February 13, 2020
|
East Lake - Tarpon Springs, FL

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 kylah Buckle SO North Port 1:10.09 41.13 57.92 59.08 52.13 10
2 Ella Tennant SO River Ridge 50.36 53.43 1:01.41 50.36 1:18.61 8
3 Kenna Hussey SO River Ridge 54.28 48.73 1:01.68 43.18 59.22 6
4 Arion Newby SO Palm Harbor University 43.97 49.00 1:02.81 49.00 1:10.98 5
5 Keeley Karnes SO Clearwater Central Catholic 45.34 58.57 1:02.97 1:09.27 1:00.46 4
6 Emily Rich SR Clearwater Central Catholic 55.40 1:01.13 1:03.67 49.03 1:09.40 3
7 Daveela Bauer JR Palm Harbor University 1:12.60 53.97 1:04.24 1:15.81 53.32 2
8 Marissa Smith FR Braden River 53.40 1:03.17 1:05.12 47.54 1:18.15 1
9 Ciera Marion SO Osceola (Seminole) 53.65 45.80 1:05.42 1:19.16 1:01.50 -
10 Sofia Johnston FR Seminole 1:08.76 1:14.10 1:06.75 1:26.78 1:16.77 -
11 Taylor Gray SR North Port 1:01.45 1:23.49 1:06.79 58.11 1:16.81 -
12 Rachael Reagan SO Palm Harbor University 1:23.12 1:00.82 1:07.57 1:21.09 1:12.30 -
13 Madison Barrucci-Parlin SO Seminole 59.57 49.99 1:08.47 1:00.26 58.20 -
14 Anna Davis SR Palm Harbor University 1:01.02 1:27.76 1:08.56 1:14.73 1:27.76 -
15 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 1:05.07 1:29.30 1:09.22 1:29.30 1:27.22 -
16 Sarah Mendez SR North Port 1:01.67 51.97 1:09.29 1:23.84 51.28 -
17 Brooke McGreevy JR Braden River 1:24.53 1:17.55 1:09.86 59.39 1:01.48 -
18 Jamie Bolduc FR Braden River 54.77 1:18.64 1:10.21 1:23.55 58.98 -
19 Sydney Grimm SO George Steinbrenner 1:24.52 1:17.42 1:11.02 1:19.55 1:16.71 -
20 Adia D'Piazza FR Mitchell 1:06.17 1:24.87 1:11.92 1:33.50 1:05.45 -
21 Aleeah Bowman FR River Ridge 1:34.45 1:19.92 1:12.65 1:22.10 1:03.94 -
22 Indya Benjamin SO Clearwater 1:13.94 1:01.49 1:13.20 1:11.74 1:28.58 -
23 Gabrielle Cannon FR Venice 1:34.44 1:11.39 1:14.36 1:10.65 1:19.57 -
24 Bilu Bianchi FR Clearwater 1:20.96 1:25.46 1:14.96 1:17.96 59.22 -
25 Bailey Antunez JR Sunlake 53.69 1:37.54 1:15.61 1:23.18 56.71 -
26 Grace Smith FR Osceola (Seminole) 1:21.98 59.76 1:16.61 1:02.06 1:37.30 -
27 Keira Willman SO Osceola (Seminole) 1:29.80 1:22.06 1:17.41 1:05.03 1:04.25 -
28 Alexis Mustacchio FR Sunlake 1:35.29 1:37.63 1:18.10 1:01.70 1:06.39 -
29 Kate Palmer FR Dunedin 1:26.92 57.95 1:18.30 1:27.70 1:19.87 -
30 Ella Novarro SO Braden River 1:28.69 1:15.34 1:18.48 1:23.19 1:41.24 -
31 Alicia Mitchell SR Sunlake 1:23.49 1:10.10 1:18.76 59.07 1:30.58 -
32 Kylee Wion JR River Ridge 1:40.28 1:37.91 1:18.96 1:35.55 1:30.81 -
33 Mckayla Janetos JR Seminole 1:21.28 1:43.81 1:20.47 1:43.81 1:21.28 -
34 Elena Kulubya FR Sunlake 1:33.74 1:20.01 1:20.81 1:32.94 1:18.39 -
35 Sydney Noser SR Seminole 1:08.94 1:21.10 1:21.10 1:13.81 1:44.62 -
36 Gabrielle Speranza FR Clearwater 1:29.46 1:26.18 1:22.07 1:08.12 1:08.94 -
37 Morgan Webb FR Osceola (Seminole) 1:44.59 1:47.96 1:24.34 1:49.65 1:22.66 -
38 Victoria Rodriquez JR Mitchell 1:43.09 1:02.90 1:27.36 1:35.23 1:49.20 -
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Daveela Bauer JR Palm Harbor University 1:04.24 2
14 Anna Davis SR Palm Harbor University 1:08.56 -
21 Aleeah Bowman FR River Ridge 1:12.65 -
23 Gabrielle Cannon FR Venice 1:14.36 -
34 Elena Kulubya FR Sunlake 1:20.81 -
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Arion Newby SO Palm Harbor University 1:02.81 5
12 Rachael Reagan SO Palm Harbor University 1:07.57 -
18 Jamie Bolduc FR Braden River 1:10.21 -
25 Bailey Antunez JR Sunlake 1:15.61 -
29 Kate Palmer FR Dunedin 1:18.30 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Ella Tennant SO River Ridge 1:14.31 1:07.56 1:19.84 1:09.40 1:01.41 50.97 8
8 Marissa Smith FR Braden River 1:22.06 55.36 1:21.40 1:20.75 1:05.12 58.61 1
24 Bilu Bianchi FR Clearwater 1:13.46 59.97 59.97 59.22 1:14.96 1:26.96 -
27 Keira Willman SO Osceola (Seminole) 58.84 1:06.58 1:13.54 1:08.12 1:17.41 1:00.38 -
28 Alexis Mustacchio FR Sunlake 1:26.70 1:29.04 1:27.48 1:38.41 1:18.10 58.58 -
32 Kylee Wion JR River Ridge 1:32.39 1:11.86 1:35.55 1:32.39 1:18.96 1:07.91 -
33 Mckayla Janetos JR Seminole 58.75 1:37.37 1:03.58 1:27.72 1:20.47 1:34.15 -
36 Gabrielle Speranza FR Clearwater 1:36.85 59.09 1:43.41 1:41.77 1:22.07 1:17.15 -
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Brooke McGreevy JR Braden River 1:09.86 -
20 Adia D'Piazza FR Mitchell 1:11.92 -
22 Indya Benjamin SO Clearwater 1:13.20 -
26 Grace Smith FR Osceola (Seminole) 1:16.61 -
30 Ella Novarro SO Braden River 1:18.48 -
31 Alicia Mitchell SR Sunlake 1:18.76 -
35 Sydney Noser SR Seminole 1:21.10 -
38 Victoria Rodriquez JR Mitchell 1:27.36 -
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
10 Sofia Johnston FR Seminole 1:07.42 1:06.75 1:11.43 1:16.77 -
13 Madison Barrucci-Parlin SO Seminole 1:10.53 1:08.47 1:14.64 51.36 -
15 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 1:05.07 1:09.22 1:23.07 53.30 -
19 Sydney Grimm SO George Steinbrenner 1:30.91 1:11.02 58.24 1:25.23 -
37 Morgan Webb FR Osceola (Seminole) 1:39.53 1:24.34 1:23.50 1:40.37 -
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 kylah Buckle SO North Port 1:03.14 57.92 44.02 57.92 49.82 49.24 49.24 10
3 Kenna Hussey SO River Ridge 1:08.47 1:08.47 48.11 1:01.68 1:09.70 45.65 1:14.02 6
5 Keeley Karnes SO Clearwater Central Catholic 1:13.05 48.49 58.57 1:02.97 1:06.75 1:09.90 53.53 4
6 Emily Rich SR Clearwater Central Catholic 1:17.04 1:09.40 1:06.86 1:03.67 1:20.23 1:11.31 52.21 3
9 Ciera Marion SO Osceola (Seminole) 1:02.15 1:19.16 55.61 1:05.42 1:20.47 56.27 1:21.12 -
11 Taylor Gray SR North Port 54.77 1:04.12 1:24.16 1:06.79 1:12.14 50.10 1:14.14 -
16 Sarah Mendez SR North Port 1:07.91 1:07.22 1:14.14 1:09.29 1:10.68 1:03.06 1:04.44 -