February 29, 2020
|
Berkeley Prep - Tampa, FL

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Myron Ausby SR Robinson 50.23 42.20 35.67 35.67 10
2 Solomon Weller SR Indian Rocks Christian 51.38 39.05 51.38 38.54 8
3 Christopher Donaldson   Auburndale 51.58 1:03.45 59.32 1:00.35 6
4 Carson Franks SR George Steinbrenner 52.05 1:01.94 45.29 54.14 5
5 Jeffery Chamberlin SR Mitchell 52.22 1:00.58 46.48 51.18 4
6 Philip Henderson SR Admiral Farragut 52.25 1:05.84 48.60 40.76 3
7 Shelton Quarles Jr SR Calvary Christian (Clr) 52.71 1:08.00 37.43 57.99 2
8 Jack Brooks JR Geneva Classical Academy 53.20 40.44 49.48 1:03.84 1
9 Jacob Hindman SR Mitchell 53.76 53.23 59.68 1:01.29 -
10 Alexis Evina-Ze SO Middleton 53.94 58.80 41.00 1:10.13 -
11 Chandler Wright JR East Lake 54.12 51.96 51.42 54.67 -
12 Keyshawn Johnson JR Kathleen 54.23 41.76 55.32 49.90 -
13 Kaleb Williams SR Calvary Christian (Clr) 54.36 45.12 53.28 51.65 -
14 Xavier Williams SR George Steinbrenner 54.36 39.14 59.26 1:09.58 -
15 Chris Tompkins   Middleton 54.63 59.00 1:09.38 57.37 -
16 Reidel Anthony SR Carrollwood 54.69 44.85 53.05 1:07.27 -
17 Joshua Walker SO Robinson 54.72 52.54 53.63 1:05.67 -
18 Jeremiah Mosley Senior Auburndale 54.85 1:01.98 1:08.57 1:06.92 -
19 Albert Tawil-Brown FR Tampa Prep 55.09 44.63 1:09.42 42.97 -
20 Jerry Pollard FR Auburndale 55.28 46.44 56.39 53.63 -
21 Dawit Tafesse SR Sarasota 55.31 51.44 59.74 42.04 -
22 Canaan Burnett FR Calvary Christian (Clr) 55.34 39.30 57.56 1:02.54 -
23 Elijah Davis SO Auburndale 55.52 44.98 1:08.85 45.53 -
24 TJ Handsel JR East Lake 55.69 1:01.82 1:08.50 40.66 -
25 Evan Crisp SO Sarasota 56.23 59.61 51.74 54.55 -
26 Adam Sardouk SR Tampa Prep 56.29 55.73 43.35 39.97 -
27 Blake Parsons SR Berkeley Prep 56.37 50.17 58.63 1:04.83 -
28 Ryan Guendjoian SR Sarasota 56.45 1:09.44 48.55 1:12.82 -
29 Johndreis Grant SO Pasco 56.49 55.36 51.41 1:03.84 -
30 Michael Hendrickson SO Sarasota 56.51 1:02.73 1:06.69 1:11.21 -
31 Sergio Robles SR Mitchell 56.80 1:12.71 1:12.14 48.85 -
32 Rubin Pickett SR Pasco 56.96 46.14 41.58 59.24 -
33 Maclean Whitworth SR George Steinbrenner 56.99 1:08.39 46.74 55.85 -
34 Shakeem Evans SO Admiral Farragut 57.07 40.52 39.95 1:05.63 -
35 Carlos Quarles SO Calvary Christian (Clr) 57.10 51.97 50.25 50.25 -
36 Caleb Brown SR Tampa Bay HEAT 57.19 1:04.63 1:13.78 46.33 -
37 Justin Richardson FR Robinson 57.34 1:05.95 45.88 55.62 -
38 Luke Anderson SO East Lake 57.47 1:07.82 1:08.39 1:03.22 -
39 John Hibbard SO Lecanto 57.53 56.38 1:13.07 56.96 -
40 Roshad Jackson SR Middleton 57.60 55.88 1:06.24 1:01.06 -
41 Hieu Hoang SO Sarasota 57.65 45.55 1:02.27 46.70 -
42 Benjamen Bergen JR Tampa Prep 57.74 50.24 50.24 1:08.71 -
43 Essmal Reed JR Kathleen 57.82 49.73 58.40 58.98 -
44 John Huckleberry SR Sarasota 58.01 49.31 1:00.33 1:11.36 -
45 Peter Ian Holzer JR Lecanto 58.25 1:10.49 1:02.33 1:08.16 -
46 Arnav Khadkatkar   Middleton 58.27 1:00.60 1:09.35 50.70 -
47 Ikenna Nkwocha SO Lecanto 58.32 44.91 1:11.74 1:04.74 -
48 Demarcas Harris   Middleton 58.39 1:08.32 58.39 1:07.74 -
49 Tyler Boyer FR Sarasota 58.42 56.67 46.16 50.25 -
50 Ben Pike JR Lakeland Christian 58.69 1:02.80 54.00 51.06 -
51 Jacob Snow SR Clearwater 58.72 46.39 54.61 48.74 -
52 Max Alvarez SR Tampa Catholic 58.72 1:04.01 56.38 1:01.66 -
53 Marvin Grayson SO Pompano Beach 58.77 1:14.64 1:11.70 1:06.41 -
54 Caleb Swanhart SR Mitchell 58.89 1:15.97 1:06.55 50.06 -
55 Ayan Jaouhar FR Pompano Beach 58.99 48.97 1:09.61 1:03.71 -
56 Tramel Brown JR Pompano Beach 59.01 1:03.14 41.90 1:16.72 -
57 Luke Jordan JR George Steinbrenner 59.18 55.63 50.31 44.98 -
58 Eric Olson JR Carrollwood 59.26 55.12 43.26 45.04 -
59 Max Camuzzi SR Berkeley Prep 59.31 1:09.40 1:15.92 1:01.69 -
60 Steven Guendjoian JR Sarasota 59.51 1:11.42 43.45 1:12.61 -
61 Jack Scarlett FR Tampa Prep 59.58 49.46 1:15.67 58.99 -
62 Cole Summers FR Tampa Prep 59.86 1:10.04 59.86 49.09 -
63 Cyrus Hannah JR Sarasota 1:00.05 58.25 45.04 50.45 -
64 Brian Marshall SO Middleton 1:00.08 1:03.69 57.08 55.88 -
65 Paul McCarthy SR George Steinbrenner 1:00.14 1:09.77 1:11.57 52.33 -
66 Justin Hilber SO Tampa Catholic 1:00.16 1:00.77 43.92 1:07.98 -
67 Lloyd Agraviador JR George Steinbrenner 1:00.25 1:12.30 57.24 1:12.91 -
68 Peter Fugleberg SO Sarasota 1:00.47 44.75 54.43 1:08.34 -
69 Kyandre Anderson-Cobbett SO Kathleen 1:00.62 58.81 1:04.87 49.71 -
70 Issa Jalloh FR Carrollwood 1:00.62 1:09.11 1:03.05 45.47 -
71 Jaharie Mcphee   Middleton 1:00.81 1:09.33 1:09.94 51.69 -
72 Logan Hair SO Calvary Christian (Clr) 1:00.85 51.12 51.12 51.73 -
73 Jeffery Aguido FR Calvary Christian (Clr) 1:00.90 49.33 52.99 56.03 -
74 Dan Yates SR Geneva Classical Academy 1:01.01 47.59 1:11.39 1:12.61 -
75 Scott Holbrook SO Northside Christian 1:01.07 46.42 1:01.07 43.97 -
76 William Hartvigsen FR Sarasota 1:01.08 46.42 53.75 1:10.86 -
77 Alex Kemp SO Calvary Christian (Clr) 1:01.23 1:09.19 1:06.74 45.31 -
78 Nathaniel Goetz SO Sarasota 1:01.26 47.17 50.24 45.34 -
79 Alec Fernandez-Posse FR Pompano Beach 1:01.30 55.17 1:17.24 1:18.47 -
80 Dominic Friend JR Admiral Farragut 1:01.38 53.40 1:10.59 50.95 -
81 Idris King FR Kathleen 1:01.53 1:13.84 45.54 1:17.53 -
82 Thomas Keller SR Tampa Prep 1:01.54 45.54 1:08.31 1:08.93 -
83 Zane Tisdale FR Sarasota 1:01.84 1:04.94 46.38 44.53 -
84 Jayden Schueler   Clearwater 1:02.16 49.11 55.33 46.62 -
85 Adian Osborne JR Carrollwood 1:02.17 1:15.23 1:14.61 48.50 -
86 Alex Luis SO Tampa Catholic 1:02.26 1:02.26 1:08.49 1:15.96 -
87 Ashton Aitken SO Land O'Lakes 1:02.39 45.55 1:04.27 1:19.86 -
88 Samuel Lameyer SR Northside Christian 1:02.50 1:10.00 1:19.38 50.63 -
89 Olumayowa Oni FR Calvary Christian (Clr) 1:02.51 1:15.02 45.01 56.26 -
90 Harold Cook SR Calvary Christian (Clr) 1:02.70 48.91 1:00.82 1:00.82 -
91 Gabriel Guidotti JR Lecanto 1:02.76 44.56 48.96 1:09.04 -
92 Nicholas Rich SO Sarasota 1:02.90 47.81 1:00.39 1:12.97 -
93 Advaith Pramod   Middleton 1:02.93 1:14.26 1:09.86 57.27 -
94 Jermaine Everett JR Middleton 1:02.99 1:13.70 1:13.07 1:00.47 -
95 George Smith SR Berkeley Prep 1:03.01 1:01.75 46.63 1:03.64 -
96 Ethan Collins SO Tampa Bay HEAT 1:03.25 58.19 56.30 1:08.95 -
97 Aidan Ragan SO Carrollwood 1:03.29 1:12.15 56.97 1:02.66 -
98 Kevin Haymore SO George Steinbrenner 1:03.31 56.98 55.08 1:02.68 -
99 Coen Malone SO Tampa Catholic 1:03.33 1:01.43 1:07.13 55.73 -
100 Connor Denney FR Land O'Lakes 1:03.33 1:14.10 54.47 1:02.70 -
101 Alexander Findlay FR Tampa Prep 1:03.63 1:11.27 54.73 1:20.81 -
102 Cole Martucci SO Tampa Catholic 1:03.70 44.59 52.24 54.15 -
103 Roderick Kelly FR Kathleen 1:03.71 54.16 57.98 44.60 -
104 Harrison O'Grady JR Mitchell 1:03.81 59.99 59.99 1:08.28 -
105 Zachary Jones JR Sarasota 1:04.53 45.82 1:16.15 1:13.57 -
106 Jeremiah Stabler FR Lakeland Christian 1:04.90 1:21.78 1:14.64 1:00.36 -
107 Khari Stacey SO Kathleen 1:05.05 1:05.05 1:19.36 1:06.36 -
108 Logan Franks SR Tampa Bay HEAT 1:05.07 1:10.28 54.66 1:17.44 -
109 Alec Miller FR Sarasota 1:05.38 1:11.92 1:01.46 1:04.08 -
110 Omario Wright   Auburndale 1:05.78 50.00 1:17.62 59.86 -
111 Caden Smith   Pasco 1:06.29 51.05 59.67 51.71 -
112 Aiden Pavlick FR Land O'Lakes 1:06.80 52.11 1:26.84 1:07.47 -
113 David Cook SO Calvary Christian (Clr) 1:07.10 47.64 59.05 47.64 -
114 Ayoyimika Oluwaleimu SO Tampa Prep 1:07.16 50.37 1:06.49 58.43 -
115 Will Ogle SO Tampa Prep 1:07.40 1:17.51 1:03.36 47.18 -
116 Jaden Lovett FR Auburndale 1:08.11 1:25.82 1:08.80 1:14.24 -
117 Johnsley Jean-Baptiste SO Middleton 1:08.14 1:20.41 1:16.32 1:01.33 -
118 Cameron Burge SO Calvary Christian (Clr) 1:08.44 1:15.29 1:25.55 1:25.55 -
119 David Alejandro SO Land O'Lakes 1:09.21 1:05.06 1:05.06 1:21.67 -
120 Caleb Joshway SO Auburndale 1:09.39 1:09.39 53.43 1:19.11 -
121 Michael Birdwell FR Mulberry 1:11.21 1:28.30 1:14.77 53.41 -
122 Andrew Tossoonian SO Tampa Catholic 1:15.43 1:21.47 1:34.29 1:23.73 -
  Tyler Tragon FR Academy Lakes DNF DNF DNF DNF -
  James Robinson SO Pasco DNF DNF DNF DNF -
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Myron Ausby SR Robinson 50.23 45.71 52.24 39.69 47.72 39.69 55.76 10
2 Solomon Weller SR Indian Rocks Christian 51.38 36.48 1:04.74 36.48 52.41 53.44 59.60 8
3 Christopher Donaldson   Auburndale 51.58 38.17 47.97 1:04.48 1:00.87 49.52 55.19 6
4 Carson Franks SR George Steinbrenner 52.05 44.77 51.01 1:00.38 41.12 52.05 55.70 5
5 Jeffery Chamberlin SR Mitchell 52.22 1:02.15 48.05 36.56 55.88 1:05.80 47.00 4
10 Alexis Evina-Ze SO Middleton 53.94 49.63 51.79 51.79 48.55 41.54 47.47 -
14 Xavier Williams SR George Steinbrenner 54.36 1:00.89 47.84 54.36 1:06.87 56.54 44.04 -
120 Caleb Joshway SO Auburndale 1:09.39 1:17.72 1:11.48 1:11.48 1:02.46 1:17.03 1:00.37 -
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Shelton Quarles Jr SR Calvary Christian (Clr) 51.66 1:04.84 52.71 43.23 1:00.62 2
9 Jacob Hindman SR Mitchell 54.84 1:00.22 53.76 37.64 45.70 -
18 Jeremiah Mosley Senior Auburndale 40.04 1:04.73 54.85 46.63 58.69 -
20 Jerry Pollard FR Auburndale 54.18 53.63 55.28 47.54 1:10.76 -
21 Dawit Tafesse SR Sarasota 44.25 1:05.27 55.31 54.76 1:10.80 -
23 Elijah Davis SO Auburndale 1:00.52 1:05.52 55.52 41.09 43.86 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
12 Keyshawn Johnson JR Kathleen 44.47 53.69 54.23 55.32 54.23 59.66 1:10.50 -
29 Johndreis Grant SO Pasco 1:01.58 1:02.14 1:11.18 45.76 56.49 1:03.27 43.50 -
30 Michael Hendrickson SO Sarasota 43.52 1:04.43 51.99 1:04.43 56.51 46.91 39.56 -
40 Roshad Jackson SR Middleton 1:06.82 47.81 1:04.52 1:04.52 57.60 1:05.67 47.81 -
49 Tyler Boyer FR Sarasota 1:10.11 1:01.35 1:11.86 1:11.28 58.42 1:01.93 1:14.20 -
81 Idris King FR Kathleen 51.69 1:14.46 57.84 1:16.30 1:01.53 56.00 1:02.15 -
117 Johnsley Jean-Baptiste SO Middleton 1:18.36 1:08.14 1:21.09 1:02.69 1:08.14 1:28.59 53.15 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Philip Henderson SR Admiral Farragut 40.76 53.82 39.71 1:05.32 51.73 52.25 1:06.88 3
16 Reidel Anthony SR Carrollwood 39.38 1:07.27 53.05 1:01.26 52.51 54.69 38.83 -
28 Ryan Guendjoian SR Sarasota 59.28 54.76 45.16 45.73 1:00.41 56.45 1:04.92 -
31 Sergio Robles SR Mitchell 48.85 46.58 57.94 41.47 43.74 56.80 1:00.78 -
33 Maclean Whitworth SR George Steinbrenner 1:14.09 1:07.82 1:01.55 1:04.40 52.43 56.99 49.02 -
35 Carlos Quarles SO Calvary Christian (Clr) 56.53 46.83 55.96 55.39 49.68 57.10 43.97 -
36 Caleb Brown SR Tampa Bay HEAT 46.33 57.77 56.05 1:05.77 1:02.91 57.19 1:09.20 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Jack Brooks JR Geneva Classical Academy 53.20 1
11 Chandler Wright JR East Lake 54.12 -
17 Joshua Walker SO Robinson 54.72 -
24 TJ Handsel JR East Lake 55.69 -
43 Essmal Reed JR Kathleen 57.82 -
83 Zane Tisdale FR Sarasota 1:01.84 -
Boys' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Kaleb Williams SR Calvary Christian (Clr) 54.36 -
15 Chris Tompkins   Middleton 54.63 -
26 Adam Sardouk SR Tampa Prep 56.29 -
38 Luke Anderson SO East Lake 57.47 -
39 John Hibbard SO Lecanto 57.53 -
44 John Huckleberry SR Sarasota 58.01 -
Boys' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
32 Rubin Pickett SR Pasco 1:04.94 56.96 -
37 Justin Richardson FR Robinson 48.17 57.34 -
59 Max Camuzzi SR Berkeley Prep 1:10.58 59.31 -
71 Jaharie Mcphee   Middleton 1:11.76 1:00.81 -
93 Advaith Pramod   Middleton 1:02.30 1:02.93 -
Boys' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
27 Blake Parsons SR Berkeley Prep 1:02.01 1:08.21 43.41 56.37 51.30 43.97 50.17 -
42 Benjamen Bergen JR Tampa Prep 1:02.94 1:06.98 51.97 57.74 41.00 42.15 48.51 -
45 Peter Ian Holzer JR Lecanto 41.94 43.11 45.44 58.25 41.36 49.52 1:06.41 -
51 Jacob Snow SR Clearwater 1:02.83 45.22 1:06.94 58.72 49.92 41.70 1:08.12 -
56 Tramel Brown JR Pompano Beach 58.42 54.88 1:09.64 59.01 1:06.69 1:13.77 48.39 -
60 Steven Guendjoian JR Sarasota 1:11.42 1:08.44 55.94 59.51 1:09.63 1:08.44 1:11.42 -
92 Nicholas Rich SO Sarasota 1:17.37 1:16.11 1:16.74 1:02.90 49.70 1:06.05 50.32 -
Boys' 400 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
25 Evan Crisp SO Sarasota 43.86 1:06.92 1:09.73 1:09.73 56.23 -
52 Max Alvarez SR Tampa Catholic 1:05.18 1:07.53 1:01.07 1:01.66 58.72 -
53 Marvin Grayson SO Pompano Beach 42.91 1:10.53 1:14.64 1:01.12 58.77 -
65 Paul McCarthy SR George Steinbrenner 1:07.36 45.11 43.30 53.53 1:00.14 -
76 William Hartvigsen FR Sarasota 1:19.41 50.09 1:05.36 54.98 1:01.08 -
99 Coen Malone SO Tampa Catholic 58.90 57.63 1:17.90 1:15.37 1:03.33 -
121 Michael Birdwell FR Mulberry 1:06.94 1:12.64 1:26.88 1:19.76 1:11.21 -
Boys' 400 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
50 Ben Pike JR Lakeland Christian 58.69 -
58 Eric Olson JR Carrollwood 59.26 -
63 Cyrus Hannah JR Sarasota 1:00.05 -
67 Lloyd Agraviador JR George Steinbrenner 1:00.25 -
78 Nathaniel Goetz SO Sarasota 1:01.26 -
87 Ashton Aitken SO Land O'Lakes 1:02.39 -
Boys' 400 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
47 Ikenna Nkwocha SO Lecanto 1:15.82 58.32 1:08.82 58.91 -
61 Jack Scarlett FR Tampa Prep 46.48 59.58 1:13.88 48.26 -
74 Dan Yates SR Geneva Classical Academy 1:02.23 1:01.01 49.42 43.93 -
75 Scott Holbrook SO Northside Christian 48.25 1:01.07 49.47 1:04.74 -
79 Alec Fernandez-Posse FR Pompano Beach 1:14.18 1:01.30 1:11.11 54.56 -
  James Robinson SO Pasco DNF DNF DNF DNF -
Boys' 400 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
41 Hieu Hoang SO Sarasota 57.65 1:10.91 55.35 42.09 -
55 Ayan Jaouhar FR Pompano Beach 58.99 47.20 45.43 1:10.79 -
57 Luke Jordan JR George Steinbrenner 59.18 55.04 1:03.92 44.39 -
66 Justin Hilber SO Tampa Catholic 1:00.16 46.33 45.12 1:04.98 -
68 Peter Fugleberg SO Sarasota 1:00.47 48.38 1:02.89 1:02.29 -
82 Thomas Keller SR Tampa Prep 1:01.54 1:01.54 48.62 43.70 -
84 Jayden Schueler   Clearwater 1:02.16 1:17.08 1:14.60 1:03.41 -
85 Adian Osborne JR Carrollwood 1:02.17 1:14.61 54.09 50.36 -
Boys' 400 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
34 Shakeem Evans SO Admiral Farragut 1:05.06 1:06.21 50.80 50.23 1:06.78 43.38 57.07 -
88 Samuel Lameyer SR Northside Christian 54.38 51.25 48.13 1:08.13 51.25 56.88 1:02.50 -
96 Ethan Collins SO Tampa Bay HEAT 1:04.52 54.40 47.44 45.54 47.44 48.71 1:03.25 -
98 Kevin Haymore SO George Steinbrenner 1:09.01 1:02.05 1:07.11 57.62 1:09.65 59.52 1:03.31 -
101 Alexander Findlay FR Tampa Prep 1:15.09 1:04.27 1:16.36 1:10.00 1:07.45 56.00 1:03.63 -
102 Cole Martucci SO Tampa Catholic 1:21.54 1:17.72 1:22.81 1:08.80 47.78 59.25 1:03.70 -
Boys' 400 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
70 Issa Jalloh FR Carrollwood 1:00.62 47.29 -
95 George Smith SR Berkeley Prep 1:03.01 1:04.27 -
105 Zachary Jones JR Sarasota 1:04.53 1:05.82 -
107 Khari Stacey SO Kathleen 1:05.05 54.65 -
108 Logan Franks SR Tampa Bay HEAT 1:05.07 1:03.77 -
109 Alec Miller FR Sarasota 1:05.38 51.00 -
110 Omario Wright   Auburndale 1:05.78 1:09.07 -
119 David Alejandro SO Land O'Lakes 1:09.21 1:12.67 -
Boys' 400 Meters Section 15
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
80 Dominic Friend JR Admiral Farragut 45.43 1:18.57 57.09 1:04.45 1:01.38 -
106 Jeremiah Stabler FR Lakeland Christian 1:23.08 49.33 53.22 1:02.31 1:04.90 -
111 Caden Smith   Pasco 1:20.21 1:19.55 53.04 51.71 1:06.29 -
112 Aiden Pavlick FR Land O'Lakes 1:06.14 1:23.50 1:09.48 51.44 1:06.80 -
114 Ayoyimika Oluwaleimu SO Tampa Prep 1:27.31 1:26.64 1:11.87 59.78 1:07.16 -
115 Will Ogle SO Tampa Prep 58.64 48.53 1:17.51 1:08.08 1:07.40 -
122 Andrew Tossoonian SO Tampa Catholic 54.31 53.56 55.82 1:21.47 1:15.43 -
Boys' 400 Meters Section 16
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
48 Demarcas Harris   Middleton 1:00.15 58.39 -
72 Logan Hair SO Calvary Christian (Clr) 50.51 1:00.85 -
77 Alex Kemp SO Calvary Christian (Clr) 1:12.26 1:01.23 -
86 Alex Luis SO Tampa Catholic 1:15.34 1:02.26 -
100 Connor Denney FR Land O'Lakes 1:02.07 1:03.33 -
104 Harrison O'Grady JR Mitchell 48.50 1:03.81 -
113 David Cook SO Calvary Christian (Clr) 1:22.54 1:07.10 -
Boys' 400 Meters Section 17
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
46 Arnav Khadkatkar   Middleton 1:11.09 43.71 58.27 49.53 -
62 Cole Summers FR Tampa Prep 56.27 1:11.84 59.86 59.86 -
73 Jeffery Aguido FR Calvary Christian (Clr) 1:03.34 1:11.87 1:00.90 44.46 -
90 Harold Cook SR Calvary Christian (Clr) 47.03 1:20.89 1:02.70 46.40 -
91 Gabriel Guidotti JR Lecanto 1:12.81 1:17.20 1:02.76 1:16.57 -
103 Roderick Kelly FR Kathleen 58.62 1:03.08 1:03.71 56.71 -
  Tyler Tragon FR Academy Lakes DNF DNF DNF DNF -
Boys' 400 Meters Section 18
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Albert Tawil-Brown FR Tampa Prep 55.09 -
54 Caleb Swanhart SR Mitchell 58.89 -
64 Brian Marshall SO Middleton 1:00.08 -
97 Aidan Ragan SO Carrollwood 1:03.29 -
116 Jaden Lovett FR Auburndale 1:08.11 -
Boys' 400 Meters Section 19
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
22 Canaan Burnett FR Calvary Christian (Clr) 55.34 52.02 54.24 53.68 44.28 -
69 Kyandre Anderson-Cobbett SO Kathleen 1:00.62 1:15.17 53.35 1:06.08 1:01.84 -
89 Olumayowa Oni FR Calvary Christian (Clr) 1:02.51 55.64 1:16.89 1:08.77 1:00.64 -
94 Jermaine Everett JR Middleton 1:02.99 1:12.44 57.32 1:10.55 1:10.55 -
118 Cameron Burge SO Calvary Christian (Clr) 1:08.44 1:07.76 57.49 47.91 1:20.08 -