March 11-12, 2022
|
Osceola Kissimmee - Kissimmee, FL
ICON KEY: FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Evans Kemaj Moore, Queen Boyer, Jayla Sullivan, Ar'briel Scott 4:18.07 4:03.46 3:22.08 4:52.16 3:51.29 4:05.90 10
2 Rockledge Shadae Hawkins, Tykira Glasco, Victoria Joyce, Allyson Watson-Bell 4:47.81 4:08.11 3:45.78 4:25.48 3:18.49 4:37.89 8
3 Hillsborough Chloe Jones, Ja'Mya Roberson, Jazmyn Wajd, Justyce Murphy 4:27.24 4:14.51 3:36.34 5:15.60 4:11.97 4:27.24 6
4 Sunlake Lizzie Epps, Emily Geaney, Emma Stephens, Campbell Taylor 4:22.12 4:19.52 4:01.36 3:45.79 4:03.95 4:14.33 5
5 Harmony Emily Baca, Vanielis Ramos, Adriana Scheuer, Shelby Fertic 5:17.83 4:20.51 5:12.62 3:28.41 4:59.59 3:49.25 4
6 Osceola (Kissimmee) Tatiana George, Zanaya Bright, Aaliyah Strachen, Quanaya Jenkins 3:55.67 4:21.85 5:08.99 5:14.22 4:14.00 5:32.55 3
7 Starr's Mill Bella Gorman, Mia Brown, Nia Thompson, Sydney Blair 3:30.38 4:22.97 3:59.31 3:30.38 4:28.23 4:44.01 2
8 Lakewood Sara Walker, Lanijia Seay, Jameria Sutton, Ja'shanna Lyons 4:55.52 4:31.12 5:06.37 4:17.57 5:28.06 3:58.59 1
9 Auburndale Emaleigh Daughtry, Jasmine Harvell, Meaghan Knowles, Jayda Parrish 3:45.16 4:41.45 5:49.00 4:44.27 4:52.71 5:18.04 -
10 Lake Gibson Isabella Alcantara, Aaliyah Lamar, Dai'onna Ash, Lauren Butler 4:43.10 4:43.10 5:05.75 3:57.81 4:51.60 4:37.44 -
11 Leesburg Elise Davis, Macey Campbell, Jayda Brown, Kalaila Jackson 4:06.36 4:43.17 4:14.86 4:37.51 4:26.18 4:51.67 -
12 Mandarin Paris McKinnon, Elaine Williams, Shade Reid, Terren Peterson 4:05.18 4:48.44 4:42.68 3:42.10 5:20.17 4:28.25 -
13 Dr. Phillips Hannah Horne, Ja'Quoia Dean, Yana Morissette, Zariah Patterson 5:02.17 4:59.17 4:17.29 5:47.04 4:41.22 5:59.01 -
14 Alonso Alex Howell, Skyler Gillett, Maria Ortiz, Makenna Jones 6:08.20 4:59.35 4:02.48 4:17.45 5:05.34 3:32.54 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Evans Moore, Boyer, Sullivan, Scott 4:03.46 3:31.81 3:19.64 4:15.64 3:14.77 10
2 Rockledge Hawkins, Glasco, Joyce, Watson-Bell 4:08.11 3:03.61 4:25.48 4:35.41 5:17.58 8
3 Hillsborough Jones, Roberson, Wajd, Murphy 4:14.51 3:46.52 4:45.06 3:38.88 4:29.78 6
5 Harmony Baca, Ramos, Scheuer, Fertic 4:20.51 4:20.51 3:41.44 4:12.70 3:44.04 4
6 Osceola (Kissimmee) George, Bright, Strachen, Jenkins 4:21.85 5:11.61 3:47.81 4:11.38 4:14.00 3
12 Mandarin McKinnon, Williams, Reid, Peterson 4:48.44 4:28.25 5:51.90 4:22.48 6:00.55 -
Girls' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Sunlake Epps, Geaney, Stephens, Taylor 4:19.52 5
7 Starr's Mill Gorman, Brown, Thompson, Blair 4:22.97 2
8 Lakewood Walker, Seay, Sutton, Lyons 4:31.12 1
9 Auburndale Daughtry, Harvell, Knowles, Parrish 4:41.45 -
10 Lake Gibson Alcantara, Lamar, Ash, Butler 4:43.10 -
11 Leesburg Davis, Campbell, Brown, Jackson 4:43.17 -
13 Dr. Phillips Horne, Dean, Morissette, Patterson 4:59.17 -
14 Alonso Howell, Gillett, Ortiz, Jones 4:59.35 -