March 6, 2020
|
Bolles - Jacksonville, FL

Boys 800m Run JV

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Jack McDade JR Fleming Island 1:50.36 2:03.99
2 Justin Kernan JR Vanguard (Ocala) 2:17.16 2:04.69
3 Bryce Kelly SO Creekside 2:02.59 2:05.09
4 Michael Lyon JR Fleming Island 2:05.18 2:07.73
5 Taylor Hampson SR Nease 2:37.21 2:07.81
6 Keith White JR Ed White 1:37.30 2:08.02
7 Nathan Stricklin SO Harvest Community 1:49.04 2:08.28
8 Joseph Cotto JR Lake Wales 2:03.86 2:09.02
9 Chase McKee JR New Smyrna Beach 1:46.23 2:09.54
10 Noah Smith JR Yulee 2:06.21 2:10.11
11 Pavel Shilenko JR Creekside 2:43.00 2:10.40
12 Chase Robbins JR Celebration 2:32.60 2:10.42
13 Matthew McClure SO Bolles 1:54.77 2:10.42
14 Ethan Gamble SR Gainesville 1:33.96 2:10.50
15 Tate Machinski SR Montverde Academy 1:39.65 2:11.11
16 Max Dedrick SO Mandarin 1:52.83 2:11.19
17 Dominik Frietze JR Ridgeview 2:08.58 2:11.20
18 Sebastian Edwards JR Celebration 2:48.12 2:11.34
19 Austin Thompson-Davoli SR Bishop Snyder 1:39.92 2:11.47
20 Brandon Stowell-Campos SO Nease 2:39.36 2:11.70
21 Jon Wells SR Yulee 2:32.83 2:11.75
22 Zach Bradley JR Mandarin 2:02.56 2:11.78
23 Ryan Landeweer SR Nease 1:46.79 2:11.83
24 Bryce Ingle JR Nease 1:50.82 2:11.92
25 Andrew Mahorner FR Satellite 2:06.66 2:11.93
26 Aidan Ryan FR Bolles 1:53.19 2:13.16
27 Gabe Collante FR Oak Hall 2:47.81 2:13.18
28 Heath Nailos SR Montverde Academy 1:34.58 2:13.21
29 Marcus Lisman JR Bishop Moore 2:23.89 2:13.23
30 Dayvin Oliver JR Nease 2:38.61 2:13.28
31 Daniel Rivera SR Stanton 1:53.69 2:13.75
32 Andrew Ibuoye JR Fleming Island 1:34.15 2:14.50
33 Stephen Favale JR Mandarin 2:49.60 2:14.60
34 Patrick Laciuga SO Vanguard (Ocala) 2:17.50 2:14.80
35 Evan Amaya FR Celebration 1:37.40 2:15.27
36 Austin Rowe SR Buchholz 1:59.07 2:15.30
37 Caden Kwiatkowski JR Fernandina Beach 1:48.80 2:15.99
38 Tristan Pank SO Vanguard (Ocala) 1:55.68 2:16.09
39 Mitchell Ashton SR Mandarin 1:48.93 2:16.16
40 Adonay Almanzaenriquez JR St. Augustine 2:10.80 2:16.25
41 Jose Paolo Miguel Garcia SR Ridgeview 2:00.61 2:17.05
42 Omar Natour SO Fleming Island 2:29.67 2:17.31
43 Joshua Saucier SR Matanzas 1:59.52 2:17.38
44 Jeffrey Rassler FR Satellite 1:39.01 2:17.51
45 James Bellamy JR Palatka 2:13.56 2:17.69
46 Cameron Ellis JR Creekside 1:57.17 2:17.84
47 Carlton Waiguru JR Clay 1:49.07 2:18.06
48 Max Fairchild SR Buchholz 2:29.22 2:18.16
49 Tanner Smith FR Vanguard (Ocala) 2:41.76 2:18.25
50 Jonathan Cason SO Ed White 2:44.68 2:18.38
51 Thomas Pottenburgh SR Stanton 1:59.11 2:18.50
52 Zach Flohr SR Vanguard (Ocala) 2:13.33 2:18.88
53 Michael Parson SR Trinity Christian (Jax) 2:13.42 2:18.97
54 Harrison Knight SR Vanguard (Ocala) 1:44.24 2:18.98
55 Justin Kovacs SR Gainesville 1:55.80 2:19.51
56 Donald Dempsey SO Bishop Snyder 1:46.75 2:20.46
57 Chapman Davis JR Stanton 1:56.64 2:20.52
58 Manasseh White JR Stanton 2:24.87 2:20.65
59 Samuel Williams JR Mandarin 2:57.66 2:21.00
60 Jake Ciocca SO Oak Hall 2:59.63 2:21.44
61 Richard Holmes JR Ed White 2:35.84 2:21.67
62 William Cook JR Montverde Academy 2:54.76 2:22.08
63 Cooper James FR Celebration 2:43.60 2:22.26
64 Breadan Brauman SO Palatka 3:02.26 2:22.39
65 Jake Faltemier JR Stanton 2:26.93 2:22.65
66 Matt O'Mara SR Creekside 1:59.96 2:22.80
67 Bryan Soudrain SO Flagler Palm Coast 2:58.54 2:22.83
68 Michael Holbrook JR Ed White 2:41.77 2:23.16
69 Gavin Nelson FR Mandarin 2:17.57 2:23.30
70 Nathan Retzlaff SO Mandarin 2:47.78 2:23.40
71 Ryan Beaute SO St. Augustine 1:59.20 2:23.61
72 Evanray Morales FR Stanton 1:49.15 2:23.61
73 Evan Kopach SR Matanzas 1:59.21 2:23.62
74 Miles Kelleher JR Oak Hall 2:53.80 2:23.63
75 Kalvin Tan SO Creekside 3:00.64 2:24.51
76 Houston Harper FR Yulee 2:17.55 2:24.78
77 Noah MacGregor SO Bolles 1:43.06 2:25.15
78 Dillon Mantei FR St. Augustine 1:44.58 2:25.24
79 Dante Black JR University Christian 2:27.28 2:25.82
80 Cadarrius Mosley FR Mandarin 1:43.61 2:25.93
81 William Ruiz-Coria FR Fernandina Beach 1:56.82 2:26.02
82 Marvin Johnson SO Ed White 2:27.78 2:26.31
83 Luke Bybee SR Clay 2:57.08 2:26.34
84 Adam Dziergowski SR Mandarin 2:11.75 2:26.38
85 Fabrizio Gowdy JR Stanton 1:45.59 2:26.65
86 Robert Cleveland SO Ed White 2:17.91 2:26.71
87 Fernando Carrarubias FR Columbia 2:14.18 2:27.45
88 Derek Ortiz SR Vanguard (Ocala) 2:20.20 2:27.57
89 Caden Hoffer SO Bishop Snyder 2:55.76 2:27.69
90 Aaron Alexander JR Ed White 2:57.32 2:27.76
91 Christian Pando SO Stanton 2:42.58 2:27.80
92 Gordon Towers SO Buchholz 3:09.20 2:27.81
93 William Etheridge SO Clay 2:03.46 2:28.74
94 Branden Anton SR Stanton 2:00.61 2:28.90
95 Gavin Satterfield SO Columbia 1:59.15 2:28.93
96 Adam Wilking SO Fernandina Beach 1:44.46 2:29.22
97 Kevin Hess JR Columbia 2:21.94 2:29.41
98 Ryan Park SO Vanguard (Ocala) 2:20.76 2:29.74
99 Andrew Marquette SO Vanguard (Ocala) 2:04.49 2:29.98
100 Ian Kuhn SO Stanton 1:52.59 2:30.12
101 Mayank Nihalani JR Bolles 1:55.76 2:30.33
102 Diego Hernandez JR Yulee 2:54.98 2:30.84
103 Freeman Kellam JR Stanton 2:17.57 2:31.17
104 Peter Peloso 7 Oak Hall 3:04.79 2:31.46
105 Dietrich Woods SO Yulee 2:51.20 2:31.50
106 Allen Cao JR Vanguard (Ocala) 2:36.11 2:31.56
107 Kyle Griffis SO Bolles 2:28.86 2:31.89
108 Justin Capilli SO Vanguard (Ocala) 3:11.29 2:33.03
109 Benjamin Gallogly 6 Oak Hall 2:56.17 2:33.19
110 Phillip Peddie 7 Oak Hall 1:58.06 2:33.32
111 Cole Kiser JR Creekside 1:49.00 2:33.52
112 William Martin JR Ridgeview 3:07.57 2:33.74
113 Nicholas Terry SO Ed White 2:01.54 2:33.84
114 Adaris Medina SO Palatka 2:06.87 2:34.72
115 Jacob Goings JR Creekside 2:55.11 2:34.96
116 Zakariah Marvin JR Ridgeview 2:49.22 2:35.24
117 Lucas Greenberg FR Ridgeview 2:23.33 2:35.79
118 Jared Morales JR Bolles 2:09.35 2:35.84
119 Jonathon Mess FR Ridgeview 2:51.53 2:35.93
120 Matt Lammens FR Vanguard (Ocala) 2:31.71 2:36.40
121 Thomas McBride FR Columbia 3:19.24 2:36.88
122 Joseph Powell SR Clay 2:24.59 2:37.16
123 Tavion McDuffie SO Clay 1:59.88 2:37.73
124 Orion Hocking SO Fernandina Beach 3:17.83 2:38.26
125 Liam Cole FR Vanguard (Ocala) 2:29.31 2:38.84
126 JaQuon Davis FR North Florida Educational 2:13.51 2:38.93
127 Lane Sheffield FR Palatka 2:59.51 2:40.27
128 Bode Klassen 7 Bolles 2:00.02 2:42.19
129 Kaycee McDowell FR Baker County 2:53.68 2:42.31
130 Michael Lynn SR Yulee 2:10.08 2:42.60
131 Graham Godfrey SO Fernandina Beach 2:41.76 2:43.39
132 Julian Gilbert 6 P. K. Yonge 3:26.11 2:43.58
133 Ethan Smith FR Yulee 2:25.99 2:44.03
134 Andrew Eisner 6 Oak Hall 2:26.01 2:44.05
135 Jeffrey Cernese FR St. Augustine 2:31.46 2:44.63
136 Kyle Straight JR Stanton 2:13.95 2:45.36
137 Malachi Olmeda FR Eagles View 2:02.41 2:45.41
138 Nicholas Chowdhary FR Columbia 2:36.43 2:46.41
139 Kevin Martinez JR Ridgeview 3:01.95 2:50.04
140 Connor Scott 8 Trinity Christian (Jax) 2:00.92 2:50.31
141 Jackson Vandelinder 7 Trinity Christian (Jax) 3:44.46 2:52.66
142 Jaymz Dennis FR North Florida Educational 2:36.15 2:53.49
143 Jonah Purvis 7 Eagles View 2:21.31 2:56.63
144 Braeden Lowthers SO University Christian 3:53.25 3:02.22
145 Carson Bergeron 6 University Christian 3:49.52 3:06.60
Boys 800m Run JV Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
1 Jack McDade JR Fleming Island 1:26.80 1:55.31 1:31.76 2:03.99
2 Justin Kernan JR Vanguard (Ocala) 2:05.94 1:44.74 1:33.52 2:04.69
3 Bryce Kelly SO Creekside 1:33.82 1:52.59 2:40.12 2:05.09
4 Michael Lyon JR Fleming Island 1:48.57 2:07.73 1:58.79 2:07.73
5 Taylor Hampson SR Nease 2:21.87 2:35.93 1:53.75 2:07.81
6 Keith White JR Ed White 1:59.06 1:57.78 2:15.71 2:08.02
8 Joseph Cotto JR Lake Wales 2:45.15 2:32.25 1:58.70 2:09.02
14 Ethan Gamble SR Gainesville 2:33.99 1:40.49 2:39.21 2:10.50
17 Dominik Frietze JR Ridgeview 1:34.47 2:20.39 1:54.15 2:11.20
23 Ryan Landeweer SR Nease 1:34.92 2:50.06 1:53.38 2:11.83
28 Heath Nailos SR Montverde Academy 2:26.54 2:38.52 2:09.22 2:13.21
33 Stephen Favale JR Mandarin 2:52.29 1:59.80 1:34.22 2:14.60
41 Jose Paolo Miguel Garcia SR Ridgeview 2:45.83 2:01.98 1:35.94 2:17.05
53 Michael Parson SR Trinity Christian (Jax) 2:06.47 2:59.28 2:52.33 2:18.97
88 Derek Ortiz SR Vanguard (Ocala) 1:49.21 1:50.68 3:02.99 2:27.57
Boys 800m Run JV Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
7 Nathan Stricklin SO Harvest Community 1:42.63 2:08.28 2:21.11 2:08.28 2:03.15 2:42.92
9 Chase McKee JR New Smyrna Beach 1:47.52 2:09.54 2:26.38 1:33.27 2:28.97 2:48.41
10 Noah Smith JR Yulee 2:40.04 2:10.11 2:16.62 1:32.38 2:25.73 1:41.49
13 Matthew McClure SO Bolles 1:53.47 2:10.42 2:19.55 2:03.90 2:43.03 2:41.72
15 Tate Machinski SR Montverde Academy 1:38.34 2:11.11 1:44.89 2:17.67 2:32.09 1:48.83
16 Max Dedrick SO Mandarin 1:33.15 2:11.19 2:42.68 1:48.89 1:56.76 2:42.68
19 Austin Thompson-Davoli SR Bishop Snyder 2:02.27 2:11.47 1:43.87 1:51.75 2:20.68 1:49.12
22 Zach Bradley JR Mandarin 2:22.33 2:11.78 2:17.06 2:32.87 2:24.96 1:45.43
29 Marcus Lisman JR Bishop Moore 2:38.55 2:13.23 2:33.22 1:35.93 2:27.89 2:51.87
31 Daniel Rivera SR Stanton 2:19.10 2:13.75 2:40.50 1:45.67 2:17.77 1:52.35
32 Andrew Ibuoye JR Fleming Island 2:52.16 2:14.50 2:11.81 1:35.50 1:35.50 1:50.29
52 Zach Flohr SR Vanguard (Ocala) 2:42.49 2:18.88 1:40.00 1:58.05 2:29.99 2:10.55
Boys 800m Run JV Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
12 Chase Robbins JR Celebration 2:29.99 1:50.86 2:10.42 1:50.86 1:44.34 1:59.99 1:41.73
18 Sebastian Edwards JR Celebration 1:39.82 1:56.90 2:11.34 2:49.43 2:27.10 2:38.93 2:11.34
20 Brandon Stowell-Campos SO Nease 1:57.22 2:09.07 2:11.70 1:33.51 2:45.95 2:18.29 2:19.61
21 Jon Wells SR Yulee 2:24.93 1:50.67 2:11.75 2:26.25 2:14.39 2:38.10 2:09.12
24 Bryce Ingle JR Nease 2:26.44 1:50.82 2:11.92 1:41.58 1:45.54 1:58.73 2:05.33
30 Dayvin Oliver JR Nease 2:53.27 2:10.62 2:13.28 1:43.96 2:15.95 2:26.61 2:06.62
34 Patrick Laciuga SO Vanguard (Ocala) 1:39.76 1:35.71 2:14.80 2:43.11 2:12.11 2:01.32 2:28.28
37 Caden Kwiatkowski JR Fernandina Beach 2:47.27 2:26.87 2:15.99 2:11.91 2:18.71 2:32.31 2:43.19
45 James Bellamy JR Palatka 2:06.68 2:03.93 2:17.69 2:46.61 2:27.33 2:59.00 2:50.74
48 Max Fairchild SR Buchholz 2:11.26 1:53.30 2:18.16 2:33.36 2:45.80 1:39.48 2:26.45
51 Thomas Pottenburgh SR Stanton 1:48.03 2:28.20 2:18.50 2:19.89 2:08.81 2:35.12 2:46.20
55 Justin Kovacs SR Gainesville 1:48.82 1:47.43 2:19.51 1:44.64 2:57.18 2:41.84 2:19.51
56 Donald Dempsey SO Bishop Snyder 2:06.42 2:07.82 2:20.46 1:55.18 2:00.80 2:23.27 2:49.96
61 Richard Holmes JR Ed White 2:00.42 1:42.01 2:21.67 2:34.42 2:44.34 1:53.34 2:23.09
62 William Cook JR Montverde Academy 2:19.24 1:53.67 2:22.08 2:26.35 2:43.40 1:47.98 1:57.93
65 Jake Faltemier JR Stanton 2:39.77 1:59.83 2:22.65 2:28.36 2:45.48 2:55.46 2:44.05
68 Michael Holbrook JR Ed White 2:27.46 2:08.85 2:23.16 2:51.80 1:53.10 2:27.46 2:47.50
Boys 800m Run JV Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
26 Aidan Ryan FR Bolles 2:13.16
35 Evan Amaya FR Celebration 2:15.27
40 Adonay Almanzaenriquez JR St. Augustine 2:16.25
43 Joshua Saucier SR Matanzas 2:17.38
47 Carlton Waiguru JR Clay 2:18.06
57 Chapman Davis JR Stanton 2:20.52
60 Jake Ciocca SO Oak Hall 2:21.44
63 Cooper James FR Celebration 2:22.26
64 Breadan Brauman SO Palatka 2:22.39
67 Bryan Soudrain SO Flagler Palm Coast 2:22.83
70 Nathan Retzlaff SO Mandarin 2:23.40
71 Ryan Beaute SO St. Augustine 2:23.61
74 Miles Kelleher JR Oak Hall 2:23.63
76 Houston Harper FR Yulee 2:24.78
78 Dillon Mantei FR St. Augustine 2:25.24
81 William Ruiz-Coria FR Fernandina Beach 2:26.02
83 Luke Bybee SR Clay 2:26.34
90 Aaron Alexander JR Ed White 2:27.76
93 William Etheridge SO Clay 2:28.74
Boys 800m Run JV Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
38 Tristan Pank SO Vanguard (Ocala) 2:07.93 1:59.76 1:54.32 2:13.37 2:16.09
39 Mitchell Ashton SR Mandarin 1:46.21 1:36.68 2:43.40 2:43.40 2:16.16
50 Jonathan Cason SO Ed White 1:50.71 1:45.17 2:23.92 2:18.38 2:18.38
72 Evanray Morales FR Stanton 2:17.87 2:50.90 3:05.26 3:03.82 2:23.61
73 Evan Kopach SR Matanzas 2:20.75 1:41.97 2:23.62 2:53.78 2:23.62
84 Adam Dziergowski SR Mandarin 2:57.12 3:02.98 2:38.09 2:11.75 2:26.38
85 Fabrizio Gowdy JR Stanton 2:11.99 2:38.39 2:17.86 2:26.65 2:26.65
86 Robert Cleveland SO Ed White 3:10.73 3:09.26 2:58.99 2:28.18 2:26.71
87 Fernando Carrarubias FR Columbia 2:27.45 1:55.02 2:18.61 2:34.83 2:27.45
89 Caden Hoffer SO Bishop Snyder 2:14.40 2:42.46 2:49.85 1:53.73 2:27.69
92 Gordon Towers SO Buchholz 2:49.99 3:12.16 2:47.03 3:12.16 2:27.81
94 Branden Anton SR Stanton 2:54.22 2:54.22 1:45.72 2:12.53 2:28.90
101 Mayank Nihalani JR Bolles 2:40.86 1:57.26 2:51.38 3:03.41 2:30.33
102 Diego Hernandez JR Yulee 2:00.68 2:39.89 2:54.98 2:03.69 2:30.84
103 Freeman Kellam JR Stanton 2:25.13 2:26.64 1:56.40 2:08.50 2:31.17
113 Nicholas Terry SO Ed White 1:55.38 2:29.23 2:50.77 2:06.15 2:33.84
114 Adaris Medina SO Palatka 2:25.44 2:23.89 2:53.29 2:50.20 2:34.72
123 Tavion McDuffie SO Clay 2:45.62 2:04.61 3:20.32 3:21.90 2:37.73
Boys 800m Run JV Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
58 Manasseh White JR Stanton 2:20.65
75 Kalvin Tan SO Creekside 2:24.51
77 Noah MacGregor SO Bolles 2:25.15
79 Dante Black JR University Christian 2:25.82
100 Ian Kuhn SO Stanton 2:30.12
107 Kyle Griffis SO Bolles 2:31.89
112 William Martin JR Ridgeview 2:33.74
118 Jared Morales JR Bolles 2:35.84
121 Thomas McBride FR Columbia 2:36.88
126 JaQuon Davis FR North Florida Educational 2:38.93
127 Lane Sheffield FR Palatka 2:40.27
128 Bode Klassen 7 Bolles 2:42.19
129 Kaycee McDowell FR Baker County 2:42.31
131 Graham Godfrey SO Fernandina Beach 2:43.39
132 Julian Gilbert 6 P. K. Yonge 2:43.58
135 Jeffrey Cernese FR St. Augustine 2:44.63
137 Malachi Olmeda FR Eagles View 2:45.41
138 Nicholas Chowdhary FR Columbia 2:46.41
139 Kevin Martinez JR Ridgeview 2:50.04
140 Connor Scott 8 Trinity Christian (Jax) 2:50.31
Boys 800m Run JV Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
25 Andrew Mahorner FR Satellite 1:34.99 1:53.46 2:11.93 2:01.38 1:54.78
27 Gabe Collante FR Oak Hall 2:17.18 2:03.86 2:13.18 2:42.48 2:22.51
42 Omar Natour SO Fleming Island 1:36.12 2:09.08 2:17.31 2:21.43 2:13.19
44 Jeffrey Rassler FR Satellite 2:46.39 2:47.77 2:17.51 2:51.89 1:58.26
49 Tanner Smith FR Vanguard (Ocala) 2:52.82 1:38.16 2:18.25 1:40.93 2:58.35
54 Harrison Knight SR Vanguard (Ocala) 2:37.05 2:59.29 2:18.98 2:18.98 2:27.32
99 Andrew Marquette SO Vanguard (Ocala) 2:19.49 3:10.48 2:29.98 2:59.98 2:31.48
105 Dietrich Woods SO Yulee 2:48.17 2:25.44 2:31.50 1:49.08 2:07.26
110 Phillip Peddie 7 Oak Hall 2:08.79 3:16.25 2:33.32 1:47.33 2:02.66
119 Jonathon Mess FR Ridgeview 1:49.16 1:56.95 2:35.93 2:28.14 3:13.36
134 Andrew Eisner 6 Oak Hall 2:34.21 2:26.01 2:44.05 2:52.26 3:31.63
141 Jackson Vandelinder 7 Trinity Christian (Jax) 3:08.20 2:59.57 2:52.66 2:12.95 3:44.46
142 Jaymz Dennis FR North Florida Educational 2:46.55 2:15.33 2:53.49 2:46.55 3:42.07
143 Jonah Purvis 7 Eagles View 2:23.07 2:38.97 2:56.63 2:16.01 2:30.14
144 Braeden Lowthers SO University Christian 3:44.13 3:33.20 3:02.22 2:29.42 3:11.34
145 Carson Bergeron 6 University Christian 2:51.68 4:02.58 3:06.60 2:34.88 3:02.87
Boys 800m Run JV Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
11 Pavel Shilenko JR Creekside 2:20.84 2:10.40
59 Samuel Williams JR Mandarin 2:32.28 2:21.00
66 Matt O'Mara SR Creekside 2:02.81 2:22.80
82 Marvin Johnson SO Ed White 3:10.21 2:26.31
91 Christian Pando SO Stanton 2:58.84 2:27.80
95 Gavin Satterfield SO Columbia 2:17.02 2:28.93
96 Adam Wilking SO Fernandina Beach 2:23.26 2:29.22
97 Kevin Hess JR Columbia 3:09.75 2:29.41
98 Ryan Park SO Vanguard (Ocala) 2:28.25 2:29.74
104 Peter Peloso 7 Oak Hall 2:23.89 2:31.46
106 Allen Cao JR Vanguard (Ocala) 1:55.19 2:31.56
109 Benjamin Gallogly 6 Oak Hall 3:05.36 2:33.19
116 Zakariah Marvin JR Ridgeview 1:50.22 2:35.24
117 Lucas Greenberg FR Ridgeview 3:17.86 2:35.79
120 Matt Lammens FR Vanguard (Ocala) 2:05.12 2:36.40
124 Orion Hocking SO Fernandina Beach 3:22.58 2:38.26
Boys 800m Run JV Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
36 Austin Rowe SR Buchholz 2:15.30 2:15.30 2:47.78 2:41.01 2:05.83
46 Cameron Ellis JR Creekside 2:17.84 1:39.25 2:12.33 2:23.36 2:50.93
69 Gavin Nelson FR Mandarin 2:23.30 2:47.67 2:51.96 1:47.48 2:39.07
80 Cadarrius Mosley FR Mandarin 2:25.93 2:27.39 2:43.45 1:58.21 2:40.53
108 Justin Capilli SO Vanguard (Ocala) 2:33.03 2:23.85 1:59.37 2:05.49 1:53.25
111 Cole Kiser JR Creekside 2:33.52 2:12.03 2:38.13 2:10.50 2:47.34
115 Jacob Goings JR Creekside 2:34.96 2:24.12 3:21.45 2:58.21 2:21.02
122 Joseph Powell SR Clay 2:37.16 2:45.02 3:07.02 3:16.45 2:18.30
125 Liam Cole FR Vanguard (Ocala) 2:38.84 3:04.26 2:54.73 2:07.08 2:48.37
130 Michael Lynn SR Yulee 2:42.60 2:21.47 3:29.76 2:44.23 2:27.97
133 Ethan Smith FR Yulee 2:44.03 2:24.35 3:31.60 2:12.87 2:30.91
136 Kyle Straight JR Stanton 2:45.36 2:45.36 1:59.06 2:43.71 3:26.70