March 30-April 1, 2023
|
San Francisco St. - San Francisco, CA

Men's Distance Medley Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 UC Riverside A Sean Caster, Noah Murasmith, Tyler Kaan, Lance Denhalter 9:02.90 10:03.22 11:39.74 8:44.81 12:03.87 10:57.51
2 Cal Poly Humboldt A Ricardo Torres, Julian Jensen, Aris Valerio, Carson Smith 7:16.60 10:06.39 12:50.12 8:59.69 7:59.05 9:05.76
3 Chico State A Jack Emanuel, Patrick Roehling, Walker Doucette, Rory Abberton 12:01.23 10:11.21 8:27.31 7:38.41 8:08.97 7:20.08
4 UC Santa Cruz A Raymond Ingersoll, Carson Nagel, Luke Holland, Eric Jackson 9:25.58 10:21.51 9:56.65 10:33.94 10:58.80 9:06.93
5 Cal Poly Humboldt
(C>)
C Luis Sandoval, Charles Becker-Ellison, Jaxon LeDuc, Mica Mills 8:47.68 10:28.18 13:11.51 8:53.96 11:24.72 12:58.95
6 New Mexico St. A Nick Allred, Nick Ortiz, Collins Yego, Anekin Hetman 11:00.96 10:29.48 10:54.66 11:57.61 7:58.41 11:51.32
7 Cal Poly DC A Will Hite, Benjamin Geil, Owen Hite, Jackson Schenone 10:41.43 10:35.08 9:50.63 7:30.91 11:19.54 10:03.33
8 Cal Poly Humboldt
(B>)
B Sebastian Vaisset-Fauvel, Dominic Raffetto, Elias Wiggins, James Woolery 12:21.23 10:38.99 7:59.25 10:26.21 8:31.20 13:12.35
9 San Francisco St. A Evan Jackson, Dominic Clima, Jose Torres, Gary Valle 8:46.56 10:42.14 8:59.40 9:31.51 11:52.78 11:46.36
10 Cal St. East Bay A Guillermo Lopez, Andrew Sandoval, Dylan Gong, Chas O'Bear 9:12.54 10:42.48 11:21.03 8:27.56 9:12.54 8:40.41
11 CSUMB A Connor Farrow, Luis Contreras, Alex Fernandes, Alexis Lorenzana 8:59.97 10:42.82 13:04.24 9:44.97 7:49.26 9:19.26
12 De Anza A Antoine Moret, Angel Arciniega, Jose Villarreal, Elliot Daniels 11:41.95 10:49.95 11:22.45 9:12.46 8:07.47 10:43.45
13 UC Santa Cruz
(B>)
B Camden Hebert, Aaron Hillberg, Eduardo Palma, Casey Orton 8:08.25 10:59.79 12:05.77 13:11.75 8:47.84 8:14.85
14 Shenanigan's Athletic Clu A Mike Krajewski, Klaes James, Finn James, Will Fuchs 13:53.70 11:01.66 11:41.36 13:53.70 9:55.50 12:21.06
15 Bushnell A Christopher Rosebrook, Bedford Stevens, Johnathon Rosebrook, Alec Carne 9:43.74 11:03.34 11:56.41 14:15.71 10:56.71 12:16.31
16 Cal St. East Bay
(B>)
B Andrew Cape, Noah Bean, Matthew Morgon, Ian Queenan 14:26.42 11:06.47 8:39.85 7:59.86 12:59.77 10:46.48
17 UC Davis XC & Track Club A Jacob Dietlin, Aaron Beaube, Ian Dickenson, Coleman Tobin 13:49.96 11:31.63 13:22.29 13:15.38 8:11.06 9:34.06
18 UC Davis XC & Track Club
(B>)
B George Luu, Hunter Boyenga, Frank Lofton, Calvin Sun 14:35.05 11:45.68 9:10.43 12:28.02 9:10.43 11:52.74
19 SFSU Alumni A Drew Feldman, Carlos Gonzalez, Rene Siqueiros, Michael Garaventa 10:03.01 12:15.37 10:32.42 10:32.42 14:35.09 13:06.85