February 22, 2020
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Godby A Tashod Wingfield, Avery Boyd, Kenny Jenkins, Deshawn Rucker 45.12 42.19 39.69 37.18 54.31 44.70 41.77 10
2 Columbia A James Williamson, Derek Johnson, Devin Johnson, Tracy White 35.91 33.78 46.17 47.03 35.91 40.19 42.75 8
3 Rickards A Tiki Netherland, Devin Bailey, Jaden Bates, Caleb Douglass 47.38 44.80 55.13 46.52 52.98 40.49 43.07 6
4 Valdosta A Coy Bess, Tarrel Roberts, Maxwell Cherelus, R'Mon Sanders 32.11 55.53 38.18 31.67 54.23 44.69 43.38 5
5 Lincoln A Kareem Titre, Dominic Larry, Jalen Glaze, Jalen Oliver 40.60 36.67 44.53 52.38 32.74 40.60 43.65 4
6 Gadsden County A Khalil Gunn, Tayquel Hall, Cardel Herring, Calbert McMillian 36.95 52.53 31.61 43.62 45.85 36.06 44.51 3
7 Godby
(B>)
B Jackell Leland, Jayden Jefferson, Kajuan Banks, Travale Caldwell 47.74 48.18 40.15 31.68 56.21 37.92 44.61 -
8 Chiles A Jalen Herring, Bryce Workman, Cade Latasiewicz, Savion Knight 46.95 31.30 42.93 41.58 46.06 58.13 44.71 2
9 Bainbridge A Latravian Bouie, Jaylan Peterson, Jordan Brown, Zion Bouie 47.93 41.21 42.55 39.87 42.11 38.08 44.79 1
10 Suwannee A TJ Derico, Jay Smith, Jaquez Moore, Ahman Philmore 34.68 54.30 34.68 37.88 41.98 43.35 45.63 -
11 Wakulla A Ja'kari Ervin, Jaylon Worsham, Zamarion Smith, solomon Ransom 43.56 55.61 35.22 50.51 53.76 37.54 46.34 -
12 North Bay Haven A Steven Ray, Adrian Dickens, Carson Hale, Camiren Gant 57.66 43.01 34.50 38.28 59.08 35.45 47.26 -
13 FAMU DRS A Aaron Simmons, William Evans, Zaire Riley, Josiah Turner 35.08 49.77 44.56 1:00.20 45.51 35.55 47.40 -
14 Freeport A Peyton Krueger, Brandon Siples, Jaylyn Lucious, Tobias Holmes 1:01.36 48.52 1:01.83 51.37 37.10 1:01.36 47.56 -
15 Jefferson County A Matthew Steen, Elias Vargas, Randy Walker, Jamichael Steen 34.74 41.49 51.14 41.01 44.87 55.00 48.24 -
16 Godby
(C>)
C Leonard Arrington, Kenneth Kelly, Jimichael Lawson, Michael Ash Jr 35.80 34.83 39.18 46.44 59.98 1:01.92 48.37 -
17 South Walton A Carter Haverfield, Romain Phillips, Evan Summerlin, Conner Lamon 1:01.20 44.28 1:03.68 37.81 38.31 1:00.20 49.75 -
18 North Florida Christian A Jacob Price, Sam Cooper, Michael Sumpter, Javien Lawson 59.85 49.87 53.75 48.21 42.67 47.10 55.41 -
19 Taylor County A Chance Glanton, Aiden Samano, Charles Simmons, Stylez Williams 1:18.28 52.99 1:14.06 1:16.47 46.97 1:11.65 1:00.21 -
Boys' 4 x 100 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
9 Bainbridge Bouie, Peterson, Brown, Bouie 57.34 57.34 44.79 1
16 Godby
(C>)
Arrington, Kelly, Lawson, Ash Jr 58.53 34.83 48.37 -
18 North Florida Christian Price, Cooper, Sumpter, Lawson 55.97 51.54 55.41 -
Boys' 4 x 100 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Godby
(B>)
Leland, Jefferson, Banks, Caldwell 54.43 44.61 53.09 49.97 38.37 48.63 -
12 North Bay Haven Ray, Dickens, Hale, Gant 56.24 47.26 38.76 58.61 1:00.50 34.03 -
14 Freeport Krueger, Siples, Lucious, Holmes 51.84 47.56 58.50 40.91 48.52 42.81 -
19 Taylor County Glanton, Samano, Simmons, Williams 1:15.87 1:00.21 57.81 1:08.04 1:17.07 55.40 -
Boys' 4 x 100 Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Valdosta Bess, Roberts, Cherelus, Sanders 43.38 5
8 Chiles Herring, Workman, Latasiewicz, Knight 44.71 2
10 Suwannee Derico, Smith, Moore, Philmore 45.63 -
11 Wakulla Ervin, Worsham, Smith, Ransom 46.34 -
13 FAMU DRS Simmons, Evans, Riley, Turner 47.40 -
15 Jefferson County Steen, Vargas, Walker, Steen 48.24 -
Boys' 4 x 100 Relay Section 4
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
1 Godby Wingfield, Boyd, Jenkins, Rucker 41.77 38.43 10
2 Columbia Williamson, Johnson, Johnson, White 42.75 41.04 8
3 Rickards Netherland, Bailey, Bates, Douglass 43.07 44.37 6
5 Lincoln Titre, Larry, Glaze, Oliver 43.65 37.98 4
6 Gadsden County Gunn, Hall, Herring, McMillian 44.51 43.18 3
17 South Walton Haverfield, Phillips, Summerlin, Lamon 49.75 40.80 -