April 30, 2021
|
Baldwin-Wallace - Berea, OH

Men's 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Aaron Guzman FR-1 Ohio Northern 1:45.89 1:33.72 2:01.71 2:34.58 10
2 Gavvin Keen FR-1 Otterbein 2:01.50 1:45.39 2:03.98 2:37.46 8
3 Dylan McKean SR-4 Ohio Northern 2:00.56 1:34.46 2:04.28 2:05.53 6
4 Connor McIntyre JR-3 John Carroll 1:46.52 1:27.72 2:05.31 1:55.29 5
5 Nick Gill SO-2 Mount Union 1:59.31 2:23.18 2:05.59 2:18.15 4
6 Casey White FR-1 Baldwin Wallace 1:48.69 2:44.30 2:06.38 2:40.51 3
7 Noah Shriver SO-2 Mount Union 2:13.40 1:50.53 2:07.04 1:34.01 2
8 Gehrig Stanley FR-1 Baldwin Wallace 2:20.19 1:44.50 2:07.44 2:12.54 1
9 Joey Coogan SR-4 Otterbein 1:44.67 1:39.56 2:07.64 2:34.45 -
10 Jackson Tucker FR-1 Baldwin Wallace 2:41.27 2:14.39 2:07.99 2:38.71 -
11 Ethan Bennington FR-1 Heidelberg 2:06.39 1:39.31 2:08.97 1:57.37 -
12 Clay Bowden FR-1 Heidelberg 2:27.03 2:14.02 2:10.11 2:15.32 -
13 Kyle Smith FR-1 Baldwin Wallace 2:33.71 2:14.17 2:10.26 1:58.54 -
14 Kyle White FR-1 Baldwin Wallace 1:59.94 1:46.90 2:10.36 1:31.26 -
15 Alan Dravenstott JR-3 Ohio Northern 2:26.67 1:56.28 2:12.13 1:36.46 -
16 Devyn Stout FR-1 Muskingum 1:36.66 2:40.22 2:12.41 1:47.26 -
17 Hunter Evans FR-1 Baldwin Wallace 1:40.14 2:01.51 2:13.52 2:18.86 -
18 Cody Moore FR-1 Otterbein 2:07.76 2:28.15 2:15.91 2:09.12 -
Men's 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Aaron Guzman FR-1 Ohio Northern 1:28.85 2:34.58 2:01.71 2:30.92 10
2 Gavvin Keen FR-1 Otterbein 1:39.19 1:42.91 2:03.98 2:31.26 8
3 Dylan McKean SR-4 Ohio Northern 2:22.93 2:30.38 2:04.28 2:11.74 6
4 Connor McIntyre JR-3 John Carroll 2:31.63 1:50.28 2:05.31 1:52.78 5
5 Nick Gill SO-2 Mount Union 1:46.76 2:11.87 2:05.59 2:26.94 4
7 Noah Shriver SO-2 Mount Union 2:01.96 2:38.80 2:07.04 1:41.64 2
8 Gehrig Stanley FR-1 Baldwin Wallace 1:41.96 2:06.17 2:07.44 2:20.19 1
14 Kyle White FR-1 Baldwin Wallace 2:48.17 1:56.02 2:10.36 1:52.11 -
15 Alan Dravenstott JR-3 Ohio Northern 2:46.49 2:47.81 2:12.13 2:50.45 -
Men's 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
6 Casey White FR-1 Baldwin Wallace 2:06.38 2:01.33 1:28.47 3
9 Joey Coogan SR-4 Otterbein 2:07.64 2:02.54 2:14.03 -
10 Jackson Tucker FR-1 Baldwin Wallace 2:07.99 2:38.71 2:32.31 -
11 Ethan Bennington FR-1 Heidelberg 2:08.97 2:12.84 2:15.42 -
12 Clay Bowden FR-1 Heidelberg 2:10.11 2:40.04 1:34.98 -
13 Kyle Smith FR-1 Baldwin Wallace 2:10.26 2:16.78 2:02.45 -
16 Devyn Stout FR-1 Muskingum 2:12.41 2:01.82 2:33.60 -
17 Hunter Evans FR-1 Baldwin Wallace 2:13.52 2:05.51 2:30.88 -
18 Cody Moore FR-1 Otterbein 2:15.91 1:56.89 2:03.68 -