March 10, 2020
|
South Fork - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Joseph Wester JR Jupiter 5:47.55 4:31.52 3:53.51 4:58.68 5:12.25 10
2 Zachary Vincennie SR Spanish River 3:35.47 4:32.74 4:51.84 4:46.38 4:54.56 8
3 Ryan Ziskinder JR Martin County 4:50.85 4:34.38 3:47.74 3:17.56 4:23.41 6
4 Adam Ziskinder JR Martin County 5:50.22 4:35.76 3:48.88 3:57.16 4:57.82 5
5 Anthony Matthew SO Martin County 4:33.99 4:39.58 5:04.75 4:06.03 5:10.34 4
6 Travis Arnold SR Martin County 3:24.00 4:47.32 4:41.58 4:41.58 5:18.93 3
7 Daylerh Campos Colmenares SO Boca Raton 4:10.89 4:48.38 3:53.59 5:57.60 3:21.87 2
8 Joshua Gorman JR South Fork 5:19.27 4:50.24 5:39.58 3:43.49 3:40.59 1
9 Jack McNamara JR Jupiter 4:43.52 4:52.28 5:01.05 5:21.51 3:45.06 -
10 Nathan Pinto SO South Fork 5:07.55 4:55.72 6:24.44 4:14.32 5:19.38 -
11 Tyler Van Buskirk JR Spanish River 4:03.13 4:56.49 4:50.56 5:46.90 5:49.86 -
12 Justis Booth JR Jensen Beach 3:54.57 5:00.72 5:54.85 6:21.92 5:54.85 -
13 Jack Burgener SO South Fork 4:00.95 5:01.18 6:31.54 5:16.24 5:34.31 -
14 Vince Zaccheo SO South Fork 5:43.50 5:01.31 4:37.21 6:16.64 4:55.29 -
15 Conner Strom SO Jensen Beach 5:32.22 5:02.01 5:14.09 3:58.59 5:56.38 -
16 Joey Sheiner JR Spanish River 4:44.25 5:02.39 3:52.84 5:26.59 4:59.37 -
17 Paul Glick SO Boca Raton 4:33.41 5:03.78 6:13.65 4:09.10 5:43.28 -
18 Brandon Perez SR John I. Leonard 5:14.93 5:14.93 4:52.89 5:55.87 4:49.74 -
19 Joshua Rodriguez FR Martin County 5:31.56 5:18.80 4:30.98 5:44.31 4:37.36   
20 Brennan Milliard FR Jupiter 6:56.33 5:20.25 6:17.90 3:56.99 6:24.30 -
21 Daniel D'Innocenzo SR Jupiter 6:40.97 5:20.77 5:23.98 3:44.54 6:40.97 -
22 John Espinosa SO Forest Hill 5:15.88 5:22.32 6:04.23 6:17.12 5:31.99 -
23 Franbert Jolteus JR John I. Leonard 4:59.42 5:29.03 4:00.20 5:02.71 4:10.07 -
24 Tyler Bordelon JR Boca Raton 7:06.66 5:30.74 4:11.37 4:11.37 4:01.44 -
25 Jude Van Zyl JR Jensen Beach 6:45.74 5:32.57 6:05.83 3:52.80 4:39.36 -
26 Riley Roberts SO Spanish River 5:54.03 5:37.17 6:54.72 5:40.55 3:56.02 -
27 Trace Tierney SR Boca Raton 5:08.02 5:46.08 4:26.49 6:24.15 4:29.95 -
28 Davidson Clervoyant JR John I. Leonard 4:09.97 5:47.17 6:35.78 5:50.65 5:19.40 -
29 Jack Eidemueller FR Jensen Beach 6:01.94 5:51.39 6:08.96 5:12.74 4:13.00 -
30 Daniele Rosso JR Forest Hill 5:24.39 5:52.59 4:38.55 4:10.34 5:17.33 -
31 Elijah Krakoff JR Jensen Beach 4:22.73 6:04.90 4:59.22 5:50.31 6:41.39 -
32 Nicholas Hahn SR Port St. Lucie 4:24.37 6:12.35 6:27.25 6:27.25 7:37.99 -
33 Josue Dorcent JR John I. Leonard 4:48.38 6:14.51 4:33.40 5:10.85 5:40.81 -
34 Luca Orasi FR Forest Hill 6:24.98 6:21.16 6:28.79 6:32.60 8:00.27 -
35 Robert Rocanelli SR Port St. Lucie 5:52.44 7:20.55 9:10.69 7:07.34 6:23.28 -
  Jacoby Jadusingh FR South Fork DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jackson Gockman JR Boca Raton DNS DNS DNS DNS DNS   
  James Walter SO Jupiter DNS DNS DNS DNS DNS   
  Marcus Surgent SO Spanish River DNS DNS DNS DNS DNS   
  Israel Cordoves SO Forest Hill DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Joshua Rodriguez FR Martin County 5:21.99 6:16.19 6:38.50 5:53.87 5:47.50 5:18.80   
20 Brennan Milliard FR Jupiter 5:07.44 6:17.90 4:32.22 5:23.46 4:09.80 5:20.25 -
21 Daniel D'Innocenzo SR Jupiter 5:01.53 4:51.90 6:31.34 3:50.96 5:20.77 5:20.77 -
22 John Espinosa SO Forest Hill 4:08.19 5:41.66 5:51.33 6:42.90 6:07.45 5:22.32 -
23 Franbert Jolteus JR John I. Leonard 5:22.45 4:49.55 6:18.39 4:00.20 4:26.52 5:29.03 -
24 Tyler Bordelon JR Boca Raton 4:34.52 5:17.51 4:21.29 6:36.89 4:21.29 5:30.74 -
25 Jude Van Zyl JR Jensen Beach 6:45.74 7:12.35 5:02.64 6:52.39 5:39.23 5:32.57 -
26 Riley Roberts SO Spanish River 5:23.69 7:18.33 5:43.92 5:40.55 7:01.47 5:37.17 -
28 Davidson Clervoyant JR John I. Leonard 6:42.72 4:48.16 4:16.91 7:27.85 5:26.34 5:47.17 -
29 Jack Eidemueller FR Jensen Beach 5:12.74 6:26.53 4:48.14 5:12.74 4:30.57 5:51.39 -
30 Daniele Rosso JR Forest Hill 7:10.16 7:20.74 4:56.18 5:42.02 4:27.97 5:52.59 -
31 Elijah Krakoff JR Jensen Beach 7:10.59 7:14.23 7:50.73 7:54.37 6:23.15 6:04.90 -
32 Nicholas Hahn SR Port St. Lucie 6:34.70 5:35.12 4:39.27 6:01.18 7:11.93 6:12.35 -
33 Josue Dorcent JR John I. Leonard 6:55.71 5:03.36 4:37.14 6:55.71 6:22.00 6:14.51 -
34 Luca Orasi FR Forest Hill 4:34.44 6:40.22 5:12.56 5:20.18 5:54.48 6:21.16 -
35 Robert Rocanelli SR Port St. Lucie 8:31.04 7:07.34 7:16.15 5:21.61 8:04.61 7:20.55 -
  James Walter SO Jupiter DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jackson Gockman JR Boca Raton DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jacoby Jadusingh FR South Fork DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Israel Cordoves SO Forest Hill DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Joseph Wester JR Jupiter 4:31.52 5:04.11 10
2 Zachary Vincennie SR Spanish River 4:32.74 4:51.84 8
3 Ryan Ziskinder JR Martin County 4:34.38 4:04.20 6
4 Adam Ziskinder JR Martin County 4:35.76 4:46.79 5
5 Anthony Matthew SO Martin County 4:39.58 3:24.10 4
6 Travis Arnold SR Martin County 4:47.32 3:52.73 3
7 Daylerh Campos Colmenares SO Boca Raton 4:48.38 3:47.82 2
8 Joshua Gorman JR South Fork 4:50.24 3:23.17 1
9 Jack McNamara JR Jupiter 4:52.28 3:42.14 -
10 Nathan Pinto SO South Fork 4:55.72 5:13.47 -
11 Tyler Van Buskirk JR Spanish River 4:56.49 5:52.83 -
12 Justis Booth JR Jensen Beach 5:00.72 4:36.67 -
13 Jack Burgener SO South Fork 5:01.18 4:40.10 -
14 Vince Zaccheo SO South Fork 5:01.31 4:37.21 -
15 Conner Strom SO Jensen Beach 5:02.01 6:02.42 -
16 Joey Sheiner JR Spanish River 5:02.39 5:32.63 -
17 Paul Glick SO Boca Raton 5:03.78 3:41.76 -
18 Brandon Perez SR John I. Leonard 5:14.93 4:37.14 -
27 Trace Tierney SR Boca Raton 5:46.08 5:01.09 -
  Marcus Surgent SO Spanish River DNS DNS