March 4, 2022
|
Bishop Moore - Orlando, FL
ICON KEY: FHSAA 1A FHSAA 2A FHSAA 3A FHSAA 4A

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Winter Springs Johneleir Rodriguez, Jalen Blake, Andrew Prowell, Valentino Balzano 9:07.52 7:01.17 6:24.32 6:24.32 10:00.17 8:04.35 8:46.46 10
2 Hagerty Marek Orr, Aiden Wetzl, Shane McDermott, Julian Scanlon 6:36.50 9:04.52 7:29.36 8:27.52 11:27.26 8:01.08 8:48.66 8
3 Lake Highland Prep Joshua Webster, Venkata Pullakhandam, Preston Line, Shrey Patel 8:48.41 7:07.00 9:04.42 8:11.04 10:51.17 8:43.07 8:53.74 6
4 East River DeRel Morris, Andrew Bateh, Suhaib Mansour, Raymond Walter 7:46.34 9:38.91 6:15.22 8:23.86 10:21.79 11:31.47 8:56.02 5
5 Astronaut Logan Kennelly, Caleb Tilford, Sawyer Kinsey, Jackosn Champagne 8:26.13 9:53.20 9:31.44 11:20.28 7:31.71 7:37.15 9:04.22 4
6 Trinity Prep Carlos O'Connor, Caden Clifton, James Hawley, Matthew Ahl 7:31.78 9:58.75 10:53.18 10:36.85 6:48.24 6:37.35 9:04.31 3
7 Seabreeze Klellan Lubbe, Brian Blackwood, Jay Teters, Jacob Labonte 6:38.49 10:42.01 6:44.02 11:37.35 11:26.28 10:14.33 9:13.45 2
8 Orangewood Christian Elijah Bulger, William Watson, Matthew McCrady, Rylan Susla 9:45.89 8:55.67 11:54.23 11:26.33 8:16.62 10:30.53 9:17.99 1
9 Lake Brantley Skyler Francois, Jayden Fuller, Landon Holt, Kaiden Riegler 6:40.31 6:57.22 7:36.69 7:02.86 7:25.41 11:44.77 9:23.81 -
10 Poinciana Gabriel Arce, Eziekiel O'Farrill, Felipe Torres, Cristopher Medina 9:43.58 10:18.60 11:46.14 8:27.72 9:14.41 12:09.48 9:43.58 -
11 Mount Dora Christian Carter Faden, Spencer Faden, Michael Johnson, Landon Marenco 10:30.09 12:16.09 9:13.54 8:14.65 6:58.10 8:20.54 9:48.87 -
12 South Lake Grant Walker, Thalyson Viana, Kaleo Fornoles, Dylan Nanku 11:01.35 13:16.07 12:14.84 12:39.33 8:58.88 13:16.07 10:12.36 -
13 Edgewater Sean Sweet, Chris Willis, Jayden Tucker, Roy Johnson 8:48.00 12:35.16 9:12.56 8:17.30 9:55.54 8:17.30 10:13.95 -
14 Tavares Justin Mewborne, Miles Hartley, Caiden Rosignol, Joseph Carrion 9:55.20 12:39.83 11:04.85 11:30.18 9:48.87 13:11.49 10:33.19 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME SC
1 Winter Springs Rodriguez, Blake, Prowell, Balzano 8:46.46 8:30.67 7:27.50 10:58.08 10
4 East River Morris, Bateh, Mansour, Walter 8:56.02 8:50.66 7:19.54 10:27.15 5
6 Trinity Prep O'Connor, Clifton, Hawley, Ahl 9:04.31 9:09.76 11:09.51 11:36.72 3
8 Orangewood Christian Bulger, Watson, McCrady, Susla 9:17.99 11:31.91 8:33.35 6:36.18 1
11 Mount Dora Christian Faden, Faden, Johnson, Marenco 9:48.87 9:13.54 9:25.32 11:23.09 -
12 South Lake Walker, Viana, Fornoles, Nanku 10:12.36 11:25.85 10:06.24 12:33.21 -
13 Edgewater Sweet, Willis, Tucker, Johnson 10:13.95 12:47.44 9:06.42 8:41.86 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Hagerty Orr, Wetzl, McDermott, Scanlon 8:48.66 9:52.10 7:39.94 8:22.23 6:15.35 9:57.39 8
3 Lake Highland Prep Webster, Pullakhandam, Line, Patel 8:53.74 9:04.42 9:15.09 9:04.42 8:59.08 8:21.72 6
5 Astronaut Kennelly, Tilford, Kinsey, Champagne 9:04.22 11:42.05 8:04.36 7:09.94 9:36.88 9:04.22 4
7 Seabreeze Lubbe, Blackwood, Teters, Labonte 9:13.45 10:42.01 7:39.37 9:52.20 8:29.18 9:35.59 2
9 Lake Brantley Francois, Fuller, Holt, Riegler 9:23.81 11:39.13 8:49.99 9:52.00 12:12.96 9:52.00 -
10 Poinciana Arce, O'Farrill, Torres, Medina 9:43.58 7:52.70 9:43.58 12:15.31 8:21.88 10:53.61 -
14 Tavares Mewborne, Hartley, Rosignol, Carrion 10:33.19 9:36.21 13:17.82 8:39.22 12:27.17 12:52.50 -