February 17-18, 2023
|
Traz Powell Stadium
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Boys 800m Run Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Anthony Herrera SR St. Thomas Aquinas 1:53.85 1:31.08 2:16.62 1:24.25 2:24.59 1:43.61 2:13.21 10
2 Majet Bethely JR Boyd Anderson 1:57.36 2:20.84 1:52.67 2:02.06 1:30.37 2:11.45 1:28.02 8
3 Daniel Jean-Charles SR Miami Northwestern 1:57.88 2:01.42 2:12.03 2:01.42 1:37.84 1:54.35 1:40.20 6
4 Axel Fink JR Mourning 1:58.90 1:30.37 2:25.06 1:49.39 1:47.01 1:36.31 1:31.56 5
5 Aidan Mendoza JR Braddock 1:58.98 2:27.54 2:15.64 2:28.73 1:29.24 2:26.35 1:32.81 4
6 Diego Torres SR Pembroke Pines Charter 1:59.62 1:46.47 2:06.80 1:45.27 1:54.84 1:44.07 1:34.50 3
7 Kai Fruechtenicts SR West Boca Raton 1:59.83 2:29.79 1:59.83 2:15.41 2:34.58 1:35.87 2:03.43 2
8 Christopher Adams III JR St. Thomas Aquinas 2:00.01 1:34.81 2:02.41 2:22.82 2:07.21 1:37.21 2:18.02 1
9 Elijah Sherman SR Fort Lauderdale 2:00.14 1:26.50 1:45.73 1:39.72 1:26.50 2:00.14 1:38.52 -
10 Jeremiah Toussaint SR Hialeah-Miami Lakes 2:00.40 1:51.98 2:29.30 2:16.06 1:54.38 2:30.50 1:49.57 -
11 Christopher Pettit JR Somerset Academy (PP) 2:01.52 1:31.14 2:31.90 2:20.97 2:03.95 1:48.16 2:13.68 -
12 Schuvens Liska JR Miami Carol City 2:02.23 1:40.23 1:42.68 2:21.79 1:26.79 1:57.34 2:38.90 -
13 Noah Scheinblum JR Miami Washington 2:03.28 2:14.38 2:27.94 2:34.10 1:34.93 2:24.24 2:03.28 -
14 Michael Gongora JR Braddock 2:03.94 1:46.59 2:22.53 1:52.79 2:29.97 1:30.48 2:38.65 -
15 Anthony Scarcello SO Columbus 2:04.38 2:35.48 1:29.56 2:35.48 2:21.80 1:49.46 2:41.70 -
16 Kevin Alonso SR Columbus 2:10.11 2:46.54 2:46.54 1:53.20 1:42.79 1:34.98 2:19.22 -

Boys 800m Run Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Anthony Herrera SR St. Thomas Aquinas 1:57.45
2 Christopher Pettit JR Somerset Academy (PP) 1:59.37
3 Aidan Mendoza JR Braddock 1:59.44
4 Noah Scheinblum JR Miami Washington 1:59.74
5 Axel Fink JR Mourning 2:00.08
6 Majet Bethely JR Boyd Anderson 2:00.34
7 Elijah Sherman SR Fort Lauderdale 2:00.90
8 Diego Torres SR Pembroke Pines Charter 2:01.13
9 Anthony Scarcello SO Columbus 2:01.47
10 Michael Gongora JR Braddock 2:02.58
11 Daniel Jean-Charles SR Miami Northwestern 2:03.02
12 Schuvens Liska JR Miami Carol City 2:03.11
13 Jeremiah Toussaint SR Hialeah-Miami Lakes 2:03.54
14 Kai Fruechtenicts SR West Boca Raton 2:03.58
15 Christopher Adams III JR St. Thomas Aquinas 2:04.03
16 Kevin Alonso SR Columbus 2:04.51
17 Mauricio Escalona FR Braddock 2:04.52
18 Brian Akinmade SR Coral Reef 2:04.91
19 Matias White SR Braddock 2:05.15
20 Donte Delgado FR Dillard 2:05.25
21 Jamari Benjamin SR Flanagan 2:05.57
22 Mackenley Bonamy SO Boyd Anderson 2:05.59
23 Gabriel Carty SR Dillard 2:05.59
24 Connor Glass SR American Heritage 2:05.69
25 Issac Mayorga SR Flanagan 2:06.00
26 Mario Sueiras JR Columbus 2:06.03
27 Waltavis Wade SR Miami Carol City 2:07.28
28 Lucas Oliveira JR Coral Reef 2:07.43
29 James Orange SO Columbus 2:07.90
30 Jeremiah Hollassie FR St. Thomas Aquinas 2:08.06
31 Josh Grobler SR Spanish River 2:08.41
32 Quinton Mayo SO Miami Carol City 2:08.93
33 Ethan Sawyer JR Cypress Bay 2:08.97
34 Luca Marinelli SR Stranahan 2:09.03
35 Chris Dorvil SO Dillard 2:09.39
36 Daniel Reyes SO Spanish River 2:09.58
37 Quinn Sweet SO Cypress Bay 2:09.95
38 Josiah Sinclair-Bergin FR NSU University 2:09.97
39 Tony Rodriguez JR Miami Northwestern 2:10.49
40 Jose Cruz JR Ferguson 2:10.55
41 Quinlan Bulman SO South Broward 2:10.95
42 David Allison SO Martin County 2:11.10
43 Tyler Blake FR South Plantation 2:11.18
44 Thomas McGowan SO Miami Northwestern 2:11.33
45 Tyler Barrios JR Coral Reef 2:11.40
46 Kemal Forbes SR Northeast (OP) 2:12.05
47 Lucas Pitera JR Western 2:12.17
48 Luke Bahrami FR Spanish River 2:12.30
49 Prince Valbrun FR Northeast (OP) 2:12.32
50 Dashel Goodwin FR Western 2:12.32
51 Kenneth Osei SO Mater Academy 2:13.24
52 Jayte Wright JR Piper 2:13.25
53 Josiah Azari JR Boyd Anderson 2:13.74
54 Tymari Copeland JR McArthur 2:14.23
55 Humza Riaz JR McArthur 2:14.97
56 Kimani Cushnie JR Northeast (OP) 2:15.05
57 Daniel Rubio JR Doral Academy 2:15.16
58 Ricky Krissel JR American Heritage 2:15.45
59 Linus Boettcher FR Coral Gables 2:15.49
60 Gavin Evans JR South Plantation 2:15.76
61 Joshua Delicieux JR Miami Central 2:16.26
62 Josiah Madyun SR Fort Lauderdale 2:16.65
63 Dudley Moise SO McArthur 2:16.79
64 Carter McCrary SO Piper 2:16.94
65 Anthony Jones FR Northeast (OP) 2:17.45
66 alesandra Herrera SR Mater Academy 2:17.80
67 Diego Silva   St. Brendan 2:17.97
68 Owen Maritt JR Martin County 2:17.98
69 Frank Palcencio JR Mater Academy 2:18.03
70 Matthew Sanchez JR Ferguson 2:18.27
71 Jameson Juste JR Miami Central 2:18.29
72 Matthew Crescenzo SO Martin County 2:18.32
73 Demarcus Greene FR South Broward 2:19.82
74 Tomas Vidou FR Cardinal Gibbons 2:20.20
75 Tyler Armbruster JR Cardinal Gibbons 2:20.27
76 Ricardo Treco JR Pembroke Pines Charter 2:20.46
77 Jorge Kalil JR Somerset Academy (PP) 2:20.67
78 Zavior Joseph JR North Miami 2:21.06
79 Alexavier Bacca SR Hialeah-Miami Lakes 2:21.31
80 Amarion Jones SR Miami Southridge 2:21.57
81 Jason Norona FR Coral Gables 2:22.01
82 Malcolm Augustin SO Miramar 2:22.85
83 Luis Rodriguez FR Coral Gables 2:22.94
84 Tony Washington SR Miami Norland 2:23.08
85 Carlos Ruiz-Martin SR Miami Sunset 2:23.26
86 Jeremiah Elington 7 SLAM (Miami) 2:23.95
87 Sean Austin-Clarke SO Boyd Anderson 2:24.03
88 Alejandro Estevez FR Doral Academy 2:24.30
89 Ricardo Rivera SO Martin County 2:24.38
90 Christopher Festa SO Chaminade-Madonna 2:24.47
91 Christopher Elliston FR Miami Norland 2:24.50
92 Kayron Tucker SR Miami Central 2:24.71
93 Samuel Morales JR Pembroke Pines Charter 2:24.74
94 Daniel Jimenez SR Ferguson 2:24.90
95 Alijah Davis SO Homestead 2:25.29
96 Joshua Rodrigues FR South Dade 2:26.11
97 Anderson Soto SO Goleman 2:26.18
98 Jeremiah Gray FR Miami Carol City 2:26.36
99 Alejandro Rodriguez FR St. Brendan 2:26.49
100 Andres Gaviria SR Pembroke Pines Charter 2:27.11
101 Elijah Saintil SO Hialeah-Miami Lakes 2:27.35
102 Amari Major SO Plantation 2:27.51
103 Achilles McIntosh SO Stranahan 2:27.71
104 Jaquon Grant FR Goleman 2:27.90
105 Jude Zayas SO Ferguson 2:28.17
106 Ryan Charlemon FR iMater Prep 2:28.31
107 Marco Netto SR St. Brendan 2:28.47
108 Jake Booth SO Cardinal Gibbons 2:29.10
109 William Favors FR Homestead 2:29.13
110 A'Donis Allen SO Dr. Krop 2:30.73
111 daniel delatorre SO Everglades 2:31.48
112 Bobby Stokes FR Miramar 2:31.78
113 Kai Revere JR South Dade 2:31.80
114 Evan Weiss FR NSU University 2:31.96
115 Mikael Florent FR Miramar 2:32.18
116 Octavio Franchino SR Coral Reef 2:32.49
117 Keyon Smith FR South Dade 2:33.44
118 Jose Molina SO Downtown Doral Charter 2:36.02
119 Michael Oliverio FR NSU University 2:36.32
120 Carlos Chapman FR Cardinal Gibbons 2:37.30
121 Eldridge Nichols SO Stranahan 2:38.73
122 Enold Impert JR Miramar 2:40.27
123 Anthony Mancino FR Chaminade-Madonna 2:40.37
124 Tanauri Lane FR South Dade 2:41.24
125 Malik Thomas FR Homestead 2:41.47
126 Alejandro Borge SO Downtown Doral Charter 2:42.12
127 Roger Hulse SO iMater Prep 2:42.55
128 Ernensly Dor JR North Miami 2:48.56
129 Christopher Garcia FR iMater Prep 2:49.68
130 Christopher Luquez JR Downtown Doral Charter 2:52.85
131 Alexis Garica SO iMater Prep 2:57.33
  Ashton Pleimann SR South Plantation DNF
Boys 800m Run Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
10 Michael Gongora JR Braddock 1:40.52 2:02.58 2:30.78 1:31.94 2:11.16 1:27.04
22 Mackenley Bonamy SO Boyd Anderson 2:30.71 2:05.59 2:30.71 2:24.43 2:01.83 2:34.48
25 Issac Mayorga SR Flanagan 1:59.70 2:06.00 1:39.54 2:14.82 1:30.72 1:52.14
34 Luca Marinelli SR Stranahan 1:45.81 2:09.03 2:36.13 1:41.94 2:10.32 2:07.74
72 Matthew Crescenzo SO Martin County 1:56.19 2:18.32 2:21.09 2:12.79 2:29.39 1:56.19
77 Jorge Kalil JR Somerset Academy (PP) 2:53.03 2:20.67 2:15.05 2:26.30 1:44.10 2:51.62
80 Amarion Jones SR Miami Southridge 2:55.55 2:21.57 1:51.84 2:25.82 2:47.06 2:34.32
83 Luis Rodriguez FR Coral Gables 2:54.39 2:22.94 2:54.39 2:32.95 2:45.81 2:31.52
87 Sean Austin-Clarke SO Boyd Anderson 1:52.35 2:24.03 1:40.83 2:31.24 2:34.12 2:52.84
88 Alejandro Estevez FR Doral Academy 2:12.76 2:24.30 2:21.42 2:04.10 2:54.61 2:08.43
90 Christopher Festa SO Chaminade-Madonna 2:10.03 2:24.47 2:28.81 2:04.25 2:51.92 2:53.37
105 Jude Zayas SO Ferguson 3:02.25 2:28.17 2:01.50 1:49.65 2:37.06 1:43.72
129 Christopher Garcia FR iMater Prep 2:47.99 2:49.68 2:54.77 2:08.96 2:46.29 1:58.78
Boys 800m Run Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
3 Aidan Mendoza JR Braddock 1:42.72 1:59.44 2:20.94 1:51.08 1:23.61 1:58.25 1:48.69
9 Anthony Scarcello SO Columbus 1:50.54 2:01.47 1:46.90 2:18.48 2:05.12 2:28.20 1:29.89
18 Brian Akinmade SR Coral Reef 1:59.92 2:04.91 2:03.66 2:39.89 2:13.66 2:27.40 2:42.39
30 Jeremiah Hollassie FR St. Thomas Aquinas 1:34.77 2:08.06 2:40.08 2:13.19 2:33.68 2:43.92 2:02.94
49 Prince Valbrun FR Northeast (OP) 2:48.05 2:12.32 1:41.89 2:07.03 2:38.79 2:32.17 2:44.08
50 Dashel Goodwin FR Western 2:44.08 2:12.32 1:40.57 2:29.53 1:41.89 1:40.57 2:16.29
56 Kimani Cushnie JR Northeast (OP) 2:40.71 2:15.05 2:05.60 1:52.10 2:46.12 2:16.40 2:54.22
63 Dudley Moise SO McArthur 2:40.05 2:16.79 2:05.85 1:48.07 2:11.32 2:50.99 2:37.31
75 Tyler Armbruster JR Cardinal Gibbons 2:56.74 2:20.27 1:41.00 1:48.01 2:31.50 2:32.90 2:27.29
81 Jason Norona FR Coral Gables 1:43.67 2:22.01 2:23.43 2:04.97 2:23.43 2:47.58 2:34.79
97 Anderson Soto SO Goleman 2:58.34 2:26.18 2:37.88 1:52.56 2:53.96 1:45.25 2:39.34
104 Jaquon Grant FR Goleman 3:00.44 2:27.90 2:45.65 2:32.34 2:04.24 2:56.01 2:04.24
108 Jake Booth SO Cardinal Gibbons 1:53.32 2:29.10 2:21.65 2:06.74 2:35.07 2:39.54 1:51.83
112 Bobby Stokes FR Miramar 2:19.64 2:31.78 2:24.20 2:42.41 3:06.69 2:50.00 2:54.55
118 Jose Molina SO Downtown Doral Charter 3:10.35 2:36.02 1:53.90 3:08.79 2:34.46 3:08.79 3:07.23
120 Carlos Chapman FR Cardinal Gibbons 3:18.20 2:37.30 1:53.26 1:50.11 2:16.86 2:38.88 3:08.76
Boys 800m Run Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Majet Bethely JR Boyd Anderson 2:00.34
8 Diego Torres SR Pembroke Pines Charter 2:01.13
17 Mauricio Escalona FR Braddock 2:04.52
24 Connor Glass SR American Heritage 2:05.69
41 Quinlan Bulman SO South Broward 2:10.95
42 David Allison SO Martin County 2:11.10
46 Kemal Forbes SR Northeast (OP) 2:12.05
68 Owen Maritt JR Martin County 2:17.98
82 Malcolm Augustin SO Miramar 2:22.85
93 Samuel Morales JR Pembroke Pines Charter 2:24.74
96 Joshua Rodrigues FR South Dade 2:26.11
114 Evan Weiss FR NSU University 2:31.96
116 Octavio Franchino SR Coral Reef 2:32.49
123 Anthony Mancino FR Chaminade-Madonna 2:40.37
127 Roger Hulse SO iMater Prep 2:42.55
Boys 800m Run Preliminaries Heat 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Anthony Herrera SR St. Thomas Aquinas 1:57.45 2:13.90
14 Kai Fruechtenicts SR West Boca Raton 2:03.58 2:04.82
20 Donte Delgado FR Dillard 2:05.25 2:22.79
39 Tony Rodriguez JR Miami Northwestern 2:10.49 2:07.88
44 Thomas McGowan SO Miami Northwestern 2:11.33 2:50.73
52 Jayte Wright JR Piper 2:13.25 2:30.58
57 Daniel Rubio JR Doral Academy 2:15.16 2:32.73
76 Ricardo Treco JR Pembroke Pines Charter 2:20.46 2:49.96
79 Alexavier Bacca SR Hialeah-Miami Lakes 2:21.31 2:00.12
113 Kai Revere JR South Dade 2:31.80 1:56.89
125 Malik Thomas FR Homestead 2:41.47 2:25.33
130 Christopher Luquez JR Downtown Doral Charter 2:52.85 2:39.03
  Ashton Pleimann SR South Plantation DNF DNF
Boys 800m Run Preliminaries Heat 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
28 Lucas Oliveira JR Coral Reef 2:07.43
33 Ethan Sawyer JR Cypress Bay 2:08.97
38 Josiah Sinclair-Bergin FR NSU University 2:09.97
60 Gavin Evans JR South Plantation 2:15.76
62 Josiah Madyun SR Fort Lauderdale 2:16.65
73 Demarcus Greene FR South Broward 2:19.82
74 Tomas Vidou FR Cardinal Gibbons 2:20.20
91 Christopher Elliston FR Miami Norland 2:24.50
117 Keyon Smith FR South Dade 2:33.44
124 Tanauri Lane FR South Dade 2:41.24
Boys 800m Run Preliminaries Heat 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
12 Schuvens Liska JR Miami Carol City 2:03.11 2:30.20 2:10.50 1:32.34
13 Jeremiah Toussaint SR Hialeah-Miami Lakes 2:03.54 2:28.25 1:42.54 2:22.08
21 Jamari Benjamin SR Flanagan 2:05.57 2:18.13 2:40.73 1:41.72
47 Lucas Pitera JR Western 2:12.17 2:09.53 2:39.93 2:24.07
48 Luke Bahrami FR Spanish River 2:12.30 2:25.53 2:30.83 2:07.01
53 Josiah Azari JR Boyd Anderson 2:13.74 2:40.49 1:52.35 1:52.35
58 Ricky Krissel JR American Heritage 2:15.45 2:50.67 2:33.06 2:47.96
69 Frank Palcencio JR Mater Academy 2:18.03 2:59.44 2:26.32 2:47.02
84 Tony Washington SR Miami Norland 2:23.08 2:34.53 3:01.72 2:53.13
86 Jeremiah Elington 7 SLAM (Miami) 2:23.95 2:44.11 2:25.39 2:16.76
101 Elijah Saintil SO Hialeah-Miami Lakes 2:27.35 3:11.56 2:21.46 2:45.04
106 Ryan Charlemon FR iMater Prep 2:28.31 3:08.36 2:12.00 1:54.20
109 William Favors FR Homestead 2:29.13 2:54.49 2:05.27 2:05.27
Boys 800m Run Preliminaries Heat 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
11 Daniel Jean-Charles SR Miami Northwestern 2:03.02 1:45.80
19 Matias White SR Braddock 2:05.15 1:41.38
23 Gabriel Carty SR Dillard 2:05.59 2:11.87
35 Chris Dorvil SO Dillard 2:09.39 1:43.52
40 Jose Cruz JR Ferguson 2:10.55 2:02.72
51 Kenneth Osei SO Mater Academy 2:13.24 1:33.27
94 Daniel Jimenez SR Ferguson 2:24.90 2:49.54
95 Alijah Davis SO Homestead 2:25.29 1:54.78
102 Amari Major SO Plantation 2:27.51 2:20.14
107 Marco Netto SR St. Brendan 2:28.47 2:46.29
115 Mikael Florent FR Miramar 2:32.18 2:23.05
131 Alexis Garica SO iMater Prep 2:57.33 3:23.93
Boys 800m Run Preliminaries Heat 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
5 Axel Fink JR Mourning 2:13.29 2:00.08 2:21.70 2:01.28 2:14.49 1:32.47 2:00.08
16 Kevin Alonso SR Columbus 2:33.15 2:04.51 2:35.64 2:19.46 1:53.31 1:37.12 1:47.08
26 Mario Sueiras JR Columbus 1:47.13 2:06.03 2:02.25 1:57.21 2:40.06 1:40.83 1:47.13
27 Waltavis Wade SR Miami Carol City 1:44.37 2:07.28 2:20.01 2:27.65 1:38.01 2:44.20 1:48.19
31 Josh Grobler SR Spanish River 2:26.39 2:08.41 2:04.56 2:13.55 1:35.03 2:27.68 2:05.85
43 Tyler Blake FR South Plantation 2:05.94 2:11.18 2:38.73 1:46.26 2:25.61 2:41.36 1:42.32
54 Tymari Copeland JR McArthur 2:10.21 2:14.23 2:47.79 1:51.41 1:33.96 2:18.26 2:08.86
85 Carlos Ruiz-Martin SR Miami Sunset 1:57.48 2:23.26 1:54.61 2:24.70 1:43.15 2:31.86 2:23.26
100 Andres Gaviria SR Pembroke Pines Charter 2:38.88 2:27.11 3:06.83 2:59.48 2:28.59 2:16.82 2:49.18
122 Enold Impert JR Miramar 2:41.88 2:40.27 2:09.82 2:09.82 2:17.84 2:43.48 2:37.07
126 Alejandro Borge SO Downtown Doral Charter 3:12.93 2:42.12 2:19.43 2:14.56 2:55.09 2:19.43 1:55.11
128 Ernensly Dor JR North Miami 2:48.56 2:48.56 2:30.02 2:13.17 2:58.68 2:56.99 2:18.22
Boys 800m Run Preliminaries Heat 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
15 Christopher Adams III JR St. Thomas Aquinas 1:47.91 2:25.12 2:30.08 1:56.59 2:04.03 1:26.83
29 James Orange SO Columbus 1:34.65 2:00.23 2:02.79 1:39.77 2:07.90 1:46.16
32 Quinton Mayo SO Miami Carol City 1:37.99 2:06.36 2:42.46 2:05.07 2:08.93 2:23.12
37 Quinn Sweet SO Cypress Bay 1:51.76 2:42.44 1:50.46 2:13.85 2:09.95 2:47.64
59 Linus Boettcher FR Coral Gables 1:55.17 2:20.91 1:37.56 2:08.72 2:15.49 2:45.30
61 Joshua Delicieux JR Miami Central 1:44.92 1:49.01 1:46.29 1:43.56 2:16.26 2:54.42
64 Carter McCrary SO Piper 2:21.05 1:46.82 2:10.10 2:58.03 2:16.94 1:59.14
66 alesandra Herrera SR Mater Academy 2:32.96 1:53.00 1:36.46 2:42.61 2:17.80 2:43.99
67 Diego Silva   St. Brendan 2:09.70 2:06.94 2:26.25 1:55.90 2:17.97 1:42.10
70 Matthew Sanchez JR Ferguson 2:45.93 2:03.06 2:44.55 2:18.27 2:18.27 1:42.32
71 Jameson Juste JR Miami Central 1:56.17 2:43.19 2:01.70 2:51.48 2:18.29 1:49.25
78 Zavior Joseph JR North Miami 3:00.56 1:51.44 2:50.69 2:12.60 2:21.06 1:57.08
98 Jeremiah Gray FR Miami Carol City 2:27.83 1:57.09 2:58.56 2:30.75 2:26.36 1:54.16
103 Achilles McIntosh SO Stranahan 2:42.49 1:50.79 2:17.37 2:14.42 2:27.71 1:47.83
Boys 800m Run Preliminaries Heat 10
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Christopher Pettit JR Somerset Academy (PP) 1:59.37
4 Noah Scheinblum JR Miami Washington 1:59.74
7 Elijah Sherman SR Fort Lauderdale 2:00.90
36 Daniel Reyes SO Spanish River 2:09.58
45 Tyler Barrios JR Coral Reef 2:11.40
55 Humza Riaz JR McArthur 2:14.97
65 Anthony Jones FR Northeast (OP) 2:17.45
89 Ricardo Rivera SO Martin County 2:24.38
92 Kayron Tucker SR Miami Central 2:24.71
99 Alejandro Rodriguez FR St. Brendan 2:26.49
110 A'Donis Allen SO Dr. Krop 2:30.73
111 daniel delatorre SO Everglades 2:31.48
119 Michael Oliverio FR NSU University 2:36.32
121 Eldridge Nichols SO Stranahan 2:38.73