February 19, 2022
|
Emerald Coast MS - Santa Rosa Beach, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Reece Knowlton SO South Walton 5:14.69 5:17.86 4:42.90 10
2 Trinity Holland JR Niceville 6:42.01 5:32.24 4:32.44 8
3 Belicia O'Grady FR Fort Walton Beach 5:48.11 5:34.72 4:51.21 6
4 Kyla Faint 8 North Bay Haven 6:38.03 5:43.13 4:37.94 5
5 Chi Medina JR Choctawhatchee 6:26.22 5:44.84 4:11.74 4
6 Niya Coleman JR Florida High 4:55.28 5:47.38 5:23.07 3
7 Alyssa Clark FR Pace 4:58.91 5:47.56 5:37.14 2
8 Veronica Roca JR Niceville 5:09.78 5:48.06 5:13.26 1
9 Hailey Holtery SO Niceville 5:14.30 5:49.22 7:13.04 -
10 Chloe Rook SR Arnold 7:20.26 5:49.41 5:03.99 -
11 Emma Hicks FR Pace 4:22.94 6:05.19 4:19.29 -
12 Lakyn Carmichael JR North Bay Haven 5:34.41 6:07.48 6:11.16 -
13 Tilda Brewer JR Fort Walton Beach 7:21.57 6:07.97 5:31.18 -
14 Aleah Henley SR Lincoln 7:06.33 6:10.72 5:18.82 -
15 Ryleigh Gunter 8 Florida High 6:53.90 6:12.88 4:21.02 -
16 Leah Boutwell 7 Florida High 5:59.16 6:14.12 6:17.87 -
17 Elizabeth McMahon JR Niceville 7:45.85 6:25.00 5:58.05 -
18 Madeleine Byrd SO Florida High 6:20.38 6:28.14 8:09.06 -
19 Meriel Adair SO Crestview 6:57.77 6:37.87 7:01.75 -
20 Emily Rollins FR Bay 6:10.56 6:38.45 6:22.52 -
21 Abigayle Vannoy JR Lincoln 7:00.44 6:44.27 5:43.63 -
22 ADDIE BROOKS SO Crestview 5:51.33 6:48.52 5:22.73 -
23 Kristen Bouington SR Port St. Joe 5:40.21 6:54.88 6:42.44 -
24 Sydney Syfrett   Bay 6:43.43 6:55.90 8:56.52 -
25 Sydney Smiga JR Pace 6:17.31 6:59.23 7:11.81 -
26 Caitlyn Duvall 8 Bozeman 6:15.76 7:06.99 6:24.30 -
27 Avery Miller SR Pace 7:24.03 7:11.09 8:50.24 -
28 Sujin vanHoeij FR Lincoln 5:14.31 7:16.53 6:28.52 -
29 Caitlin Pistel SO Crestview 6:33.55 7:22.19 6:37.98 -
30 Farrah Spring 8 Port St. Joe 8:44.08 7:24.13 6:04.19 -
31 MARGUERITE RAYMOND FR Crestview 5:24.53 7:24.56 9:29.04 -
32 Raquel Betancourt JR North Bay Haven 6:45.74 7:25.86 5:29.94 -
33 Emily Eberhard   Bay 8:56.42 7:27.01 9:41.12 -
34 Sierra Czubaj JR Rutherford 9:35.76 7:29.81 9:44.76 -
35 Lauren McCray SR Lincoln 7:38.98 7:29.98 5:37.49 -
36 Rebekah Leebrick JR Rutherford 9:30.97 8:03.87 6:41.62 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
20 Emily Rollins FR Bay 5:38.69 6:38.45 5:22.75 6:10.56 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Aleah Henley SR Lincoln 6:10.72 7:32.28 4:45.46 5:00.29 6:40.38 4:30.63 -
16 Leah Boutwell 7 Florida High 6:14.12 8:02.62 7:06.50 7:47.65 5:25.49 4:40.59 -
18 Madeleine Byrd SO Florida High 6:28.14 7:41.89 7:49.65 6:20.38 4:51.11 4:47.23 -
19 Meriel Adair SO Crestview 6:37.87 8:17.34 5:42.17 5:14.32 8:09.38 7:25.62 -
21 Abigayle Vannoy JR Lincoln 6:44.27 6:07.89 6:44.27 6:40.23 8:37.47 7:57.04 -
22 ADDIE BROOKS SO Crestview 6:48.52 5:22.73 6:48.52 6:07.67 6:36.27 8:06.14 -
23 Kristen Bouington SR Port St. Joe 6:54.88 6:34.14 7:48.82 5:11.16 5:52.65 7:48.82 -
24 Sydney Syfrett   Bay 6:55.90 7:33.34 5:11.93 8:39.88 5:24.41 8:48.20 -
25 Sydney Smiga JR Pace 6:59.23 5:43.77 7:03.43 8:44.04 5:35.39 6:34.08 -
26 Caitlyn Duvall 8 Bozeman 7:06.99 5:41.60 6:45.64 7:45.42 8:58.01 8:19.58 -
27 Avery Miller SR Pace 7:11.09 6:58.16 8:41.62 6:32.30 8:54.56 9:07.49 -
28 Sujin vanHoeij FR Lincoln 7:16.53 7:16.53 8:26.38 5:09.94 6:54.71 7:34.00 -
29 Caitlin Pistel SO Crestview 7:22.19 5:44.91 7:57.57 6:33.55 6:11.44 5:09.54 -
30 Farrah Spring 8 Port St. Joe 7:24.13 6:57.49 7:28.58 9:24.05 6:21.96 9:32.93 -
31 MARGUERITE RAYMOND FR Crestview 7:24.56 8:57.92 7:51.24 8:09.02 6:44.55 6:49.00 -
32 Raquel Betancourt JR North Bay Haven 7:25.86 8:19.37 5:43.32 9:39.62 9:39.62 8:01.53 -
33 Emily Eberhard   Bay 7:27.01 8:07.24 8:20.66 9:23.24 9:23.24 6:24.43 -
34 Sierra Czubaj JR Rutherford 7:29.81 6:26.84 7:16.32 8:37.29 8:14.80 6:04.35 -
35 Lauren McCray SR Lincoln 7:29.98 6:22.49 7:25.48 7:56.98 7:47.98 6:13.49 -
36 Rebekah Leebrick JR Rutherford 8:03.87 7:44.52 9:40.65 10:29.04 8:28.07 5:53.23 -
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Reece Knowlton SO South Walton 5:17.86 10
2 Trinity Holland JR Niceville 5:32.24 8
3 Belicia O'Grady FR Fort Walton Beach 5:34.72 6
4 Kyla Faint 8 North Bay Haven 5:43.13 5
5 Chi Medina JR Choctawhatchee 5:44.84 4
6 Niya Coleman JR Florida High 5:47.38 3
7 Alyssa Clark FR Pace 5:47.56 2
8 Veronica Roca JR Niceville 5:48.06 1
9 Hailey Holtery SO Niceville 5:49.22 -
10 Chloe Rook SR Arnold 5:49.41 -
11 Emma Hicks FR Pace 6:05.19 -
12 Lakyn Carmichael JR North Bay Haven 6:07.48 -
13 Tilda Brewer JR Fort Walton Beach 6:07.97 -
15 Ryleigh Gunter 8 Florida High 6:12.88 -
17 Elizabeth McMahon JR Niceville 6:25.00 -