February 21, 2020
|
Astronaut HS - Titusville, FL
|
Timing: BV Timing

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Stephani Esparza SR Titusville 1:06.95 1:14.32 58.92 1:12.31 10
2 Brooke Hunsaker JR Satellite 1:08.29 1:10.34 1:03.51 1:11.03 8
3 Micah Lee JR Fort Pierce Westwood 1:09.03 53.85 51.78 1:29.05 6
4 Paris Grier   Fort Pierce Westwood 1:10.50 50.76 1:27.42 1:20.37 5
5 Aubrey Fortmayer SO Satellite 1:11.07 54.73 1:16.76 49.75 4
6 Sofia Bagwell FR Merritt Island 1:13.30 1:33.10 51.31 1:08.91 3
7 Jermiah Leak SO Astronaut 1:15.55 1:02.71 1:35.20 1:13.29 2
8 Alyssa Heasley FR Titusville 1:16.50 1:31.04 1:12.68 1:02.73 1
9 Tyaina Butler SO Astronaut 1:17.17 1:27.21 1:17.17 1:39.55 -
10 Jessie Rebeix JR Florida Prep 1:17.69 1:13.03 1:39.45 1:26.24 -
11 Joseline Alemy SR Fort Pierce Westwood 1:17.77 1:38.77 54.44 1:28.66 -
12 Erin Gaydar SO Edgewood 1:19.53 58.06 1:33.05 1:02.83 -
13 Myracle Evans-Johnson JR Merritt Island 1:20.72 1:27.18 1:38.48 1:11.84 -
14 Brianna Barrial SO Edgewood 1:22.39 1:00.97 1:40.52 1:45.46 -
15 Maddison Angel FR Edgewood 1:23.93 1:07.99 1:43.24 1:07.99 -
16 Amanda Kirschner SO Florida Prep 1:24.67 1:10.28 1:44.15 1:30.60 -
17 Isabella Dennis JR Merritt Island 1:28.10 1:17.53 1:44.84 1:53.65 -
  Micah Lee   Fort Pierce Westwood NT NT NT NT   
  Paris Grier JR Fort Pierce Westwood NT NT NT NT   
  Autumn Warner SO Merritt Island NT NT NT NT   
  Daynicha Celisca FR Fort Pierce Westwood NT NT NT NT   
  Gisselle Jaramillo SO Titusville NT NT NT NT   
  Krishanti Slaughter FR Titusville NT NT NT NT   
  Kelly Ann Logan SO West Shore NT NT NT NT   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Stephani Esparza SR Titusville 1:09.63 1:06.95 59.59 1:22.35 51.56 10
2 Brooke Hunsaker JR Satellite 1:24.68 1:08.29 1:18.54 1:08.29 1:06.93 8
3 Micah Lee JR Fort Pierce Westwood 1:02.82 1:09.03 1:15.94 57.30 1:17.32 6
4 Paris Grier   Fort Pierce Westwood 1:22.49 1:10.50 1:04.16 1:02.04 1:23.90 5
7 Jermiah Leak SO Astronaut 1:32.17 1:15.55 58.18 1:36.71 1:24.62 2
8 Alyssa Heasley FR Titusville 1:18.03 1:16.50 1:01.20 1:04.26 56.61 1
  Micah Lee   Fort Pierce Westwood NT NT NT NT NT   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
5 Aubrey Fortmayer SO Satellite 1:15.34 1:30.26 54.73 1:11.07 4
6 Sofia Bagwell FR Merritt Island 1:14.77 1:22.83 1:05.97 1:13.30 3
9 Tyaina Butler SO Astronaut 59.42 1:32.61 57.11 1:17.17 -
14 Brianna Barrial SO Edgewood 1:29.81 57.68 1:07.56 1:22.39 -
  Kelly Ann Logan SO West Shore NT NT NT NT   
  Krishanti Slaughter FR Titusville NT NT NT NT   
  Gisselle Jaramillo SO Titusville NT NT NT NT   
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Jessie Rebeix JR Florida Prep 1:09.15 1:07.59 1:17.69 1:24.69 1:16.14 1:08.37 1:31.68 -
12 Erin Gaydar SO Edgewood 1:22.72 1:13.17 1:19.53 1:00.45 58.86 1:17.15 1:00.45 -
13 Myracle Evans-Johnson JR Merritt Island 1:22.34 1:27.99 1:20.72 58.93 1:33.64 1:14.27 58.93 -
15 Maddison Angel FR Edgewood 1:36.52 1:02.11 1:23.93 1:44.92 1:44.08 1:12.18 1:40.72 -
17 Isabella Dennis JR Merritt Island 1:13.13 1:43.08 1:28.10 1:54.53 1:44.84 1:08.72 1:33.39 -
  Autumn Warner SO Merritt Island NT NT NT NT NT NT NT   
  Daynicha Celisca FR Fort Pierce Westwood NT NT NT NT NT NT NT   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
11 Joseline Alemy SR Fort Pierce Westwood 1:17.77 1:21.66 -
16 Amanda Kirschner SO Florida Prep 1:24.67 1:03.51 -
  Paris Grier JR Fort Pierce Westwood NT NT