February 20, 2023
|
Leto HS - Tampa, FL
ICON KEY: FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Skyler Gillett SR Alonso 7:26.23 4:40.19 4:54.03 4:57.49 5:45.91 4:19.44 10
2 Caroline Brindise SR Robinson 7:38.81 5:42.23 5:30.95 4:30.77 6:16.07 6:46.16 8
3 Brynlee White SO Robinson 4:56.63 5:23.60 7:46.13 4:29.67 6:25.23 6:44.50 6
4 Sarah Tate FR Robinson 8:18.28 6:02.03 4:51.96 6:40.96 6:29.28 8:06.60 5
5 Ella Garruto JR Robinson 5:06.51 6:13.31 5:37.94 7:00.46 6:32.95 7:20.11 4
6 Megan Seales SO Alonso 8:21.38 7:53.53 6:18.03 5:30.28 6:37.92 5:46.19 3
7 Alex Howell SO Alonso 5:14.03 8:07.15 5:14.03 8:03.12 6:42.60 8:15.20 2
8 Anneka deVries SO Alonso 8:36.16 5:12.95 7:47.39 7:27.07 6:46.42 7:10.81 1
9 Ava Duncan SO Blake 6:49.92 8:08.59 6:16.80 7:06.49 6:54.06 8:00.31 -
10 ISOLDE Rayman Moore JR Hillsborough 9:01.45 7:09.00 6:06.52 5:54.03 6:56.50 6:23.18 -
11 Kailey Hardee SO Alonso 6:27.52 6:10.67 8:54.94 6:35.94 7:01.21 7:09.64 -
12 Alyvia Young SO Alonso 7:53.48 6:45.84 5:33.98 7:23.89 7:02.75 5:21.29 -
13 Makenna Jones JR Alonso 7:12.61 6:55.64 7:25.33 7:55.02 7:04.12 5:09.61 -
14 Lily Perin SO Alonso 7:24.28 5:27.37 10:07.96 7:19.60 7:47.66 9:35.23 -
15 Kariana Hill JR Alonso 10:08.47 6:00.40 10:08.47 6:56.57 7:48.05 5:46.36 -
16 Amaya Santiago JR Leto 6:00.46 8:08.84 6:25.14 7:39.21 8:13.77 8:23.65 -
17 Kaylie Ojeda SO Alonso 9:23.88 10:19.76 6:00.68 6:31.16 8:28.00 6:51.48 -
18 Rose Elonnah JR Blake 9:54.96 9:03.22 8:21.83 9:44.61 8:37.35 9:49.78 -
19 Emily Marshall FR Blake 11:58.82 8:57.65 9:03.50 7:29.99 9:44.40 8:16.74 -
20 Sheila Cabera SO Leto 11:04.14 12:21.92 9:16.44 9:52.34 9:58.32 10:16.27 -
21 Stephanie Cely SO Leto 10:40.66 10:16.26 11:11.17 12:48.79 10:10.15 12:18.29 -
22 Ashley Synaii FR Blake 10:08.05 10:44.90 11:40.18 8:48.21 10:14.19 10:38.76 -
  Delalia Morales SR Blake NT NT NT NT NT NT   
  Jayla Lyles SO Blake NT NT NT NT NT NT   
  Kalin Chavarria SR Blake NT NT NT NT NT NT   
  Rachel Leonard SO Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Sara Diaz SO Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Isabella Canto SR Leto NT NT NT NT NT NT   
  Joey Blankenship SR Middleton NT NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Skyler Gillett SR Alonso 6:13.59 5:45.91 7:19.31 4:12.52 5:39.00 10
2 Caroline Brindise SR Robinson 6:57.44 6:16.07 4:34.54 7:04.96 5:57.27 8
3 Brynlee White SO Robinson 7:23.02 6:25.23 6:56.05 5:54.42 6:48.35 6
5 Ella Garruto JR Robinson 7:35.83 6:32.95 5:06.51 7:04.39 4:39.00 4
6 Megan Seales SO Alonso 5:22.32 6:37.92 6:29.97 5:50.17 5:58.13 3
7 Alex Howell SO Alonso 5:01.95 6:42.60 7:06.76 7:42.99 4:57.93 2
9 Ava Duncan SO Blake 6:04.38 6:54.06 7:35.47 7:35.47 7:39.61 -
10 ISOLDE Rayman Moore JR Hillsborough 7:17.33 6:56.50 7:33.99 7:09.00 5:20.71 -
13 Makenna Jones JR Alonso 6:51.40 7:04.12 6:30.19 6:51.40 5:52.02 -
15 Kariana Hill JR Alonso 9:54.43 7:48.05 8:25.50 9:02.94 6:09.76 -
  Joey Blankenship SR Middleton NT NT NT NT NT   
  Kalin Chavarria SR Blake NT NT NT NT NT   
  Delalia Morales SR Blake NT NT NT NT NT   
  Rachel Leonard SO Alonso NT NT NT NT NT   
  Sara Diaz SO Alonso NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
4 Sarah Tate FR Robinson 5:58.14 7:23.78 6:29.28 7:47.14 5
8 Anneka deVries SO Alonso 5:45.46 8:32.09 6:46.42 4:56.69 1
11 Kailey Hardee SO Alonso 8:12.82 7:34.91 7:01.21 7:47.55 -
12 Alyvia Young SO Alonso 5:21.29 7:11.21 7:02.75 9:05.35 -
14 Lily Perin SO Alonso 8:11.05 7:24.28 7:47.66 6:18.81 -
16 Amaya Santiago JR Leto 8:53.28 7:04.65 8:13.77 8:38.46 -
17 Kaylie Ojeda SO Alonso 11:00.40 7:16.88 8:28.00 7:52.44 -
18 Rose Elonnah JR Blake 9:39.44 8:01.14 8:37.35 8:42.53 -
19 Emily Marshall FR Blake 9:50.25 11:58.82 9:44.40 11:12.06 -
20 Sheila Cabera SO Leto 12:15.94 8:04.64 9:58.32 8:28.58 -
21 Stephanie Cely SO Leto 12:54.89 9:45.75 10:10.15 12:18.29 -
22 Ashley Synaii FR Blake 9:18.92 9:12.78 10:14.19 8:35.92 -
  Isabella Canto SR Leto NT NT NT NT   
  Jayla Lyles SO Blake NT NT NT NT