February 22, 2020
|
Rockford Auburn (I) - Rockford, IL
|
200m (Flat)

Boys 3200m Run Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mathew Olech Junior Harvest Christian 9:54.34 10
2 Jonah Garcia Senior Rockford Auburn 9:57.82 8
3 D' Artagnon Beaver Junior Rockford Christian 10:29.74 6
4 Aiden Gruner Junior Harlem 10:33.64 5
5 Logan Johnson Senior LaSalle-Peru 10:36.10 4
6 Isaiah Roeder Junior Geneva 10:44.80 3
7 Matthew Torres Sophomore Illinois Math and Science 10:50.65 2
8 Juan Celio Junior St. Patrick 11:00.19 1
9 Rey Pozos Sophomore South Elgin 11:00.34 -
10 Salvador Salas Junior Guilford 11:13.71 -
11 Jacob Cabellero Junior Geneva 11:15.65 -
12 Huitzi Del Real Senior Aurora East 11:23.79 -
13 Simon Cooper Senior Schaumburg 11:24.72 -
14 Aron Tatman Junior Rockford Auburn 11:27.76 -
15 Leo Solis Senior Larkin 11:36.70 -
16 Hunter Davis Sophomore Clifton Central 11:51.49 -
17 Zach Swanson-Linville Sophomore Illinois Math and Science 11:53.29 -
18 Bennett Scheunemann Senior Libertyville 11:58.13 -
19 Caleb Shade Junior West Chicago 12:07.71 -
20 D'Allesandro Aguilar Junior South Elgin 12:09.32 -
Boys 3200m Run Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
7 Matthew Torres Sophomore Illinois Math and Science 7:48.47 10:50.65 2
10 Salvador Salas Junior Guilford 12:54.77 11:13.71 -
12 Huitzi Del Real Senior Aurora East 11:03.28 11:23.79 -
14 Aron Tatman Junior Rockford Auburn 12:22.78 11:27.76 -
15 Leo Solis Senior Larkin 14:44.81 11:36.70 -
16 Hunter Davis Sophomore Clifton Central 12:12.84 11:51.49 -
17 Zach Swanson-Linville Sophomore Illinois Math and Science 10:56.23 11:53.29 -
18 Bennett Scheunemann Senior Libertyville 11:15.05 11:58.13 -
19 Caleb Shade Junior West Chicago 15:02.36 12:07.71 -
20 D'Allesandro Aguilar Junior South Elgin 15:26.24 12:09.32 -
Boys 3200m Run Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mathew Olech Junior Harvest Christian 9:54.34 10
2 Jonah Garcia Senior Rockford Auburn 9:57.82 8
3 D' Artagnon Beaver Junior Rockford Christian 10:29.74 6
4 Aiden Gruner Junior Harlem 10:33.64 5
5 Logan Johnson Senior LaSalle-Peru 10:36.10 4
6 Isaiah Roeder Junior Geneva 10:44.80 3
8 Juan Celio Junior St. Patrick 11:00.19 1
9 Rey Pozos Sophomore South Elgin 11:00.34 -
11 Jacob Cabellero Junior Geneva 11:15.65 -
13 Simon Cooper Senior Schaumburg 11:24.72 -