April 1, 2023
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
ICON KEY: FHSAA 1A District FHSAA 2A District FHSAA 3A District FHSAA 4A District

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Ava Schmitt SO Wiregrass Ranch 4:42.60 4:20.37 3:42.27 4:29.90 5:17.52 4:14.02 10
2 Summerlynn Kingston SR River Ridge 4:20.44 6:51.56 5:08.67 3:45.07 5:21.53 6:16.19 8
3 Alexia Tine SO Riverview 4:05.11 6:10.89 5:51.54 4:21.24 5:22.51 5:28.96 6
4 Rachel Harrar SO Newsome 4:42.71 4:12.77 5:42.57 4:52.68 5:32.59 5:25.94 5
5 Nella Petersen SR Mitchell 4:49.76 5:39.72 5:19.73 6:42.99 5:33.05 4:23.11 4
6 Skyler Gillett SR Alonso 7:25.90 6:00.15 4:37.83 6:44.74 5:43.00 6:20.73 3
7 Carlie Ortiz JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:15.59 6:20.77 6:03.62 6:17.34 5:43.03 4:03.56 2
8 Landyn Williams SR Wiregrass Ranch 7:00.56 4:40.37 4:33.36 5:25.93 5:50.46 4:22.85 1
9 Sofia Palacios JR Riverview 6:44.60 5:19.42 5:05.23 6:30.41 5:54.91 4:54.58 -
10 Carlee Kromolicki FR Mitchell 6:30.65 4:44.11 6:55.51 5:48.03 5:55.13 6:02.24 -
11 Aileen Castillo JR Land O'Lakes 7:10.40 6:45.50 7:42.41 4:16.11 5:55.70 6:41.95 -
12 Sydnie Alagal JR Wiregrass Ranch 4:31.03 4:31.03 6:25.14 6:46.54 5:56.61 5:35.22 -
13 Thalia Kushman JR Land O'Lakes 4:53.03 5:14.47 7:08.82 7:37.41 5:57.35 6:36.66 -
14 Jessica Erwin SR Mitchell 7:07.52 5:48.49 7:43.45 5:37.71 5:59.26 7:47.04 -
15 Miranda Mayaudon JR Bloomingdale 4:43.95 4:33.16 6:24.58 7:25.68 5:59.42 6:17.40 -
16 Gabriella Rodrigues SO Robinson 4:11.92 7:40.65 7:22.66 4:51.51 5:59.88 7:22.66 -
17 Sarah Tate FR Robinson 4:48.73 7:41.97 5:28.43 4:41.51 6:00.91 5:24.82 -
18 Maria Ortiz JR Alonso 7:15.38 5:22.90 5:15.65 5:04.76 6:02.81 4:39.37 -
19 Alyssa De La Sala SR Freedom (Tampa) 7:06.48 6:15.45 5:06.19 5:06.19 6:04.51 7:35.64 -
20 Ligia Parada Garcia SO George Steinbrenner 7:06.68 5:42.80 6:48.45 5:39.16 6:04.68 7:54.09 -
21 Campbele Moon SO Wiregrass Ranch 7:31.44 4:27.93 4:27.93 6:10.69 6:07.02 6:51.07 -
22 Dixie Blessing SO Land O'Lakes 5:57.79 5:54.10 4:40.33 5:09.84 6:08.85 5:50.41 -
23 Maria Tejada SO George Steinbrenner 5:39.46 4:40.42 4:29.35 5:57.90 6:08.97 5:39.46 -
24 Brianna Bergin 8 Carrollwood 6:42.33 6:38.64 7:37.70 5:24.82 6:09.11 6:05.42 -
25 Brynlee White SO Robinson 6:09.54 7:04.98 5:21.50 4:40.85 6:09.54 7:12.37 -
26 Abbey Johnson FR Wiregrass Ranch 6:10.09 5:44.19 7:01.91 6:54.50 6:10.09 6:06.39 -
27 Aaralyn Cullom JR Land O'Lakes 6:17.66 4:45.10 4:37.69 7:31.71 6:10.25 7:50.22 -
28 Olivia Hudzietz SO Mitchell 5:00.81 7:29.35 4:23.67 6:52.21 6:11.36 4:57.09 -
29 Hannah Morin FR George Steinbrenner 6:00.37 6:04.08 6:37.52 6:52.38 6:11.51 7:29.53 -
30 Dory Roque SO Strawberry Crest 7:53.46 4:47.06 4:39.60 4:35.88 6:12.80 7:57.19 -
31 Madeline Reynolds JR Land O'Lakes 5:44.15 4:21.85 7:36.37 5:55.37 6:14.07 4:59.26 -
32 Alessandra Skarshinski-Fred JR Sickles 7:06.67 5:25.62 4:40.71 4:59.42 6:14.27 4:21.99 -
33 Avery Rogers FR Palm Harbor University 6:14.61 7:59.50 4:37.22 6:18.36 6:14.61 5:07.18 -
34 Abigail Shaughnessy FR King 5:05.75 6:13.69 4:39.32 4:43.10 6:17.46 4:24.23 -
35 Emma Carothers FR Alonso 4:24.42 7:06.84 8:07.28 7:03.06 6:17.73 6:55.51 -
36 Maddie Maldonado FR Palm Harbor University 6:08.52 5:00.13 7:13.10 5:26.73 6:19.91 5:00.13 -
37 Mia Murray SO Riverview 6:16.31 4:52.69 5:00.29 5:30.70 6:20.11 4:37.48 -
38 Isabella Packer FR Mitchell 4:49.65 7:44.96 8:04.01 5:54.44 6:21.11 7:14.47 -
39 Adia Chappelle FR George Steinbrenner 4:54.74 7:50.82 8:13.79 5:06.23 6:22.78 8:13.79 -
40 EMERY SAUNDERS FR Hillsborough 4:35.98 5:18.14 5:41.14 5:52.64 6:23.30 5:18.14 -
41 Kendall Johnson JR River Ridge 5:18.57 7:29.07 4:44.03 7:13.72 6:23.82 8:03.62 -
42 Alex Howell SO Alonso 5:08.42 5:35.41 5:39.26 4:49.14 6:25.52 5:04.56 -
43 Shayla Gordon JR Palm Harbor University 8:14.24 4:57.32 6:26.12 7:27.90 6:26.12 5:43.65 -
44 Maggie Russell SR Riverview 7:36.39 7:01.58 7:40.26 6:46.11 6:26.77 7:09.32 -
45 Sadie Shaw SO Land O'Lakes 5:13.73 4:34.99 7:40.90 6:42.81 6:27.31 7:13.79 -
46 Megan Seales SO Alonso 7:48.66 6:54.44 4:35.00 7:40.91 6:27.32 6:11.83 -
47 Lisa Muehlfellner FR Palm Harbor University 5:33.30 4:54.54 6:50.81 6:12.05 6:27.55 7:29.56 -
48 Kalyn Cox JR Land O'Lakes 5:14.59 4:47.41 6:05.08 8:13.25 6:28.38 6:40.04 -
49 Kelsi Sessions SO Land O'Lakes 8:06.69 5:38.74 5:58.21 8:10.59 6:29.35 7:23.86 -
50 Kailey Hardee SO Alonso 4:52.04 5:38.76 5:19.30 5:38.76 6:29.38 6:41.07 -
51 Shelby Ihrig SO East Bay 4:57.59 7:02.89 6:55.06 6:08.07 6:31.56 7:26.38 -
52 Kenza Attallah JR Alonso 5:02.14 5:37.45 7:03.77 7:54.78 6:32.38 6:08.84 -
53 Madisyn Toczylowski SO River Ridge 7:04.00 6:44.37 6:24.74 6:20.82 6:32.59 5:25.85 -
54 Kayla Velasquez FR King 6:31.29 7:34.53 5:32.01 7:42.43 6:35.24 8:18.01 -
55 Nacybel Matos JR East Bay 7:47.15 4:56.92 7:59.03 6:12.14 6:35.89 6:20.06 -
56 Rachel Leonard SO Alonso 7:04.98 5:29.66 6:29.23 6:29.23 6:37.17 6:13.34 -
57 Danica Jennings SO Bloomingdale 6:54.13 8:13.77 7:49.88 5:42.46 6:38.20 4:46.71 -
58 Alyvia Young SO Alonso 7:58.00 4:42.82 4:58.75 6:42.32 6:38.33 7:18.17 -
59 Anneka deVries SO Alonso 8:19.03 5:47.33 5:51.32 5:15.39 6:39.22 5:47.33 -
60 Carlson Henry SR Alonso 7:55.56 5:35.69 6:11.66 7:55.56 6:39.63 8:31.53 -
61 Addyson Lane FR King 4:53.18 7:57.92 7:53.90 8:34.06 6:41.61 7:09.73 -
62 Isabella Selvaggi FR Freedom (Tampa) 4:42.24 7:11.42 6:51.26 8:11.90 6:43.19 5:02.40 -
63 Drea D'Piazza SR Mitchell 8:21.83 5:03.53 8:38.02 6:56.85 6:44.70 6:40.66 -
64 Angelina Cordova FR Plant City 8:10.51 8:47.00 5:56.74 4:47.82 6:45.38 7:05.65 -
65 Annastacia Benedict SO Sickles 4:56.38 7:34.72 6:33.82 6:21.64 6:46.00 7:30.66 -
66 Anika Sanka FR Robinson 8:19.42 4:44.22 7:02.28 8:15.36 6:46.03 7:02.28 -
67 Ava Dean FR Riverview 6:09.53 8:47.90 4:44.25 5:00.50 6:46.07 5:57.35 -
68 Elisabeth Owen FR Bloomingdale 5:45.34 7:51.29 5:16.90 7:18.79 6:46.28 6:50.35 -
69 Sydney Camp SO Wiregrass Ranch 7:47.38 5:41.39 6:22.03 8:11.76 6:46.41 5:04.81 -
70 Riley Downs FR Wharton 8:13.95 6:11.48 6:44.14 6:44.14 6:48.22 7:57.62 -
71 Sydney Lam SO Tampa Catholic 6:56.89 5:39.23 7:29.59 7:25.50 6:48.71 6:28.28 -
72 Erin Casey FR George Steinbrenner 7:46.65 5:27.48 6:12.50 8:43.96 6:49.34 5:47.94 -
73 Andi Arenas FR Bloomingdale 5:11.81 7:06.68 6:01.04 8:16.43 6:50.27 6:50.27 -
74 Kayandra Williams FR Bloomingdale 8:47.30 5:00.73 8:39.06 7:29.03 6:51.95 4:52.49 -
75 Kaycie Homer SO Land O'Lakes 5:22.93 8:25.10 6:12.61 6:00.19 6:54.01 7:18.85 -
76 Paula Monfort JR Wiregrass Ranch 6:09.01 7:23.64 4:58.52 4:50.23 6:54.61 8:25.83 -
77 Hailey Portieles JR Wiregrass Ranch 7:04.01 8:39.62 5:15.93 6:34.91 6:55.69 5:11.77 -
78 Elena Le SO Freedom (Tampa) 8:52.79 8:23.65 8:56.95 5:16.35 6:56.24 5:45.48 -
79 Isabelle Rivera FR Plant City 5:17.60 7:27.15 7:06.25 8:04.76 6:57.89 7:56.40 -
80 Carmen Cano SO Wiregrass Ranch 8:17.38 8:21.56 9:03.35 5:34.37 6:57.96 6:03.63 -
81 Annalise Cano FR East Bay 7:35.63 6:45.47 6:58.01 8:34.16 6:58.01 6:28.75 -
82 Indyra Wright SO Newsome 6:20.85 5:22.26 6:25.03 7:48.74 6:58.51 8:22.22 -
83 Alexadra Takeuchi JR River Ridge 6:07.81 5:55.13 9:05.38 5:04.40 7:02.77 8:48.47 -
84 Ananya Chandrasekhar FR Newsome 7:53.94 4:56.22 5:55.46 8:44.72 7:03.16 8:32.03 -
85 Taylor Flynn JR George Steinbrenner 6:38.00 5:47.19 8:53.49 7:24.57 7:03.40 5:38.72 -
86 Alexa Hyde FR Wiregrass Ranch 7:35.02 7:05.25 6:43.99 4:57.68 7:05.25 7:47.78 -
87 Emilie Campion JR George Steinbrenner 6:53.32 7:14.63 7:23.15 8:56.89 7:06.10 6:06.45 -
88 Avery Rose FR Wiregrass Ranch 7:18.99 8:14.40 5:36.70 5:11.13 7:06.20 6:57.68 -
89 Emelee Schneker SO Alonso 9:01.68 8:27.29 6:26.91 9:18.87 7:09.90 6:57.01 -
90 Riley Shum-Drake FR Wiregrass Ranch 8:59.28 8:33.39 6:32.60 5:23.57 7:11.42 9:12.22 -
91 Olivia Ryland JR Wiregrass Ranch 8:14.63 9:24.05 9:06.69 7:13.88 7:13.88 9:19.71 -
92 Makenna Jones JR Alonso 8:10.58 9:24.39 6:00.34 6:26.39 7:14.14 8:14.92 -
93 Angelina Perez SO Wiregrass Ranch 7:41.79 7:54.86 7:02.58 8:29.71 7:15.65 7:06.94 -
94 Isabella Lorduy FR Riverview 5:53.35 8:12.94 5:35.90 9:09.65 7:16.23 5:44.63 -
95 Kaylin Zimmerman FR East Bay 5:49.24 5:09.95 6:15.44 6:15.44 7:16.55 6:32.90 -
96 Daylin Alvarez SO Bloomingdale 6:16.25 9:24.38 7:48.13 5:50.00 7:17.50 8:58.13 -
97 Amber Towers FR Riverview 8:23.27 7:43.88 7:26.38 6:46.99 7:17.62 6:29.49 -
98 Meghan Leis FR Plant City 8:22.77 5:13.13 5:17.54 8:53.64 7:21.02 7:51.90 -
99 Maddison Bradford SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:30.30 6:32.91 7:17.06 8:23.28 7:21.47 8:05.62 -
100 Kayla Le JR Freedom (Tampa) 8:39.74 8:44.18 7:41.99 7:59.76 7:24.22 6:04.26 -
101 Chloe Wilson SO Bloomingdale 8:31.73 7:42.78 5:15.94 6:31.59 7:24.98 7:11.63 -
102 Madison Vu SO Riverview 6:18.28 8:05.09 6:27.18 5:24.88 7:25.03 7:47.29 -
103 Angeline Mota JR Riverview 7:25.62 5:56.50 7:07.80 6:58.89 7:25.62 5:52.04 -
104 Ashley Elliot FR Sickles 9:55.39 6:01.82 6:06.40 9:09.59 7:37.99 7:51.73 -
105 Hailey Esenwein FR Wiregrass Ranch 6:54.29 7:17.31 7:35.72 9:40.01 7:40.32 6:12.86 -
106 Mary Wood FR Bloomingdale 6:51.41 6:05.18 6:46.78 8:09.99 7:42.25 6:51.41 -
107 Kariana Hill JR Alonso 7:10.57 6:52.05 8:20.01 8:57.05 7:42.97 7:56.86 -
108 Lily Malvar FR Mitchell 5:34.44 5:53.28 8:14.59 6:30.96 7:51.03 9:15.82 -
109 Michelle Ocon SO Wiregrass Ranch 8:39.46 9:45.57 9:55.01 6:55.57 7:52.23 8:01.68 -
110 Sara Diaz SO Alonso 6:18.17 9:56.34 9:51.50 6:23.02 8:04.83 8:48.47 -
111 Ana Columa JR Wiregrass Ranch 6:58.71 8:02.75 7:18.42 6:24.23 8:12.60 9:36.35 -
112 Aashita Rai SO Alonso 10:45.18 9:25.77 9:15.85 8:01.41 8:16.29 8:06.37 -
113 Ruby Martinez FR Alonso 10:15.69 8:31.42 6:52.12 6:17.36 8:16.52 9:45.90 -
114 Gabriella Romero-Leyva JR Strawberry Crest 9:16.67 6:44.85 7:35.46 7:10.16 8:26.06 7:45.58 -
115 Ella Twiss FR Alonso 8:56.40 9:11.72 9:52.59 6:53.79 8:30.85 6:38.47 -
116 Evamaria Rodriguez-Valdes SO Alonso 8:21.02 8:31.24 7:09.45 9:58.15 8:31.24 7:55.46 -
117 Claire Manzanero FR Alonso 9:47.91 9:37.42 7:15.69 7:26.19 8:44.92 9:32.17 -
118 Jamie Lu SO Strawberry Crest 10:59.84 12:04.08 9:55.61 6:54.59 9:43.93 7:12.11 -
  Keira Lefebvre SO Cypress Creek (Wesley Chapel) NT NT NT NT NT NT   
  Jada Caporicci SO Carrollwood NT NT NT NT NT NT   
  Faith Stacy SO Tampa Bay HEAT NT NT NT NT NT NT   
  Janiyia Haines FR Strawberry Crest NT NT NT NT NT NT   
  Jennalise Tia JR Strawberry Crest NT NT NT NT NT NT   
  Hailey Becton SO Strawberry Crest NT NT NT NT NT NT   
  Chloe Tucker FR Strawberry Crest NT NT NT NT NT NT   
  Amanda Hernandez SO Strawberry Crest NT NT NT NT NT NT   
  Faith Palmer JR Strawberry Crest NT NT NT NT NT NT   
  Yaneli Mendoza FR Plant City NT NT NT NT NT NT   
  Zaria Coleman SR Plant City NT NT NT NT NT NT   
  Alyssa Hubbard SR Plant City NT NT NT NT NT NT   
  Gaia Porfiri JR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Abbigail Mcfaul JR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Camila Angulo FR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Sara King FR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Gabriella Hernandez JR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Brooke Pfaltzgraff SO Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Hannah Sheen SR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Ava Spearin FR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Katie Cominale SO Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT   
  Adia D'Piazza SR Mitchell NT NT NT NT NT NT   
  Gabriela Genourov FR Mitchell NT NT NT NT NT NT   
  Kyleigh Secor JR Newsome NT NT NT NT NT NT   
  Caroline Brindise SR Robinson NT NT NT NT NT NT   
  Karol Sedrak JR Palm Harbor University NT NT NT NT NT NT   
  Haley Thornton SR Palm Harbor University NT NT NT NT NT NT   
  Makenna Egan SO Palm Harbor University NT NT NT NT NT NT   
  Jenahya Sanchez FR Bloomingdale NT NT NT NT NT NT   
  Malea Skinner SR Sickles NT NT NT NT NT NT   
  Sophia King SO Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Lily Perin SO Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Nathalia Mallo SR Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Isabella Phillips FR Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Kaylie Ojeda SO Alonso NT NT NT NT NT NT   
  Grace Lemon FR Alonso NT NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
70 Riley Downs FR Wharton 6:48.22 -
72 Erin Casey FR George Steinbrenner 6:49.34 -
78 Elena Le SO Freedom (Tampa) 6:56.24 -
102 Madison Vu SO Riverview 7:25.03 -
103 Angeline Mota JR Riverview 7:25.62 -
104 Ashley Elliot FR Sickles 7:37.99 -
112 Aashita Rai SO Alonso 8:16.29 -
113 Ruby Martinez FR Alonso 8:16.52 -
114 Gabriella Romero-Leyva JR Strawberry Crest 8:26.06 -
115 Ella Twiss FR Alonso 8:30.85 -
116 Evamaria Rodriguez-Valdes SO Alonso 8:31.24 -
117 Claire Manzanero FR Alonso 8:44.92 -
118 Jamie Lu SO Strawberry Crest 9:43.93 -
  Amanda Hernandez SO Strawberry Crest NT   
  Gabriella Hernandez JR Wiregrass Ranch NT   
  Gabriela Genourov FR Mitchell NT   
  Jennalise Tia JR Strawberry Crest NT   
  Janiyia Haines FR Strawberry Crest NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
87 Emilie Campion JR George Steinbrenner 7:06.10 9:09.67 8:48.37 -
94 Isabella Lorduy FR Riverview 7:16.23 5:53.35 6:58.78 -
98 Meghan Leis FR Plant City 7:21.02 5:30.77 7:56.31 -
105 Hailey Esenwein FR Wiregrass Ranch 7:40.32 9:40.01 5:49.85 -
107 Kariana Hill JR Alonso 7:42.97 9:15.57 7:10.57 -
108 Lily Malvar FR Mitchell 7:51.03 9:11.11 7:18.06 -
109 Michelle Ocon SO Wiregrass Ranch 7:52.23 9:17.24 6:50.84 -
110 Sara Diaz SO Alonso 8:04.83 6:27.87 6:08.47 -
111 Ana Columa JR Wiregrass Ranch 8:12.60 6:34.08 9:21.57 -
  Jada Caporicci SO Carrollwood NT NT NT   
  Hailey Becton SO Strawberry Crest NT NT NT   
  Yaneli Mendoza FR Plant City NT NT NT   
  Jenahya Sanchez FR Bloomingdale NT NT NT   
  Sophia King SO Alonso NT NT NT   
  Lily Perin SO Alonso NT NT NT   
  Kaylie Ojeda SO Alonso NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
63 Drea D'Piazza SR Mitchell 6:24.47 5:07.58 4:59.48 6:44.70 4:59.48 8:05.64 6:20.42 -
68 Elisabeth Owen FR Bloomingdale 8:35.98 5:00.65 4:48.46 6:46.28 8:19.73 5:04.71 6:01.59 -
73 Andi Arenas FR Bloomingdale 6:42.07 8:12.33 7:55.92 6:50.27 6:09.25 6:21.56 8:53.36 -
74 Kayandra Williams FR Bloomingdale 7:29.03 8:14.34 6:02.52 6:51.95 5:08.97 7:08.43 8:30.82 -
75 Kaycie Homer SO Land O'Lakes 7:47.84 7:06.43 8:58.22 6:54.01 6:33.31 7:56.12 7:06.43 -
79 Isabelle Rivera FR Plant City 5:05.06 6:49.54 7:31.33 6:57.89 8:04.76 8:34.01 5:38.49 -
81 Annalise Cano FR East Bay 7:27.27 6:24.57 5:42.77 6:58.01 6:07.85 6:53.83 7:10.55 -
84 Ananya Chandrasekhar FR Newsome 7:58.17 5:25.84 7:15.86 7:03.16 8:15.10 6:46.24 7:24.32 -
85 Taylor Flynn JR George Steinbrenner 5:21.79 6:54.94 5:38.72 7:03.40 5:42.96 7:33.04 5:30.26 -
86 Alexa Hyde FR Wiregrass Ranch 6:35.49 6:39.74 6:14.22 7:05.25 7:26.52 5:35.95 7:39.27 -
88 Avery Rose FR Wiregrass Ranch 8:05.87 5:23.92 7:40.30 7:06.20 7:10.47 5:23.92 5:36.70 -
89 Emelee Schneker SO Alonso 7:18.50 5:48.22 9:10.28 7:09.90 8:01.49 6:01.12 6:26.91 -
90 Riley Shum-Drake FR Wiregrass Ranch 8:33.39 8:16.14 5:45.14 7:11.42 9:07.91 6:41.22 6:02.40 -
91 Olivia Ryland JR Wiregrass Ranch 7:31.24 9:24.05 7:18.22 7:13.88 5:51.45 9:19.71 8:14.63 -
93 Angelina Perez SO Wiregrass Ranch 5:52.88 5:26.74 8:29.71 7:15.65 6:45.16 6:05.95 6:01.59 -
95 Kaylin Zimmerman FR East Bay 5:27.42 8:48.23 6:50.36 7:16.55 6:24.17 7:03.46 5:23.05 -
97 Amber Towers FR Riverview 5:19.47 8:36.40 5:50.10 7:17.62 5:50.10 7:08.87 7:22.00 -
99 Maddison Bradford SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:43.55 8:23.28 5:44.35 7:21.47 8:14.45 6:02.01 7:12.64 -
100 Kayla Le JR Freedom (Tampa) 8:08.65 5:59.82 6:39.80 7:24.22 8:57.51 6:13.15 7:15.34 -
101 Chloe Wilson SO Bloomingdale 8:36.18 8:49.53 7:02.74 7:24.98 8:36.18 6:27.14 8:05.03 -
106 Mary Wood FR Bloomingdale 8:37.72 7:14.52 7:28.39 7:42.25 8:56.21 9:42.44 6:32.92 -
  Gaia Porfiri JR Wiregrass Ranch NT NT NT NT NT NT NT   
  Isabella Phillips FR Alonso NT NT NT NT NT NT NT   
  Grace Lemon FR Alonso NT NT NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
48 Kalyn Cox JR Land O'Lakes 8:09.36 6:28.38 7:03.34 -
49 Kelsi Sessions SO Land O'Lakes 5:34.85 6:29.35 7:27.76 -
50 Kailey Hardee SO Alonso 7:20.00 6:29.38 5:27.08 -
55 Nacybel Matos JR East Bay 7:07.57 6:35.89 7:39.24 -
56 Rachel Leonard SO Alonso 5:33.63 6:37.17 6:21.29 -
61 Addyson Lane FR King 6:05.47 6:41.61 6:09.49 -
62 Isabella Selvaggi FR Freedom (Tampa) 7:19.48 6:43.19 5:42.72 -
64 Angelina Cordova FR Plant City 8:30.78 6:45.38 5:44.58 -
65 Annastacia Benedict SO Sickles 5:24.80 6:46.00 6:33.82 -
66 Anika Sanka FR Robinson 8:15.36 6:46.03 8:47.84 -
67 Ava Dean FR Riverview 6:50.13 6:46.07 6:37.95 -
69 Sydney Camp SO Wiregrass Ranch 4:48.56 6:46.41 5:37.32 -
71 Sydney Lam SO Tampa Catholic 7:13.24 6:48.71 6:36.45 -
76 Paula Monfort JR Wiregrass Ranch 6:00.71 6:54.61 8:05.10 -
77 Hailey Portieles JR Wiregrass Ranch 7:04.01 6:55.69 6:55.69 -
82 Indyra Wright SO Newsome 4:57.15 6:58.51 5:43.18 -
83 Alexadra Takeuchi JR River Ridge 5:55.13 7:02.77 6:54.32 -
92 Makenna Jones JR Alonso 5:34.29 7:14.14 6:22.05 -
96 Daylin Alvarez SO Bloomingdale 7:17.50 7:17.50 6:33.75 -
  Sara King FR Wiregrass Ranch NT NT NT   
  Camila Angulo FR Wiregrass Ranch NT NT NT   
  Zaria Coleman SR Plant City NT NT NT   
  Chloe Tucker FR Strawberry Crest NT NT NT   
  Faith Stacy SO Tampa Bay HEAT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
24 Brianna Bergin 8 Carrollwood 6:09.11 6:27.57 7:41.39 -
30 Dory Roque SO Strawberry Crest 6:12.80 6:53.81 7:16.18 -
35 Emma Carothers FR Alonso 6:17.73 6:44.18 4:54.63 -
36 Maddie Maldonado FR Palm Harbor University 6:19.91 7:16.90 7:05.50 -
37 Mia Murray SO Riverview 6:20.11 5:26.90 6:31.52 -
38 Isabella Packer FR Mitchell 6:21.11 4:30.59 6:32.55 -
39 Adia Chappelle FR George Steinbrenner 6:22.78 7:16.37 5:02.40 -
40 EMERY SAUNDERS FR Hillsborough 6:23.30 6:23.30 4:55.15 -
41 Kendall Johnson JR River Ridge 6:23.82 4:44.03 7:36.75 -
43 Shayla Gordon JR Palm Harbor University 6:26.12 8:06.52 4:30.29 -
44 Maggie Russell SR Riverview 6:26.77 7:05.45 7:36.39 -
46 Megan Seales SO Alonso 6:27.32 8:15.77 7:48.66 -
51 Shelby Ihrig SO East Bay 6:31.56 7:26.38 5:13.25 -
52 Kenza Attallah JR Alonso 6:32.38 7:35.16 5:13.91 -
53 Madisyn Toczylowski SO River Ridge 6:32.59 6:20.82 5:10.15 -
54 Kayla Velasquez FR King 6:35.24 8:25.91 6:39.20 -
57 Danica Jennings SO Bloomingdale 6:38.20 8:17.75 8:21.74 -
58 Alyvia Young SO Alonso 6:38.33 6:18.42 4:46.80 -
59 Anneka deVries SO Alonso 6:39.22 5:27.36 5:11.40 -
80 Carmen Cano SO Wiregrass Ranch 6:57.96 8:34.09 8:46.63 -
  Kyleigh Secor JR Newsome NT NT NT   
  Katie Cominale SO Wiregrass Ranch NT NT NT   
  Abbigail Mcfaul JR Wiregrass Ranch NT NT NT   
  Alyssa Hubbard SR Plant City NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Carlee Kromolicki FR Mitchell 5:55.13 -
12 Sydnie Alagal JR Wiregrass Ranch 5:56.61 -
15 Miranda Mayaudon JR Bloomingdale 5:59.42 -
16 Gabriella Rodrigues SO Robinson 5:59.88 -
19 Alyssa De La Sala SR Freedom (Tampa) 6:04.51 -
21 Campbele Moon SO Wiregrass Ranch 6:07.02 -
26 Abbey Johnson FR Wiregrass Ranch 6:10.09 -
28 Olivia Hudzietz SO Mitchell 6:11.36 -
31 Madeline Reynolds JR Land O'Lakes 6:14.07 -
32 Alessandra Skarshinski-Fred JR Sickles 6:14.27 -
33 Avery Rogers FR Palm Harbor University 6:14.61 -
34 Abigail Shaughnessy FR King 6:17.46 -
42 Alex Howell SO Alonso 6:25.52 -
45 Sadie Shaw SO Land O'Lakes 6:27.31 -
47 Lisa Muehlfellner FR Palm Harbor University 6:27.55 -
60 Carlson Henry SR Alonso 6:39.63 -
  Makenna Egan SO Palm Harbor University NT   
  Karol Sedrak JR Palm Harbor University NT   
  Faith Palmer JR Strawberry Crest NT   
  Keira Lefebvre SO Cypress Creek (Wesley Chapel) NT   
  Malea Skinner SR Sickles NT   
  Ava Spearin FR Wiregrass Ranch NT   
  Hannah Sheen SR Wiregrass Ranch NT   
  Brooke Pfaltzgraff SO Wiregrass Ranch NT   
Girls' 1600 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Ava Schmitt SO Wiregrass Ranch 5:46.10 4:42.60 5:17.52 6:11.50 10
2 Summerlynn Kingston SR River Ridge 4:59.03 4:42.95 5:21.53 4:36.52 8
3 Alexia Tine SO Riverview 4:21.24 4:11.56 5:22.51 5:09.61 6
4 Rachel Harrar SO Newsome 4:39.38 7:09.05 5:32.59 5:12.64 5
5 Nella Petersen SR Mitchell 6:39.66 3:56.47 5:33.05 5:39.72 4
6 Skyler Gillett SR Alonso 6:41.31 6:44.74 5:43.00 5:32.71 3
7 Carlie Ortiz JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:32.74 6:24.20 5:43.03 4:58.44 2
8 Landyn Williams SR Wiregrass Ranch 6:57.05 5:15.42 5:50.46 4:57.89 1
9 Sofia Palacios JR Riverview 5:54.91 5:54.91 5:54.91 4:58.13 -
11 Aileen Castillo JR Land O'Lakes 6:56.17 5:16.58 5:55.70 6:34.83 -
13 Thalia Kushman JR Land O'Lakes 5:46.63 6:08.07 5:57.35 7:23.12 -
14 Jessica Erwin SR Mitchell 4:11.49 5:08.97 5:59.26 6:42.38 -
17 Sarah Tate FR Robinson 4:23.47 5:24.82 6:00.91 4:37.90 -
18 Maria Ortiz JR Alonso 4:28.48 6:28.21 6:02.81 6:39.10 -
20 Ligia Parada Garcia SO George Steinbrenner 7:46.79 6:55.74 6:04.68 6:15.62 -
22 Dixie Blessing SO Land O'Lakes 6:08.85 7:15.25 6:08.85 7:33.69 -
23 Maria Tejada SO George Steinbrenner 4:36.73 7:33.84 6:08.97 6:20.04 -
25 Brynlee White SO Robinson 6:09.54 7:27.15 6:09.54 5:03.03 -
27 Aaralyn Cullom JR Land O'Lakes 6:58.39 5:51.74 6:10.25 7:24.30 -
29 Hannah Morin FR George Steinbrenner 5:19.50 6:22.66 6:11.51 5:52.94 -
  Adia D'Piazza SR Mitchell NT NT NT NT   
  Caroline Brindise SR Robinson NT NT NT NT   
  Haley Thornton SR Palm Harbor University NT NT NT NT   
  Nathalia Mallo SR Alonso NT NT NT NT