March 2, 2022
|
Ely - Pompano Beach, FL
ICON KEY: FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Jaliah Gammage 7 Dillard 2:27.10 2:56.84 2:56.84 2:36.49 10
2 Sarah Daniel FR McArthur 3:02.26 2:54.20 2:39.68 2:41.29 8
3 Isabella Tellez SO Cooper City 1:54.66 2:33.42 2:59.26 2:41.49 6
4 Leandra Jones FR Dillard 2:21.32 2:49.58 1:56.38 2:46.25 4.5
4 Leandra jones FR Dillard 2:01.37 2:03.03 2:57.89 2:46.25 4.5
6 Jazmine Onate FR McArthur 2:28.35 2:47.33 2:00.75 2:52.50 3
7 Mia Przelomski JR Cooper City 3:12.77 3:55.83 2:23.55 3:25.07 2
8 Luana Lang JR Cooper City 3:07.99 2:55.45 3:37.23 3:28.87 1
9 Estefani Batres Sanchez SO Stranahan 3:44.61 3:16.80 3:01.83 3:33.91 -
10 Torri Anna Campbell SO Stranahan 3:34.78 3:50.77 3:39.34 3:48.48 -
  Sophia Nesselroth JR Cooper City NT NT NT NT   
  Maya Sage SR Cooper City NT NT NT NT   
  Ellen Huang SO Cooper City NT NT NT NT   
  Camille Langston SR Dillard NT NT NT NT   
  Mieldrean Polidor SO Ely NT NT NT NT   
  Breanna Major JR McArthur NT NT NT NT   
  BRIANNA PIERRE JR Ely NT NT NT NT   
  Jenny Cede FR Ely NT NT NT NT   
  Esther Seide FR Ely NT NT NT NT   
  Keschay Smith SR Dillard DNS DNS DNS DNS   
  Morgan Phillips JR McArthur DNS DNS DNS DNS   
  Sweden Martin SO McArthur DNS DNS DNS DNS   
  Dayana Sigler FR McArthur DNS DNS DNS DNS   
  Amanda Safrin FR Cooper City DNS DNS DNS DNS   
  Makayla Geffard FR Stranahan DNS DNS DNS DNS   
  Brooklyn Mayes JR Stranahan DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
3 Isabella Tellez SO Cooper City 2:54.41 2:41.49 6
4 Leandra jones FR Dillard 2:57.89 2:46.25 4.5
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
7 Mia Przelomski JR Cooper City 3:59.94 3:25.07 2
  Brooklyn Mayes JR Stranahan DNS DNS   
  Amanda Safrin FR Cooper City DNS DNS   
  Dayana Sigler FR McArthur DNS DNS   
  Sweden Martin SO McArthur DNS DNS   
  Keschay Smith SR Dillard DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jaliah Gammage 7 Dillard 2:08.33 2:47.45 2:36.49 2:55.27 2:28.67 2:52.14 10
2 Sarah Daniel FR McArthur 2:04.20 2:59.04 2:41.29 2:47.75 2:00.97 1:56.13 8
4 Leandra Jones FR Dillard 3:09.53 2:16.33 2:46.25 3:24.49 2:16.33 2:09.68 4.5
8 Luana Lang JR Cooper City 4:27.36 2:55.45 3:28.87 3:41.41 4:21.09 4:06.47 1
  Breanna Major JR McArthur NT NT NT NT NT NT   
  Makayla Geffard FR Stranahan DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
6 Jazmine Onate FR McArthur 2:18.00 2:52.50 3
9 Estefani Batres Sanchez SO Stranahan 3:51.03 3:33.91 -
10 Torri Anna Campbell SO Stranahan 4:38.75 3:48.48 -
  Ellen Huang SO Cooper City NT NT   
  Mieldrean Polidor SO Ely NT NT   
  Morgan Phillips JR McArthur DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
  Maya Sage SR Cooper City NT NT   
  Sophia Nesselroth JR Cooper City NT NT   
  BRIANNA PIERRE JR Ely NT NT   
  Jenny Cede FR Ely NT NT   
  Esther Seide FR Ely NT NT   
  Camille Langston SR Dillard NT NT