julian Jean SO Northeast (OP) NT NT NT NT NT NT   
  Keshawn Hanson SO Northeast (OP) NT NT NT NT NT NT   
  Caulder Hale JR Gulf Coast NT NT NT NT NT NT   
  Miguel Lara JR Ida Baker NT NT NT NT NT NT   
  Jadiel Thompson JR East Lee County NT NT NT NT NT NT   
  Robert Oliver FR East Lee County NT NT NT NT NT NT   
  Jack Marshall JR Naples NT NT NT NT NT NT   
  Joseph Rosales JR Palmetto NT NT NT NT NT NT   
  Elijah Price FR Palmetto NT NT NT NT NT NT   
  Zachary Zielke JR Bishop Verot NT NT NT NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
35 Sebastian Lozano JR Palmetto Ridge 2:17.89 2:19.27 2:41.34 1:46.18 -
47 Roberto Morales JR Lehigh 2:20.59 2:00.91 2:23.41 2:12.16 -
48 Wedsen Loriston FR Lehigh 2:20.79 1:47.00 2:29.24 2:53.18 -
58 Osmani Zayas FR Ida Baker 2:25.63 2:35.83 2:05.25 2:11.07 -
60 Camden Gambrell FR St. Stephens Episcopal 2:27.47 1:59.45 2:42.22 2:02.40 -
71 Kashaad Gaymon SO Gateway (Fort Myers) 2:34.33 2:51.31 2:46.68 2:18.90 -
74 Jariel Morales SO Cypress Lake 2:35.41 2:49.40 2:44.74 2:16.76 -
76 Eithan Perez 8 IMG Academy 2:36.19 2:11.20 2:26.82 2:54.94 -
77 Godson Charles SO Lehigh 2:36.29 1:49.41 2:55.05 2:37.86 -
79 Landon Liedtke SO Dunbar 2:40.09 3:04.11 3:23.32 3:21.72 -
80 Jordan Mills JR Lehigh 2:41.20 2:54.10 3:11.83 3:21.50 -
81 Enderby Landon SO Evangelical Christian 2:42.69 2:05.28 2:00.39 2:23.17 -
82 Jackson Nychyk SO South Fort Myers 2:44.09 3:20.19 2:47.38 2:12.92 -
86 Ronco Colton SO Evangelical Christian 2:54.85 2:18.14 2:23.38 2:04.15 -
87 Marshal Zuchlewski SO Oasis 2:56.41 2:21.13 2:38.77 2:29.95 -
88 Rosales Ibrahim SO East Lee County 2:59.08 2:37.59 2:07.15 2:34.01 -
89 Miguel Clark FR Riverdale 2:59.70 3:17.67 3:14.08 3:35.64 -
  Joseph Rosales JR Palmetto NT NT NT NT   
  Elijah Price FR Palmetto NT NT NT NT   
  Isnickenthert Meme SO Island Coast NT NT NT NT   
  Robert Oliver FR East Lee County NT NT NT NT   
  Ryan Reidy 8 Mason Classical Academy NT NT NT NT   
  Charles de la Torre JR Oasis NT NT NT NT   
  Keanu Vallette FR Bonita Springs NT NT NT NT   
  Juan Lobo SO Bonita Springs NT NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
63 Kegan Kreuscher SO Estero 2:48.96 2:29.52 3:14.38 -
64 James Cannon FR Oasis 3:05.68 2:30.96 2:40.02 -
65 Christian Germain SO Village School 3:18.38 2:32.60 1:49.88 -
66 Julian Garcia SR Palmetto 2:37.41 2:32.82 2:31.30 -
67 Logan Rams JR Ida Baker 1:53.19 2:32.96 2:42.14 -
69 George Frano JR St. Stephens Episcopal 1:49.30 2:33.94 2:40.10 -
70 Gabriel Alsokary SO Community School (Naples) 2:04.85 2:34.13 2:09.47 -
83 Zedekiah Barry JR Dunbar 3:03.02 2:44.88 2:44.88 -
85 Nicholas Carvalho SR Bonita Springs 2:40.46 2:52.53 3:28.77 -
  Max Dejthai 8 Mason Classical Academy NT NT NT   
  Olmar Bartolon SR Dunbar NT NT NT   
  Jaquon Grant SO Goleman NT NT NT   
  Jacob Adams SO First Baptist (Naples) NT NT NT   
  Cameron Brewer JR St. Stephens Episcopal NT NT NT   
  Miguel Lara JR Ida Baker NT NT NT   
  Jadiel Thompson JR East Lee County NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
41 Nathaniel James JR Cypress Lake 2:05.76 2:09.95 2:19.73 -
42 Andrew Krivda SO First Baptist (Naples) 2:08.67 2:56.21 2:19.85 -
50 Fredi Mijangos-Figueroa FR Immokalee 2:01.98 2:31.76 2:21.83 -
51 Evan Barker JR Riverdale 2:40.49 2:03.56 2:22.02 -
52 Bryce Napier JR North Fort Myers 2:25.21 2:19.52 2:22.36 -
53 Kody Johnson-Annerina SO Riverdale 2:53.23 3:01.82 2:23.16 -
57 Tristan Butts SO North Fort Myers 1:43.10 2:00.52 2:25.20 -
59 Oscar Nicolas SO Immokalee 3:07.25 2:56.93 2:27.44 -
62 Parker Grows SO First Baptist (Naples) 2:50.21 2:51.70 2:29.30 -
68 Laytin Velasquez-Morales SO Dunbar 2:21.04 3:08.56 2:33.30 -
72 Jose Salas Roblero FR Immokalee 2:20.63 2:11.35 2:34.53 -
73 Kai West SR Canterbury (FM) 1:48.50 2:24.15 2:35.00 -
75 Mauricio Manuel FR Dunbar 2:26.10 1:48.80 2:35.42 -
78 Geldy Escalante FR Dunbar 2:40.11 3:00.72 2:38.52 -
84 Caeleb Spriggs JR Island Coast 3:23.21 3:24.93 2:52.21 -
  Brando Guardado SO Dunbar NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Jonathan Rosas Santiago SO Naples 2:12.50 -
26 Brody Wunsch SO Southwest Florida Christian 2:12.56 -
29 Jordan Irizarry JR Oasis 2:14.72 -
36 Ethan Lukow JR Cape Coral 2:18.48 -
37 Cameron Powell SR Estero 2:18.59 -
39 Zander Forneris JR Cape Coral 2:19.27 -
43 Landon Unger JR Island Coast 2:20.28 -
44 Michael Creus SO North Fort Myers 2:20.32 -
45 Mahdi Tamaddoni JR North Fort Myers 2:20.42 -
49 Antonio Rufener SR Ida Baker 2:21.18 -
54 Braden Valdez SR Cape Coral 2:23.26 -
55 Nalin Isme SO Estero 2:23.49 -
56 Octavio Sandovel-Dean SO Riverdale 2:24.14 -
61 Reily Rountree SO Cape Coral 2:27.54 -
  Gavin Su JR IMG Academy NT   
  Julian Jean SO Northeast (OP) NT   
Boys' 800 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
16 Craig Allard JR Fort Myers 2:00.13 2:06.45 2:39.33 -
18 Michael Brewer JR Naples 2:18.03 2:06.63 1:48.91 -
19 Devin Wedlock JR Gulf Coast 2:45.30 2:08.14 1:30.98 -
21 Jose Sarduy Saez JR Dunbar 2:40.64 2:10.60 1:48.40 -
23 Brad Malick-Beltran SR Barron Collier 1:45.27 2:11.58 2:43.16 -
24 Ivan Sanchez SR Bonita Springs 1:40.13 2:11.74 2:09.11 -
27 Todd Malick-Beltran SO Barron Collier 1:54.85 2:13.54 2:04.20 -
28 Gavin Krohman JR Aubrey Rogers 2:46.03 2:13.89 2:21.93 -
30 John Bassano SR Palmetto Ridge 1:34.44 2:14.91 2:44.59 -
32 Miguel Perez-Santiz SR Dunbar 2:03.65 2:15.87 1:51.42 -
33 Brandon Bill SR Fort Myers 1:54.67 2:16.51 2:26.07 -
38 Thomas Eichten SO Bishop Verot 2:04.88 2:18.75 2:38.18 -
46 Octavian Joseph JR Gulf Coast 1:51.01 2:20.52 1:52.42 -
  Kimani Cushnie SR Northeast (OP) NT NT NT   
  Keshawn Hanson SO Northeast (OP) NT NT NT   
  Caulder Hale JR Gulf Coast NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Elliot Anderson SR Southwest Florida Christian 2:16.03 2:10.06 1:59.32 1:28.30 10
5 Matthew Vina SR Belen Jesuit Prep 2:14.99 2:08.96 2:00.52 1:58.11 4
7 Braden Turner SO Aubrey Rogers 2:15.70 1:51.03 2:03.36 2:39.14 2
8 Matthew Damouni SR Naples 2:05.40 1:49.26 2:04.15 1:29.39 1
11 Troy Britton   Fort Myers 1:41.05 1:46.04 2:04.75 1:39.80 -
12 Henry Carlson SO IMG Academy 2:06.48 2:24.01 2:05.22 2:02.72 -
13 Marlon Wiest SO IMG Academy 2:10.38 1:47.81 2:05.36 2:09.12 -
14 Christopher Fornes SR Palmetto Ridge 1:57.86 2:02.88 2:05.38 2:09.15 -
15 Andrew Marino JR Bishop Verot 1:48.26 1:36.93 2:05.88 2:24.77 -
20 Charlie Bevan JR Aubrey Rogers 2:42.36 2:34.62 2:08.85 1:55.97 -
22 Justin Heinrichs SR Canterbury (FM) 2:18.76 2:06.98 2:10.90 2:43.63 -
31 Dennis Olsen JR Bishop Verot 1:54.90 1:53.55 2:15.17 2:36.80 -
34 Liam Sedmak JR Estero 1:49.31 2:28.93 2:16.63 2:56.26 -
40 Daniel Lurigados SR Belen Jesuit Prep 1:40.35 2:30.52 2:19.37 1:41.74 -
  Jack Marshall JR Naples NT NT NT NT   
  Zachary Zielke JR Bishop Verot NT NT NT NT   
Boys' 800 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
2 Joseph Koraya SR Fort Myers 2:00.00 1:31.20 2:02.40 1:57.60 8
3 Charles Carreno SR Belen Jesuit Prep 2:00.28 2:13.51 1:32.62 2:00.28 6
4 Marco Prieguez JR Belen Jesuit Prep 2:00.46 1:31.55 1:24.33 2:06.49 5
6 Joshua Dorestin SR Dunbar 2:00.58 2:34.35 1:41.29 1:50.94 3
9 Jack Gifford JR Southwest Florida Christian 2:04.21 2:14.15 1:48.07 2:09.18 -
10 Beckett Walker JR Gulf Coast 2:04.44 2:30.58 1:33.33 1:53.24 -
17 Jaden White JR Dunbar 2:06.52 2:36.89 1:39.95 1:47.55 -
  Prince Valbrun SO Northeast (OP) NT NT NT NT