February 29, 2020
|
Naples - Naples, FL

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Lehigh Willie McCray, Aiden Gousby, Tarvarish Dawson, Richard Young 3:28.70 3:28.70 3:24.60 10
2 Barron Collier Martin Lawrence, Jason Grimes, Andrew Powell, Walker Brunner 2:46.51 2:52.67 3:25.56 8
3 Dunbar Zavion Battle, Greg Thomas, Roger Motley III, Jarvis Jones 3:27.04 4:06.38 3:27.04 6
4 Naples Zachary Bonyman, Joseph Kennedy, Eddie Moore, Jason Deshommes 3:55.67 2:53.42 3:42.33 5
5 North Fort Myers Jacob Pucin, Carlos Teran, Daniel Pilgrim, Jordan Goodwin 3:32.31 4:39.35 3:43.48 4
6 South Plantation Gevonte Henry, Colten Appet, Maurice Lapierre, Nicholas Smith 3:15.80 2:39.37 3:47.67 3
7 Estero Payton Arabie, Isaiah Depina, Avery Geerlings, Jared Olitsky 3:43.42 4:22.58 3:50.33 2
8 East Lee County Gavriel Teran, Emmanuel Knight, Alfred Williams, Edmund Capellan 4:50.37 3:41.24 3:50.45 1
9 Golden Gate Wadley Jean Jacques, Marvin Stockner, Jaysen Nunez, Jonathon Estrada 3:09.29 2:41.59 3:50.84 -
10 Canterbury (FM) Zachary Loveland, Charles Meagher, Jeremy Summers, Andrew McCallion 3:05.28 4:44.86 3:51.59 -
11 First Baptist (Naples) Andrew Fabela, Matthew Searc, Michael Votta, David Searc 4:28.26 4:02.60 3:53.27 -
12 Ida Baker Brenden Faulkner, Franklin Caceras, Tristan Thomas, Daniel Mikell 3:16.04 2:59.31 3:59.07 -
13 Riverdale Mathlin Altimeaux, Anthony Torres, Brandon Pierce, Zachary Alley 2:50.99 3:12.67 4:00.83 -
14 Southwest Florida Christian Jerin Joji, Tai Hopper, Elliot Anderson, Jose Agin 4:24.28 3:02.18 4:16.58 -
15 Cape Coral Damian Simmons, Joseph Brady, Cooper Bisbe, Maxwell Ahmedi 3:46.74 5:25.44 4:26.75 -
16 Village School Dillon Foord, Reef Love, Connor O'Leary, Camden Rowe 3:17.86 4:41.89 4:31.04 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
8 East Lee County Teran, Knight, Williams, Capellan 4:45.76 4:57.28 3:50.45 2:43.62 4:54.98 4:41.15 1
11 First Baptist (Naples) Fabela, Searc, Votta, Searc 4:56.26 3:43.94 3:53.27 4:09.60 4:49.26 3:11.29 -
14 Southwest Florida Christian Joji, Hopper, Anderson, Agin 3:50.93 2:59.61 4:16.58 5:00.20 4:06.32 3:02.18 -
15 Cape Coral Simmons, Brady, Bisbe, Ahmedi 3:36.07 4:24.09 4:26.75 3:49.41 5:33.44 5:38.78 -
16 Village School Foord, Love, O'Leary, Rowe 4:52.73 3:09.73 4:31.04 5:46.94 4:31.04 5:06.28 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 North Fort Myers Pucin, Teran, Pilgrim, Goodwin 3:18.90 3:54.66 3:43.48 4:03.60 3:39.01 2:52.08 4
6 South Plantation Henry, Appet, Lapierre, Smith 3:59.06 4:44.59 3:47.67 3:13.52 4:33.21 3:08.97 3
7 Estero Arabie, Depina, Geerlings, Olitsky 3:29.60 4:11.06 3:50.33 3:31.91 2:48.14 4:13.37 2
10 Canterbury (FM) Loveland, Meagher, Summers, McCallion 3:33.07 3:12.22 3:51.59 4:10.12 4:00.86 4:05.49 -
12 Ida Baker Faulkner, Caceras, Thomas, Mikell 3:13.65 3:51.90 3:59.07 5:06.01 3:54.29 4:01.46 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Lehigh McCray, Gousby, Dawson, Young 3:24.60 3:20.51 3:14.37 10
2 Barron Collier Lawrence, Grimes, Powell, Brunner 3:25.56 3:21.45 3:27.62 8
3 Dunbar Battle, Thomas, Motley III, Jones 3:27.04 4:04.31 4:14.66 6
4 Naples Bonyman, Kennedy, Moore, Deshommes 3:42.33 4:02.34 3:55.67 5
9 Golden Gate Jean Jacques, Stockner, Nunez, Estrada 3:50.84 3:16.22 3:25.45 -
13 Riverdale Altimeaux, Torres, Pierce, Alley 4:00.83 4:39.37 3:31.93 -