April 2, 2022
|
Tropical Park - Miami, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys 1600m Run Consolation

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Mario Sueiras SO Columbus 3:41.80 4:51.11 4:48.33 3:44.57 4:20.61 4:37.24 4:37.24
2 Sebastian Tenorio SR Divine Savior 5:31.46 3:57.17 4:37.17 3:37.17 3:42.88 5:37.18 4:45.74
3 Sebastian Coraspe FR Mater Lakes 4:43.07 4:20.20 6:00.28 5:25.96 5:31.68 5:03.09 4:45.93
4 Thomas McGowan FR Miami Northwestern 5:56.54 4:17.99 5:42.05 4:03.49 5:36.25 4:32.48 4:49.87
5 Youssef Bamieh SR Miami Sunset 4:49.99 5:07.39 4:12.30 6:14.09 4:32.59 4:32.59 4:49.99
6 Diego Magarino FR Belen Jesuit Prep 5:50.34 4:05.24 5:03.63 4:25.68 4:43.20 5:41.59 4:51.95
7 Caleb Jimenez SR Miami Sunset 4:26.87 6:12.44 4:59.13 5:31.39 6:18.31 3:42.88 4:53.26
8 Daniel A. Garcia SO Columbus 5:53.07 5:47.18 4:24.80 4:39.51 6:22.49 3:31.84 4:54.22
9 Axel Fink SO Mourning 4:51.42 4:24.65 6:11.70 3:54.92 5:33.05 4:33.58 4:57.36
10 Charles Desrivieres SO Miami Northwestern 5:50.93 3:56.96 5:38.94 6:29.93 6:11.93 5:29.94 4:59.94
11 Roman Giffune JR Riviera Prep 5:57.37 3:33.22 5:09.32 4:39.29 6:03.38 6:12.39 5:00.31
12 George Wood-Leness JR Ransom Everglades 3:54.77 6:16.23 4:24.87 4:57.97 4:18.85 4:42.93 5:00.98
13 William Kraziem FR Columbus 5:55.67 4:19.22 5:49.64 6:13.75 5:22.51 4:16.20 5:01.41
14 Anthony Fotso SO Coral Gables 5:56.00 4:49.63 5:22.81 3:52.31 3:34.20 4:37.56 5:01.69
15 Adrian Almeida FR Belen Jesuit Prep 4:16.59 4:40.73 5:07.90 5:47.14 4:19.60 4:58.85 5:01.86
16 Ethan Sullivan FR Ransom Everglades 4:19.80 5:29.28 5:11.16 4:04.70 3:40.53 3:46.57 5:02.09
17 Alexander Azqueta SO Ransom Everglades 3:40.87 5:17.68 3:40.87 4:38.35 5:41.89 6:12.14 5:02.55
18 Lucas Morales SR Belen Jesuit Prep 5:12.59 4:45.28 4:17.96 4:48.31 4:33.14 3:38.51 5:03.48
19 Kevin Alonso JR Columbus 6:10.57 4:24.26 4:30.33 5:40.19 3:59.96 5:37.16 5:03.74
20 Antonio Gomez JR Braddock 5:53.28 5:13.69 5:19.78 4:00.60 5:10.65 5:01.51 5:04.55
21 Christopher Gonzalez SO Mater Lakes 6:19.48 5:36.64 6:19.48 6:16.42 5:42.76 4:53.79 5:06.03
22 Luis Marti FR Coral Reef 5:28.09 5:55.68 5:00.49 3:34.64 4:35.96 5:12.76 5:06.62
23 Stijn Rutten SO Gulliver Prep 5:13.81 5:44.57 5:07.65 4:46.12 4:52.27 4:46.12 5:07.65
24 Jose Cruz SO Ferguson 3:35.42 5:04.66 4:15.42 3:41.57 6:15.43 4:24.65 5:07.73
25 Justin Garcia FR Mater Lakes 5:14.79 5:02.44 4:19.24 6:07.25 5:11.70 6:28.85 5:08.61
26 DHIREN SINGH FR Miami Palmetto 4:52.17 5:32.58 3:59.34 6:31.64 4:27.31 4:42.85 5:10.82
27 Daniel Gomez JR Mater Lakes 6:41.18 5:22.21 6:22.23 6:12.75 6:00.12 4:12.72 5:15.89
28 Julian Morales SO Riviera Prep 5:45.12 4:44.96 6:38.95 5:51.45 5:41.95 5:38.79 5:16.62
29 Andrew Aira FR Belen Jesuit Prep 3:44.96 5:39.02 4:26.15 6:07.54 3:41.79 6:20.21 5:16.84
30 Luis Jimenez FR Columbus 5:29.47 5:45.46 5:07.08 4:57.48 4:15.90 4:09.50 5:19.87
31 Javier Perez SO Coral Reef 4:35.65 4:03.60 4:42.06 5:55.78 5:55.78 6:31.04 5:20.52
32 Sebastian Prusky SO Gulliver Prep 5:04.69 5:14.31 5:07.90 6:12.04 4:39.03 5:23.93 5:20.72
33 Ayden Mondaca FR Columbus 6:21.74 6:15.33 5:27.21 5:17.59 6:12.12 5:27.21 5:20.79
34 Matthew Nunez FR Columbus 4:32.69 5:24.02 5:49.69 5:24.02 6:15.35 6:28.18 5:20.81
35 Adrian Diaz JR Miami Coral Park 6:35.06 6:47.90 5:34.03 4:23.37 5:46.88 6:35.06 5:21.18
36 Alejandro Ortiz FR Mater Lakes 5:01.03 3:59.53 4:35.13 6:31.66 5:17.21 6:54.31 5:23.68
37 Andres Brown FR Columbus 4:12.78 3:46.85 4:06.30 5:46.76 4:35.46 6:02.96 5:24.07
38 Matthew Sanchez SO Ferguson 3:57.38 6:46.47 6:59.47 5:15.42 3:57.38 5:54.44 5:25.17
39 Jonas Wyse FR Coral Reef 6:08.72 4:34.10 4:43.89 6:47.88 5:00.20 4:34.10 5:26.30
40 Taneko Bastian SO Miami Carol City 4:14.97 5:23.62 6:35.53 5:49.77 5:13.81 6:32.26 5:26.88
41 Robert Weckel JR Coral Gables 6:57.12 6:37.42 4:26.04 3:53.20 6:04.57 6:34.13 5:28.44
42 Jorge Ramirez JR Columbus 4:16.41 6:50.90 4:22.98 6:37.76 6:14.74 6:08.17 5:28.72
43 Angel Gonzales SR Mater Lakes 5:12.92 6:15.51 6:02.33 4:49.87 7:01.62 4:59.75 5:29.39
44 Alessandro Padilla SO Columbus 5:32.98 5:23.09 4:13.86 4:17.15 4:46.83 6:58.70 5:29.68
45 JONATHAN ALVAREZ FR Doral Academy 6:25.95 5:46.37 6:39.15 7:02.24 4:56.89 4:20.60 5:29.87
46 Joseph Duran JR Belen Jesuit Prep 4:07.86 5:10.65 5:33.78 6:16.74 6:00.22 5:50.30 5:30.47
47 jeremiah elington 6 SLAM (Miami) 6:58.14 6:18.31 6:38.22 5:05.31 4:42.08 4:42.08 5:31.85
47 Nestor Campos JR Miami Sunset 6:11.68 4:25.48 4:02.25 5:45.13 4:22.17 5:08.62 5:31.85
49 Jack Garcia SO Mater Lakes 5:55.14 5:08.67 6:34.96 6:28.33 6:31.65 6:11.73 5:31.90
50 Daniel Frederique SR North Miami 4:52.22 6:45.12 6:15.23 5:48.67 7:01.72 6:11.91 5:32.06
51 Owen Basner SO Miami Beach 7:13.10 5:13.16 6:36.45 3:56.54 7:09.77 4:59.84 5:33.15
52 Marcelo Granda-Scott FR Belen Jesuit Prep 7:06.56 3:56.61 4:29.94 4:56.60 5:49.92 3:56.61 5:33.25
53 Alex Bartra JR Columbus 4:43.64 6:40.43 4:13.61 6:37.10 4:23.62 6:40.43 5:33.69
54 Nick Shaw FR Braddock 5:38.11 4:31.16 3:57.68 6:11.59 5:31.42 5:28.07 5:34.76
55 Christopher Teixeira JR Miami Beach 5:18.36 4:31.44 6:55.54 5:01.60 5:08.31 4:24.74 5:35.11
56 Gregoire Winston SR Coral Gables 7:02.86 5:49.03 4:41.91 4:55.33 5:08.76 5:22.18 5:35.60
57 Christopher Palma SO iMater Prep 5:42.57 4:55.55 5:05.63 6:16.16 6:26.23 4:08.53 5:35.85
58 Hakim Reaves JR Miami Norland 4:11.92 6:59.87 5:32.54 6:33.00 6:12.84 4:55.59 5:35.89
59 Angel Elizade SO Mater Lakes 5:30.53 6:54.85 6:24.49 6:31.24 6:41.36 5:57.51 5:37.27
60 Diego Carrillo SO Gulliver Prep 4:14.19 6:19.58 5:21.97 6:56.86 5:28.75 5:55.86 5:38.91
61 Javier Faura SO Columbus 6:10.04 5:12.33 6:43.99 7:04.35 4:11.22 4:01.03 5:39.48
62 Samuel Consuegra SO Mater Lakes 5:40.34 6:38.20 5:23.33 5:30.13 6:34.80 5:23.33 5:40.34
63 CARSON RIVERA JR Miami Palmetto 4:29.28 4:29.28 4:53.14 4:46.32 4:29.28 4:53.14 5:40.85
64 Christopher Bujans SO iMater Prep 5:51.09 4:08.83 5:51.09 5:30.64 4:53.14 6:35.40 5:40.86
65 Nicolas Osorio SO Mater Lakes 5:17.11 6:25.30 4:08.91 6:18.48 7:16.45 5:51.20 5:40.97
66 Xachary Bloom FR Gulliver Prep 6:12.41 5:17.75 5:10.91 5:48.50 6:56.83 5:04.08 5:41.66
67 Dylan Rotker JR Riviera Prep 6:41.06 4:47.94 5:08.51 5:46.21 6:23.92 4:54.79 5:42.78
68 Evan Mangual FR Archimedean 7:07.48 7:21.27 7:21.27 4:42.69 6:36.45 7:10.93 5:44.74
69 Marco Calderoni FR Riviera Prep 7:00.92 4:36.01 5:10.51 4:32.56 4:53.26 6:54.02 5:45.01
70 Lorenza Tyler JR Miami Norland 6:51.84 5:46.08 7:22.99 5:08.02 4:09.18 6:03.39 5:46.08
71 Salvatore Pizzi SR Belen Jesuit Prep 4:57.76 6:58.94 5:22.00 7:05.87 6:31.24 5:39.31 5:46.23
72 Santiago Lardiez FR Riviera Prep 4:27.16 5:43.48 4:16.75 6:21.65 6:59.81 4:47.97 5:46.95
73 Christopher Easy FR Miami Norland 4:13.80 5:16.38 6:43.30 7:28.50 6:22.44 4:06.85 5:47.67
74 Nolan Wu SO Ransom Everglades 6:27.29 7:30.10 5:07.04 4:53.09 4:18.20 7:02.19 5:48.91
75 Daniel Lopez FR Varela 6:31.59 6:56.06 6:24.60 5:42.64 6:59.56 6:10.61 5:49.63
76 Matthew Lombardi FR Belen Jesuit Prep 7:07.37 5:04.77 6:35.84 5:11.77 4:19.23 6:56.86 5:50.30
77 Jake Brown FR Columbus 4:40.41 5:22.47 5:25.98 7:21.65 6:08.04 5:22.47 5:50.51
78 Thomas Brigham SR Westminster Christian 6:50.58 6:11.98 6:43.56 4:33.72 5:19.34 4:44.25 5:50.92
79 Daniel Stredel FR Divine Savior 6:08.59 6:33.16 6:05.08 4:54.87 6:29.65 6:43.69 5:51.03
80 Diego Angel FR Coral Reef 6:48.32 7:12.96 7:09.44 6:44.80 6:37.76 5:59.04 5:52.00
81 Marco Santa-Cruz SO Belen Jesuit Prep 7:24.29 4:45.62 7:20.77 7:27.82 4:56.20 4:13.88 5:52.61
82 Octavio Franchino JR Coral Reef 5:31.47 6:34.94 5:42.05 5:42.05 6:10.26 6:31.41 5:52.62
83 Jacob Rodriguez FR True North 5:57.45 4:21.90 4:57.29 5:11.44 4:18.36 4:28.98 5:53.91
84 Javi Kumar SR Ransom Everglades 6:35.23 5:16.90 5:56.06 4:59.09 4:59.09 6:45.91 5:56.06
85 Elias Marcayda FR Divine Savior 6:18.45 4:49.19 4:42.05 4:17.06 5:07.04 4:09.92 5:57.02
86 Carlos Ruiz-Martin JR Miami Sunset 7:00.58 7:14.96 6:39.02 5:34.31 7:07.77 6:53.39 5:59.47
87 Nicholas Perez FR Mater Lakes 6:09.18 4:20.60 6:27.28 5:54.71 7:28.81 6:09.18 6:01.94
88 Franco Guimaraens FR Mater Lakes 5:24.87 5:24.87 7:07.08 5:46.77 4:41.07 6:01.37 6:05.02
89 MASON MUT JR Doral Academy 7:38.73 6:25.33 7:53.41 5:22.95 5:59.64 6:21.66 6:06.98
90 Alessandro Cancio FR Mater Lakes 5:32.78 6:31.94 4:33.62 6:57.82 4:33.62 4:44.71 6:09.75
91 Ray Morales FR Belen Jesuit Prep 4:35.51 6:38.38 4:54.13 4:20.62 4:54.13 6:08.59 6:12.31
92 Carlos Bamrud JR Miami Beach 6:56.85 6:11.79 5:04.19 6:23.05 4:34.15 5:34.23 6:15.54
93 Ethan Saintil FR Dr. Krop 4:35.00 7:47.11 5:01.36 5:31.50 5:20.20 7:54.65 6:16.70
94 Gabriel Guterriez FR Mater Academy 7:17.37 6:35.54 6:43.14 5:19.47 4:49.05 7:02.16 6:20.32
95 Anthony Sierra FR Mater Lakes 6:48.26 7:22.60 7:26.42 7:18.79 4:53.80 6:06.29 6:21.55
96 Jose Estrada 8 Mater Lakes 4:34.34 7:39.81 4:34.34 6:37.99 6:22.53 7:51.40 6:26.39
97 Jose Pemberthy JR Mater Lakes 8:07.07 5:24.71 6:45.89 5:20.85 5:28.58 5:55.64 6:26.56
98 Justin Rocha FR Miami Sunset 6:53.93 5:59.77 7:44.22 6:34.59 7:48.09 6:26.85 6:26.85
99 Jordan Zamora FR Coral Reef 6:06.63 7:37.26 5:08.96 7:49.62 5:37.79 5:08.96 6:51.94
  Andrew Morales FR Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
  TIm Rutten 8 Gulliver Prep DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Boys 1600m Run Consolation Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
1 Mario Sueiras SO Columbus 5:35.46 4:06.75 4:37.24
2 Sebastian Tenorio SR Divine Savior 4:37.17 5:34.32 4:45.74
3 Sebastian Coraspe FR Mater Lakes 3:34.45 5:08.81 4:45.93
4 Thomas McGowan FR Miami Northwestern 6:16.84 3:22.91 4:49.87
5 Youssef Bamieh SR Miami Sunset 5:39.29 5:01.59 4:49.99
6 Diego Magarino FR Belen Jesuit Prep 5:59.10 4:14.00 4:51.95
7 Caleb Jimenez SR Miami Sunset 4:53.26 5:31.39 4:53.26
8 Daniel A. Garcia SO Columbus 5:56.01 5:17.76 4:54.22
10 Charles Desrivieres SO Miami Northwestern 5:38.94 5:38.94 4:59.94
11 Roman Giffune JR Riviera Prep 4:51.30 5:57.37 5:00.31
12 George Wood-Leness JR Ransom Everglades 5:52.15 4:21.86 5:00.98
14 Anthony Fotso SO Coral Gables 3:37.22 3:46.27 5:01.69
15 Adrian Almeida FR Belen Jesuit Prep 4:19.60 6:20.35 5:01.86
16 Ethan Sullivan FR Ransom Everglades 4:50.01 3:49.59 5:02.09
17 Alexander Azqueta SO Ransom Everglades 6:30.29 6:27.27 5:02.55
18 Lucas Morales SR Belen Jesuit Prep 4:30.10 3:38.51 5:03.48
19 Kevin Alonso JR Columbus 5:34.12 4:42.48 5:03.74
20 Antonio Gomez JR Braddock 4:37.14 4:09.74 5:04.55
22 Luis Marti FR Coral Reef 3:34.64 5:25.02 5:06.62
23 Stijn Rutten SO Gulliver Prep 5:47.65 6:18.41 5:07.65
24 Jose Cruz SO Ferguson 6:03.13 3:44.65 5:07.73
29 Andrew Aira FR Belen Jesuit Prep 4:51.50 4:48.33 5:16.84
Boys 1600m Run Consolation Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
13 William Kraziem FR Columbus 5:52.65 4:58.40 3:55.10 5:04.43 5:01.41 5:10.46
21 Christopher Gonzalez SO Mater Lakes 4:53.79 5:02.97 6:34.78 3:40.35 5:06.03 3:58.71
26 DHIREN SINGH FR Miami Palmetto 5:10.82 4:42.85 6:34.75 4:52.17 5:10.82 6:00.56
27 Daniel Gomez JR Mater Lakes 5:25.37 6:19.07 4:19.03 3:44.29 5:15.89 6:31.71
28 Julian Morales SO Riviera Prep 6:35.78 6:38.95 4:25.96 4:48.13 5:16.62 3:51.14
30 Luis Jimenez FR Columbus 4:44.69 5:42.26 6:17.45 6:33.44 5:19.87 6:14.25
33 Ayden Mondaca FR Columbus 4:55.13 6:40.99 6:31.37 4:19.84 5:20.79 4:23.05
36 Alejandro Ortiz FR Mater Lakes 4:57.79 6:15.47 6:15.47 6:31.66 5:23.68 3:46.58
37 Andres Brown FR Columbus 4:48.43 4:03.06 6:06.20 6:32.13 5:24.07 6:45.09
40 Taneko Bastian SO Miami Carol City 4:21.51 4:47.66 4:28.05 6:42.07 5:26.88 4:01.90
41 Robert Weckel JR Coral Gables 4:29.32 6:57.12 4:29.32 6:14.43 5:28.44 6:17.71
43 Angel Gonzales SR Mater Lakes 6:15.51 4:23.52 5:12.92 6:48.45 5:29.39 4:39.99
45 JONATHAN ALVAREZ FR Doral Academy 4:43.69 5:00.19 5:00.19 5:29.87 5:29.87 4:23.90
46 Joseph Duran JR Belen Jesuit Prep 6:56.40 5:17.26 6:03.52 5:04.04 5:30.47 5:47.00
47 Nestor Campos JR Miami Sunset 5:21.90 7:11.41 5:25.22 6:38.22 5:31.85 4:32.12
47 jeremiah elington 6 SLAM (Miami) 6:05.04 4:25.48 4:12.21 5:25.22 5:31.85 5:25.22
50 Daniel Frederique SR North Miami 4:38.93 6:41.80 6:41.80 6:15.23 5:32.06 4:55.54
51 Owen Basner SO Miami Beach 5:23.16 4:59.84 4:13.20 4:09.87 5:33.15 4:36.52
52 Marcelo Granda-Scott FR Belen Jesuit Prep 4:39.93 4:16.61 6:36.57 3:53.28 5:33.25 5:03.26
55 Christopher Teixeira JR Miami Beach 4:11.34 5:55.22 4:38.15 5:45.17 5:35.11 6:15.33
66 Xachary Bloom FR Gulliver Prep 5:38.25 6:09.00 7:10.50 4:40.17 5:41.66 5:31.41
74 Nolan Wu SO Ransom Everglades 4:46.11 4:14.71 6:48.23 4:28.66 5:48.91 7:19.63
81 Marco Santa-Cruz SO Belen Jesuit Prep 6:59.61 7:13.71 6:31.40 5:10.30 5:52.61 7:20.77
Boys 1600m Run Consolation Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
32 Sebastian Prusky SO Gulliver Prep 5:20.72 4:51.86 4:00.54 4:16.58 5:30.35
38 Matthew Sanchez SO Ferguson 5:25.17 6:52.97 4:36.40 6:52.97 5:44.68
49 Jack Garcia SO Mater Lakes 5:31.90 5:18.63 6:01.78 5:05.35 4:05.61
56 Gregoire Winston SR Coral Gables 5:35.60 4:41.91 6:39.37 4:28.48 5:22.18
57 Christopher Palma SO iMater Prep 5:35.85 4:55.55 4:25.33 5:59.36 5:35.85
58 Hakim Reaves JR Miami Norland 5:35.89 5:45.97 7:13.30 5:56.05 7:16.66
59 Angel Elizade SO Mater Lakes 5:37.27 6:27.86 5:27.16 4:16.33 4:50.06
60 Diego Carrillo SO Gulliver Prep 5:38.91 5:28.75 4:20.96 7:07.03 4:14.19
63 CARSON RIVERA JR Miami Palmetto 5:40.85 6:01.31 6:21.76 6:31.98 6:18.35
65 Nicolas Osorio SO Mater Lakes 5:40.97 7:02.81 6:28.71 3:58.68 6:45.76
67 Dylan Rotker JR Riviera Prep 5:42.78 6:44.48 6:23.92 6:23.92 5:22.22
69 Marco Calderoni FR Riviera Prep 5:45.01 6:29.87 5:20.86 4:39.46 5:51.91
70 Lorenza Tyler JR Miami Norland 5:46.08 6:51.84 5:25.32 4:29.95 6:58.76
71 Salvatore Pizzi SR Belen Jesuit Prep 5:46.23 5:25.46 4:23.14 5:46.23 5:11.61
72 Santiago Lardiez FR Riviera Prep 5:46.95 6:14.71 7:27.57 6:56.34 6:18.18
76 Matthew Lombardi FR Belen Jesuit Prep 5:50.30 5:22.28 5:08.27 6:25.33 5:43.30
79 Daniel Stredel FR Divine Savior 5:51.03 4:05.72 5:54.54 6:01.56 5:22.95
82 Octavio Franchino JR Coral Reef 5:52.62 4:49.15 5:20.89 6:06.73 4:31.52
84 Javi Kumar SR Ransom Everglades 5:56.06 7:00.15 4:27.05 4:19.93 7:07.28
85 Elias Marcayda FR Divine Savior 5:57.02 5:14.18 4:52.76 6:39.87 4:20.63
86 Carlos Ruiz-Martin JR Miami Sunset 5:59.47 5:41.50 5:41.50 5:37.91 5:23.53
Boys 1600m Run Consolation Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
9 Axel Fink SO Mourning 4:57.36
25 Justin Garcia FR Mater Lakes 5:08.61
64 Christopher Bujans SO iMater Prep 5:40.86
68 Evan Mangual FR Archimedean 5:44.74
75 Daniel Lopez FR Varela 5:49.63
83 Jacob Rodriguez FR True North 5:53.91
87 Nicholas Perez FR Mater Lakes 6:01.94
88 Franco Guimaraens FR Mater Lakes 6:05.02
89 MASON MUT JR Doral Academy 6:06.98
90 Alessandro Cancio FR Mater Lakes 6:09.75
91 Ray Morales FR Belen Jesuit Prep 6:12.31
92 Carlos Bamrud JR Miami Beach 6:15.54
94 Gabriel Guterriez FR Mater Academy 6:20.32
95 Anthony Sierra FR Mater Lakes 6:21.55
96 Jose Estrada 8 Mater Lakes 6:26.39
98 Justin Rocha FR Miami Sunset 6:26.85
Boys 1600m Run Consolation Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
31 Javier Perez SO Coral Reef 5:49.37 4:48.47 5:33.34 5:20.52 6:31.04
34 Matthew Nunez FR Columbus 5:40.06 4:07.03 5:27.23 5:20.81 4:35.90
35 Adrian Diaz JR Miami Coral Park 6:19.00 6:22.21 4:36.22 5:21.18 3:54.47
39 Jonas Wyse FR Coral Reef 6:44.62 3:51.68 5:49.15 5:26.30 5:58.93
42 Jorge Ramirez JR Columbus 5:15.58 6:24.61 6:37.76 5:28.72 4:26.27
44 Alessandro Padilla SO Columbus 6:48.81 5:09.90 5:32.98 5:29.68 5:26.39
53 Alex Bartra JR Columbus 5:30.36 6:30.42 7:10.46 5:33.69 4:16.95
54 Nick Shaw FR Braddock 4:57.94 6:21.63 6:38.37 5:34.76 4:41.20
61 Javier Faura SO Columbus 4:14.61 4:24.80 4:14.61 5:39.48 5:59.85
62 Samuel Consuegra SO Mater Lakes 7:08.83 6:24.59 4:45.89 5:40.34 5:57.36
73 Christopher Easy FR Miami Norland 6:46.78 5:30.29 6:50.25 5:47.67 5:05.95
77 Jake Brown FR Columbus 6:22.06 4:19.38 4:05.36 5:50.51 7:07.63
78 Thomas Brigham SR Westminster Christian 6:01.45 7:29.18 5:26.36 5:50.92 7:15.14
80 Diego Angel FR Coral Reef 5:27.36 6:16.64 4:16.96 5:52.00 4:34.56
93 Ethan Saintil FR Dr. Krop 5:01.36 7:20.74 7:24.51 6:16.70 7:39.58
97 Jose Pemberthy JR Mater Lakes 4:53.79 6:14.97 7:05.22 6:26.56 5:01.52
99 Jordan Zamora FR Coral Reef 5:37.79 5:37.79 8:01.97 6:51.94 8:06.09
  TIm Rutten 8 Gulliver Prep DNF DNF DNF DNF DNF
  Andrew Morales FR Mater Lakes DNF DNF DNF DNF DNF