February 12, 2021
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Boys' 1200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
1 Nathan Bailes SR Buchholz 3:54.53 3:13.82 3:58.40 2:17.62
2 Kiran Jaishankar SR Buchholz 3:37.47 3:17.70 3:31.54 3:11.77
3 Daniel Reyes SR Spruce Creek 2:42.51 3:25.71 4:00.68 3:09.26
4 Sean Gilliam JR Flagler Palm Coast 3:23.14 3:29.42 4:07.12 3:04.29
5 Kasey Wheatley SO Spruce Creek 4:01.33 3:29.85 4:16.02 4:20.22
6 Mason Kawaja SO Buchholz 3:41.08 3:30.55 3:09.50 4:02.14
7 Finnur Christianson SR Ponte Vedra 3:22.42 3:30.85 3:32.96 2:59.23
8 Alexander Barneski SR Flagler Palm Coast 2:51.17 3:31.32 3:29.21 4:13.59
9 Joshua Adolphson SO Buchholz 4:11.44 3:38.64 4:24.56 3:10.22
10 Caden Smith JR Ponte Vedra 4:22.66 3:38.88 2:55.11 3:30.13
11 Andrew Hoffman JR Ponte Vedra 4:00.33 3:40.48 2:56.39 4:26.78
12 Charlie Johnson SO Ponte Vedra 3:07.58 3:40.68 3:23.03 4:24.82
13 Wrigley Longstreet JR Buchholz 2:36.96 3:41.07 3:34.44 4:03.18
14 Chris Hill JR New Smyrna Beach 4:38.54 3:42.83 2:38.21 3:22.78
15 Brant Mountain SR Buchholz 4:01.29 3:43.41 3:54.58 3:50.12
16 William Watkins SR Ponte Vedra 3:55.19 3:46.14 3:50.67 4:11.02
17 Jackson Wolfe JR Ponte Vedra 4:24.78 3:46.30 3:03.31 3:03.31
18 Ian Kelsey SR Menendez 4:38.45 3:46.38 2:38.47 3:55.44
19 Peter Hopfe JR First Baptist (Bunnell) 3:48.40 3:48.40 4:52.36 3:50.69
20 Andrew Hatten SO Matanzas 4:11.85 3:51.05 2:57.91 3:55.68
21 Justin Gilliam FR Flagler Palm Coast 3:24.20 3:52.04 3:49.72 3:52.04
22 Cole Crkvenac JR New Smyrna Beach 2:55.33 3:53.77 3:32.73 3:51.44
23 Jeremiah Donoso FR Matanzas 4:34.70 3:54.78 4:44.09 2:53.74
24 Noah Parris SO Seabreeze 4:46.00 3:58.33 3:15.43 2:49.22
25 Patrick McDonnell FR New Smyrna Beach 3:42.63 3:59.38 5:08.80 4:18.53
26 Jack Gilvary FR Flagler Palm Coast 5:03.40 4:00.79 3:31.90 4:29.69
27 Christian Norfolk FR Matanzas 3:10.92 4:04.77 3:10.92 3:01.13
28 Ethan Cabral JR Seabreeze 4:59.48 4:07.50 5:21.75 3:52.65
29 Frank Sinton FR Seabreeze 4:38.64 4:08.78 3:43.91 3:41.42
30 Jon Brauman SO Palatka 4:56.78 4:09.39 2:59.56 3:14.53
31 Fionn Daly FR Matanzas 4:20.69 4:10.66 2:57.97 5:08.32
32 Peyton Woodward SO Flagler Palm Coast 5:11.19 4:10.96 4:46.10 3:18.26
33 Jack MacKay SR Seabreeze 3:43.67 4:11.31 5:04.09 3:36.13
34 Anthony Anzalone SO Palatka 4:25.22 4:12.59 3:52.39 5:13.22
35 Thomas Sturges JR New Smyrna Beach 2:58.05 4:14.35 5:00.14 3:05.68
36 Trenton Fabulich JR Seabreeze 5:03.14 4:19.09 5:03.14 3:58.37
37 Antonio Fuentes SO Menendez 5:35.30 4:32.60 4:32.60 3:29.91
38 Hayden Fabulich FR Seabreeze 4:55.48 4:38.75 4:02.52 5:56.80
Boys' 1200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
3 Daniel Reyes SR Spruce Creek 4:15.08 3:25.71 4:19.20 2:42.51 3:48.34
18 Ian Kelsey SR Menendez 4:49.77 3:46.38 4:04.49 3:16.95 3:21.48
24 Noah Parris SO Seabreeze 3:17.82 3:58.33 3:27.35 4:34.08 5:05.07
28 Ethan Cabral JR Seabreeze 4:29.78 4:07.50 3:15.53 4:22.35 2:53.25
29 Frank Sinton FR Seabreeze 3:21.52 4:08.78 4:46.10 5:01.03 3:43.91
33 Jack MacKay SR Seabreeze 3:13.51 4:11.31 3:00.95 5:21.68 3:00.95
34 Anthony Anzalone SO Palatka 2:56.82 4:12.59 5:23.32 3:59.96 4:55.53
35 Thomas Sturges JR New Smyrna Beach 5:17.94 4:14.35 4:42.33 5:25.57 5:23.03
38 Hayden Fabulich FR Seabreeze 6:02.38 4:38.75 3:34.64 4:52.69 3:37.43
Boys' 1200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
10 Caden Smith JR Ponte Vedra 3:06.05 4:16.09 4:20.47 3:38.88
12 Charlie Johnson SO Ponte Vedra 3:14.20 2:47.72 2:49.93 3:40.68
13 Wrigley Longstreet JR Buchholz 4:42.97 3:03.49 3:25.60 3:41.07
16 William Watkins SR Ponte Vedra 4:49.46 4:01.97 3:48.41 3:46.14
17 Jackson Wolfe JR Ponte Vedra 4:15.72 3:59.88 2:38.41 3:46.30
20 Andrew Hatten SO Matanzas 4:00.30 3:41.81 3:07.15 3:51.05
22 Cole Crkvenac JR New Smyrna Beach 3:04.68 4:00.79 3:14.03 3:53.77
23 Jeremiah Donoso FR Matanzas 2:44.35 3:26.61 3:43.05 3:54.78
25 Patrick McDonnell FR New Smyrna Beach 4:35.29 4:23.32 4:56.84 3:59.38
27 Christian Norfolk FR Matanzas 3:28.06 3:30.51 2:53.79 4:04.77
30 Jon Brauman SO Palatka 4:04.41 3:14.53 3:31.99 4:09.39
31 Fionn Daly FR Matanzas 3:50.61 3:35.57 3:23.04 4:10.66
36 Trenton Fabulich JR Seabreeze 4:55.37 5:34.23 3:35.05 4:19.09
37 Antonio Fuentes SO Menendez 5:40.75 4:48.96 3:40.81 4:32.60
Boys' 1200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
1 Nathan Bailes SR Buchholz 3:13.82 3:25.45 3:46.77 2:21.49 2:23.43
2 Kiran Jaishankar SR Buchholz 3:17.70 3:39.45 3:05.84 2:44.09 4:03.18
4 Sean Gilliam JR Flagler Palm Coast 3:29.42 4:13.40 3:56.65 4:13.40 4:25.97
5 Kasey Wheatley SO Spruce Creek 3:29.85 4:09.73 3:02.57 3:40.35 3:44.54
6 Mason Kawaja SO Buchholz 3:30.55 4:25.30 3:03.18 4:29.51 3:55.82
7 Finnur Christianson SR Ponte Vedra 3:30.85 3:01.34 2:38.14 4:10.92 4:19.35
8 Alexander Barneski SR Flagler Palm Coast 3:31.32 3:08.08 2:49.06 4:22.04 2:55.40
9 Joshua Adolphson SO Buchholz 3:38.64 3:16.78 2:52.73 4:37.68 3:43.02
11 Andrew Hoffman JR Ponte Vedra 3:40.48 3:33.87 4:02.53 3:29.46 2:38.75
14 Chris Hill JR New Smyrna Beach 3:42.83 2:38.21 3:20.55 3:13.87 4:49.68
15 Brant Mountain SR Buchholz 3:43.41 3:36.71 3:41.18 3:32.24 3:23.31
19 Peter Hopfe JR First Baptist (Bunnell) 3:48.40 3:16.43 3:14.14 4:56.92 4:34.08
21 Justin Gilliam FR Flagler Palm Coast 3:52.04 4:57.02 2:49.39 4:12.93 4:01.33
26 Jack Gilvary FR Flagler Palm Coast 4:00.79 4:00.79 3:00.60 3:07.82 3:29.49
32 Peyton Woodward SO Flagler Palm Coast 4:10.96 4:13.47 3:40.85 4:53.63 3:48.38