April 16, 2021
|
South Fork - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing
ICON KEY: FHSAA 3A Region Qualifier

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Chris Johnson SO Dillard 18.63 21.66 20.58 19.06 10 1.6
2 Devaughn Mortimer JR Dillard 22.58 21.71 16.72 19.11 8 1.6
3 Demarcus Allen SR Dillard 28.10 21.78 25.70 24.83 6 1.6
4 Shanard Walker JR Boyd Anderson 18.21 22.20 16.21 21.76 5 1.6
5 Trevell Mullen   Coconut Creek 20.73 22.53 19.38 25.24 4 0.5
6 Dewante Deas SR Ely 22.70 22.70 18.84 26.11 3 0.5
7 Justin Glaze SR Suncoast 25.08 23.01 20.71 16.11 2 0.9
8 Jamari Haynes SO Plantation 25.26 23.17 29.66 26.19 1 0.8
9 Marcus Fuller JR Boynton Beach 27.15 23.20 27.61 30.16 - 1.6
10 Julian Griffin SR Northeast (OP) 23.05 23.28 24.45 16.53 - 0.9
11 Jonah Morse SR South Fork 28.13 23.44 25.79 29.30 - 0.9
12 JOMEL MONPAS SR Ely 30.03 23.64 20.57 20.33 - 0.5
13 Jakahrii Green JR Northeast (OP) 26.30 23.69 29.14 25.59 - 0.8
14 Rashad Hayes JR Boynton Beach 23.75 23.75 19.48 22.09 - 0.9
15 Cameron Palmer SR Plantation 19.09 23.86 25.30 28.87 - 0.8
16 Cameron Isme SO Coconut Creek 24.00 24.00 21.12 26.88 - 0.9
17 Lukentz Olyce SO Boynton Beach 25.71 24.02 30.51 18.74 - 1.6
18 Trace O'Brien SR South Fork 24.99 24.50 20.83 27.93 - 0.5
19 Jonny Simon Senior Coconut Creek 26.69 24.71 18.29 29.41 - 0.5
20 Adrian Fairclough JR Suncoast 21.55 24.76 19.32 31.45 - 0.9
21 jacori Biggers JR Ely 21.80 25.64 30.00 21.54 - 0.5
22 Chase Brumond FR South Fork 32.67 26.34 23.18 32.67 - 0.5
  Dereck Saint-Hilaire SR Plantation DNS DNS DNS DNS    -
  travaughn Robbin SO Boyd Anderson DNS DNS DNS DNS    -
  Emerson Vital SO Suncoast DNS DNS DNS DNS    -
  Aaron Campbell SR Boyd Anderson DNS DNS DNS DNS    -
  Stephon Reed SO Northeast (OP) DNS DNS DNS DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
8 Jamari Haynes SO Plantation 30.13 23.17 1
13 Jakahrii Green JR Northeast (OP) 17.06 23.69 -
15 Cameron Palmer SR Plantation 21.24 23.86 -
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Trevell Mullen   Coconut Creek 28.39 22.53 28.17 21.86 24.79 21.63 4
6 Dewante Deas SR Ely 22.25 22.70 17.94 16.35 28.61 29.29 3
12 JOMEL MONPAS SR Ely 22.93 23.64 22.70 23.88 21.28 28.84 -
18 Trace O'Brien SR South Fork 19.11 24.50 29.65 17.89 22.54 27.20 -
19 Jonny Simon Senior Coconut Creek 29.41 24.71 17.55 18.29 28.91 25.21 -
21 jacori Biggers JR Ely 33.34 25.64 25.64 33.08 21.03 21.03 -
22 Chase Brumond FR South Fork 34.25 26.34 27.40 24.76 20.55 34.25 -
  Dereck Saint-Hilaire SR Plantation DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Justin Glaze SR Suncoast 17.03 23.01 20.25 22.78 19.79 17.72 2
10 Julian Griffin SR Northeast (OP) 17.46 23.28 16.30 26.54 17.93 26.08 -
11 Jonah Morse SR South Fork 25.55 23.44 24.85 23.68 25.79 20.16 -
14 Rashad Hayes JR Boynton Beach 28.27 23.75 22.80 22.33 26.84 29.69 -
16 Cameron Isme SO Coconut Creek 25.92 24.00 17.52 21.84 19.92 30.48 -
20 Adrian Fairclough JR Suncoast 20.06 24.76 29.72 29.22 23.77 25.75 -
  Stephon Reed SO Northeast (OP) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emerson Vital SO Suncoast DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Chris Johnson SO Dillard 23.83 23.61 18.20 18.85 25.78 15.38 21.66 10
2 Devaughn Mortimer JR Dillard 19.76 15.20 21.50 21.71 19.98 23.23 21.71 8
3 Demarcus Allen SR Dillard 20.48 23.09 15.47 16.99 23.96 24.40 21.78 6
4 Shanard Walker JR Boyd Anderson 26.87 26.42 23.76 17.10 25.09 25.76 22.20 5
9 Marcus Fuller JR Boynton Beach 18.80 17.40 24.83 21.35 17.17 21.81 23.20 -
17 Lukentz Olyce SO Boynton Beach 18.02 30.51 29.79 24.02 24.74 17.30 24.02 -
  travaughn Robbin SO Boyd Anderson DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Aaron Campbell SR Boyd Anderson DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS