May 7- 8, 2021
|
UW-River Falls - River Falls, WI

Women's 1500 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Zanzie Demco JR-3 Wis.-Oshkosh 5:47.85 4:23.69 3:41.61 5:47.85 4:40.52 3:30.39 10
2 Paige Allemann SO-2 Wis.-Stevens Point 5:51.87 5:09.30 4:09.71 5:03.63 4:43.76 3:29.99 8
3 Carolyn Shult SO-2 Wis.-Eau Claire 3:21.48 6:03.23 4:57.96 3:27.16 4:43.77 5:49.04 6
4 Kaitlyn Galgon JR-3 Wis.-Platteville 5:50.91 5:28.09 5:16.68 4:08.21 4:45.29 5:48.06 5
5 Hannah Lohrenz SR-4 Wis.-Oshkosh 5:23.53 4:37.72 6:12.21 6:03.62 4:46.31 5:23.53 4
6 Emmy Farago SO-2 Wis.-River Falls 5:23.56 4:09.11 4:46.33 3:29.02 4:46.33 4:26.29 3
7 Christi Forman FR-1 Wis.-Eau Claire 3:24.87 5:20.28 4:48.54 4:05.26 4:48.54 5:28.94 2
8 Kimberly Carviou FR-1 Wis.-La Crosse 5:26.91 6:10.31 5:03.77 3:39.87 4:49.30 5:58.74 1
9 Maddie Hannan FR-1 Wis.-La Crosse 3:29.39 3:26.49 5:54.80 4:56.64 4:50.82 5:05.37 -
10 Dalie Thomas FR-1 Wis.-Stout 3:42.11 4:25.95 5:41.94 6:17.01 4:52.25 3:36.27 -
11 Kylie Judd SO-2 Wis.-Eau Claire 5:59.94 4:26.30 3:30.70 5:57.01 4:52.63 5:54.09 -
12 Meygan Benzing SO-2 Wis.-Oshkosh 3:27.74 5:05.68 5:41.29 5:08.64 4:56.77 6:16.90 -
13 Gina Behling JR-3 Wis.-Eau Claire 4:20.27 5:11.13 3:29.42 5:14.12 4:59.16 5:35.06 -
14 Ari De La Cerda FR-1 Wis.-Whitewater 3:29.60 6:08.29 6:08.29 3:35.59 4:59.42 6:17.27 -
15 Jessie Braun JR-3 Wis.-Whitewater 5:32.28 3:40.52 4:34.89 6:17.59 5:02.07 4:10.72 -
16 Diane Flade FR-1 Wis.-Whitewater 5:42.64 6:12.96 3:41.35 6:19.03 5:03.22 5:03.22 -
17 Brianna Bralich SO-2 Wis.-Stevens Point 5:11.72 4:56.44 5:17.83 5:08.66 5:05.60 6:25.06 -
18 Elizabeth Reddeman SR-4 Wis.-Oshkosh 5:01.07 6:33.23 4:45.71 5:56.37 5:07.21 4:45.71 -
19 Caitlin Gorge SO-2 Wis.-Platteville 6:01.31 4:13.23 3:51.61 3:54.70 5:08.81 4:31.76 -
Women's 1500 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
10 Dalie Thomas FR-1 Wis.-Stout 4:52.25 3:39.19 -
12 Meygan Benzing SO-2 Wis.-Oshkosh 4:56.77 6:02.06 -
13 Gina Behling JR-3 Wis.-Eau Claire 4:59.16 5:50.02 -
15 Jessie Braun JR-3 Wis.-Whitewater 5:02.07 4:16.76 -
16 Diane Flade FR-1 Wis.-Whitewater 5:03.22 4:08.64 -
18 Elizabeth Reddeman SR-4 Wis.-Oshkosh 5:07.21 4:18.06 -
19 Caitlin Gorge SO-2 Wis.-Platteville 5:08.81 6:07.49 -
Women's 1500 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Zanzie Demco JR-3 Wis.-Oshkosh 5:53.46 4:40.52 3:27.59 10
2 Paige Allemann SO-2 Wis.-Stevens Point 5:40.52 4:43.76 3:35.66 8
3 Carolyn Shult SO-2 Wis.-Eau Claire 3:47.02 4:43.77 4:32.42 6
4 Kaitlyn Galgon JR-3 Wis.-Platteville 5:10.97 4:45.29 5:22.38 5
5 Hannah Lohrenz SR-4 Wis.-Oshkosh 3:51.92 4:46.31 5:34.99 4
6 Emmy Farago SO-2 Wis.-River Falls 4:49.20 4:46.33 4:00.52 3
7 Christi Forman FR-1 Wis.-Eau Claire 5:43.37 4:48.54 5:08.74 2
8 Kimberly Carviou FR-1 Wis.-La Crosse 4:14.59 4:49.30 4:49.30 1
9 Maddie Hannan FR-1 Wis.-La Crosse 3:41.03 4:50.82 4:36.28 -
11 Kylie Judd SO-2 Wis.-Eau Claire 3:30.70 4:52.63 4:46.78 -
14 Ari De La Cerda FR-1 Wis.-Whitewater 5:23.38 4:59.42 4:02.53 -
17 Brianna Bralich SO-2 Wis.-Stevens Point 5:30.05 5:05.60 3:40.04 -