April 6, 2022
|
Alonso High School - Tampa, FL
ICON KEY: FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christal Rolack SR Robinson 12.23 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 12.33 8
3 Anaya Findlay JR Robinson 12.41 6
4 Cinthia Medina JR Alonso 12.70 5
5 Adriana Williams JR Robinson 12.75 4
6 Jordan Moore SR Plant 12.83 3
7 Nyela Sims SR Blake 12.98 2
8 Jevone Whitehead JR Leto 13.06 1
9 Patricia Kilkelly FR Alonso 13.18 -
10 Olivia Dicus SO Plant 13.21 -
11 Brelie Espinoza JR Sickles 13.25 -
12 Gia Gholson SR Plant 13.29 -
13 Angelise Duran FR George Steinbrenner 13.42 -
14 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 13.49 -
14 Jocelyn Lawson JR Blake 13.49 -
16 Astrix Hernandez JR George Steinbrenner 13.49 -
17 Denaria Pringley JR Blake 13.51 -
18 Jaquavia Johnson FR Jefferson 13.52 -
19 Allyssa Bartolo SR Alonso 13.57 -
20 Catherine Zhou SO Alonso 13.66 -
21 Jennifer Sandusky SO Gaither 13.73 -
22 Alexis Smith SR Blake 13.81 -
23 Destiny Wallace SR Jefferson 13.95 -
24 Jamiya White JR Plant 13.95 -
25 Maya Wilks SO Jefferson 14.47 -
26 Lucia Sofchak FR Sickles 14.61 -
27 Sellynette Ortiz JR Gaither 14.65 -
28 Kathalina Solis SR Leto 15.00 -
29 Sara Schermerhorm SR Gaither 16.28 -
  Anaya Morgan SR Jefferson NT   
  Bailey House FR Sickles NT   
  Julea Kamga JR Gaither NT   
  Anelyse Nathaniel JR Leto NT   
  Jennifer Lee SO Gaither NT   
  Jaryah Greensberry FR Leto NT   
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
29 Sara Schermerhorm SR Gaither 13.03 16.28 14.17 -
  Jaryah Greensberry FR Leto NT NT NT   
  Jennifer Lee SO Gaither NT NT NT   
  Bailey House FR Sickles NT NT NT   
  Anaya Morgan SR Jefferson NT NT NT   
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
23 Destiny Wallace SR Jefferson 12.56 15.07 13.95 -
24 Jamiya White JR Plant 16.74 18.14 13.95 -
26 Lucia Sofchak FR Sickles 11.25 18.12 14.61 -
27 Sellynette Ortiz JR Gaither 16.41 14.51 14.65 -
28 Kathalina Solis SR Leto 11.25 13.80 15.00 -
  Anelyse Nathaniel JR Leto NT NT NT   
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
8 Jevone Whitehead JR Leto 10.84 9.28 13.06 1
14 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 10.39 12.68 13.49 -
14 Jocelyn Lawson JR Blake 13.09 13.09 13.49 -
17 Denaria Pringley JR Blake 14.32 15.00 13.51 -
20 Catherine Zhou SO Alonso 10.52 16.26 13.66 -
21 Jennifer Sandusky SO Gaither 16.89 11.95 13.73 -
22 Alexis Smith SR Blake 17.54 16.30 13.81 -
25 Maya Wilks SO Jefferson 13.03 17.37 14.47 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
9 Patricia Kilkelly FR Alonso 16.61 16.87 13.18 15.03 12.66 14.90 -
10 Olivia Dicus SO Plant 10.31 11.10 13.21 10.57 15.20 12.29 -
11 Brelie Espinoza JR Sickles 17.10 14.31 13.25 14.18 13.65 11.80 -
12 Gia Gholson SR Plant 15.02 15.69 13.29 15.95 10.90 16.35 -
13 Angelise Duran FR George Steinbrenner 15.71 12.75 13.42 16.24 9.40 12.08 -
16 Astrix Hernandez JR George Steinbrenner 14.71 15.25 13.49 11.88 16.06 9.45 -
18 Jaquavia Johnson FR Jefferson 13.52 16.90 13.52 16.50 12.85 13.52 -
19 Allyssa Bartolo SR Alonso 12.90 12.76 13.57 10.72 13.17 11.27 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Christal Rolack SR Robinson 12.23 12.60 8.69 12.23 11.87 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 12.46 15.91 11.35 12.33 10.11 8
3 Anaya Findlay JR Robinson 12.54 8.82 11.55 12.41 12.66 6
4 Cinthia Medina JR Alonso 14.99 10.93 16.39 12.70 9.66 5
5 Adriana Williams JR Robinson 15.43 9.69 10.20 12.75 12.88 4
6 Jordan Moore SR Plant 10.01 11.04 12.58 12.83 11.94 3
7 Nyela Sims SR Blake 11.17 13.89 9.35 12.98 12.98 2
  Julea Kamga JR Gaither NT NT NT NT NT   

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Christal Rolack SR Robinson 24.19 24.93 20.95 18.70 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 25.73 25.47 22.42 27.26 8
3 Tamala Jerson SO Robinson 31.41 25.74 24.71 24.46 6
4 Anaya Findlay JR Robinson 31.84 25.88 21.48 23.81 5
5 Morgan Collins SR Blake 23.55 26.16 24.59 28.78 4
6 Cinthia Medina JR Alonso 23.79 26.43 33.57 25.11 3
7 Nyla Thornton SR Plant 22.74 26.75 29.70 18.73 2
8 Jevone Whitehead JR Leto 27.04 27.31 31.14 22.94 1
9 Nyela Sims SR Blake 32.12 27.69 34.06 35.17 -
10 Brelie Espinoza JR Sickles 26.26 27.93 23.19 30.17 -
11 Ana Rivera SR Sickles 27.40 27.95 32.43 34.38 -
12 Astrix Hernandez JR George Steinbrenner 32.55 28.30 33.96 24.63 -
13 Jaquavia Johnson FR Jefferson 34.89 28.36 28.08 36.59 -
14 Isabella Corto SO Plant 26.96 28.37 21.00 35.18 -
15 Angelise Duran FR George Steinbrenner 35.78 28.39 33.50 34.36 -
16 Jocelyn Lawson JR Blake 29.28 28.70 37.31 24.40 -
17 Jennifer Lee SO Gaither 32.51 28.77 23.02 20.72 -
18 Jasiyah McCutchen SO Alonso 25.97 29.17 31.51 26.84 -
19 Zoe Heizer FR Plant 27.18 29.22 33.31 36.53 -
20 Scarlett Kane FR Sickles 21.27 29.53 33.67 35.14 -
21 Alexis Smith SR Blake 29.39 29.68 25.23 35.32 -
22 Anaya Morgan SR Jefferson 36.53 29.94 34.73 35.33 -
23 Sydney Grimm SR George Steinbrenner 33.40 30.09 30.39 30.39 -
24 Maya Miller SO Alonso 38.36 30.44 28.31 25.88 -
25 Allyssa Bartolo SR Alonso 31.02 31.02 37.23 24.20 -
26 Maya Wilks SO Jefferson 35.41 31.06 34.79 33.86 -
27 Eva Edwards FR Jefferson 36.13 31.69 32.01 40.25 -
28 Alexandria Rucker JR Gaither 39.72 33.10 39.72 37.74 -
29 Orlianys Vazquez SO Leto 28.41 33.82 26.72 29.77 -
  Julea Kamga JR Gaither NT NT NT NT   
  Jennifer Sandusky SO Gaither NT NT NT NT   
  Jordan Moore SR Plant NT NT NT NT   
  Kathalina Solis SR Leto NT NT NT NT   
  Kendra Mormon FR Leto NT NT NT NT   
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
27 Eva Edwards FR Jefferson 40.88 31.69 25.36 29.48 23.45 -
28 Alexandria Rucker JR Gaither 42.70 33.10 42.04 34.43 32.11 -
29 Orlianys Vazquez SO Leto 26.05 33.82 29.77 31.46 40.25 -
  Kendra Mormon FR Leto NT NT NT NT NT   
  Kathalina Solis SR Leto NT NT NT NT NT   
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
17 Jennifer Lee SO Gaither 27.62 25.32 31.08 24.46 31.65 28.77 20.43 -
21 Alexis Smith SR Blake 31.76 21.37 32.06 29.98 34.73 29.68 29.98 -
22 Anaya Morgan SR Jefferson 25.45 26.35 36.83 36.83 35.33 29.94 37.43 -
23 Sydney Grimm SR George Steinbrenner 36.71 27.99 37.62 30.70 32.80 30.09 29.19 -
26 Maya Wilks SO Jefferson 31.06 25.16 23.30 35.10 32.00 31.06 38.83 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
12 Astrix Hernandez JR George Steinbrenner 25.76 28.30 -
14 Isabella Corto SO Plant 22.98 28.37 -
15 Angelise Duran FR George Steinbrenner 36.63 28.39 -
16 Jocelyn Lawson JR Blake 24.11 28.70 -
19 Zoe Heizer FR Plant 28.06 29.22 -
20 Scarlett Kane FR Sickles 37.51 29.53 -
24 Maya Miller SO Alonso 30.44 30.44 -
25 Allyssa Bartolo SR Alonso 36.92 31.02 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
8 Jevone Whitehead JR Leto 27.59 27.31 1
10 Brelie Espinoza JR Sickles 27.10 27.93 -
11 Ana Rivera SR Sickles 31.03 27.95 -
13 Jaquavia Johnson FR Jefferson 22.69 28.36 -
18 Jasiyah McCutchen SO Alonso 28.30 29.17 -
  Jordan Moore SR Plant NT NT   
  Jennifer Sandusky SO Gaither NT NT   
  Julea Kamga JR Gaither NT NT   
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Christal Rolack SR Robinson 29.42 23.69 32.41 24.93 10
2 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 22.93 21.40 23.69 25.47 8
3 Tamala Jerson SO Robinson 32.44 20.85 25.74 25.74 6
4 Anaya Findlay JR Robinson 31.58 32.10 19.41 25.88 5
5 Morgan Collins SR Blake 30.87 23.81 26.95 26.16 4
6 Cinthia Medina JR Alonso 21.15 25.64 21.15 26.43 3
7 Nyla Thornton SR Plant 24.88 29.16 34.51 26.75 2
9 Nyela Sims SR Blake 30.19 20.22 35.72 27.69 -

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Morgan Collins SR Blake 1:16.45 59.26 10
2 Rayna Lewis JR Blake 57.56 59.34 8
3 Patricia Kilkelly FR Alonso 1:08.44 1:05.80 6
4 Jasiyah McCutchen SO Alonso 59.89 1:06.54 5
5 Gillian Chorrushi SR Plant 1:03.30 1:07.34 4
6 Hayden Heim SO Plant 52.77 1:07.65 3
7 Gabrianna Morman SR Robinson 55.01 1:07.91 2
8 Jordyn Anderson JR Jefferson 1:14.17 1:08.04 1
9 Laila Keys FR Jefferson 1:10.51 1:08.45 -
10 Ava Moon SR George Steinbrenner 1:22.90 1:09.08 -
11 Lindsey Glunk FR George Steinbrenner 1:14.34 1:09.47 -
12 Avery Lee SO Plant 1:26.90 1:09.52 -
13 Serinity Jefferson FR Blake 1:29.08 1:09.59 -
14 Maya Miller SO Alonso 1:17.95 1:10.22 -
15 Bailey House FR Sickles 1:09.78 1:11.20 -
16 Scarlette Aguilar FR Robinson 1:16.92 1:13.25 -
17 Cheyenne Thomas SO Jefferson 1:19.29 1:14.80 -
18 Jaryah Greensberry FR Leto 1:17.74 1:17.74 -
19 Lily Swanton FR George Steinbrenner 1:06.92 1:17.81 -
20 Aryanna Zephir FR Blake 1:36.09 1:19.41 -
21 Orlianys Vazquez SO Leto 1:03.60 1:22.59 -
22 Emilie Campion FR George Steinbrenner 1:28.43 1:22.64 -
23 Zina Ho FR Leto 1:16.60 1:23.26 -
24 Nyona Brown SR Jefferson 1:57.59 1:33.32 -
  Carolina Cura SO Plant NT NT   
  Kendra Mormon FR Leto NT NT   
  Addison Raquet FR Sickles NT NT   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Serinity Jefferson FR Blake 58.46 1:24.21 1:11.68 52.89 1:08.90 1:09.59 1:17.94 -
17 Cheyenne Thomas SO Jefferson 1:15.55 1:21.54 1:14.80 1:22.28 1:10.32 1:14.80 58.35 -
19 Lily Swanton FR George Steinbrenner 56.81 1:18.59 1:10.81 1:03.81 1:36.49 1:17.81 1:03.03 -
22 Emilie Campion FR George Steinbrenner 1:16.86 1:43.30 1:31.73 1:00.33 1:38.35 1:22.64 1:33.39 -
  Kendra Mormon FR Leto NT NT NT NT NT NT NT   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
16 Scarlette Aguilar FR Robinson 1:27.17 1:00.80 1:31.57 1:13.25 -
18 Jaryah Greensberry FR Leto 1:20.85 1:34.07 58.31 1:17.74 -
20 Aryanna Zephir FR Blake 1:09.88 1:21.00 1:09.09 1:19.41 -
21 Orlianys Vazquez SO Leto 1:32.50 1:20.12 1:28.38 1:22.59 -
23 Zina Ho FR Leto 1:01.62 1:13.27 1:38.25 1:23.26 -
24 Nyona Brown SR Jefferson 1:44.52 1:34.26 1:52.92 1:33.32 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
4 Jasiyah McCutchen SO Alonso 1:24.51 1:06.54 1:25.18 1:26.51 1:12.53 5
6 Hayden Heim SO Plant 1:19.15 1:07.65 1:19.83 49.39 58.86 3
8 Jordyn Anderson JR Jefferson 1:04.64 1:08.04 1:25.05 1:01.24 1:04.64 1
9 Laila Keys FR Jefferson 1:18.72 1:08.45 1:08.45 1:17.35 1:09.14 -
10 Ava Moon SR George Steinbrenner 1:11.16 1:09.08 1:13.92 1:29.12 1:20.14 -
11 Lindsey Glunk FR George Steinbrenner 1:30.32 1:09.47 58.36 55.58 1:06.70 -
14 Maya Miller SO Alonso 54.07 1:10.22 1:26.37 1:11.63 1:11.63 -
15 Bailey House FR Sickles 1:30.43 1:11.20 56.25 56.25 1:04.80 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Morgan Collins SR Blake 43.86 52.75 1:02.82 59.26 10
2 Rayna Lewis JR Blake 1:15.37 44.51 52.22 59.34 8
3 Patricia Kilkelly FR Alonso 58.57 1:14.36 1:10.41 1:05.80 6
5 Gillian Chorrushi SR Plant 47.82 59.94 1:06.00 1:07.34 4
7 Gabrianna Morman SR Robinson 1:05.88 51.62 1:08.59 1:07.91 2
12 Avery Lee SO Plant 1:25.51 52.14 1:20.65 1:09.52 -
  Carolina Cura SO Plant NT NT NT NT   
  Addison Raquet FR Sickles NT NT NT NT   

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
  Ava Duncan FR Blake 3:04.80 2:16.76 3:52.85 -
  Alex Howell FR Alonso 2:46.30 3:29.54 1:56.41 -
  Maria Ortiz FR Alonso 2:57.32 2:27.18 2:52.00   
  Skyler Gillett JR Alonso 2:31.26 2:37.31 2:41.85 10
  Nathalia Mallo JR Alonso 2:34.66 3:00.96 2:42.40 4
  Jordan Washington JR Jefferson 3:40.66 4:35.83 3:05.36 -
  Jasmine Dowling FR Jefferson 4:37.44 4:06.93 4:51.32 -
  Emma Edgeworth SR Sickles 3:08.22 3:34.57 3:08.22 -
  Annastacia Benedict FR Sickles 3:14.47 2:31.69 4:12.82 -
  Malea Skinner JR Sickles 2:51.32 2:58.18 2:54.75 -
  Lula Katz FR Blake 2:40.55 3:15.88 1:52.39 -
  Roselana DeBourg FR Blake 3:00.98 2:28.41 3:24.51 -
  Allissa Marshall FR Blake 3:26.22 2:36.73 2:36.73 -
  Grace Daughtrey JR George Steinbrenner 2:44.27 2:09.78 2:57.42 -
  Arlie Rubin SR Plant 2:32.75 2:22.06 2:12.90 6
  Kate Pollard JR Plant 2:41.83 1:54.90 1:53.29 -
  Kristin Keyser JR Plant 2:40.17 3:13.81 2:12.95 1
  Caroline Brindise JR Robinson 2:38.91 2:42.09 3:21.82 2
  Ella Garruto SO Robinson 3:00.88 3:33.44 2:46.41 -
  Arianna Milsaps FR Robinson 2:38.82 2:53.12 2:46.77 3
  Moriah Scott SO Robinson 2:43.56 3:16.28 2:15.76 -
  Reyna Simpson JR George Steinbrenner 2:32.34 2:44.53 2:27.77 8
  Anna Breede SR George Steinbrenner 2:32.89 2:14.55 1:51.61 5
  Brooke Hineman SR George Steinbrenner 2:44.00 2:25.96 3:02.04 -
  Ryann McLeod FR Plant NT NT NT   
  Anelyse Nathaniel JR Leto NT NT NT   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Ava Duncan FR Blake 3:04.80 -
  Allissa Marshall FR Blake 3:26.22 -
  Roselana DeBourg FR Blake 3:00.98 -
  Lula Katz FR Blake 2:40.55 -
  Malea Skinner JR Sickles 2:51.32 -
  Annastacia Benedict FR Sickles 3:14.47 -
  Emma Edgeworth SR Sickles 3:08.22 -
  Jasmine Dowling FR Jefferson 4:37.44 -
  Jordan Washington JR Jefferson 3:40.66 -
  Anelyse Nathaniel JR Leto NT   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
  Grace Daughtrey JR George Steinbrenner 2:26.20 2:11.42 2:06.49 2:44.27 -
  Brooke Hineman SR George Steinbrenner 3:33.20 2:50.56 2:01.36 2:44.00 -
  Anna Breede SR George Steinbrenner 2:03.84 2:19.13 2:19.13 2:32.89 5
  Reyna Simpson JR George Steinbrenner 2:30.82 2:23.20 2:33.87 2:32.34 8
  Moriah Scott SO Robinson 3:17.91 3:08.10 3:11.37 2:43.56 -
  Arianna Milsaps FR Robinson 2:43.59 3:13.76 2:11.82 2:38.82 3
  Ella Garruto SO Robinson 3:20.78 3:44.30 3:11.74 3:00.88 -
  Caroline Brindise JR Robinson 2:40.50 2:37.32 1:54.42 2:38.91 2
  Kristin Keyser JR Plant 3:10.61 2:52.99 2:27.36 2:40.17 1
  Kate Pollard JR Plant 3:01.25 2:04.61 2:48.31 2:41.83 -
  Arlie Rubin SR Plant 3:10.94 2:09.84 2:48.03 2:32.75 6
  Nathalia Mallo JR Alonso 2:00.64 1:56.00 2:45.49 2:34.66 4
  Skyler Gillett JR Alonso 2:58.49 2:46.39 2:40.34 2:31.26 10
  Maria Ortiz FR Alonso 3:43.43 3:06.19 2:59.10 2:57.32   
  Alex Howell FR Alonso 2:03.07 2:28.01 3:36.19 2:46.30 -
  Ryann McLeod FR Plant NT NT NT NT   

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Skyler Gillett JR Alonso 6:06.91 7:09.72 5:30.55 6:23.44 10
2 Ella Mckee SR Sickles 6:48.65 5:38.88 5:32.23 6:58.61 8
3 Anna Breede SR George Steinbrenner 6:05.14 4:51.45 5:34.99 6:38.64 6
4 Katherine Fisher FR Plant 7:03.27 7:20.48 5:44.12 4:42.18 5
5 Nathalia Mallo JR Alonso 4:54.76 5:39.84 5:46.77 7:27.34 4
6 Amelia Edgar SO Plant 6:19.81 4:20.24 5:51.67 7:16.07 3
7 Diora DeMarse SO Plant 5:34.32 4:34.49 5:51.91 4:20.42 2
8 Aurora Clark FR Plant 7:04.61 5:28.27 5:56.81 5:56.81 1
9 Brynlee White FR Robinson 6:48.07 5:34.55 6:07.63 4:35.73 -
10 Maria Ortiz FR Alonso 7:02.09 5:51.74 6:10.25 5:07.31 -
11 Isabella Quinlan FR Alonso 6:32.16 8:09.22 6:28.27 8:01.46 -
12 Ava Duncan FR Blake 7:25.94 7:42.01 6:41.74 8:26.20 -
13 Emma Edgeworth SR Sickles 5:18.82 8:44.63 6:43.56 7:36.03 -
14 Annastacia Benedict FR Sickles 8:51.33 7:53.67 6:51.88 5:50.10 -
15 Bonnie Knight SO George Steinbrenner 5:46.41 5:25.54 6:57.36 7:30.75 -
16 Aida Sarsenova SR Gaither 6:45.70 8:21.89 6:58.24 6:37.33 -
17 Kalin Chavarria JR Blake 6:31.34 6:54.92 7:51.49 8:38.64 -
18 Allissa Marshall FR Blake 8:29.25 9:05.63 8:39.64 9:26.41 -
19 Delalia Morales JR Blake 6:48.28 7:10.65 9:19.28 7:38.61 -
  Nila Harish FR George Steinbrenner NT NT NT NT   
  Micaela Sierra SR Gaither NT NT NT NT   
  Genesis Surginer SO Leto NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Isabella Quinlan FR Alonso 6:28.27 -
12 Ava Duncan FR Blake 6:41.74 -
13 Emma Edgeworth SR Sickles 6:43.56 -
14 Annastacia Benedict FR Sickles 6:51.88 -
15 Bonnie Knight SO George Steinbrenner 6:57.36 -
16 Aida Sarsenova SR Gaither 6:58.24 -
17 Kalin Chavarria JR Blake 7:51.49 -
18 Allissa Marshall FR Blake 8:39.64 -
19 Delalia Morales JR Blake 9:19.28 -
  Nila Harish FR George Steinbrenner NT   
  Genesis Surginer SO Leto NT   
  Micaela Sierra SR Gaither NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Skyler Gillett JR Alonso 5:30.55 10
2 Ella Mckee SR Sickles 5:32.23 8
3 Anna Breede SR George Steinbrenner 5:34.99 6
4 Katherine Fisher FR Plant 5:44.12 5
5 Nathalia Mallo JR Alonso 5:46.77 4
6 Amelia Edgar SO Plant 5:51.67 3
7 Diora DeMarse SO Plant 5:51.91 2
8 Aurora Clark FR Plant 5:56.81 1
9 Brynlee White FR Robinson 6:07.63 -
10 Maria Ortiz FR Alonso 6:10.25 -

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Penelope Markowski SR Plant 10:33.25 11:59.60 12:49.98 14:45.11 15:28.29 10
2 Ella Mckee SR Sickles 8:41.22 12:24.60 14:31.19 15:08.42 11:25.04 8
3 Sarah Roberts SR Robinson 10:04.59 12:26.40 9:19.80 15:40.47 9:12.34 6
4 Mckenzie David SO George Steinbrenner 11:51.84 12:29.30 16:06.60 12:14.32 15:36.63 5
5 Helena Gagnier JR Robinson 17:00.24 13:04.80 15:10.37 15:33.92 15:26.07 4
6 Frances Van Looveren JR Plant 15:03.21 13:05.40 15:11.07 15:26.78 9:33.35 3
7 Sophia Dicus FR Plant 9:14.54 13:12.20 12:16.75 12:24.67 14:07.66 2
8 Carlson Henry JR Alonso 11:18.69 13:18.45 14:22.33 15:34.19 11:34.66 1
9 Alex Howell FR Alonso 13:04.61 13:45.90 11:17.24 17:20.64 12:39.83 -
10 Malea Skinner JR Sickles 17:04.48 14:20.90 15:46.99 14:55.34 16:55.87 -
11 Megan Seales FR Alonso 16:34.04 14:24.38 12:57.95 12:49.30 12:40.66 -
12 Sydney Bertram SR Blake 12:15.42 14:35.50 11:40.40 17:30.60 13:42.97 -
13 Bailey Cook SO George Steinbrenner 16:40.92 14:38.00 12:52.64 13:45.32 11:07.28 -
14 Kenza Attallah FR Alonso 14:56.51 15:14.80 15:42.25 18:17.76 19:12.65 -
15 Nola Soiferman FR Blake 19:17.73 15:56.80 11:28.90 18:29.89 17:42.05 -
16 Kalin Chavarria JR Blake 21:07.06 16:45.60 20:46.95 18:16.11 12:44.26 -
  Margaret Malizia SR Plant NT NT NT NT NT   

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Kehinde Ayeni SO George Steinbrenner 16.60 19.95 16.76 14.75 10
2 Laila Gunn SO George Steinbrenner 19.66 13.69 17.55 19.84 8
3 Tara Grey JR Sickles 20.51 13.79 17.68 18.04 6
4 Abigail Flohr SO George Steinbrenner 15.64 23.54 18.39 13.98 5
5 Danae Blacketer SO George Steinbrenner 21.99 17.40 19.12 18.55 4
6 Kristin Floyd SO Plant 18.74 24.54 19.32 17.78 3
7 Alizeh Bana SR Sickles 20.21 24.92 19.62 20.80 2
8 Makenna Howell JR Alonso 18.99 17.21 19.78 21.76 1
9 Ashlyn Fisher JR Alonso 15.13 23.09 19.90 23.49 -
10 Emy Monrazel FR Plant 18.37 25.15 19.96 19.56 -
11 Avery Philips SO Plant 24.74 17.10 20.11 17.50 -
12 Morgan Rakita SO Alonso 22.35 26.00 20.31 23.77 -
13 Jana Elsherbiny FR Alonso 15.84 17.72 20.84 21.47 -
14 Naydine Cox SO Plant 16.12 23.55 21.21 15.49 -
Girls' 100 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
5 Danae Blacketer SO George Steinbrenner 17.21 19.12 4
6 Kristin Floyd SO Plant 14.30 19.32 3
8 Makenna Howell JR Alonso 19.19 19.78 1
10 Emy Monrazel FR Plant 21.56 19.96 -
12 Morgan Rakita SO Alonso 20.92 20.31 -
13 Jana Elsherbiny FR Alonso 24.18 20.84 -
Girls' 100 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Kehinde Ayeni SO George Steinbrenner 16.76 10
2 Laila Gunn SO George Steinbrenner 17.55 8
3 Tara Grey JR Sickles 17.68 6
4 Abigail Flohr SO George Steinbrenner 18.39 5
7 Alizeh Bana SR Sickles 19.62 2
9 Ashlyn Fisher JR Alonso 19.90 -
11 Avery Philips SO Plant 20.11 -
14 Naydine Cox SO Plant 21.21 -

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Sharlinn Morel FR Alonso 59.36 50.73 10
2 Tara Grey JR Sickles 52.63 52.10 8
3 Reece Lane SO Plant 49.86 53.61 6
4 Laila Gunn SO George Steinbrenner 40.55 54.06 5
5 Sianna Vanbuskirk SR George Steinbrenner 53.83 54.92 4
6 Makenna Howell JR Alonso 59.26 55.38 3
7 Molly Keith SR Robinson 1:09.53 55.62 2
8 Naydine Cox SO Plant 49.42 57.46 1
9 Jana Elsherbiny FR Alonso 1:06.78 1:01.26 -
10 Gianna Colucci JR George Steinbrenner 1:02.34 1:05.62 -
11 Madeline Frank SR Robinson 1:06.97 1:06.30 -
  Ashlyn Fisher JR Alonso NT NT   
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
8 Naydine Cox SO Plant 1:00.34 57.46 1:07.81 1:01.49 1
9 Jana Elsherbiny FR Alonso 1:03.71 1:01.26 1:04.33 1:12.90 -
10 Gianna Colucci JR George Steinbrenner 1:08.91 1:05.62 1:05.62 1:15.47 -
  Ashlyn Fisher JR Alonso NT NT NT NT   
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sharlinn Morel FR Alonso 50.73 10
2 Tara Grey JR Sickles 52.10 8
3 Reece Lane SO Plant 53.61 6
4 Laila Gunn SO George Steinbrenner 54.06 5
5 Sianna Vanbuskirk SR George Steinbrenner 54.92 4
6 Makenna Howell JR Alonso 55.38 3
7 Molly Keith SR Robinson 55.62 2
11 Madeline Frank SR Robinson 1:06.30 -

Girls' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Robinson Adriana Williams, Christal Rolack, Anaya Findlay, Tamala Jerson 1:00.94 57.99 57.50 1:02.41 49.14 10
2 Alonso Sharlinn Morel, Patricia Kilkelly, Allyssa Bartolo, Cinthia Medina 39.39 50.27 48.20 50.27 51.82 8
3 George Steinbrenner Angelise Duran, Morgan Hartley, Astrix Hernandez, Kyra Patterson 1:01.51 49.42 1:03.61 43.64 52.57 6
4 Blake Denaria Pringley, Alexis Smith, Jocelyn Lawson, Nyela Sims 55.92 57.50 1:00.14 37.46 52.75 5
5 Plant Gia Gholson, Isabella Corto, Jordan Moore, Nyla Thornton 49.32 40.31 39.25 1:08.94 53.03 4
6 Leto Jaryah Greensberry, Kathalina Solis, Jevone Whitehead, Anelyse Nathaniel 51.54 1:10.23 45.31 47.57 56.63 3
7 Jefferson Anaya Morgan, Destiny Wallace, Maya Wilks, Eva Edwards 44.28 43.71 42.57 53.36 56.76 2

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Blake Rayna Lewis, Lula Katz, Nyela Sims 4:01.37 4:19.53 5:24.42 10
2 Alonso Sharlinn Morel, Maya Miller, Nathalia Mallo, Skyler Gillett 4:02.41 4:32.37 4:40.55 8
3 Sickles Brelie Espinoza, Scarlett Kane, Ana Rivera, Lucia Sofchak 5:54.94 4:37.29 5:05.02 6
4 Plant Ava Miguel, Hayden Heim, Lilly Marshall, Gillian Chorrushi 4:41.03 4:46.76 3:43.68 5
5 Jefferson Jordyn Anderson, Jaquavia Johnson, Laila Keys, Maya Wilks 4:21.06 5:00.07 4:51.07 4
  George Steinbrenner NT NT NT   
  Leto NT NT NT   

Girls' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Plant Margaret Malizia, Penelope Markowski, Arlie Rubin, Ryann McLeod 12:03.96 10:25.79 10:13.52 7:40.14 10:19.66 10
2 Alonso Maria Ortiz, Alex Howell, Nathalia Mallo, Skyler Gillett 7:28.19 11:59.63 10:31.25 10:12.32 10:18.63 8
3 Robinson Caroline Brindise, Ella Garruto, Arianna Milsaps, Moriah Scott 11:23.85 13:26.43 10:45.14 11:49.66 10:58.05 6
4 George Steinbrenner Brooke Hineman, Grace Daughtrey, Lindsey Glunk, Reyna Simpson 10:41.69 13:52.84 11:22.65 10:00.74 11:36.31 5
5 Blake Roselana DeBourg, Kalin Chavarria, Sydney Bertram 13:15.45 13:44.64 12:09.77 12:02.48 12:17.07 4

Girls' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Zoe Heizer FR Plant 1.53m 5' 0.25" 10
  • 1.22
    P
  • 1.27
    P
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    O
  • 1.53
    O
2 Kehinde Ayeni SO George Steinbrenner 1.47m 4' 9.75" 8
  • 1.22
    P
  • 1.27
    P
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXO
3 Cameron Siler-Nixon SR George Steinbrenner 1.42m 4' 7.75" 6
  • 1.22
    P
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
4 Megan Seales FR Alonso 1.42m 4' 7.75" 5
  • 1.22
    XO
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
5 Danae Blacketer SO George Steinbrenner 1.42m 4' 7.75" 4
  • 1.22
    P
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    XXO
6 Jasiyah McCutchen SO Alonso 1.37m 4' 6" 3
  • 1.22
    O
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XO
7 Ana Rivera SR Sickles 1.37m 4' 6" 2
  • 1.22
    O
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XXO
  • 1.37
    XO
8 Macy Cassidy SR Plant 1.32m 4' 4" 0.5
  • 1.22
    XO
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
8 Bailey House FR Sickles 1.32m 4' 4" 0.5
  • 1.22
    O
  • 1.27
    XO
  • 1.32
    O
10 Gianna Colucci JR George Steinbrenner 1.27m 4' 2" -
  • 1.22
    P
  • 1.27
    O
11 Alizeh Bana SR Sickles 1.22m 4' 0" -
  • 1.22
    XO
  Naydine Cox SO Plant NH NH   
  • 1.22
    XXX
  Sara Diaz FR Alonso NH NH   
  • 1.22
    XXX
  Catherine Zhou SO Alonso NH NH   
  • 1.22
    XXX

Girls' Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Carsen Babich JR George Steinbrenner 2.63m 8' 7.5" 10
  • 1.88
    P
  • 2.03
    P
  • 2.18
    P
  • 2.33
    P
  • 2.48
    P
  • 2.63
    O
2 Kayden Fox JR George Steinbrenner 2.48m 8' 1.5" 8
  • 1.88
    P
  • 2.03
    P
  • 2.18
    XO
  • 2.33
    XO
  • 2.48
    XO
3 Julianna Hayes SO George Steinbrenner 2.48m 8' 1.5" 6
  • 1.88
    P
  • 2.03
    P
  • 2.18
    O
  • 2.33
    O
  • 2.48
    XXO
4 Payton Horner JR Sickles 2.33m 7' 7.75" 5
  • 1.88
    O
  • 2.03
    O
  • 2.18
    XO
  • 2.33
    XXO
5 Bailey Williams SR Robinson 2.18m 7' 1.75" 4
  • 1.88
    P
  • 2.03
    O
  • 2.18
    O
6 Samantha Puddicombe SR Robinson 2.18m 7' 1.75" 3
  • 1.88
    P
  • 2.03
    XO
  • 2.18
    O
7 Sophia Hallenbeck SR George Steinbrenner 2.18m 7' 1.75" 2
  • 1.88
    P
  • 2.03
    P
  • 2.18
    XO
8 Sela Teplin JR Robinson 1.88m 6' 2" 1
  • 1.88
    O
  Savannah Lax SO Robinson NH NH   

Girls' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Rayna Lewis JR Blake 5.15m 16' 10.75" 10
2 Kehinde Ayeni SO George Steinbrenner 4.49m 14' 8.75" 8
3 Danae Blacketer SO George Steinbrenner 4.48m 14' 8.5" 6
4 Nyela Sims SR Blake 4.46m 14' 7.75" 5
5 Cameron Siler-Nixon SR George Steinbrenner 4.36m 14' 3.75" 4
6 Jordyn Anderson JR Jefferson 4.30m 14' 1.25" 3
7 Tara Grey JR Sickles 4.23m 13' 10.5" 2
8 Alizeh Bana SR Sickles 4.22m 13' 10.25" 1
9 Alexis Smith SR Blake 4.14m 13' 7" -
10 Caroline Marlowe SO Plant 4.12m 13' 6.25" -
11 Makenna Howell JR Alonso 4.06m 13' 4" -
12 Scarlett Kane FR Sickles 4.03m 13' 2.75" -
13 Gianna Colucci JR George Steinbrenner 3.99m 13' 1.25" -
14 Alexis Brown JR Plant 3.98m 13' 0.75" -
15 Anelyse Nathaniel JR Leto 3.96m 13' 0" -
16 Margherita Oca SR Plant 3.90m 12' 9.5" -
16 Sharlinn Morel FR Alonso 3.90m 12' 9.5" -
18 Destiny Wallace SR Jefferson 3.81m 12' 6" -
19 Ashlyn Fisher JR Alonso 3.78m 12' 5" -
20 Jaquavia Johnson FR Jefferson 3.57m 11' 8.5" -
21 Lucia Sofchak FR Sickles 3.55m 11' 7.75" -
22 Catherine Zhou SO Alonso 3.52m 11' 6.75" -
23 Giselle Denson JR Robinson 3.33m 10' 11.25" -
24 Micah Jones-Shields SR Blake 3.26m 10' 8.5" -
25 Trinavy Le SR Robinson 2.91m 9' 6.75" -
26 Victoria Merriman SR Plant 2.90m 9' 6.25" -
27 Sara Lockhart SR Robinson 2.88m 9' 5.5" -
  Aisha Fashola JR Gaither NM NM   
  Jevone Whitehead JR Leto NM NM   
Girls' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK ENGLISH SC
10 Caroline Marlowe SO Plant 3.91m 4.12m 3.05m 13' 6.25" -
13 Gianna Colucci JR George Steinbrenner 4.67m 3.99m 4.47m 13' 1.25" -
14 Alexis Brown JR Plant 4.22m 3.98m 4.06m 13' 0.75" -
19 Ashlyn Fisher JR Alonso 3.25m 3.78m 3.86m 12' 5" -
20 Jaquavia Johnson FR Jefferson 4.03m 3.57m 4.46m 11' 8.5" -
21 Lucia Sofchak FR Sickles 4.15m 3.55m 4.19m 11' 7.75" -
22 Catherine Zhou SO Alonso 4.36m 3.52m 2.71m 11' 6.75" -
23 Giselle Denson JR Robinson 3.80m 3.33m 3.70m 10' 11.25" -
24 Micah Jones-Shields SR Blake 2.28m 3.26m 2.84m 10' 8.5" -
25 Trinavy Le SR Robinson 2.39m 2.91m 3.75m 9' 6.75" -
26 Victoria Merriman SR Plant 3.02m 2.90m 3.31m 9' 6.25" -
27 Sara Lockhart SR Robinson 2.94m 2.88m 3.69m 9' 5.5" -
  Jevone Whitehead JR Leto NM NM NM NM   
  Aisha Fashola JR Gaither NM NM NM NM   
Girls' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH SC
1 Rayna Lewis JR Blake 4.94m 5.15m 16' 10.75" 10
2 Kehinde Ayeni SO George Steinbrenner 4.94m 4.49m 14' 8.75" 8
3 Danae Blacketer SO George Steinbrenner 5.60m 4.48m 14' 8.5" 6
4 Nyela Sims SR Blake 3.79m 4.46m 14' 7.75" 5
5 Cameron Siler-Nixon SR George Steinbrenner 3.53m 4.36m 14' 3.75" 4
6 Jordyn Anderson JR Jefferson 5.29m 4.30m 14' 1.25" 3
7 Tara Grey JR Sickles 3.47m 4.23m 13' 10.5" 2
8 Alizeh Bana SR Sickles 4.30m 4.22m 13' 10.25" 1
9 Alexis Smith SR Blake 2.90m 4.14m 13' 7" -
11 Makenna Howell JR Alonso 3.69m 4.06m 13' 4" -
12 Scarlett Kane FR Sickles 4.11m 4.03m 13' 2.75" -
15 Anelyse Nathaniel JR Leto 4.83m 3.96m 13' 0" -
16 Margherita Oca SR Plant 3.08m 3.90m 12' 9.5" -
16 Sharlinn Morel FR Alonso 2.81m 3.90m 12' 9.5" -
18 Destiny Wallace SR Jefferson 3.96m 3.81m 12' 6" -

Girls' Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK CONV SC
1 Kyra Patterson SO George Steinbrenner 10.46m 12.07m 10.06m 33' 0.25" 10
2 Tara Grey JR Sickles 8.49m 6.99m 9.99m 32' 9.5" 8
3 Kehinde Ayeni SO George Steinbrenner 10.87m 9.59m 9.79m 32' 1.5" 6
4 Cameron Siler-Nixon SR George Steinbrenner 7.50m 10.97m 9.38m 30' 9.25" 5
5 Alizeh Bana SR Sickles 7.14m 6.89m 8.40m 27' 6.75" 4
6 Emy Monrazel FR Plant 5.79m 9.57m 8.04m 26' 4.5" 3
7 Grace Dorsett SO Plant 5.71m 8.67m 7.41m 24' 3.75" 2
8 Mia Corto FR Plant 7.39m 8.64m 7.32m 24' 0.25" 1
  Khalia Woodley FR Alonso NM NM NM NM   

Girls' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Aniya Herbin SO Jefferson 12.41m 11.71m 7.41m 10.21m 7.81m 11.01m 10.01m 32' 10.25" 10
2 Silvia Farfante SR Plant 12.55m 8.76m 9.73m 6.81m 11.87m 9.34m 9.73m 31' 11.25" 8
3 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 9.16m 9.35m 11.26m 10.40m 10.40m 10.88m 9.54m 31' 3.75" 6
4 Ally Wilkinson JR George Steinbrenner 7.04m 8.00m 10.57m 6.95m 9.42m 11.04m 9.52m 31' 3" 5
5 Cameron Scoggins SR George Steinbrenner 8.76m 7.24m 11.44m 7.24m 7.06m 11.44m 8.94m 29' 4" 4
6 Loriann Hulton SR Alonso 6.74m 10.66m 9.21m 11.00m 9.72m 10.92m 8.53m 28' 0" 3
7 Aniyla Hartsfield JR Jefferson 6.80m 7.64m 10.16m 6.22m 7.48m 6.47m 8.40m 27' 6.75" 2
8 Mackenzie Hyslop FR Sickles 8.14m 8.06m 8.87m 8.55m 6.43m 8.63m 8.14m 26' 8.5" 1
9 Lelani Newton JR Alonso 9.74m 6.39m 9.28m 7.76m 5.33m 5.48m 7.61m 24' 11.75" -
10 Airin Moore SR Leto 8.13m 8.80m 7.91m 8.43m 6.27m 7.91m 7.46m 24' 5.75" -
11 Serenity Jones SR Jefferson 5.91m 5.54m 6.36m 5.84m 7.32m 8.28m 7.39m 24' 3" -
12 Delaney Beggs JR George Steinbrenner 8.24m 8.98m 9.13m 7.43m 5.15m 8.32m 7.36m 24' 1.75" -
13 Janell Washington SR Leto 5.88m 5.74m 6.17m 6.24m 9.22m 6.32m 7.26m 23' 10" -
13 Allison Bryant SR Plant 7.55m 6.61m 6.90m 8.13m 8.28m 5.59m 7.26m 23' 10" -
15 Amani Haskins SR Robinson 5.17m 5.17m 8.47m 6.06m 8.27m 8.96m 6.89m 22' 7.25" -
16 Arseima Negash SO Plant 7.52m 7.90m 6.75m 5.16m 5.67m 7.71m 6.37m 20' 10.75" -
17 Lexington Burgess JR Robinson 7.27m 5.14m 6.14m 7.90m 6.14m 5.45m 6.27m 20' 7" -
18 Sydney Andresen JR Sickles 6.99m 6.00m 6.81m 7.30m 6.38m 7.92m 6.19m 20' 3.75" -
19 Tyara Smith FR Sickles 6.11m 6.73m 5.98m 6.48m 5.43m 7.16m 6.17m 20' 3" -
20 Eleanor Johnson JR Plant 5.36m 4.88m 7.59m 7.52m 7.28m 4.39m 6.02m 19' 9" -
21 Flery Garcia JR Blake 4.92m 5.22m 6.48m 4.86m 5.10m 6.30m 6.00m 19' 8.25" -
22 Orlianys Vazquez SO Leto 6.83m 5.67m 4.86m 5.15m 7.06m 4.86m 5.79m 19' 0" -
23 Jada Ramirez FR Alonso 6.32m 4.24m 4.13m 6.55m 5.61m 5.78m 5.50m 18' 0.5" -
24 Ashley Bogran JR Robinson 6.07m 4.92m 3.51m 4.47m 5.62m 3.51m 5.02m 16' 5.75" -
  Lachlyn Morgan SO Alonso NM NM NM NM NM NM NM NM   
Girls' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
1 Aniya Herbin SO Jefferson 7.21m 11.41m 10.01m 8.51m 11.21m 12.21m 8.81m 32' 10.25" 10
10 Airin Moore SR Leto 6.94m 5.37m 7.46m 7.68m 7.16m 6.94m 6.79m 24' 5.75" -
13 Janell Washington SR Leto 8.78m 6.53m 7.26m 9.00m 8.35m 7.19m 6.97m 23' 10" -
16 Arseima Negash SO Plant 5.41m 7.84m 6.37m 8.09m 5.22m 6.69m 6.82m 20' 10.75" -
17 Lexington Burgess JR Robinson 5.14m 5.33m 6.27m 4.89m 6.83m 5.08m 6.27m 20' 7" -
18 Sydney Andresen JR Sickles 5.57m 6.00m 6.19m 6.75m 7.68m 5.01m 7.30m 20' 3.75" -
19 Tyara Smith FR Sickles 7.96m 6.48m 6.17m 7.03m 7.47m 7.16m 5.43m 20' 3" -
20 Eleanor Johnson JR Plant 7.46m 5.00m 6.02m 4.82m 4.52m 6.32m 7.77m 19' 9" -
21 Flery Garcia JR Blake 5.70m 6.78m 6.00m 7.56m 4.98m 4.56m 5.94m 19' 8.25" -
22 Orlianys Vazquez SO Leto 7.01m 5.33m 5.79m 6.02m 5.44m 4.05m 4.17m 19' 0" -
23 Jada Ramirez FR Alonso 6.27m 4.29m 5.50m 6.88m 4.68m 6.55m 5.72m 18' 0.5" -
24 Ashley Bogran JR Robinson 5.87m 5.87m 5.02m 3.76m 4.37m 3.92m 4.32m 16' 5.75" -
  Lachlyn Morgan SO Alonso NM NM NM NM NM NM NM NM   
Girls' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
2 Silvia Farfante SR Plant 9.73m 31' 11.25" 8
3 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 9.54m 31' 3.75" 6
4 Ally Wilkinson JR George Steinbrenner 9.52m 31' 3" 5
5 Cameron Scoggins SR George Steinbrenner 8.94m 29' 4" 4
6 Loriann Hulton SR Alonso 8.53m 28' 0" 3
7 Aniyla Hartsfield JR Jefferson 8.40m 27' 6.75" 2
8 Mackenzie Hyslop FR Sickles 8.14m 26' 8.5" 1
9 Lelani Newton JR Alonso 7.61m 24' 11.75" -
11 Serenity Jones SR Jefferson 7.39m 24' 3" -
12 Delaney Beggs JR George Steinbrenner 7.36m 24' 1.75" -
13 Allison Bryant SR Plant 7.26m 23' 10" -
15 Amani Haskins SR Robinson 6.89m 22' 7.25" -

Girls' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK CONV SC
1 Ally Wilkinson JR George Steinbrenner 27.61m 27.61m 90' 7" 10
2 Amani Haskins SR Robinson 29.27m 26.85m 88' 1" 8
3 Airin Moore SR Leto 26.24m 25.23m 82' 9" 6
4 Danielle Kanas JR George Steinbrenner 18.26m 25.01m 82' 1" 5
5 Loriann Hulton SR Alonso 24.46m 24.96m 81' 11" 4
6 Lelani Newton JR Alonso 24.65m 22.82m 74' 10" 3
7 Aniya Herbin SO Jefferson 15.47m 22.10m 72' 6" 2
8 Cameron Scoggins SR George Steinbrenner 25.08m 21.62m 70' 11" 1
9 Lexington Burgess JR Robinson 26.36m 21.61m 70' 11" -
10 Serenity Jones SR Jefferson 26.37m 21.44m 70' 4" -
11 Janell Washington SR Leto 21.59m 20.76m 68' 1" -
12 Kaitlyn Donahue SO Alonso 15.59m 19.99m 65' 7" -
13 Silvia Farfante SR Plant 22.49m 19.73m 64' 9" -
14 Aniyla Hartsfield JR Jefferson 14.16m 18.63m 61' 1" -
15 Lachlyn Morgan SO Alonso 12.58m 17.23m 56' 6" -
16 Mackenzie Hyslop FR Sickles 18.89m 16.72m 54' 10" -
17 Eleanor Johnson JR Plant 17.68m 16.52m 54' 2" -
18 Flery Garcia JR Blake 12.88m 16.31m 53' 6" -
19 Tyara Smith FR Sickles 13.41m 15.59m 51' 2" -
20 Sydney Andresen JR Sickles 10.24m 14.22m 46' 8" -
21 Allison Bryant SR Plant 17.61m 14.20m 46' 7" -
22 Ashley Bogran JR Robinson 17.00m 13.71m 45' 0" -
23 Orlianys Vazquez SO Leto 12.57m 10.22m 33' 6" -
  Jade Bedell JR Plant NM NM NM   
Girls' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
7 Aniya Herbin SO Jefferson 22.10m 16.35m 26.08m 22.76m 15.69m 23.43m 72' 6" 2
11 Janell Washington SR Leto 20.76m 24.50m 25.74m 25.53m 17.85m 26.78m 68' 1" -
15 Lachlyn Morgan SO Alonso 17.23m 13.09m 17.40m 20.68m 19.99m 13.44m 56' 6" -
16 Mackenzie Hyslop FR Sickles 16.72m 21.57m 18.73m 19.90m 17.05m 20.40m 54' 10" -
17 Eleanor Johnson JR Plant 16.52m 21.15m 20.65m 15.86m 13.22m 21.15m 54' 2" -
18 Flery Garcia JR Blake 16.31m 15.49m 21.20m 18.10m 16.96m 13.21m 53' 6" -
19 Tyara Smith FR Sickles 15.59m 14.34m 13.10m 16.68m 19.33m 19.96m 51' 2" -
20 Sydney Andresen JR Sickles 14.22m 16.07m 13.22m 14.22m 15.07m 17.63m 46' 8" -
21 Allison Bryant SR Plant 14.20m 14.20m 16.90m 16.33m 16.05m 13.21m 46' 7" -
22 Ashley Bogran JR Robinson 13.71m 11.11m 13.30m 13.98m 17.14m 9.87m 45' 0" -
23 Orlianys Vazquez SO Leto 10.22m 11.86m 7.87m 11.04m 10.73m 8.07m 33' 6" -
  Jade Bedell JR Plant NM NM NM NM NM NM NM   
Girls' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
1 Ally Wilkinson JR George Steinbrenner 27.61m 30.65m 30.37m 20.98m 90' 7" 10
2 Amani Haskins SR Robinson 26.85m 20.41m 22.82m 20.14m 88' 1" 8
3 Airin Moore SR Leto 25.23m 20.94m 19.43m 23.46m 82' 9" 6
4 Danielle Kanas JR George Steinbrenner 25.01m 25.26m 23.76m 31.01m 82' 1" 5
5 Loriann Hulton SR Alonso 24.96m 21.22m 22.21m 17.72m 81' 11" 4
6 Lelani Newton JR Alonso 22.82m 26.93m 18.03m 21.45m 74' 10" 3
8 Cameron Scoggins SR George Steinbrenner 21.62m 21.84m 15.35m 20.97m 70' 11" 1
9 Lexington Burgess JR Robinson 21.61m 23.99m 17.50m 22.69m 70' 11" -
10 Serenity Jones SR Jefferson 21.44m 27.23m 18.65m 18.22m 70' 4" -
12 Kaitlyn Donahue SO Alonso 19.99m 20.79m 16.39m 25.99m 65' 7" -
13 Silvia Farfante SR Plant 19.73m 23.68m 22.89m 16.97m 64' 9" -
14 Aniyla Hartsfield JR Jefferson 18.63m 14.53m 24.22m 21.05m 61' 1" -

Girls' Javelin

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Cameron Scoggins SR George Steinbrenner 17.82m 26.61m 32.63m 25.10m 82' 4" 10
2 Danielle Kanas JR George Steinbrenner 30.42m 19.57m 19.34m 23.58m 77' 4" 8
3 Kelsey Thompson SR Plant 22.75m 28.67m 21.84m 22.75m 74' 8" 6
4 Silvia Farfante SR Plant 24.73m 28.36m 16.34m 22.69m 74' 5" 5
5 Morgan Hartley FR George Steinbrenner 18.24m 15.86m 26.72m 21.72m 71' 3" 4
6 Aleena Jones SO Alonso 22.29m 21.22m 24.22m 21.43m 70' 4" 3
7 Kaitlyn Donahue SO Alonso 17.85m 25.93m 25.50m 21.25m 69' 9" 2
8 Ally Wilkinson JR George Steinbrenner 20.96m 25.35m 22.95m 19.96m 65' 6" 1
9 Allison Bryant SR Plant 18.62m 24.44m 23.67m 19.40m 63' 8" -
10 Loriann Hulton SR Alonso 23.40m 19.28m 20.22m 18.72m 61' 5" -
11 Sydney Andresen JR Sickles 19.30m 13.37m 16.59m 16.93m 55' 6" -
12 Tyara Smith FR Sickles 14.74m 14.33m 14.33m 13.91m 45' 8" -
  Jade Bedell JR Plant NM NM NM NM NM   
  Kathyria Garcia SR Jefferson NM NM NM NM NM   
  Madison Culver SO Alonso NM NM NM NM NM