May 26, 2023
|
Oyster River - Durham, NH

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Coe-Brown Matthew Corriveau, Gavin Demas, Benjamin Robinson, Jamie Lano 4:13.63 3:27.89 3:07.11 10
2 Merrimack Valley Marshall Carey-Matthews, Beckett Rose, Tyler Wallace, Bishow Thapa 3:40.58 3:30.07 3:53.18 8
3 Hanover Aidan Bradley, Lucian Gleiser, Liam Kitchel, Joaquin Martin 3:17.71 3:30.33 4:33.43 6
4 Hollis/Brookline Nathaniel McEvoy, Marcus McCammack, Henry Bruneau, Matthew McLaughlin 3:57.72 3:30.37 3:09.34 4
5 Oyster River Keane Swiesz, Talon Ouellette, Chris Jernigan, Ty Dorow 4:18.60 3:31.96 3:57.40 2
6 Milford Adam Holodowski, Will Whitley, Avery Wilson, Kenyon Sora 3:13.01 3:39.33 3:02.05 1
7 John Stark Rio Calle, Eli Lemire, Alex Keirstead, Logan Montgomery 3:33.63 3:40.23 3:05.00 -
8 Kingswood Brayden Rapoza, Caleb Russo, James Yarling, Casey Arsenault 3:38.27 3:40.47 4:46.62 -
9 Lebanon Joshua Ball, Angus Hall, Carson Jones, Griffin Urnezis 3:58.89 3:41.19 4:05.52 -
10 St. Thomas Aquinas Dominic LaRose, Timothy Gross, Christian Smith, Trent LaRose 3:08.64 3:41.92 4:37.40 -
11 Souhegan Carson Behn, Dallen Noorda, Logan Brown, Ben Gaudet 2:55.60 3:42.27 4:33.40 -
12 Bow Miles Miller, Owen Miller, Jake Westenberg, Alden Betterley 3:06.42 3:47.34 3:15.52 -
13 Con-Val Mason Deschenes, Ryan O'Connor, Ryan Charron, James Post 3:59.26 3:54.56 2:51.23 -
14 Kennett Tyler McCluskey, Ross Stephens, William Odell, Charlie Doherty 3:07.92 3:54.90 4:39.54 -
15 Plymouth Regional Tate Hayman, Jacob Benton, Cole Ahern, Landon Fogg 3:48.54 3:55.60 4:47.44 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
9 Lebanon Ball, Hall, Jones, Urnezis 3:41.19 3:30.13 4:03.31 4:36.49 -
10 St. Thomas Aquinas LaRose, Gross, Smith, LaRose 3:41.92 4:24.09 4:44.06 4:10.77 -
11 Souhegan Behn, Noorda, Brown, Gaudet 3:42.27 4:37.84 4:06.72 3:40.05 -
12 Bow Miller, Miller, Westenberg, Betterley 3:47.34 2:59.60 4:19.17 4:51.00 -
13 Con-Val Deschenes, O'Connor, Charron, Post 3:54.56 4:27.40 4:41.48 4:01.60 -
14 Kennett McCluskey, Stephens, Odell, Doherty 3:54.90 3:43.16 3:59.60 3:31.41 -
15 Plymouth Regional Hayman, Benton, Ahern, Fogg 3:55.60 2:54.35 4:23.88 4:07.38 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Coe-Brown Corriveau, Demas, Robinson, Lano 4:03.24 3:19.58 3:07.11 3:27.89 10
2 Merrimack Valley Carey-Matthews, Rose, Wallace, Thapa 2:56.46 4:09.99 3:21.67 3:30.07 8
3 Hanover Bradley, Gleiser, Kitchel, Martin 4:33.43 3:05.09 4:27.12 3:30.33 6
4 Hollis/Brookline McEvoy, McCammack, Bruneau, McLaughlin 4:06.14 3:59.83 3:07.23 3:30.37 4
5 Oyster River Swiesz, Ouellette, Jernigan, Dorow 4:16.48 4:24.95 4:08.00 3:31.96 2
6 Milford Holodowski, Whitley, Wilson, Sora 2:33.54 4:27.59 4:38.55 3:39.33 1
7 John Stark Calle, Lemire, Keirstead, Montgomery 3:20.41 3:16.01 2:36.37 3:40.23 -
8 Kingswood Rapoza, Russo, Yarling, Arsenault 4:15.75 2:56.38 3:47.09 3:40.47 -