March 13, 2020
|
Creekside - St. Johns, FL
|
Timing: Elite TIming

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Luke Kaelin SO Creekside 9:46.75 9:46.75 11:38.24 12:07.57 8:24.61 7:43.54 10
2 Matthew Stratton SO St. Johns Country Day 9:48.06 10:40.99 12:32.72 9:01.02 11:45.68 11:39.80 8
3 Wyatt Townsend FR Chiles 9:52.07 12:31.93 7:47.74 12:26.01 11:32.73 9:57.99 6
4 Michael Teal JR Bishop Kenny 9:53.98 10:47.44 7:25.49 7:01.73 11:05.26 9:24.29 5
5 Nathan Reffitt JR Chiles 9:56.36 11:31.78 8:26.91 10:20.22 9:56.36 7:21.31 4
6 Branden McDonald SO Bartram Trail 10:04.31 11:53.09 9:40.14 9:22.01 8:57.84 7:33.24 3
7 Gabriel Garcia SO Braddock 10:09.22 9:57.04 12:35.44 10:39.69 11:28.42 11:46.70 2
8 Anthony Bergnes SO Braddock 10:10.10 12:12.12 11:59.92 9:33.50 9:39.60 12:12.12 1
9 Colin Lytle JR Ponte Vedra 10:13.79 13:17.93 10:32.21 8:41.73 10:50.62 12:41.10 -
10 Filippo Reina SO Chiles 10:14.75 12:05.41 7:34.92 10:51.64 11:22.38 10:51.64 -
11 Ajani Stokes SR Oakleaf 10:16.65 10:10.49 11:49.15 10:28.99 11:05.99 7:23.99 -
12 Frederick Lloyd JR Nease 10:23.10 8:06.02 8:06.02 12:33.96 12:33.96 7:47.33 -
13 Samuel Swartz JR Ponte Vedra 10:25.51 7:36.63 7:30.37 11:46.83 9:16.71 13:20.66 -
14 Andrew Latimer SR Paxon 10:27.48 9:49.84 7:25.51 11:55.33 7:25.51 9:43.56 -
15 Arnav Anegondi SO Creekside 10:29.47 8:17.29 11:07.24 10:16.88 12:54.25 11:07.24 -
16 John Brinkman SR Fleming Island 10:33.53 13:37.26 11:05.21 8:14.16 8:58.50 7:29.81 -
17 Brendan Fitzgerald SR Fleming Island 10:34.61 8:02.31 10:09.23 7:43.27 12:09.81 13:00.57 -
18 Justin Presley JR Bartram Trail 10:35.05 13:20.17 7:49.94 8:21.69 12:29.36 8:02.64 -
19 Kenneth Aldrich SR Yulee 10:47.48 12:50.51 8:18.56 10:53.96 11:19.86 9:29.79 -
20 Chris Waldrep JR Bishop Kenny 10:50.09 9:25.58 12:40.61 8:14.07 13:13.11 13:32.62 -
21 Branndon Linares SR Braddock 10:50.28 12:14.82 13:52.36 10:56.79 9:25.75 13:06.84 -
22 Owen Darfler JR Fleming Island 10:55.12 13:25.80 11:54.08 9:49.61 13:58.56 11:01.68 -
23 Noah Carson JR Middleburg 11:00.33 13:58.62 13:12.40 11:06.94 11:26.75 8:48.27 -
24 Ronan Bozeman FR Fleming Island 11:23.65 9:20.60 14:14.57 11:30.49 13:40.38 9:54.78 -
25 Grant Butler SR Bishop Kenny 11:39.72 12:28.70 10:43.75 12:28.70 8:51.79 11:04.74 -
26 Andrew Mariconi SO Yulee 12:31.04 11:23.45 16:08.85 14:46.23 15:38.80 10:30.88 -
27 Michael Lynn SR Yulee 12:54.64 16:31.54 15:06.33 10:04.22 13:10.14 11:37.18 -
28 Kevin Martinez JR Ridgeview 12:54.93 13:56.93 15:22.17 13:41.43 14:12.43 10:12.20 -
29 Kevan Dabhi SO Ridgeview 13:11.55 9:45.75 12:39.89 14:14.88 17:01.10 9:45.75 -
30 Antonio Fuentes FR Menendez 14:15.38 16:49.35 10:50.09 18:23.44 12:24.18 12:24.18 -
31 Nathan Lease FR Menendez 14:18.61 17:01.75 10:09.62 10:01.03 18:19.02 15:44.48 -
  Miles Yates FR Creekside DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Logan Tribou FR Fernandina Beach DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  William Ruiz-Coria FR Fernandina Beach DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Steven Durr JR Fernandina Beach DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mason Raymond JR Oakleaf DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Richard Guo FR Menendez DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Noel Caballero SO Columbia DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Alexander Kihei JR Columbia DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fernando Carrarubias FR Columbia DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dalen Lentz JR Menendez DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Luke Berna SR Nease DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Noe Benitez SO Orange Park DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ramjon Mazumder SR Orange Park DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  John Hodges JR Yulee DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Caden Kwiatkowski JR Fernandina Beach DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tristan Pank SO Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tanner Smith FR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Diego Carrascosa SO Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Harrison Knight SR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Luke Kaelin SO Creekside 9:46.75 9:11.55 12:19.31 10
2 Matthew Stratton SO St. Johns Country Day 9:48.06 9:01.02 9:01.02 8
3 Wyatt Townsend FR Chiles 9:52.07 10:03.92 12:08.25 6
4 Michael Teal JR Bishop Kenny 9:53.98 10:29.62 8:18.95 5
5 Nathan Reffitt JR Chiles 9:56.36 11:13.89 9:08.66 4
6 Branden McDonald SO Bartram Trail 10:04.31 8:39.71 9:40.14 3
7 Gabriel Garcia SO Braddock 10:09.22 7:24.73 11:46.70 2
8 Anthony Bergnes SO Braddock 10:10.10 8:50.79 8:01.98 1
9 Colin Lytle JR Ponte Vedra 10:13.79 10:26.07 7:34.21 -
10 Filippo Reina SO Chiles 10:14.75 7:34.92 10:57.79 -
11 Ajani Stokes SR Oakleaf 10:16.65 7:30.16 9:39.66 -
12 Frederick Lloyd JR Nease 10:23.10 9:20.79 11:06.72 -
13 Samuel Swartz JR Ponte Vedra 10:25.51 11:21.81 8:51.69 -
14 Andrew Latimer SR Paxon 10:27.48 10:02.38 7:38.06 -
15 Arnav Anegondi SO Creekside 10:29.47 8:04.70 9:20.23 -
16 John Brinkman SR Fleming Island 10:33.53 11:05.21 13:11.92 -
17 Brendan Fitzgerald SR Fleming Island 10:34.61 11:00.00 9:50.19 -
18 Justin Presley JR Bartram Trail 10:35.05 9:25.20 7:43.59 -
  Tristan Pank SO Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS   
  Diego Carrascosa SO Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS   
  Harrison Knight SR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS   
  Luke Berna SR Nease DNS DNS DNS   
  Miles Yates FR Creekside DNS DNS DNS   
  Steven Durr JR Fernandina Beach DNS DNS DNS   
  Caden Kwiatkowski JR Fernandina Beach DNS DNS DNS   
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
19 Kenneth Aldrich SR Yulee 11:19.86 8:31.51 10:47.48 -
20 Chris Waldrep JR Bishop Kenny 8:33.58 13:26.12 10:50.09 -
21 Branndon Linares SR Braddock 12:53.84 9:25.75 10:50.28 -
22 Owen Darfler JR Fleming Island 12:26.84 10:42.02 10:55.12 -
23 Noah Carson JR Middleburg 13:52.02 10:20.71 11:00.33 -
24 Ronan Bozeman FR Fleming Island 14:28.24 13:06.20 11:23.65 -
25 Grant Butler SR Bishop Kenny 12:42.70 9:33.77 11:39.72 -
26 Andrew Mariconi SO Yulee 13:01.09 14:31.21 12:31.04 -
27 Michael Lynn SR Yulee 14:58.59 10:58.45 12:54.64 -
28 Kevin Martinez JR Ridgeview 15:22.17 9:48.95 12:54.93 -
29 Kevan Dabhi SO Ridgeview 11:12.82 15:34.03 13:11.55 -
30 Antonio Fuentes FR Menendez 16:57.91 16:40.80 14:15.38 -
31 Nathan Lease FR Menendez 13:01.34 10:01.03 14:18.61 -
  Noel Caballero SO Columbia DNS DNS DNS   
  Alexander Kihei JR Columbia DNS DNS DNS   
  Fernando Carrarubias FR Columbia DNS DNS DNS   
  Tanner Smith FR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS   
  Noe Benitez SO Orange Park DNS DNS DNS   
  Ramjon Mazumder SR Orange Park DNS DNS DNS   
  Logan Tribou FR Fernandina Beach DNS DNS DNS   
  John Hodges JR Yulee DNS DNS DNS   
  Dalen Lentz JR Menendez DNS DNS DNS   
  Richard Guo FR Menendez DNS DNS DNS   
  Mason Raymond JR Oakleaf DNS DNS DNS   
  William Ruiz-Coria FR Fernandina Beach DNS DNS DNS