February 12, 2021
|
Astronaut HS - Titusville, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 1500 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
1 Justin Wilson JR Satellite 4:30.33 3:48.55 4:05.75 4:08.21
2 Michael Toppi JR Viera 4:14.06 4:21.46 4:06.66 3:09.93
3 Dillon Helzerman SR Satellite 3:33.91 3:21.32 4:11.65 5:27.15
4 Aedan Rendek SO Viera 4:34.13 3:12.91 4:13.82 5:17.28
5 Robbie Naberhaus JR Viera 4:19.20 4:54.77 4:14.11 5:27.81
6 Dayton Law JR Satellite 5:16.54 4:43.35 4:15.27 3:39.54
7 Aidan Mason JR Satellite 4:09.87 4:07.29 4:17.59 3:46.68
8 Cameron Raney SO Viera 5:01.67 3:41.74 4:17.83 5:30.03
9 Devin Makousky SO Rockledge 4:59.38 4:11.27 4:27.30 4:13.94
10 Garrison Gates FR West Shore 4:01.38 4:28.20 4:28.20 4:20.16
11 Kai McAlister SR Rockledge 5:00.17 4:24.37 4:35.38 5:24.95
12 Cristian Calderon SO Rockledge 6:00.75 4:48.04 4:39.65 3:32.54
13 Logan Chapman SO Space Coast 3:56.20 5:23.36 4:41.18 4:32.75
14 Matthew Allen SR Holy Trinity 3:19.83 4:07.67 4:41.44 4:16.11
15 Josiah Price SO Rockledge 6:03.75 5:04.53 4:41.97 5:58.11
  Thomas Bloom SR Titusville NT NT NT NT
  Austin Harvey SR Cocoa NT NT NT NT
  Jackson Bailey JR Astronaut NT NT NT NT
  Carter Tabin SO Astronaut NT NT NT NT
  Jacob Horvath SR Titusville NT NT NT NT
  Riley Jones SO Titusville NT NT NT NT
  Tyler Worthington SR Titusville NT NT NT NT
  Travis Davis JR Space Coast NT NT NT NT
  Nathan Corley FR Edgewood NT NT NT NT
  Kylen Winslett FR Edgewood NT NT NT NT
  Christopher Townsend SR Edgewood NT NT NT NT
  Devon Giuliani FR West Shore NT NT NT NT
Boys' 1500 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
1 Justin Wilson JR Satellite 4:15.58 4:00.84 4:59.82 4:47.53 4:05.75
2 Michael Toppi JR Viera 3:19.80 4:36.26 4:11.60 3:56.80 4:06.66
3 Dillon Helzerman SR Satellite 4:34.30 3:13.77 4:51.92 2:56.16 4:11.65
4 Aedan Rendek SO Viera 4:51.90 3:50.98 4:36.67 3:15.45 4:13.82
5 Robbie Naberhaus JR Viera 4:24.28 4:16.66 3:46.16 4:39.53 4:14.11
6 Dayton Law JR Satellite 4:45.91 4:53.56 3:01.25 3:34.43 4:15.27
7 Aidan Mason JR Satellite 3:56.99 4:25.32 5:06.54 4:15.02 4:17.59
8 Cameron Raney SO Viera 4:35.88 3:41.74 5:04.24 5:22.29 4:17.83
9 Devin Makousky SO Rockledge 3:12.46 5:18.09 3:47.21 3:23.15 4:27.30
10 Garrison Gates FR West Shore 3:37.25 3:45.29 5:24.53 5:16.48 4:28.20
11 Kai McAlister SR Rockledge 4:02.34 5:41.48 4:29.88 4:57.41 4:35.38
12 Cristian Calderon SO Rockledge 3:18.56 3:40.93 5:24.40 4:17.28 4:39.65
13 Logan Chapman SO Space Coast 4:35.56 4:24.31 4:58.05 3:36.51 4:41.18
14 Matthew Allen SR Holy Trinity 4:24.56 5:15.22 5:03.96 5:32.10 4:41.44
15 Josiah Price SO Rockledge 4:41.97 5:27.09 5:21.45 6:06.57 4:41.97
Boys' 1500 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME
  Devon Giuliani FR West Shore NT NT NT
  Christopher Townsend SR Edgewood NT NT NT
  Kylen Winslett FR Edgewood NT NT NT
  Nathan Corley FR Edgewood NT NT NT
  Travis Davis JR Space Coast NT NT NT
  Tyler Worthington SR Titusville NT NT NT
  Thomas Bloom SR Titusville NT NT NT
  Riley Jones SO Titusville NT NT NT
  Jacob Horvath SR Titusville NT NT NT
  Austin Harvey SR Cocoa NT NT NT
  Jackson Bailey JR Astronaut NT NT NT
  Carter Tabin SO Astronaut NT NT NT