January 21, 2023
|
UW-Whitewater-Kachel FH - Whitewater, WI
|
200m (Flat)

Women's 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Paige Fassbender JR-3 Wis.-Whitewater 1:39.88 10
2 Carleen Snow SO-2 Wis.-Whitewater 1:44.86 8
3 Katie Erb FR-1 Wis.-Whitewater 1:46.16 6
4 Roxanne Temple SR-4 Wis.-Whitewater 1:47.74 5
5 Anika Tollerud FR-1 Carroll (Wis.) 1:53.92 4
6 Jenna Zahorik JR-3 Concordia (Wis.) 1:55.48 3
7 Hannah Cure JR-3 Aurora 1:56.07 2
8 Mary Grace Cleinmark JR-3 Concordia (Wis.) 1:56.28 1
9 Madison Chiappetta JR-3 Concordia (Wis.) 1:56.54 -
10 Emma Shingledecker FR-1 Wis.-Whitewater 1:57.60 -
11 August Pautsch SO-2 Aurora 2:00.80 -
12 Kayleigh Thomas FR-1 Wis.-Whitewater 2:05.89 -
13 Sabrina Moore JR-3 Concordia (Wis.) 2:06.84 -
14 Madeline Meason FR-1 Beloit 2:06.97 -
15 Samantha Pieper SO-2 Wis.-Whitewater 2:09.79 -
16 Lesly Alfaro SO-2 Beloit 2:55.48 -
Women's 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Anika Tollerud FR-1 Carroll (Wis.) 2:17.85 1:41.39 1:53.92 1:33.42 2:03.04 2:05.32 2:05.32 4
6 Jenna Zahorik JR-3 Concordia (Wis.) 2:09.34 1:25.46 1:55.48 2:03.57 2:15.12 1:55.48 2:01.26 3
7 Hannah Cure JR-3 Aurora 1:40.98 1:40.98 1:56.07 1:30.54 1:37.50 2:13.48 2:18.13 2
8 Mary Grace Cleinmark JR-3 Concordia (Wis.) 1:43.49 2:11.40 1:56.28 1:23.73 2:09.07 1:42.33 2:05.59 1
12 Kayleigh Thomas FR-1 Wis.-Whitewater 2:37.37 2:14.71 2:05.89 2:21.00 2:19.74 2:43.66 1:31.90 -
13 Sabrina Moore JR-3 Concordia (Wis.) 2:28.41 1:28.79 2:06.84 1:47.82 1:57.97 2:28.41 1:49.09 -
14 Madeline Meason FR-1 Beloit 1:56.82 1:39.04 2:06.97 2:42.53 2:18.40 2:31.10 2:28.56 -
15 Samantha Pieper SO-2 Wis.-Whitewater 2:11.09 2:07.20 2:09.79 2:35.75 2:40.94 1:55.52 2:30.56 -
16 Lesly Alfaro SO-2 Beloit 2:39.69 3:48.13 2:55.48 2:29.16 2:43.20 3:02.50 2:22.14 -
Women's 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Paige Fassbender JR-3 Wis.-Whitewater 1:39.88 1:17.91 2:08.85 2:08.85 1:12.92 10
2 Carleen Snow SO-2 Wis.-Whitewater 1:44.86 2:03.74 1:33.33 1:25.99 1:34.38 8
3 Katie Erb FR-1 Wis.-Whitewater 1:46.16 1:16.44 2:12.70 1:55.72 1:41.92 6
4 Roxanne Temple SR-4 Wis.-Whitewater 1:47.74 1:19.73 1:42.36 2:17.91 1:38.05 5
9 Madison Chiappetta JR-3 Concordia (Wis.) 1:56.54 1:29.74 2:08.20 1:42.56 1:26.24 -
10 Emma Shingledecker FR-1 Wis.-Whitewater 1:57.60 2:23.48 1:54.08 1:29.38 1:27.03 -
11 August Pautsch SO-2 Aurora 2:00.80 2:02.01 1:51.14 2:02.01 2:23.76 -