February 20, 2023
|
Leto HS - Tampa, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Akyla Loyd SO Alonso 13.75 10
2 Nia Randell SR Hillsborough 13.94 8
3 KAMRYN GRISSETT FR Hillsborough 14.68 6
4 Oksanna Smith JR Hillsborough 14.90 5
5 CHRISHIA SUTTON JR Hillsborough 15.15 4
6 Alexa Ritzenthaler SO Alonso 15.17 3
7 Jayce Miller FR Hillsborough 15.23 2
8 Serinity Jefferson SO Blake 15.30 1
9 Jayla Chaney FR Middleton 15.37 -
10 Ayanna Williams SO Blake 15.55 -
11 Olivia Desmond FR Alonso 15.70 -
12 Jayla Williams SR Blake 16.29 -
12 Anelyse Nathaniel SR Leto 16.29 -
14 Emitchaelle Exantus SO Middleton 16.59 -
15 Siani Beato SO Blake 16.71 -
15 Jasmine Harris FR Robinson 16.71 -
17 Laurie Julot SO Middleton 16.72 -
18 Wilinda Stfluer SO Middleton 17.07 -
19 Jaryah Greensberry SO Leto 17.10 -
20 Danna Gonzalez SO Leto 17.26 -
21 Ella Twiss FR Alonso 17.32 -
22 Taniyah Cole SO Middleton 17.35 -
23 Jasmin Cann JR Robinson 17.95 -
24 Xiomara Lloyd SO Leto 18.00 -
25 Paris Broadnax-Moore FR Alonso 18.40 -
26 Sariah Williams SO Leto 18.52 -
27 Melissa Fethiere JR Leto 18.73 -
28 Kendra Mormon SO Leto 18.97 -
28 Zina Ho SO Leto 18.97 -
30 Mia Marcano JR Leto 23.13 -
  MELANIE COLUMBIE JR Hillsborough NT   
  Taryn O'Neil FR Blake DNS   
  Jerbariah Buckins SO Middleton DNS   
  Aryanna Zephir SO Blake DNS   
  Selena Farfan FR Middleton DNS   
  Serenity Thomas SR Middleton DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Akyla Loyd SO Alonso 13.75 10
2 Nia Randell SR Hillsborough 13.94 8
4 Oksanna Smith JR Hillsborough 14.90 5
6 Alexa Ritzenthaler SO Alonso 15.17 3
8 Serinity Jefferson SO Blake 15.30 1
12 Anelyse Nathaniel SR Leto 16.29 -
12 Jayla Williams SR Blake 16.29 -
  Aryanna Zephir SO Blake DNS   
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
19 Jaryah Greensberry SO Leto 17.10 16.25 -
20 Danna Gonzalez SO Leto 17.26 17.26 -
23 Jasmin Cann JR Robinson 17.95 23.16 -
25 Paris Broadnax-Moore FR Alonso 18.40 20.80 -
27 Melissa Fethiere JR Leto 18.73 18.17 -
28 Zina Ho SO Leto 18.97 22.20 -
28 Kendra Mormon SO Leto 18.97 18.40 -
  Jerbariah Buckins SO Middleton DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Jayla Chaney FR Middleton 15.37 -
14 Emitchaelle Exantus SO Middleton 16.59 -
15 Jasmine Harris FR Robinson 16.71 -
15 Siani Beato SO Blake 16.71 -
17 Laurie Julot SO Middleton 16.72 -
26 Sariah Williams SO Leto 18.52 -
30 Mia Marcano JR Leto 23.13 -
  MELANIE COLUMBIE JR Hillsborough NT   
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
3 KAMRYN GRISSETT FR Hillsborough 13.95 14.68 11.01 6
5 CHRISHIA SUTTON JR Hillsborough 18.64 15.15 13.18 4
7 Jayce Miller FR Hillsborough 16.91 15.23 14.78 2
11 Olivia Desmond FR Alonso 20.41 15.70 15.23 -
22 Taniyah Cole SO Middleton 15.27 17.35 12.67 -
24 Xiomara Lloyd SO Leto 18.72 18.00 22.14 -
  Serenity Thomas SR Middleton DNS DNS DNS   
  Taryn O'Neil FR Blake DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Ayanna Williams SO Blake 14.00 13.07 15.55 18.82 16.80 16.95 -
18 Wilinda Stfluer SO Middleton 22.02 12.12 17.07 13.15 16.05 12.12 -
21 Ella Twiss FR Alonso 12.65 17.67 17.32 20.10 21.48 19.06 -
  Selena Farfan FR Middleton DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Nia Randell SR Hillsborough 28.82 26.44 10
2 Rayna Lewis SR Blake 20.80 27.01 8
3 Patricia Kilkelly SO Alonso 24.39 28.03 6
4 Jaden Miller JR Hillsborough 22.89 28.61 5
5 Jayce Miller FR Hillsborough 27.33 28.76 4
6 CHRISHIA SUTTON JR Hillsborough 22.51 28.86 3
7 KAMRYN GRISSETT FR Hillsborough 34.70 28.91 2
8 Serinity Jefferson SO Blake 35.53 29.12 1
9 Ayanna Williams SO Blake 35.34 29.69 -
10 Catherine Zhou JR Alonso 27.18 29.86 -
11 Samara Shields JR Blake 31.81 30.58 -
12 Jayla Chaney FR Middleton 33.45 30.97 -
13 Giselle Denson SR Robinson 38.42 30.98 -
14 Laurie Julot SO Middleton 25.66 31.67 -
15 Jayla Williams SR Blake 40.50 31.89 -
16 Emitchaelle Exantus SO Middleton 37.41 31.97 -
17 Amanda Whittlesey SR Robinson 26.56 31.99 -
18 Siani Beato SO Blake 41.63 32.02 -
19 Jaryah Greensberry SO Leto 34.00 33.01 -
20 Ayanna Evans JR Blake 32.39 33.05 -
21 Wilinda Stfluer SO Middleton 25.82 33.53 -
22 Maria Teruel JR Alonso 42.76 33.93 -
23 Danna Gonzalez SO Leto 34.86 34.86 -
24 Melissa Fethiere JR Leto 40.98 35.32 -
25 Paris Broadnax-Moore FR Alonso 38.17 35.34 -
26 Xiomara Lloyd SO Leto 29.51 35.98 -
27 Kendra Mormon SO Leto 47.00 37.60 -
28 Melanie Prados SO Leto 33.68 42.10 -
  Aryanna Zephir SO Blake NT NT   
  Anelyse Nathaniel SR Leto NT NT   
  Zina Ho SO Leto NT NT   
  Taniyah Cole SO Middleton NT NT   
  Brianna Lachapelle FR Alonso NT NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Nia Randell SR Hillsborough 26.44 10
2 Rayna Lewis SR Blake 27.01 8
3 Patricia Kilkelly SO Alonso 28.03 6
8 Serinity Jefferson SO Blake 29.12 1
10 Catherine Zhou JR Alonso 29.86 -
13 Giselle Denson SR Robinson 30.98 -
17 Amanda Whittlesey SR Robinson 31.99 -
  Zina Ho SO Leto NT   
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
6 CHRISHIA SUTTON JR Hillsborough 31.75 23.09 28.86 3
7 KAMRYN GRISSETT FR Hillsborough 35.56 22.26 28.91 2
9 Ayanna Williams SO Blake 38.60 24.94 29.69 -
15 Jayla Williams SR Blake 40.82 29.34 31.89 -
19 Jaryah Greensberry SO Leto 29.05 41.93 33.01 -
27 Kendra Mormon SO Leto 35.35 34.97 37.60 -
  Anelyse Nathaniel SR Leto NT NT NT   
  Aryanna Zephir SO Blake NT NT NT   
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Jaden Miller JR Hillsborough 36.91 32.62 35.77 28.61 5
16 Emitchaelle Exantus SO Middleton 31.65 41.25 26.54 31.97 -
18 Siani Beato SO Blake 30.74 36.83 29.14 32.02 -
20 Ayanna Evans JR Blake 31.73 29.75 31.73 33.05 -
22 Maria Teruel JR Alonso 31.56 25.11 27.49 33.93 -
26 Xiomara Lloyd SO Leto 40.66 43.54 44.26 35.98 -
28 Melanie Prados SO Leto 50.95 34.11 32.84 42.10 -
  Brianna Lachapelle FR Alonso NT NT NT NT   
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
5 Jayce Miller FR Hillsborough 28.76 35.38 33.08 33.65 4
11 Samara Shields JR Blake 30.58 30.58 39.76 35.78 -
14 Laurie Julot SO Middleton 31.67 32.31 29.14 24.07 -
21 Wilinda Stfluer SO Middleton 33.53 32.19 25.82 42.59 -
23 Danna Gonzalez SO Leto 34.86 37.30 33.47 30.33 -
  Taniyah Cole SO Middleton NT NT NT NT   
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
12 Jayla Chaney FR Middleton 27.88 32.83 30.97 -
24 Melissa Fethiere JR Leto 37.80 40.98 35.32 -
25 Paris Broadnax-Moore FR Alonso 42.77 33.93 35.34 -

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Rayna Lewis SR Blake 1:02.19 48.43 56.80 58.00 46.64 59.79 1:17.73 10
2 JA'MYA ROBERSON JR Hillsborough 1:16.23 47.95 43.65 47.95 1:06.39 1:01.47 47.34 8
3 Serinity Jefferson SO Blake 52.88 1:21.60 1:18.99 1:16.38 1:04.63 1:05.28 45.70 6
4 Nathalia Mallo SR Alonso 1:25.85 1:11.88 1:08.55 59.23 1:21.86 1:06.55 1:16.54 5
5 Ayanna Williams SO Blake 1:15.70 52.30 1:16.38 58.49 55.74 1:08.81 1:20.51 4
6 Fanny di Giusto FR Alonso 1:05.07 1:20.97 1:07.96 52.78 1:30.37 1:12.29 1:16.63 3
7 Makenna Jones JR Alonso 54.11 1:15.31 1:34.32 1:20.43 1:10.92 1:13.11 1:16.77 2
8 Jayla Williams SR Blake 1:28.87 1:24.46 58.02 57.29 1:10.51 1:13.44 1:20.79 1
9 Allissa Marshall SO Blake 1:34.74 1:08.83 1:13.27 56.99 1:32.52 1:14.01 1:05.87 -
10 Alex Howell SO Alonso 1:35.03 1:32.03 1:36.52 1:17.07 1:16.32 1:14.82 1:32.78 -
11 Delilah Lawerence FR Alonso 1:25.40 1:23.12 1:27.69 1:04.05 1:23.88 1:16.25 1:11.68 -
12 Anelyse Nathaniel SR Leto 1:23.74 1:38.33 1:16.06 59.16 1:28.35 1:16.82 1:10.68 -
13 Ayanna Evans JR Blake 1:26.78 1:07.41 1:04.31 1:38.40 1:14.38 1:17.48 1:03.54 -
14 Evamaria Rodriguez-Valdes SO Alonso 1:02.36 1:41.03 1:11.83 1:10.25 1:35.51 1:18.93 57.62 -
15 Grace Lemon FR Alonso 1:04.88 1:26.78 1:18.67 1:08.13 1:27.59 1:21.10 58.40 -
16 Melanie Prados SO Leto 1:40.20 1:42.01 1:28.47 1:46.52 1:45.62 1:30.27 1:44.72 -
17 Kendra Mormon SO Leto 1:05.91 1:19.45 1:09.52 1:31.19 1:34.80 1:30.28 1:40.21 -
18 Sariah Williams SO Leto 1:16.03 1:25.42 1:44.19 1:53.57 1:41.37 1:33.86 1:26.36 -
  Wilinda Stfluer SO Middleton NT NT NT NT NT NT NT   
  Isabella Phillips FR Alonso NT NT NT NT NT NT NT   
  Sophia Maust JR Middleton NT NT NT NT NT NT NT   
  Delalia Morales SR Blake NT NT NT NT NT NT NT   
  Aryanna Zephir SO Blake NT NT NT NT NT NT NT   
  DEANA EPPS JR Hillsborough NT NT NT NT NT NT NT   
  Zina Ho SO Leto DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jaryah Greensberry SO Leto DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Rayna Lewis SR Blake 53.22 59.79 43.65 49.63 49.63 10
2 JA'MYA ROBERSON JR Hillsborough 1:05.78 1:01.47 49.79 1:12.54 1:05.78 8
3 Serinity Jefferson SO Blake 51.58 1:05.28 1:02.02 1:09.20 1:18.34 6
4 Nathalia Mallo SR Alonso 59.23 1:06.55 1:05.89 59.23 1:15.87 5
6 Fanny di Giusto FR Alonso 1:28.20 1:12.29 1:13.02 52.05 1:30.37 3
7 Makenna Jones JR Alonso 1:18.96 1:13.11 1:19.69 1:21.16 1:30.66 2
12 Anelyse Nathaniel SR Leto 1:06.07 1:16.82 1:19.13 1:36.80 1:29.12 -
  Jaryah Greensberry SO Leto DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
9 Allissa Marshall SO Blake 1:22.16 1:14.01 1:02.17 1:01.43 1:18.45 -
10 Alex Howell SO Alonso 1:10.33 1:14.82 1:19.31 1:15.57 1:29.79 -
14 Evamaria Rodriguez-Valdes SO Alonso 1:14.99 1:18.93 1:18.14 1:26.04 1:27.62 -
15 Grace Lemon FR Alonso 1:06.51 1:21.10 1:23.54 1:00.83 1:34.89 -
17 Kendra Mormon SO Leto 1:41.12 1:30.28 1:51.95 1:13.13 1:47.44 -
18 Sariah Williams SO Leto 1:52.64 1:33.86 1:57.33 1:05.71 1:37.62 -
  Aryanna Zephir SO Blake NT NT NT NT NT   
  Zina Ho SO Leto DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
5 Ayanna Williams SO Blake 1:08.81 1:04.00 59.18 1:21.89 4
8 Jayla Williams SR Blake 1:13.44 56.55 1:14.91 1:06.10 1
11 Delilah Lawerence FR Alonso 1:16.25 54.14 1:29.22 1:05.58 -
13 Ayanna Evans JR Blake 1:17.48 1:07.41 1:22.91 1:26.78 -
16 Melanie Prados SO Leto 1:30.27 1:44.72 1:37.50 1:30.27 -
  Wilinda Stfluer SO Middleton NT NT NT NT   
  Isabella Phillips FR Alonso NT NT NT NT   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
  Sophia Maust JR Middleton NT NT   
  DEANA EPPS JR Hillsborough NT NT   
  Delalia Morales SR Blake NT NT   

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 ANABELLA HERNANDEZ SR Hillsborough 2:40.03 3:02.44 10
2 Skyler Gillett SR Alonso 2:47.73 2:20.90 8
3 Nathalia Mallo SR Alonso 2:47.78 3:04.56 6
4 Maria Ortiz JR Alonso 2:52.14 2:15.99 5
5 Kiera Matthews JR Hillsborough 2:58.71 2:17.61 4
6 Anika Sanka FR Robinson 3:00.86 3:55.12 3
7 Mia Marcano JR Leto 3:06.51 3:56.87 2
8 Ava Duncan SO Blake 3:06.56 2:27.39 1
9 Taryn O'Neil FR Blake 3:09.35 3:37.76 -
10 Rose Elonnah JR Blake 3:24.45 3:59.21 -
11 Aaliyah Walker FR Alonso 3:38.11 2:39.22 -
12 Amaya Santiago JR Leto 3:45.66 4:48.85 -
13 Melanie Prados SO Leto 3:50.85 4:18.56 -
14 Emily Marshall FR Blake 3:56.79 4:58.36 -
15 Claire Manzanero FR Alonso 4:15.42 3:29.45 -
16 Sheila Cabera SO Leto 4:17.92 3:10.86 -
17 Ashley Synaii FR Blake 4:24.13 3:31.31 -
  Miracle Smith SO Blake NT NT   
  Angelina Sandora JR Hillsborough NT NT   
  Jayla Lyles SO Blake NT NT   
  Delalia Morales SR Blake NT NT   
  Allissa Marshall SO Blake NT NT   
  Sophia Maust JR Middleton NT NT   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 ANABELLA HERNANDEZ SR Hillsborough 2:40.03 2:40.03 2:28.83 10
2 Skyler Gillett SR Alonso 2:47.73 3:24.63 3:17.93 8
3 Nathalia Mallo SR Alonso 2:47.78 2:46.11 2:51.14 6
4 Maria Ortiz JR Alonso 2:52.14 2:17.72 3:24.85 5
5 Kiera Matthews JR Hillsborough 2:58.71 3:02.29 2:21.18 4
6 Anika Sanka FR Robinson 3:00.86 3:22.57 3:13.52 3
8 Ava Duncan SO Blake 3:06.56 2:10.60 3:04.70 1
9 Taryn O'Neil FR Blake 3:09.35 3:22.61 3:47.22 -
15 Claire Manzanero FR Alonso 4:15.42 5:32.05 3:06.46 -
  Angelina Sandora JR Hillsborough NT NT NT   
  Delalia Morales SR Blake NT NT NT   
  Allissa Marshall SO Blake NT NT NT   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Mia Marcano JR Leto 3:56.87 3:06.51 2:23.62 3:10.24 3:32.63 2:40.40 2
10 Rose Elonnah JR Blake 3:57.17 3:24.45 3:16.28 4:25.79 4:11.48 2:31.30 -
11 Aaliyah Walker FR Alonso 4:37.00 3:38.11 4:28.28 2:50.13 4:43.55 3:01.04 -
12 Amaya Santiago JR Leto 3:52.43 3:45.66 3:07.30 4:15.00 3:52.43 4:03.72 -
13 Melanie Prados SO Leto 3:50.85 3:50.85 4:04.71 4:48.57 3:09.30 2:50.83 -
14 Emily Marshall FR Blake 5:07.83 3:56.79 3:07.07 4:51.26 2:48.12 5:05.46 -
16 Sheila Cabera SO Leto 4:07.61 4:17.92 3:41.82 4:15.34 5:12.09 3:26.34 -
17 Ashley Synaii FR Blake 4:10.93 4:24.13 4:26.78 3:23.38 5:35.45 4:50.55 -
  Sophia Maust JR Middleton NT NT NT NT NT NT   
  Miracle Smith SO Blake NT NT NT NT NT NT   
  Jayla Lyles SO Blake NT NT NT NT NT NT   

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Skyler Gillett SR Alonso 5:45.91 10
2 Caroline Brindise SR Robinson 6:16.07 8
3 Brynlee White SO Robinson 6:25.23 6
4 Sarah Tate FR Robinson 6:29.28 5
5 Ella Garruto JR Robinson 6:32.95 4
6 Megan Seales SO Alonso 6:37.92 3
7 Alex Howell SO Alonso 6:42.60 2
8 Anneka deVries SO Alonso 6:46.42 1
9 Ava Duncan SO Blake 6:54.06 -
10 ISOLDE Rayman Moore JR Hillsborough 6:56.50 -
11 Kailey Hardee SO Alonso 7:01.21 -
12 Alyvia Young SO Alonso 7:02.75 -
13 Makenna Jones JR Alonso 7:04.12 -
14 Lily Perin SO Alonso 7:47.66 -
15 Kariana Hill JR Alonso 7:48.05 -
16 Amaya Santiago JR Leto 8:13.77 -
17 Kaylie Ojeda SO Alonso 8:28.00 -
18 Rose Elonnah JR Blake 8:37.35 -
19 Emily Marshall FR Blake 9:44.40 -
20 Sheila Cabera SO Leto 9:58.32 -
21 Stephanie Cely SO Leto 10:10.15 -
22 Ashley Synaii FR Blake 10:14.19 -
  Delalia Morales SR Blake NT   
  Jayla Lyles SO Blake NT   
  Kalin Chavarria SR Blake NT   
  Rachel Leonard SO Alonso NT   
  Sara Diaz SO Alonso NT   
  Isabella Canto SR Leto NT   
  Joey Blankenship SR Middleton NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Skyler Gillett SR Alonso 5:39.00 4:50.57 5:32.08 6:58.56 5:45.91 10
2 Caroline Brindise SR Robinson 8:05.13 5:08.38 6:31.12 4:45.82 6:16.07 8
3 Brynlee White SO Robinson 8:16.95 5:42.86 5:27.45 4:41.22 6:25.23 6
5 Ella Garruto JR Robinson 5:22.22 4:50.79 7:00.46 5:18.29 6:32.95 4
6 Megan Seales SO Alonso 8:33.32 6:29.97 7:45.57 6:53.84 6:37.92 3
7 Alex Howell SO Alonso 8:31.31 7:26.89 6:34.55 6:10.40 6:42.60 2
9 Ava Duncan SO Blake 5:18.83 8:33.44 8:50.00 6:25.08 6:54.06 -
10 ISOLDE Rayman Moore JR Hillsborough 6:39.84 8:03.14 6:39.84 5:12.38 6:56.50 -
13 Makenna Jones JR Alonso 8:54.40 9:02.88 6:59.88 8:54.40 7:04.12 -
15 Kariana Hill JR Alonso 8:02.10 9:26.34 8:16.14 5:51.04 7:48.05 -
  Joey Blankenship SR Middleton NT NT NT NT NT   
  Kalin Chavarria SR Blake NT NT NT NT NT   
  Delalia Morales SR Blake NT NT NT NT NT   
  Rachel Leonard SO Alonso NT NT NT NT NT   
  Sara Diaz SO Alonso NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Sarah Tate FR Robinson 6:52.64 6:56.53 4:51.96 6:29.28 5
8 Anneka deVries SO Alonso 6:13.91 6:58.62 7:55.52 6:46.42 1
11 Kailey Hardee SO Alonso 8:17.03 7:34.91 7:55.97 7:01.21 -
12 Alyvia Young SO Alonso 5:55.11 6:33.16 7:32.35 7:02.75 -
14 Lily Perin SO Alonso 6:56.22 9:39.90 5:50.75 7:47.66 -
16 Amaya Santiago JR Leto 5:45.64 8:58.21 6:59.71 8:13.77 -
17 Kaylie Ojeda SO Alonso 8:33.08 9:44.20 9:44.20 8:28.00 -
18 Rose Elonnah JR Blake 11:12.56 8:27.01 7:24.93 8:37.35 -
19 Emily Marshall FR Blake 10:25.31 7:47.52 6:49.08 9:44.40 -
20 Sheila Cabera SO Leto 10:10.29 7:52.68 9:58.32 9:58.32 -
21 Stephanie Cely SO Leto 7:31.51 12:30.49 9:39.65 10:10.15 -
22 Ashley Synaii FR Blake 11:09.47 12:23.17 7:22.22 10:14.19 -
  Isabella Canto SR Leto NT NT NT NT   
  Jayla Lyles SO Blake NT NT NT NT   

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Aida Castelli SR Hillsborough 14:09.03 10:07.56 12:58.92 10
2 Isabella Quinlan SO Alonso 17:00.62 11:04.21 13:30.01 8
3 Adrianna Rodriguez SR Hillsborough 16:26.04 12:34.03 13:48.60 6
4 Emma Carothers FR Alonso 13:39.71 14:48.02 14:13.86 5
5 Megan Seales SO Alonso 11:31.37 18:40.20 14:35.15 4
6 Emelee Schneker SO Alonso 19:45.17 18:20.52 15:40.61 3
  Isabella Canto SR Leto NT NT NT   
  Ava Duncan SO Blake NT NT NT   
  Kalin Chavarria SR Blake NT NT NT   
  Carlson Henry SR Alonso NT NT NT   

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Danna Hammad JR Hillsborough 18.71 18.89 18.89 17.95 10
2 Ashlyn Fisher SR Alonso 20.33 20.33 19.36 20.91 8
3 Karilynn Pena SO Hillsborough 14.46 21.59 20.36 25.45 6
4 Makenna Howell SR Alonso 20.68 20.88 20.88 20.88 5
5 Jana Elsherbiny SO Alonso 21.96 22.87 22.64 25.59 4

Girls' 400 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Chloe Jones SR Hillsborough 1:10.96 58.90 10
2 Oksanna Smith JR Hillsborough 1:11.26 1:12.69 8
3 Sasha Randell SO Hillsborough 1:12.43 1:27.64 6
4 Sharlinn Morel SO Alonso 1:13.83 59.07 5
5 Makenna Howell SR Alonso 1:25.05 1:36.11 4
6 Jana Elsherbiny SO Alonso 1:26.23 1:44.34 3
7 Kenza Attallah JR Alonso 1:29.73 1:27.04 2
  Taniyah Cole SO Middleton NT NT   
Girls' 400 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
3 Sasha Randell SO Hillsborough 1:05.92 1:16.06 1:17.50 1:03.02 1:00.85 1:12.43 1:04.47 6
4 Sharlinn Morel SO Alonso 1:18.26 56.85 1:04.24 1:06.45 1:31.55 1:13.83 1:24.91 5
5 Makenna Howell SR Alonso 1:41.21 1:23.35 1:29.31 1:02.94 1:50.57 1:25.05 1:42.91 4
6 Jana Elsherbiny SO Alonso 1:42.62 1:14.16 1:24.51 1:18.47 1:52.10 1:26.23 1:23.65 3
  Taniyah Cole SO Middleton NT NT NT NT NT NT NT   
Girls' 400 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Chloe Jones SR Hillsborough 1:25.16 49.68 1:03.16 1:10.96 1:30.83 1:10.96 10
2 Oksanna Smith JR Hillsborough 1:29.08 1:29.79 1:08.41 1:11.26 59.15 1:16.25 8
7 Kenza Attallah JR Alonso 1:45.89 1:51.27 1:37.81 1:29.73 1:41.40 1:42.30 2

Girls' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Alonso A Catherine Zhou, Alexa Ritzenthaler, Olivia Desmond, Akyla Loyd 52.00 59.28 42.12 10
2 Hillsborough A JA'MYA ROBERSON, EMERY SAUNDERS, MELANIE COLUMBIE, Jaden Miller 53.73 1:07.70 40.30 7
2 Blake A Serinity Jefferson, Jayla Williams, Aryanna Zephir, Rayna Lewis 53.73 39.23 49.97 7
4 Middleton A Jayla Chaney, Laurie Julot, Wilinda Stfluer, Emitchaelle Exantus 58.93 45.38 57.76 5
5 Leto
(B>)
B 1:01.63 1:17.66 1:18.27 4
  Leto NT NT NT   

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alonso Fanny di Giusto, Maria Ortiz, Makenna Jones, Nathalia Mallo 4:51.23 4:59.97 3:47.16 3:26.78 4:19.20 4:51.23 5:58.22 10
2 Blake Siani Beato, Ayanna Evans, Allissa Marshall, Samara Shields 5:12.06 3:50.93 4:22.13 4:43.98 5:37.03 5:24.55 4:31.50 8
  Middleton NT NT NT NT NT NT NT   
  Leto NT NT NT NT NT NT NT   

Girls' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alonso Maria Ortiz, Nathalia Mallo, Anneka deVries, Skyler Gillett 8:21.62 8:15.19 10:43.10 10:23.81 13:56.03 10
2 Robinson Caroline Brindise, Ella Garruto, Sarah Tate, Brynlee White 11:41.66 11:21.80 11:01.94 13:14.33 13:34.19 8
3 Leto 18:40.75 16:26.26 14:56.60 15:32.47 18:40.75 6

Girls' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Ashlyn Fisher SR Alonso 1.32m 4' 4" 9
  • 1.22
    O
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XO
  • 1.37
    XXX
1 Jada Hodge JR Alonso 1.32m 4' 4" 9
  • 1.22
    O
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XO
  • 1.37
    XXX
3 Lily Perin SO Alonso 1.22m 4' 0" 6
  • 1.22
    O
  • 1.27
    XXX
4 Jaidyn Diaz SR Alonso 1.22m 4' 0" 5
  • 1.22
    XXO
  • 1.27
    XXX
  Rayna Lewis SR Blake NH NH   

Girls' Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Sela Teplin SR Robinson 2.09m 2.81m 2.72m 2.11m 2.25m 1.71m 2.00m 7' 4.5" 10
  • 1.80
    O
  • 1.95
    O
  • 2.10
    O
  • 2.25
    O
  • 2.40
    XXX

Girls' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Rayna Lewis SR Blake 5.20m 5.88m 4.89m 4.26m 4.47m 17' 0.75" 10
  • 5.07  
  • 5.20  
  • 5.20  
2 Jaden Miller JR Hillsborough 4.72m 4.72m 5.48m 3.59m 3.68m 15' 6" 8
  • 4.57  
  • 4.34  
  • 4.72  
3 Chloe Jones SR Hillsborough 4.72m 5.76m 6.14m 5.99m 4.34m 15' 6" 6
  • 4.72  
4 Jayla Williams SR Blake 4.37m 5.07m 3.71m 3.50m 3.98m 14' 4" 5
  • 3.47  
  • 4.37  
  • 4.00  
5 Danna Hammad JR Hillsborough 4.26m 4.39m 4.64m 4.90m 3.02m 13' 11.75" 4
  • 4.26  
6 DEANA EPPS JR Hillsborough 3.94m 3.94m 4.85m 3.59m 5.12m 12' 11.25" 3
  • 3.94  
7 Giselle Denson SR Robinson 3.85m 3.04m 4.93m 2.93m 3.16m 12' 7.75" 2
  • 3.67  
  • 3.65  
  • 3.85  
8 Selena Farfan FR Middleton 3.40m 2.96m 3.98m 2.79m 2.69m 11' 2" 1
  • 3.15  
  • 3.12  
  • 3.40  
9 Juliana Wilcox SO Alonso 3.30m 2.38m 4.06m 2.34m 2.64m 10' 10" -
  • PASS  
  • 3.30  
  • 3.20  
10 Maria Teruel JR Alonso 3.07m 3.07m 2.27m 3.87m 3.25m 10' 1" -
  • 3.07  
  Melissa Fethiere JR Leto NM NM NM NM NM NM   
  Sariah Williams SO Leto NM NM NM NM NM NM   
  Xiomara Lloyd SO Leto NM NM NM NM NM NM   
  Jayla Chaney FR Middleton NM NM NM NM NM NM   
  Jerbariah Buckins SO Middleton NM NM NM NM NM NM   
  Taniyah Cole SO Middleton NM NM NM NM NM NM   
  Jaidyn Diaz SR Alonso NM NM NM NM NM NM   

Girls' Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK CONV SC
1 Sasha Randell SO Hillsborough 10.98m 8.93m 29' 3.75" 10
  • FOUL  
  • 8.93  
  DEANA EPPS JR Hillsborough NM NM NM   

Girls' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Oreianna Cantave JR Middleton 10.82m 35' 6" 10
2 Lailah Carr SR Hillsborough 9.68m 31' 9.25" 8
3 Zamirra Cantave FR Middleton 9.07m 29' 9.25" 6
4 Flery Garcia SR Blake 7.09m 23' 3.25" 5
5 Joey Blankenship SR Middleton 6.88m 22' 7" 4
6 Serenity Thomas SR Middleton 6.69m 21' 11.5" 2.5
6 Alizee Grazier JR Alonso 6.69m 21' 11.5" 2.5
8 Daneasha Davis SO Middleton 6.45m 21' 2" 1
9 Lillian Montero FR Robinson 5.84m 19' 2" -
10 Valentina Urbano-Umbacia JR Alonso 5.47m 17' 11.5" -
11 Mikayla Hane SR Blake 5.08m 16' 8" -
12 AHKEELA BOWICK SO Hillsborough 4.90m 16' 1" -
  Soleil Olivo JR Robinson NM NM   
  Kiera Matthews JR Hillsborough NM NM   
  Kayma Colon FR Alonso NM NM   

Girls' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK CONV SC
1 Kaitlyn Donahue JR Alonso 17.80m 13.88m 58' 5" 10
2 Alizee Grazier JR Alonso 16.91m 20.80m 55' 6" 8
3 Kayma Colon FR Alonso 15.70m 14.29m 51' 6" 6
4 Lillian Montero FR Robinson 11.58m 8.57m 38' 0" 5
  Joey Blankenship SR Middleton NM NM NM   
  Oreianna Cantave JR Middleton NM NM NM   
  Zamirra Cantave FR Middleton NM NM NM   
  Daneasha Davis SO Middleton NM NM NM   
  Soleil Olivo JR Robinson NM NM NM   
  Lailah Carr SR Hillsborough NM NM NM   
  AHKEELA BOWICK SO Hillsborough NM NM NM   
  Mikayla Hane SR Blake NM NM NM   
  Flery Garcia SR Blake NM NM NM   
Girls' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH SC
2 Alizee Grazier JR Alonso 19.95m 16.91m 55' 6" 8
3 Kayma Colon FR Alonso 14.13m 15.70m 51' 6" 6
  Zamirra Cantave FR Middleton NM NM NM   
  Soleil Olivo JR Robinson NM NM NM   
  AHKEELA BOWICK SO Hillsborough NM NM NM   
  Mikayla Hane SR Blake NM NM NM   
  Flery Garcia SR Blake NM NM NM   
Girls' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
1 Kaitlyn Donahue JR Alonso 17.80m 19.22m 13.88m 20.11m 22.61m 58' 5" 10
4 Lillian Montero FR Robinson 11.58m 9.26m 14.59m 9.26m 9.73m 38' 0" 5
  Joey Blankenship SR Middleton NM NM NM NM NM NM   
  Oreianna Cantave JR Middleton NM NM NM NM NM NM   
  Daneasha Davis SO Middleton NM NM NM NM NM NM   
  Lailah Carr SR Hillsborough NM NM NM NM NM NM   

Girls' Javelin

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Alizee Grazier JR Alonso 17.95m 22.98m 17.59m 22.62m 15.80m 19.21m 16.69m 58' 11" 10
2 Kaitlyn Donahue JR Alonso 17.51m 20.66m 17.51m 14.01m 12.96m 18.04m 15.41m 57' 5" 8
3 Kayma Colon FR Alonso 15.62m 13.28m 17.65m 13.75m 12.81m 16.71m 15.46m 51' 3" 6
4 Grace Lemon FR Alonso 10.43m 12.52m 12.31m 7.82m 9.49m 12.10m 8.45m 34' 3" 5
  Joey Blankenship SR Middleton NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Oreianna Cantave JR Middleton NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Zamirra Cantave FR Middleton NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Daneasha Davis SO Middleton NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Lailah Carr SR Hillsborough NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Hafsah Salahuddin JR Hillsborough NM NM NM NM NM NM NM NM   
Girls' Javelin Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
1 Alizee Grazier JR Alonso 20.82m 20.28m 15.62m 17.95m 58' 11" 10
4 Grace Lemon FR Alonso 11.89m 7.51m 8.55m 10.43m 34' 3" 5
  Zamirra Cantave FR Middleton NM NM NM NM NM   
  Daneasha Davis SO Middleton NM NM NM NM NM   
  Hafsah Salahuddin JR Hillsborough NM NM NM NM NM   
Girls' Javelin Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK ENGLISH SC
2 Kaitlyn Donahue JR Alonso 14.36m 17.51m 18.21m 57' 5" 8
3 Kayma Colon FR Alonso 13.90m 15.62m 16.71m 51' 3" 6
  Joey Blankenship SR Middleton NM NM NM NM   
  Oreianna Cantave JR Middleton NM NM NM NM   
  Lailah Carr SR Hillsborough NM NM NM NM