February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 10.99 10.67 10.89 8.75 12.17 11.74 10
2 Arian Smith SR Lakeland 9.61 10.79 8.10 12.84 13.92 13.60 8
3 Brandon Odom Walker SR Tampa Bay Tech 9.59 11.15 9.93 13.61 10.49 12.27 6
4 Austin Cowans SR George Jenkins 13.20 11.18 12.97 14.20 13.31 10.18 5
5 Christopher Phillips JR Boca Ciega 12.73 11.26 13.63 12.39 11.94 9.46 4
6 Michael Flores SR George Jenkins 13.52 11.26 9.35 8.56 11.15 10.93 3
7 Jadyn Girard SO Jesuit (Tampa) 14.35 11.48 14.58 14.24 11.60 13.55 2
8 Jaden Tippit SR Tampa Bay Tech 14.25 11.49 10.12 10.92 12.53 11.03 1
9 Derrick Andrews Powley SR Tampa Bay Tech 11.08 11.54 11.54 10.97 10.62 9.70 -
10 Daunte Harris SR Tampa Bay Tech 9.01 11.55 15.02 12.71 9.94 12.59 -
11 Roger Motley III JR Dunbar 10.98 11.55 8.55 10.17 10.86 13.63 -
11 Deondre Randall   Largo 14.33 11.55 14.90 9.48 15.02 13.75 -
13 Jadarius Green-McKnight SR Dunbar 10.89 11.58 12.63 9.04 12.63 15.06 -
14 Timothy Jackson SO Zephyrhills 8.12 11.59 13.80 12.06 10.55 11.83 -
15 Montrael Bennett JR Plant City 9.74 11.59 13.68 12.64 12.75 11.36 -
16 Josh Thomas JR Braden River 8.94 11.60 8.59 10.68 10.79 8.36 -
17 Zion Williams SR Zephyrhills 11.61 11.61 8.13 14.63 14.28 9.41 -
18 Atum Baisden SR Riverview 9.64 11.61 14.52 12.31 9.06 9.76 -
19 Greg Thomas JR Dunbar 14.19 11.63 12.22 11.75 9.54 13.84 -
20 Jariyah Sawyer SO Plant City 9.56 11.65 14.33 12.12 10.61 8.63 -
21 Kaleb Moorer SR George Steinbrenner 10.97 11.67 11.44 9.69 8.87 11.44 -
22 Jeremiah Hudson JR George Jenkins 13.92 11.69 13.10 15.20 14.38 10.64 -
23 Christian Jones SR Jesuit (Tampa) 9.36 11.70 10.07 12.29 12.76 8.78 -
24 Malichi Lowery   Auburndale 9.61 11.72 9.61 13.48 10.55 8.44 -
25 Kenneth Jackson SR Dunbar 10.24 11.76 10.71 9.88 12.70 14.00 -
26 Elijah Wolf JR East Lake 15.23 11.80 10.39 12.63 9.09 12.98 -
27 Alexis Emmanuel SO Dunbar 11.02 11.85 8.54 14.58 13.16 14.11 -
28 Trimaine Patterson SR George Jenkins 9.27 11.88 9.98 9.27 12.24 13.19 -
29 Jacob Lehning   Auburndale 11.18 11.89 14.27 11.06 11.18 9.63 -
30 Shyheim Stokes Senior Auburndale 12.76 11.92 12.52 14.07 14.07 10.14 -
31 Ian Jolly SO Plant City 15.53 11.94 10.39 12.30 10.51 10.03 -
32 Romello Jones JR Plant City 15.54 11.95 8.61 11.12 11.00 12.79 -
33 Troy Holmes Junior Largo 10.41 11.96 13.76 12.68 10.29 10.65 -
34 Joshua Doan FR George Steinbrenner 9.93 11.96 8.38 11.49 13.16 12.44 -
35 Jaden Rudolph SR George Jenkins 10.07 11.98 13.30 15.46 15.34 12.46 -
36 Colby Smith SR Alonso 12.23 11.99 11.75 13.07 11.51 14.27 -
37 Robert Curry SR Alonso 9.84 12.00 12.36 13.80 14.88 15.00 -
38 Jaylin Thomas SO Zephyrhills 14.54 12.01 14.30 9.61 9.13 12.73 -
39 Deandre Keys SO Lakeland 14.67 12.02 13.95 15.63 9.86 15.03 -
40 Jaquez Peacock JR Middleton 13.88 12.07 14.73 14.37 9.18 9.90 -
41 Elijah Mayfield JR Sunlake 12.34 12.09 13.18 15.12 9.92 11.37 -
42 Edward Hiestand FR Robinson 15.00 12.09 12.58 11.25 15.60 11.61 -
43 Maclean Whitworth SR George Steinbrenner 10.42 12.11 15.14 13.93 9.69 13.81 -
44 Jeffrey Cooper JR Forest 9.15 12.20 12.33 8.67 13.91 8.91 -
45 Rahshad McClanahan JR Mitchell 9.28 12.21 14.17 9.16 15.14 12.46 -
46 Devin Deluna JR George Steinbrenner 11.74 12.22 9.54 14.55 10.27 14.55 -
47 Tre'Daraian Gallimore SR Zephyrhills 14.67 12.22 10.27 14.06 9.78 11.74 -
48 Daquan Williams JR Mulberry 9.21 12.27 13.13 12.64 11.91 15.59 -
49 Jayden Otero FR Land O'Lakes 9.84 12.29 9.22 10.94 14.75 15.98 -
50 Colby Easterlin JR Sickles 11.08 12.31 10.10 12.81 10.34 12.68 -
51 Azari Singleton SR Forest 9.98 12.31 10.34 9.36 12.07 11.08 -
52 Anthony Daher SR Sunlake 12.61 12.36 10.02 10.14 10.51 8.78 -
53 Arnav Khadkatkar   Middleton 10.53 12.38 12.51 14.74 9.54 12.38 -
54 Alex Dunn SR Sunlake 10.28 12.38 13.62 9.78 10.40 15.60 -
55 Jaedon Singh JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 11.41 12.40 14.02 13.02 14.64 9.18 -
56 Kaleb Girard SR George Jenkins 11.58 12.45 14.94 12.45 14.20 13.33 -
57 Andre Gilbert FR Jesuit (Tampa) 9.25 12.49 12.12 8.87 11.62 15.99 -
58 Mike Barber JR Zephyrhills 14.38 12.50 14.13 13.13 10.25 15.13 -
59 Tykee Wallace SR George Jenkins 8.76 12.51 15.27 11.64 13.01 9.76 -
60 Reggie Kellum JR Lakeland 10.19 12.89 9.41 16.76 12.12 16.25 -
61 Theophilus Anderson SR Mulberry 13.76 12.98 11.56 11.69 14.15 16.62 -
62 Kaleb Williams JR Plant City 11.45 13.46 12.79 13.19 11.45 12.52 -
63 Derek Agard SO Mulberry 11.06 14.94 15.99 10.61 10.46 14.35 -
  Albert Nunez SR Dunbar FS FS FS FS FS FS   
  Jebby Desronvil JR Dunbar FS FS FS FS FS FS   
  Jarvis Jones SR Dunbar FS FS FS FS FS FS   
  Tyrone Oneal SR Forest DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Yadiel Mercano 6 SLAM (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Nasir Bowers SO George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Chase Walker SO Plant DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Keontae Brown SR Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Demarion Hopkins JR Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Khaishef Edwards Senior Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Redding SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jamaal Brown FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dawson Traffanstedt JR Plant City DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Deondrick McCutcheon SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dontrell Clerkley SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 1
W: -2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
44 Jeffrey Cooper JR Forest 15.25 10.98 12.94 12.20 -
50 Colby Easterlin JR Sickles 11.94 10.96 10.22 12.31 -
54 Alex Dunn SR Sunlake 14.36 14.12 8.67 12.38 -
57 Andre Gilbert FR Jesuit (Tampa) 11.37 15.24 11.49 12.49 -
58 Mike Barber JR Zephyrhills 14.50 9.38 9.75 12.50 -
  Chase Walker SO Plant DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 2
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
46 Devin Deluna JR George Steinbrenner 10.76 9.05 12.22 11.00 14.06 -
47 Tre'Daraian Gallimore SR Zephyrhills 11.49 9.29 12.22 13.69 10.64 -
53 Arnav Khadkatkar   Middleton 12.63 10.03 12.38 16.10 12.38 -
56 Kaleb Girard SR George Jenkins 9.22 10.84 12.45 12.45 9.34 -
59 Tykee Wallace SR George Jenkins 9.26 14.77 12.51 10.51 12.14 -
61 Theophilus Anderson SR Mulberry 10.65 10.65 12.98 15.97 14.80 -
62 Kaleb Williams JR Plant City 17.23 15.62 13.46 10.50 13.19 -
63 Derek Agard SO Mulberry 14.35 12.55 14.94 18.83 15.24 -
Boys' 100 Meters Section 3
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
29 Jacob Lehning   Auburndale 14.99 11.89 11.66 9.28 -
35 Jaden Rudolph SR George Jenkins 14.02 11.98 9.23 15.58 -
37 Robert Curry SR Alonso 10.08 12.00 8.88 13.32 -
39 Deandre Keys SO Lakeland 14.67 12.02 12.87 9.62 -
43 Maclean Whitworth SR George Steinbrenner 11.87 12.11 9.93 11.63 -
55 Jaedon Singh JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 11.29 12.40 12.28 11.54 -
  Jalen Redding SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Nasir Bowers SO George Jenkins DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 4
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Daunte Harris SR Tampa Bay Tech 8.78 11.55 11.79 9.13 13.86 9.24 -
23 Christian Jones SR Jesuit (Tampa) 10.07 11.70 8.43 14.75 11.47 9.36 -
34 Joshua Doan FR George Steinbrenner 15.43 11.96 12.32 14.24 11.61 12.20 -
38 Jaylin Thomas SO Zephyrhills 12.85 12.01 11.41 8.41 10.33 9.13 -
45 Rahshad McClanahan JR Mitchell 15.14 12.21 13.44 15.88 14.05 10.50 -
49 Jayden Otero FR Land O'Lakes 9.71 12.29 13.89 14.75 12.66 14.63 -
52 Anthony Daher SR Sunlake 11.13 12.36 10.76 13.11 11.38 12.49 -
  Deondrick McCutcheon SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 5
W: -2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
18 Atum Baisden SR Riverview 11.85 12.19 11.61 13.70 13.47 -
22 Jeremiah Hudson JR George Jenkins 8.65 9.36 11.69 8.77 9.71 -
33 Troy Holmes Junior Largo 9.21 14.24 11.96 14.12 13.64 -
36 Colby Smith SR Alonso 13.31 10.91 11.99 10.91 13.55 -
40 Jaquez Peacock JR Middleton 9.90 13.52 12.07 11.35 13.88 -
41 Elijah Mayfield JR Sunlake 12.46 13.30 12.09 9.19 9.31 -
48 Daquan Williams JR Mulberry 11.54 9.70 12.27 11.66 14.48 -
  Dontrell Clerkley SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 6
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
8 Jaden Tippit SR Tampa Bay Tech 11.49 9.66 11.95 1
11 Deondre Randall   Largo 11.55 13.17 11.67 -
26 Elijah Wolf JR East Lake 11.80 12.75 13.46 -
42 Edward Hiestand FR Robinson 12.09 11.61 8.59 -
60 Reggie Kellum JR Lakeland 12.89 15.99 16.63 -
  Dawson Traffanstedt JR Plant City DNS DNS DNS   
  Jamaal Brown FR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Keontae Brown SR Hillsborough DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 7
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Timothy Jackson SO Zephyrhills 11.59 8.81 10.90 12.17 14.84 8.93 -
16 Josh Thomas JR Braden River 11.60 8.94 12.53 14.39 14.27 14.62 -
17 Zion Williams SR Zephyrhills 11.61 13.82 14.98 13.59 14.40 11.50 -
24 Malichi Lowery   Auburndale 11.72 9.03 9.97 15.24 12.31 14.54 -
27 Alexis Emmanuel SO Dunbar 11.85 13.28 13.75 8.30 8.89 13.39 -
28 Trimaine Patterson SR George Jenkins 11.88 11.05 14.85 13.78 9.98 14.97 -
30 Shyheim Stokes Senior Auburndale 11.92 15.38 8.47 13.24 15.38 15.38 -
  Yadiel Mercano 6 SLAM (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 8
W: -2.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Jadyn Girard SO Jesuit (Tampa) 11.48 9.42 14.35 10.68 13.21 11.02 8.61 2
15 Montrael Bennett JR Plant City 11.59 11.01 14.03 10.55 14.72 12.29 9.86 -
20 Jariyah Sawyer SO Plant City 11.65 14.45 15.03 14.92 10.26 12.24 14.80 -
21 Kaleb Moorer SR George Steinbrenner 11.67 8.41 14.59 12.72 13.77 12.96 10.86 -
25 Kenneth Jackson SR Dunbar 11.76 10.47 13.88 15.06 11.06 11.88 10.59 -
32 Romello Jones JR Plant City 11.95 14.22 9.09 9.09 8.85 8.61 11.71 -
  Albert Nunez SR Dunbar FS FS FS FS FS FS FS   
  Demarion Hopkins JR Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 9
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
4 Austin Cowans SR George Jenkins 13.31 11.18 7.83 12.53 9.62 11.97 5
6 Michael Flores SR George Jenkins 13.18 11.26 13.74 9.69 13.40 12.39 3
9 Derrick Andrews Powley SR Tampa Bay Tech 8.89 11.54 13.74 14.78 10.85 9.47 -
11 Roger Motley III JR Dunbar 11.55 11.55 10.17 9.82 11.21 13.52 -
13 Jadarius Green-McKnight SR Dunbar 12.28 11.58 14.48 9.27 9.62 11.01 -
19 Greg Thomas JR Dunbar 10.24 11.63 10.12 14.89 14.19 9.77 -
31 Ian Jolly SO Plant City 9.20 11.94 13.38 13.73 11.82 11.47 -
51 Azari Singleton SR Forest 9.85 12.31 12.07 10.59 12.81 10.10 -
Boys' 100 Meters Section 10
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 10.67 9.82 13.66 10
2 Arian Smith SR Lakeland 10.79 9.07 8.42 8
3 Brandon Odom Walker SR Tampa Bay Tech 11.15 8.48 9.15 6
5 Christopher Phillips JR Boca Ciega 11.26 11.94 12.62 4
  Jebby Desronvil JR Dunbar FS FS FS   
  Jarvis Jones SR Dunbar FS FS FS   
  Khaishef Edwards Senior Largo DNS DNS DNS   
  Tyrone Oneal SR Forest DNS DNS DNS   

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 21.55 28.02 24.57 25.65 27.16 21.55 10 -3.2
2 Arian Smith SR Lakeland 22.17 25.28 18.18 24.17 22.40 23.95 8 -3.2
3 Austin Cowans SR George Jenkins 22.40 29.12 27.33 23.52 17.25 27.56 6 -3.2
4 Brandon Odom Walker SR Tampa Bay Tech 22.68 19.74 26.09 23.59 16.33 19.06 5 -1.4
5 Michael Flores SR George Jenkins 22.88 17.62 21.51 21.51 16.02 25.17 4 -3.2
6 Donquan Ware SR Boca Ciega 23.03 27.41 20.04 19.58 16.36 16.36 3 -1.4
7 Christopher Donaldson   Auburndale 23.05 22.59 29.51 19.37 16.37 24.21 2 -3.2
8 Christopher Phillips JR Boca Ciega 23.08 23.08 25.16 24.70 17.08 21.70 1 -3.2
9 Deondre Randall   Largo 23.09 25.17 16.63 25.17 24.94 27.71 - -1.2
10 Jayden Serrano SR Alonso 23.13 28.22 27.53 22.67 20.36 28.45 - -1.4
11 Tyson Williams SR George Jenkins 23.16 23.16 21.31 25.02 20.85 18.76 - -3.2
12 Montrael Bennett JR Plant City 23.22 28.56 22.76 17.19 19.97 16.72 - -1.2
13 Josh Thomas JR Braden River 23.25 26.04 23.72 22.56 18.14 18.14 - -1.2
14 Jebby Desronvil JR Dunbar 23.28 19.33 24.68 29.80 29.34 21.65 - -1.4
15 Derrick Andrews Powley SR Tampa Bay Tech 23.43 25.78 28.59 20.39 24.14 28.12 - -1.2
16 Clayton Cornelius JR Zephyrhills 23.44 23.21 22.51 22.51 22.98 30.24 - -1.5
17 Malichi Lowery   Auburndale 23.53 24.48 22.12 23.53 27.30 19.06 - -1.5
18 Carson Franks SR George Steinbrenner 23.56 24.74 20.97 25.68 25.45 19.09 - -1.5
19 Zion Williams SR Zephyrhills 23.59 21.71 27.60 16.99 29.96 30.67 - -1.1
20 Timothy Jackson SO Zephyrhills 23.68 27.95 19.18 21.55 24.16 26.05 - 0.6
21 Kenneth Jackson SR Dunbar 23.71 19.92 19.68 20.16 28.69 25.37 - -1.4
22 Troy Holmes Junior Largo 23.84 21.46 26.23 20.51 30.04 28.85 - -2.0
23 Atum Baisden SR Riverview 23.89 18.40 21.51 22.94 25.09 17.92 - -2.0
24 Gavin Bendross SO George Jenkins 23.90 16.97 21.99 19.36 19.36 29.40 - 0.6
25 Kaleb Moorer SR George Steinbrenner 23.90 30.36 18.89 21.75 24.38 18.89 - -1.5
26 Ja'von Ford JR Hillsborough 23.91 28.70 19.13 26.07 29.89 24.39 - -1.1
27 Romello Jones JR Plant City 23.91 17.46 17.94 19.85 24.39 19.13 - -1.5
28 Jeremiah Hudson JR George Jenkins 23.95 29.94 24.43 16.77 29.46 29.70 - -1.1
29 Trimaine Patterson SR George Jenkins 23.97 22.30 23.49 28.77 28.29 24.45 - -1.1
30 Michael Gagnon SR Braden River 24.00 16.80 18.24 24.24 28.08 20.40 - -1.4
31 Ian Jolly SO Plant City 24.05 23.09 28.86 22.61 26.46 17.08 - -1.5
32 Joshua Doan FR George Steinbrenner 24.05 30.55 26.70 26.22 26.46 27.18 - 0.6
33 Zavion Battle SR Dunbar 24.08 22.88 19.99 27.70 26.49 26.01 - -1.2
34 Jaden Rudolph SR George Jenkins 24.08 17.34 29.86 19.51 27.21 25.77 - -2.4
35 Alexis Emmanuel SO Dunbar 24.09 25.06 27.23 20.24 21.69 17.83 - -1.2
36 Isaac Taveras SR Sunlake 24.23 26.41 29.08 27.38 31.50 20.84 - -1.9
37 Albert Nunez SR Dunbar 24.23 29.56 16.97 30.53 18.42 25.20 - -1.1
38 Edward Hiestand FR Robinson 24.28 25.50 29.63 30.35 18.70 29.14 - -1.5
39 Maclean Whitworth SR George Steinbrenner 24.37 26.32 20.47 20.23 17.55 23.64 - -1.9
40 Ar'Marion Hargrove JR George Jenkins 24.41 18.80 18.07 25.63 27.59 21.24 - -2.0
41 Darrien Smith SO Pasco 24.42 18.56 20.27 25.89 17.34 31.75 - -2.4
42 Sebastian Bramonte SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 24.43 30.05 26.88 24.19 19.30 28.83 - -1.9
43 Thomas Townley SR George Jenkins 24.71 17.55 30.64 19.77 26.69 22.24 - 0.6
44 Devin Deluna JR George Steinbrenner 24.75 21.29 31.68 30.69 22.77 19.06 - -1.9
45 William Mosley SR George Jenkins 24.77 20.07 20.07 30.97 21.80 23.54 - -1.5
46 Marcus Ijezie JR Plant City 24.80 17.36 31.25 17.61 22.57 22.08 - -1.5
47 Jaedon Singh JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 24.93 21.44 22.19 20.45 20.45 19.20 - -2.0
48 Jashaan Biggs JR George Jenkins 24.95 30.69 18.97 20.21 20.46 26.45 - -1.9
49 Dawson Traffanstedt JR Plant City 25.06 26.07 27.82 19.05 18.05 22.06 - 0.6
50 Javan Hill SO Middleton 25.10 23.10 30.88 31.63 32.38 20.34 - -2.4
51 Mike Barber JR Zephyrhills 25.14 24.64 26.40 18.86 17.85 32.43 - -2.0
52 Elijah James SR Plant City 25.19 30.48 25.45 30.99 19.65 32.50 - -1.1
53 Colby Smith SR Alonso 25.44 33.08 21.12 21.63 22.65 31.80 - -1.9
54 Skyler Shutt JR Largo 25.50 23.46 19.89 22.70 32.39 21.42 - 0.6
55 Anthony Daher SR Sunlake 25.60 30.47 19.72 30.21 18.95 27.91 - -2.0
56 Demarcas Harris   Middleton 25.89 30.55 33.14 18.64 27.71 26.67 - 0.6
57 Andrew Hyder JR East Lake 26.12 18.81 19.86 29.52 22.47 26.91 - -1.5
58 Christian Moore SR Middleton 26.75 30.50 25.95 26.22 32.91 23.81 - -1.5
59 Jaharie Mcphee   Middleton 27.34 21.06 21.60 33.09 31.72 23.79 - -2.0
60 Johnsley Jean-Baptiste SO Middleton 27.74 33.85 22.75 24.97 20.25 30.52 - -2.4
61 Jermaine Everett JR Middleton 27.93 32.96 32.12 25.14 31.84 35.20 - -1.5
62 Jay'lan Hill SO Middleton 29.32 24.34 28.15 22.87 23.75 32.55 - -2.4
  Garren Haynes JR Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Elijah Wolf JR East Lake DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Yadiel Mercano 6 SLAM (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Joaquin Jackson SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Demarion Hopkins JR Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jalen Redding SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Glainst Altidor SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jakobe Lane JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Edino Taylor JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Willie Johnson SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Chris Meegan JR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Daquan Williams JR Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jarvis Jones SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Greg Thomas JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Deondrick McCutcheon SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jadarius Green-McKnight SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jaquez Peacock JR Middleton DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Dontrell Clerkley SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 Isaac Taveras SR Sunlake 24.23 -
39 Maclean Whitworth SR George Steinbrenner 24.37 -
42 Sebastian Bramonte SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 24.43 -
44 Devin Deluna JR George Steinbrenner 24.75 -
48 Jashaan Biggs JR George Jenkins 24.95 -
53 Colby Smith SR Alonso 25.44 -
  Daquan Williams JR Mulberry DNS   
  Chris Meegan JR Lakewood Ranch DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
22 Troy Holmes Junior Largo 26.23 19.79 24.32 27.42 23.84 17.41 16.69 -
23 Atum Baisden SR Riverview 16.97 21.74 25.33 27.48 23.89 18.40 18.16 -
40 Ar'Marion Hargrove JR George Jenkins 21.24 22.22 25.15 20.26 24.41 23.93 30.03 -
47 Jaedon Singh JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 19.95 24.93 20.70 24.19 24.93 24.44 27.18 -
51 Mike Barber JR Zephyrhills 22.63 21.12 24.14 23.13 25.14 20.12 31.43 -
55 Anthony Daher SR Sunlake 18.95 17.92 30.47 26.63 25.60 28.16 22.79 -
59 Jaharie Mcphee   Middleton 30.08 21.60 25.43 32.54 27.34 28.16 27.07 -
  Garren Haynes JR Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
34 Jaden Rudolph SR George Jenkins 19.27 24.08 24.08 19.03 21.92 25.77 20.71 -
41 Darrien Smith SO Pasco 26.62 24.42 20.27 19.54 20.27 20.03 24.18 -
50 Javan Hill SO Middleton 18.08 25.10 20.34 17.83 17.83 28.37 29.12 -
60 Johnsley Jean-Baptiste SO Middleton 26.08 27.74 28.85 27.74 23.03 32.74 33.01 -
62 Jay'lan Hill SO Middleton 34.02 29.32 23.17 29.91 23.46 33.72 22.58 -
  Edino Taylor JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jakobe Lane JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Redding SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: -1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
45 William Mosley SR George Jenkins 22.05 19.08 30.47 24.28 28.49 18.83 24.77 -
46 Marcus Ijezie JR Plant City 26.54 25.05 26.79 32.24 26.79 28.03 24.80 -
57 Andrew Hyder JR East Lake 18.81 18.81 22.47 18.81 21.94 21.68 26.12 -
58 Christian Moore SR Middleton 34.78 26.49 29.96 32.10 25.95 32.91 26.75 -
61 Jermaine Everett JR Middleton 29.89 29.05 33.52 26.26 28.49 35.20 27.93 -
  Dontrell Clerkley SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Willie Johnson SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Elijah Wolf JR East Lake DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 5
W: 0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
20 Timothy Jackson SO Zephyrhills 19.90 23.68 24.16 16.58 -
24 Gavin Bendross SO George Jenkins 27.73 23.90 24.86 25.82 -
32 Joshua Doan FR George Steinbrenner 20.69 24.05 19.48 18.52 -
43 Thomas Townley SR George Jenkins 17.55 24.71 23.73 17.80 -
49 Dawson Traffanstedt JR Plant City 30.33 25.06 31.08 19.05 -
54 Skyler Shutt JR Largo 21.17 25.50 21.17 27.80 -
56 Demarcas Harris   Middleton 28.74 25.89 25.38 19.68 -
  Glainst Altidor SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 6
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Zion Williams SR Zephyrhills 19.11 29.96 21.94 23.59 20.29 -
26 Ja'von Ford JR Hillsborough 28.70 20.33 31.09 23.91 29.17 -
28 Jeremiah Hudson JR George Jenkins 20.12 29.70 20.60 23.95 28.50 -
29 Trimaine Patterson SR George Jenkins 23.25 30.21 17.02 23.97 29.97 -
37 Albert Nunez SR Dunbar 21.57 18.66 23.26 24.23 29.08 -
52 Elijah James SR Plant City 17.64 18.90 24.19 25.19 29.73 -
  Jaquez Peacock JR Middleton DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joaquin Jackson SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 7
W: -1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
16 Clayton Cornelius JR Zephyrhills 25.55 18.52 23.44 -
17 Malichi Lowery   Auburndale 18.59 23.06 23.53 -
18 Carson Franks SR George Steinbrenner 19.09 29.22 23.56 -
25 Kaleb Moorer SR George Steinbrenner 26.53 28.44 23.90 -
27 Romello Jones JR Plant City 18.18 23.20 23.91 -
31 Ian Jolly SO Plant City 18.28 17.80 24.05 -
38 Edward Hiestand FR Robinson 29.38 28.65 24.28 -
  Demarion Hopkins JR Hillsborough DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 8
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
9 Deondre Randall   Largo 18.01 23.09 18.48 16.63 -
12 Montrael Bennett JR Plant City 20.90 23.22 21.37 27.87 -
13 Josh Thomas JR Braden River 22.56 23.25 27.90 17.91 -
15 Derrick Andrews Powley SR Tampa Bay Tech 18.98 23.43 19.22 24.61 -
33 Zavion Battle SR Dunbar 23.36 24.08 28.90 25.77 -
35 Alexis Emmanuel SO Dunbar 17.83 24.09 17.59 28.67 -
  Deondrick McCutcheon SO Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Yadiel Mercano 6 SLAM (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 9
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
4 Brandon Odom Walker SR Tampa Bay Tech 23.82 26.77 20.64 28.81 23.36 23.36 22.68 5
6 Donquan Ware SR Boca Ciega 28.79 27.87 29.94 26.03 18.20 19.12 23.03 3
10 Jayden Serrano SR Alonso 17.12 24.98 20.36 25.68 22.44 19.90 23.13 -
14 Jebby Desronvil JR Dunbar 27.71 18.63 24.68 18.16 29.34 17.70 23.28 -
21 Kenneth Jackson SR Dunbar 19.68 22.05 25.85 26.56 20.87 20.39 23.71 -
30 Michael Gagnon SR Braden River 27.36 25.68 30.96 18.72 26.88 26.16 24.00 -
  Jadarius Green-McKnight SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Greg Thomas JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 10
W: -3.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 21.55 25.43 19.40 16.81 10
2 Arian Smith SR Lakeland 22.17 24.61 28.60 15.52 8
3 Austin Cowans SR George Jenkins 22.40 25.76 20.39 17.48 6
5 Michael Flores SR George Jenkins 22.88 28.83 20.60 21.97 4
7 Christopher Donaldson   Auburndale 23.05 26.74 28.82 23.98 2
8 Christopher Phillips JR Boca Ciega 23.08 23.31 22.16 23.55 1
11 Tyson Williams SR George Jenkins 23.16 25.48 28.95 29.88 -
  Jarvis Jones SR Dunbar DNS DNS DNS DNS   

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 56.29 59.66 47.15 52.93 56.29 48.11 10
2 Myron Ausby SR Robinson 35.15 54.95 38.61 54.95 50.99 49.50 8
3 Austin Cowans SR George Jenkins 38.32 1:01.21 49.27 1:03.20 57.23 49.76 6
4 Tyson Williams SR George Jenkins 59.57 56.54 54.02 40.89 43.42 50.48 5
5 Jayden Serrano SR Alonso 46.00 1:00.16 37.41 53.08 56.11 50.55 4
6 Christopher Donaldson   Auburndale 40.48 49.09 41.50 42.51 39.98 50.60 3
7 Carson Franks SR George Steinbrenner 1:02.78 39.30 51.55 50.53 46.96 51.04 2
8 Jariyah Sawyer SO Plant City 51.37 1:02.78 59.67 47.73 52.92 51.88 1
9 Dennis Samuels SR Alonso 57.39 1:06.78 51.65 43.83 53.74 52.17 -
10 Jeffery Chamberlin SR Mitchell 49.20 56.53 57.05 1:01.24 39.26 52.34 -
11 Roger Motley III JR Dunbar 57.66 56.61 1:05.52 1:03.42 50.32 52.41 -
12 Mitheron Williams SR Boca Ciega 55.09 1:00.33 39.87 38.30 58.23 52.46 -
13 Clayton Cornelius JR Zephyrhills 1:02.99 43.57 42.00 48.29 1:00.37 52.49 -
14 Richardo Lawes JR Boca Ciega 37.36 39.46 50.51 37.88 55.77 52.61 -
15 Alexis Evina-Ze SO Middleton 39.02 58.00 58.00 58.00 56.94 52.72 -
16 William Mosley SR George Jenkins 1:07.58 46.46 52.79 36.96 53.85 52.79 -
17 Jarriet Buie FR Jesuit (Tampa) 51.78 48.61 49.14 1:05.51 38.04 52.83 -
18 Gavin Bendross SO George Jenkins 1:02.90 54.44 52.33 1:06.60 45.46 52.85 -
19 Xavier Williams SR George Steinbrenner 38.69 42.40 52.46 56.70 1:02.00 52.99 -
20 Jordan Rupe SO George Jenkins 57.23 37.10 1:01.47 41.87 1:01.47 52.99 -
21 Alex Dunn SR Sunlake 1:01.48 53.00 1:00.42 47.70 59.36 53.00 -
22 Thomas Townley SR George Jenkins 50.46 55.77 44.62 38.77 47.27 53.11 -
23 Ja'von Ford JR Hillsborough 45.72 1:05.39 40.94 1:03.80 51.57 53.16 -
24 J’Kobe Jones SO Seffner Christian 39.42 50.61 1:02.86 1:06.59 41.02 53.27 -
25 Isaac Taveras SR Sunlake 59.28 51.27 39.52 52.87 37.92 53.40 -
26 Jacob Hindman SR Mitchell 1:09.11 38.04 58.93 43.40 51.43 53.57 -
27 Mason Weaver   Largo 1:08.30 54.86 46.25 53.25 57.01 53.78 -
28 David Koscielniak JR Sunlake 59.79 1:10.12 1:07.40 54.90 1:06.31 54.35 -
29 Ethan Birks SO Seffner Christian 1:10.33 51.80 45.80 48.53 1:08.70 54.52 -
30 Jeremiah Mosley Senior Auburndale 59.44 58.35 39.81 54.53 49.63 54.53 -
31 John Douglass JR George Steinbrenner 1:01.78 54.13 1:06.70 1:03.97 1:01.23 54.67 -
32 Ramz Al-aalaoui JR Bell Creek 45.99 1:04.05 52.01 43.80 43.25 54.74 -
33 Roberto Gomez JR Zephyrhills 53.17 50.43 1:03.04 1:11.26 42.76 54.81 -
34 Jake Pratt SR Jesuit (Tampa) 50.48 1:00.90 1:07.48 40.60 40.60 54.86 -
35 TJ Handsel JR East Lake 59.82 58.18 48.85 1:10.80 40.07 54.88 -
36 Vance Dimmick JR Plant 41.83 57.24 47.33 50.08 45.13 55.03 -
37 Morigene Sauveur SR Dunbar 1:01.66 1:06.06 49.55 53.40 53.95 55.05 -
38 Kaleb Williams JR Plant City 56.80 46.32 1:02.86 41.91 59.00 55.14 -
39 Tico Allen Senior Middleton 55.45 1:02.11 58.78 38.82 54.35 55.45 -
40 Lathen Falk SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 40.53 1:02.18 1:02.18 1:00.51 1:00.51 55.51 -
41 Jakin Wilson JR Lakewood Ranch 1:10.40 46.93 1:07.05 1:10.96 1:09.28 55.87 -
42 Nixen Beauplan SR Dunbar 39.15 59.28 51.45 1:08.79 58.16 55.92 -
43 Jack Ferrari JR East Lake 50.40 40.32 47.04 1:11.12 41.44 56.00 -
44 Sebastian Lebron JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 52.66 40.90 45.94 47.62 1:07.79 56.02 -
45 Julian Sammons JR East Lake 46.76 43.38 1:01.97 1:07.04 40.56 56.33 -
46 Aidan Burke JR Riverview (Sarasota) 1:12.17 1:10.48 1:03.71 42.29 1:12.17 56.38 -
47 Brendan Moore SR George Jenkins 50.21 1:11.08 1:11.64 58.67 1:08.26 56.41 -
48 Marcus Ijezie JR Plant City 1:09.49 1:01.01 50.85 46.33 1:01.01 56.49 -
49 Eugene Watford Senior Largo 46.34 1:11.77 1:04.99 58.77 1:09.51 56.51 -
50 Claude Warren SR Tampa Bay Tech 1:04.46 1:12.94 52.59 41.28 58.24 56.54 -
51 Roshad Jackson SR Middleton 47.62 41.95 1:11.99 1:13.12 53.28 56.68 -
52 McCoughan Peacock SR Forest 1:10.31 41.96 49.33 1:08.61 58.41 56.70 -
53 Luke Anderson SO East Lake 1:10.94 1:05.27 1:01.29 1:01.29 41.43 56.75 -
54 Caleb Brown SR Tampa Bay HEAT 43.80 44.94 1:00.87 1:07.69 1:13.38 56.88 -
55 Kareem Chambers JR Hillsborough 51.48 1:00.64 1:00.64 46.91 46.91 57.20 -
56 Alin Joseph JR Tampa Bay Tech 1:14.48 1:08.75 49.27 1:07.03 52.71 57.29 -
57 Sergio Robles SR Mitchell 44.18 47.05 45.90 45.33 47.62 57.37 -
58 Zion Wright JR Hillsborough 59.87 1:13.11 1:10.80 50.08 50.66 57.56 -
59 Jerry Pollard FR Auburndale 43.20 53.56 1:06.23 48.38 1:02.78 57.59 -
60 Jordan Williams SO Hillsborough 1:11.17 1:03.58 59.50 1:15.25 1:01.83 58.33 -
61 Elijah James SR Plant City 43.52 1:08.81 1:00.58 1:12.93 51.17 58.81 -
62 Johnsley Jean-Baptiste SO Middleton 1:08.24 1:07.06 47.65 1:10.00 1:09.41 58.82 -
63 Landon Richards SO Tampa Bay HEAT 1:10.10 1:14.22 48.30 1:00.67 53.01 58.90 -
64 Sebastian Kovendy SR Riverview (Sarasota) 44.11 1:14.50 52.45 1:15.10 57.22 59.60 -
65 Lucian Bathgate JR Riverview (Sarasota) 1:01.70 55.65 42.35 57.47 51.42 1:00.49 -
66 Chris Tompkins   Middleton 48.05 1:24.25 57.93 1:09.11 58.58 1:05.82 -
67 Donquan Ware SR Boca Ciega 1:18.76 1:46.66 1:02.35 1:45.84 1:36.81 1:22.04 -
68 Caleb Joshway SO Auburndale 1:04.16 1:19.99 1:09.16 1:08.33 1:05.83 1:23.32 -
  Fredrick Ross SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zavion Battle SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tyler Martin JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joaquin Jackson SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joseph Sipp jr SO Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Glainst Altidor SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Avery Coons SO Plant City DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ludcheel Colas SR Sunlake DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joseph Tarver FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jaquez Peacock JR Middleton DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jacob Unger SR Mitchell DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mario Tullis SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
41 Jakin Wilson JR Lakewood Ranch 53.64 59.23 58.11 1:03.14 55.87 58.67 47.49 -
44 Sebastian Lebron JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:02.75 1:07.23 1:06.67 57.70 56.02 42.58 1:10.59 -
50 Claude Warren SR Tampa Bay Tech 1:11.24 52.02 42.41 41.28 56.54 50.32 46.93 -
52 McCoughan Peacock SR Forest 51.60 1:02.37 52.74 54.44 56.70 51.03 45.93 -
55 Kareem Chambers JR Hillsborough 1:05.21 40.62 40.62 59.49 57.20 58.35 41.19 -
60 Jordan Williams SO Hillsborough 50.17 44.92 55.42 1:10.00 58.33 1:03.58 1:04.17 -
65 Lucian Bathgate JR Riverview (Sarasota) 50.82 54.45 50.82 50.82 1:00.49 1:11.99 1:05.94 -
  Glainst Altidor SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
32 Ramz Al-aalaoui JR Bell Creek 1:02.96 56.93 1:08.43 59.67 54.74 53.65 -
40 Lathen Falk SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 44.41 1:02.18 45.52 44.97 55.51 46.08 -
43 Jack Ferrari JR East Lake 54.32 53.76 40.88 54.88 56.00 1:04.96 -
53 Luke Anderson SO East Lake 1:11.51 44.27 1:03.00 1:02.43 56.75 1:06.40 -
56 Alin Joseph JR Tampa Bay Tech 49.27 45.26 53.86 51.57 57.29 45.84 -
58 Zion Wright JR Hillsborough 1:02.74 1:01.02 1:05.05 1:06.20 57.56 1:02.74 -
64 Sebastian Kovendy SR Riverview (Sarasota) 1:08.54 1:13.91 59.60 1:12.12 59.60 1:03.78 -
66 Chris Tompkins   Middleton 49.37 1:07.80 52.66 59.24 1:05.82 1:09.11 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
31 John Douglass JR George Steinbrenner 38.27 1:03.97 41.55 38.82 54.67 -
35 TJ Handsel JR East Lake 44.46 1:05.86 1:11.35 51.59 54.88 -
45 Julian Sammons JR East Lake 41.69 57.46 1:03.66 47.32 56.33 -
46 Aidan Burke JR Riverview (Sarasota) 40.60 47.93 1:02.02 1:07.10 56.38 -
47 Brendan Moore SR George Jenkins 1:09.39 49.64 1:11.08 1:00.36 56.41 -
49 Eugene Watford Senior Largo 46.91 48.60 46.91 1:01.03 56.51 -
  Tyler Martin JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mario Tullis SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Xavier Williams SR George Steinbrenner 52.99 -
28 David Koscielniak JR Sunlake 54.35 -
29 Ethan Birks SO Seffner Christian 54.52 -
33 Roberto Gomez JR Zephyrhills 54.81 -
38 Kaleb Williams JR Plant City 55.14 -
54 Caleb Brown SR Tampa Bay HEAT 56.88 -
57 Sergio Robles SR Mitchell 57.37 -
  Avery Coons SO Plant City DNS   
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
16 William Mosley SR George Jenkins 53.32 1:02.30 55.43 55.96 52.79 42.76 55.96 -
26 Jacob Hindman SR Mitchell 56.25 37.50 42.32 41.79 53.57 1:07.50 46.07 -
27 Mason Weaver   Largo 1:08.30 40.34 40.34 41.41 53.78 1:02.39 43.03 -
36 Vance Dimmick JR Plant 1:09.34 41.83 56.13 1:02.74 55.03 54.48 1:04.94 -
51 Roshad Jackson SR Middleton 45.91 53.85 1:03.49 1:01.22 56.68 1:12.55 1:09.72 -
62 Johnsley Jean-Baptiste SO Middleton 1:10.00 43.53 58.82 1:15.88 58.82 1:08.24 1:14.71 -
63 Landon Richards SO Tampa Bay HEAT 54.78 54.78 48.89 58.90 58.90 41.82 44.77 -
  Jaquez Peacock JR Middleton DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
23 Ja'von Ford JR Hillsborough 48.91 53.16 58.48 46.25 56.89 44.13 53.70 -
25 Isaac Taveras SR Sunlake 1:06.75 53.40 51.80 1:01.41 53.94 59.81 41.66 -
30 Jeremiah Mosley Senior Auburndale 55.62 54.53 1:05.44 54.53 47.45 57.81 40.90 -
34 Jake Pratt SR Jesuit (Tampa) 52.67 54.86 50.48 56.51 56.51 1:00.35 47.73 -
59 Jerry Pollard FR Auburndale 59.90 57.59 44.92 1:02.20 47.80 42.62 44.92 -
61 Elijah James SR Plant City 44.70 58.81 1:14.69 1:06.46 1:12.34 48.82 1:02.93 -
  Joseph Tarver FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joseph Sipp jr SO Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
9 Dennis Samuels SR Alonso 57.91 52.17 -
13 Clayton Cornelius JR Zephyrhills 48.82 52.49 -
14 Richardo Lawes JR Boca Ciega 43.14 52.61 -
17 Jarriet Buie FR Jesuit (Tampa) 45.97 52.83 -
20 Jordan Rupe SO George Jenkins 1:07.30 52.99 -
21 Alex Dunn SR Sunlake 47.70 53.00 -
  Ludcheel Colas SR Sunlake DNS DNS   
  Joaquin Jackson SO Winter Haven DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
6 Christopher Donaldson   Auburndale 50.60 49.09 3
8 Jariyah Sawyer SO Plant City 51.88 38.91 1
22 Thomas Townley SR George Jenkins 53.11 1:02.14 -
24 J’Kobe Jones SO Seffner Christian 53.27 1:03.93 -
37 Morigene Sauveur SR Dunbar 55.05 1:00.01 -
39 Tico Allen Senior Middleton 55.45 43.81 -
42 Nixen Beauplan SR Dunbar 55.92 39.15 -
48 Marcus Ijezie JR Plant City 56.49 51.97 -
Boys' 400 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Carson Franks SR George Steinbrenner 36.75 37.26 55.13 51.04 37.26 36.24 46.45 2
10 Jeffery Chamberlin SR Mitchell 1:02.29 55.48 1:06.48 52.34 38.74 53.91 48.16 -
12 Mitheron Williams SR Boca Ciega 1:00.86 57.19 46.17 52.46 1:04.53 43.55 45.12 -
18 Gavin Bendross SO George Jenkins 1:07.65 39.64 37.00 52.85 41.23 37.00 42.81 -
67 Donquan Ware SR Boca Ciega 1:12.20 1:13.84 1:42.55 1:22.04 1:32.71 1:06.46 1:17.94 -
68 Caleb Joshway SO Auburndale 1:06.66 1:30.82 1:04.99 1:23.32 1:46.65 1:01.66 1:09.99 -
  Jacob Unger SR Mitchell DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fredrick Ross SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Erriyon Knighton SO Hillsborough 39.45 48.11 10
2 Myron Ausby SR Robinson 1:04.35 49.50 8
3 Austin Cowans SR George Jenkins 1:00.21 49.76 6
4 Tyson Williams SR George Jenkins 1:05.63 50.48 5
5 Jayden Serrano SR Alonso 1:00.66 50.55 4
11 Roger Motley III JR Dunbar 52.94 52.41 -
15 Alexis Evina-Ze SO Middleton 1:01.16 52.72 -
  Zavion Battle SR Dunbar DNS DNS   

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Lawson McLeod SO Jesuit (Tampa) 2:14.27 2:00.96 1:37.98 1:57.34 2:13.06 1:24.68 1:27.10 10
2 Cade Whitfield JR Sunlake 2:16.67 2:05.38 1:40.31 2:12.91 2:00.37 2:14.16 2:31.71 8
3 Ashton Deriso JR Forest 2:29.75 2:05.84 1:40.68 2:39.82 2:03.33 2:18.43 2:17.17 6
4 Alex Pena FR Sunlake 1:54.68 2:06.02 2:04.76 1:54.68 2:32.49 1:45.86 1:38.30 5
5 Sean Doherty SR Jesuit (Tampa) 2:36.85 2:06.49 1:31.08 2:15.35 1:58.90 2:28.00 2:41.91 4
6 William Carlson SR Plant 1:52.59 2:06.50 2:43.19 2:20.42 1:48.79 2:39.39 2:28.01 3
7 Micah Kirkham SR Mulberry 1:28.74 2:06.77 2:29.59 2:18.18 2:24.52 1:35.08 1:55.36 2
8 Chandler Wright JR East Lake 2:15.87 2:06.98 2:28.57 1:32.70 2:04.44 1:56.83 2:24.76 1
9 Alex Morales Ramos Senior Wiregrass Ranch 2:21.06 2:07.08 2:29.96 2:13.44 1:54.38 1:31.50 2:00.73 -
10 Tico Allen Senior Middleton 2:42.50 2:07.95 2:29.71 2:43.78 1:51.32 2:05.40 2:42.50 -
11 Isaac Addison SO Jesuit (Tampa) 2:43.91 2:08.05 2:36.23 1:59.09 1:59.09 1:42.44 2:09.33 -
12 Anthony Dimarco Senior Wiregrass Ranch 2:41.91 2:08.50 2:30.35 2:44.48 2:22.64 1:51.80 2:31.63 -
13 Ethan Hunter SR Robinson 1:58.61 2:08.92 2:28.26 2:11.50 2:24.39 2:33.42 1:56.03 -
14 Angel Mendoza-Bayron JR Hillsborough 1:56.39 2:09.32 1:56.39 1:52.51 1:48.63 1:46.05 2:18.38 -
15 Matthew Hunter SR Robinson 1:41.58 2:10.23 2:36.28 2:45.40 2:29.77 2:21.95 2:40.19 -
16 Ronnie Brown SR Dunbar 1:42.92 2:10.27 2:41.54 2:16.79 2:22.00 1:42.92 2:35.03 -
17 Ar'Marion Hargrove JR George Jenkins 2:23.33 2:10.30 1:36.43 2:46.79 2:41.58 2:35.06 2:23.33 -
18 McCoughan Peacock SR Forest 2:18.22 2:10.39 2:48.21 2:36.47 1:59.96 2:01.27 1:44.32 -
19 Joseph Levesque JR Land O'Lakes 2:39.15 2:10.45 2:01.32 2:35.24 2:19.59 1:52.19 1:57.41 -
20 Kevin Vazquez JR Dunbar 2:07.19 2:11.12 2:49.15 2:33.41 1:35.72 1:33.10 2:47.84 -
21 Joseph Medina FR Wiregrass Ranch 1:55.50 2:11.25 1:51.57 2:25.69 2:19.13 1:48.94 2:17.82 -
22 Javarious Gordon   Largo 2:34.99 2:11.34 1:37.20 1:31.94 2:36.30 2:24.48 2:28.42 -
23 Braden Mitchell JR Land O'Lakes 1:51.70 2:11.41 2:10.10 1:43.82 1:49.07 2:29.81 2:49.52 -
24 Kevin Velazquez SO Alonso 2:34.09 2:11.70 2:20.92 1:51.95 1:53.27 1:41.41 1:50.63 -
25 Roshad Jackson SR Middleton 2:19.68 2:11.77 2:38.13 2:09.14 1:41.47 1:37.51 2:44.72 -
26 Cameron James SO Jesuit (Tampa) 2:00.59 2:12.51 2:49.62 1:35.41 2:39.02 1:32.76 2:29.74 -
27 Dustin McCoy SR Braden River 2:00.62 2:12.54 2:40.38 1:42.06 2:20.50 2:05.92 2:05.92 -
28 Patrick Stearns JR Pasco 2:08.62 2:12.59 1:58.01 2:37.79 2:20.55 2:32.48 2:36.46 -
29 Jahbari Newton SR Sickles 2:43.91 2:13.26 1:43.95 2:22.59 2:42.58 2:34.59 2:14.60 -
30 Tyheim Manning SR Forest 2:42.75 2:13.40 2:40.08 1:42.72 2:34.75 2:20.07 2:29.41 -
31 Evan Hadam SO Plant 2:40.17 2:13.47 2:37.50 2:45.51 2:29.49 2:13.47 1:57.46 -
32 Sebastian Lebron JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:40.49 2:13.74 2:52.53 1:42.98 1:59.03 2:32.47 1:47.00 -
33 Jakin Wilson JR Lakewood Ranch 2:31.28 2:13.87 2:33.95 2:03.16 1:37.73 2:17.89 1:36.39 -
34 Elijah Ferreira SR Land O'Lakes 2:14.04 2:14.04 2:07.34 2:23.43 1:47.24 2:11.36 2:43.53 -
35 Andrew Vega SO Alonso 1:35.26 2:14.17 2:27.59 2:51.74 1:51.37 1:59.42 1:52.71 -
36 Gage Rasmussen SR Plant City 2:46.54 2:14.30 2:25.05 2:39.82 1:56.85 2:43.85 2:19.68 -
37 Avery Coons SO Plant City 2:42.65 2:14.42 2:35.93 2:38.62 2:38.62 2:53.41 1:36.79 -
38 Cameron Rupe SO George Jenkins 2:16.01 2:14.66 1:50.43 2:09.28 1:59.85 1:36.96 1:39.65 -
39 Kameron Krieger JR Boca Ciega 1:57.30 2:14.82 1:35.73 2:16.17 1:42.47 1:53.25 1:51.90 -
40 John Rowsell JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:35.75 2:14.85 2:10.81 2:17.55 2:12.16 1:41.14 1:41.14 -
41 Chase Waelbroeck SR George Jenkins 1:43.86 2:14.88 2:24.33 2:05.44 1:41.16 2:18.93 1:49.26 -
42 Dylan Howard SO Braden River 1:50.67 2:14.96 2:12.26 2:31.16 2:20.36 2:35.21 2:43.31 -
43 Gavin Laielli JR Lakewood Ranch 2:47.52 2:15.09 2:43.46 2:17.80 1:54.83 2:29.95 2:44.81 -
44 Zane Davis SO Riverview (Sarasota) 1:54.04 2:15.76 2:13.05 2:32.06 1:58.12 2:25.27 1:37.75 -
45 Matthew MacNichol SO Bell Creek 1:39.39 2:16.15 2:17.52 2:24.32 1:53.01 2:10.71 2:43.38 -
46 Colin Boni SR Sickles 2:38.41 2:16.56 2:56.17 2:00.18 1:39.69 2:23.39 2:00.18 -
47 Elijah Wheeler SO Bell Creek 2:47.21 2:17.05 2:04.72 1:37.31 1:44.16 1:55.13 1:52.39 -
48 Lance Lenosky SR Braden River 2:21.30 2:17.18 1:51.12 1:48.38 2:45.99 2:47.36 2:56.97 -
49 Lucian Bathgate JR Riverview (Sarasota) 2:24.23 2:17.36 2:42.09 2:22.86 2:18.74 1:36.16 2:43.46 -
50 Khristian Runcie SO George Jenkins 2:10.67 2:17.54 1:52.79 1:58.29 1:39.03 2:46.43 1:44.53 -
51 Evan Carpenter SO Mitchell 2:50.57 2:17.55 1:55.55 2:42.31 2:51.94 2:17.55 1:45.92 -
52 Andrew Levesque FR Land O'Lakes 1:59.86 2:17.76 2:46.69 2:49.45 2:15.01 2:28.78 1:36.44 -
53 Wesley Gould SR Plant City 2:41.32 2:17.88 2:27.54 2:04.10 2:41.32 1:46.17 1:50.31 -
54 Roman Caragiulo JR Riverview (Sarasota) 1:55.92 2:17.99 2:09.71 1:55.92 2:01.44 2:38.69 1:51.78 -
55 Jaime Candeleria FR Wiregrass Ranch 1:54.63 2:18.10 2:20.87 2:58.15 2:49.87 2:18.10 2:56.77 -
56 Rico Torro FR East Lake 2:44.55 2:18.27 1:50.62 1:52.00 2:32.10 2:44.55 2:07.21 -
57 Corinthian Thompson SR Boca Ciega 2:06.51 2:19.02 2:10.68 2:56.56 2:39.88 2:10.68 2:44.05 -
58 Dylan Zemetskus SR Boca Ciega 2:47.06 2:19.21 2:09.47 2:01.12 2:34.53 1:52.76 2:44.27 -
59 Colby Fernandez SR Lakeland 2:22.09 2:19.30 2:22.09 2:59.70 2:20.70 2:23.48 1:59.80 -
60 Juan Espino SO Forest 2:40.42 2:19.49 2:43.21 3:01.34 1:43.23 2:06.94 2:47.39 -
61 Sebastian Correa SO Bell Creek 2:36.89 2:20.08 2:32.69 2:59.31 3:02.11 2:35.49 1:52.07 -
62 Alexander Seijo SR Riverview 2:52.47 2:20.22 2:34.25 1:46.57 2:00.59 1:50.78 1:53.58 -
63 Luke Scott SO Bell Creek 2:35.90 2:20.45 2:48.54 2:45.73 1:46.75 2:12.03 1:38.32 -
64 Addison Cooper SO Mitchell 2:55.69 2:20.55 2:09.31 1:44.01 1:55.26 2:55.69 2:13.53 -
65 Ian Ludlam FR Alonso 2:48.77 2:20.64 2:13.61 2:17.83 2:52.99 2:09.39 2:02.36 -
66 Bryan Ngo JR Tampa Bay Tech 2:42.10 2:20.95 2:43.51 2:04.04 2:53.37 2:42.10 2:28.00 -
67 Raymundo Berrum-Juarez Jr. SO Dunbar 2:56.45 2:21.16 2:36.69 1:55.76 2:09.87 1:57.17 2:31.05 -
68 Kevin Salcedo SO Mulberry 2:57.00 2:21.60 2:00.36 2:15.94 1:53.28 2:13.11 2:27.27 -
69 Seth Stringer JR Pasco 2:34.35 2:21.60 2:51.34 3:02.67 2:20.19 2:40.01 2:48.51 -
70 Charles Diaz SR Hillsborough 2:15.60 2:22.73 2:24.16 2:51.28 1:55.62 2:21.31 2:32.73 -
71 Hao Le JR Tampa Bay Tech 2:47.13 2:22.84 1:42.85 1:42.85 1:57.13 2:12.85 2:39.98 -
72 Grant Hill JR Braden River 3:03.02 2:22.98 2:04.40 2:08.69 3:04.45 2:11.55 1:48.67 -
73 Alexander Staveley Junior Largo 3:06.06 2:23.12 2:50.32 1:45.91 2:21.69 2:25.99 2:25.99 -
74 Elijah Floyd SR Tampa Bay Tech 2:57.53 2:23.17 1:40.22 3:00.40 1:57.40 2:43.22 2:57.53 -
75 Derek Lamvermeyer JR Riverview 2:36.06 2:23.17 2:24.61 2:50.38 2:00.27 2:14.58 2:00.27 -
76 Ludcheel Colas SR Sunlake 2:17.85 2:23.59 2:26.47 2:53.75 2:48.00 1:57.75 2:25.03 -
77 Colin Corwin SO Sickles 2:41.61 2:24.29 2:27.18 3:07.58 1:53.99 2:38.72 1:52.55 -
78 Kuylen Johnson SR Boca Ciega 2:18.62 2:24.39 1:54.07 2:17.17 2:12.84 3:04.82 3:03.38 -
79 Nicholas Glen   Auburndale 3:04.99 2:24.52 2:36.09 2:12.96 3:07.88 3:07.88 2:46.20 -
80 Joel Carrsquillo SO Middleton 2:53.51 2:25.80 2:54.96 2:38.93 1:43.52 2:17.06 3:05.17 -
81 Thomas Gianquitti SO Zephyrhills 2:45.36 2:26.33 2:45.36 3:01.45 2:21.94 2:39.50 2:40.97 -
82 Devin Payne SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 3:11.26 2:27.12 3:05.38 2:06.53 2:18.30 2:47.72 3:03.90 -
83 Kollin Spain SR Tampa Bay Tech 2:01.28 2:27.90 3:03.40 3:09.32 1:43.53 2:20.51 2:39.74 -
84 Jacob Ryan JR Riverview 2:19.80 2:28.72 2:07.90 2:21.29 2:42.11 1:51.54 3:13.34 -
85 Bryan Marquez JR Zephyrhills 2:51.20 2:28.87 2:19.94 2:52.69 2:33.34 1:45.70 1:45.70 -
86 Christian Clemens FR Zephyrhills 2:59.32 2:29.43 1:49.09 2:20.47 2:14.49 2:11.50 2:21.96 -
87 Johannes Van Ooyen SR Mitchell 2:42.97 2:29.51 2:38.48 2:44.47 2:17.55 3:02.41 3:02.41 -
88 Garrett Julevich SO Sickles 3:10.29 2:29.83 2:23.84 3:13.28 2:14.85 2:58.30 2:56.80 -
89 Chris Tompkins   Middleton 2:07.62 2:30.14 2:16.63 2:58.67 2:52.66 2:43.66 2:25.64 -
90 Alex Vasquez FR Lakeland 1:55.36 2:31.79 1:58.40 2:42.42 2:39.38 1:46.26 2:39.38 -
91 Connor Caravella SO Alonso 2:35.65 2:32.59 1:46.82 2:09.71 3:06.16 2:20.39 2:31.07 -
92 Michael Coats SO Pasco 2:16.22 2:33.05 2:49.89 1:56.32 1:51.73 1:51.73 2:02.44 -
93 Marcus Hall SO Lakeland 2:24.29 2:33.50 2:19.69 3:07.27 1:58.20 2:45.78 2:21.22 -
94 Javier Abanses SO George Steinbrenner 1:50.62 2:33.64 2:38.25 3:01.30 2:58.23 2:29.03 2:16.74 -
95 Noble Bynum FR Tampa Bay HEAT 3:02.42 2:34.59 1:54.40 2:45.42 2:54.69 2:54.69 3:19.43 -
96 Darius Bostick JR Hillsborough 2:44.01 2:36.20 2:11.21 1:50.91 2:45.58 2:47.14 2:33.08 -
97 Logan Franks SR Tampa Bay HEAT 2:17.59 2:38.15 2:47.64 2:39.74 2:28.67 2:55.55 3:05.04 -
98 Ben Wilson SO Lakeland 3:30.59 2:41.99 2:12.84 3:07.91 2:40.37 2:51.71 2:07.98 -
99 Jacob Rogers JR Seffner Christian 3:25.41 2:43.02 2:36.50 2:12.05 3:20.52 2:41.39 3:05.85 -
100 Jacob Patag SO Largo 2:48.72 2:43.80 2:15.96 3:23.12 2:50.36 2:07.77 3:18.20 -
101 James Brewster JR Tampa Bay HEAT 3:12.07 2:44.16 2:22.82 3:20.28 3:00.58 3:31.77 3:23.56 -
102 Connor Inglima SO Largo 3:02.78 2:52.43 3:37.27 2:19.67 2:33.47 2:17.95 3:06.23 -
  Jacob Unger SR Mitchell DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Rony Benito JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Anthony Solis Senior Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Omario Wright   Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Francisco Miranda FR Plant City DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kevin Irwin SR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lucas Hall JR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Edward Scheid SR Sunlake DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tyler Martin JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fredrick Ross SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mario Tullis SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joseph Tarver FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Matthew Jeffries SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  William Douglass SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zachary Slocum FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lucas Caragiulo SR Riverview (Sarasota) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Noah Chatman SO East Lake DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Nick Pullos FR East Lake DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Santiago Esguerra JR SLAM (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
59 Colby Fernandez SR Lakeland 2:19.30 2:45.77 2:24.88 -
77 Colin Corwin SO Sickles 2:24.29 2:48.82 2:12.75 -
86 Christian Clemens FR Zephyrhills 2:29.43 2:42.88 1:50.58 -
88 Garrett Julevich SO Sickles 2:29.83 2:25.34 2:02.86 -
89 Chris Tompkins   Middleton 2:30.14 3:01.67 3:00.17 -
90 Alex Vasquez FR Lakeland 2:31.79 2:10.54 2:34.83 -
95 Noble Bynum FR Tampa Bay HEAT 2:34.59 2:06.77 1:59.04 -
98 Ben Wilson SO Lakeland 2:41.99 2:14.46 2:04.74 -
99 Jacob Rogers JR Seffner Christian 2:43.02 3:10.74 3:30.30 -
100 Jacob Patag SO Largo 2:43.80 3:21.48 3:31.31 -
101 James Brewster JR Tampa Bay HEAT 2:44.16 2:16.26 2:06.41 -
102 Connor Inglima SO Largo 2:52.43 2:33.47 2:47.26 -
  Anthony Solis Senior Auburndale DNS DNS DNS   
  Santiago Esguerra JR SLAM (Tampa) DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
52 Andrew Levesque FR Land O'Lakes 1:40.57 1:55.72 2:26.03 2:15.01 2:17.76 1:36.44 1:59.86 -
66 Bryan Ngo JR Tampa Bay Tech 1:38.67 1:49.94 1:54.17 1:58.40 2:20.95 2:09.68 2:35.05 -
71 Hao Le JR Tampa Bay Tech 3:01.41 2:55.70 2:19.99 2:09.99 2:22.84 1:45.71 2:27.13 -
74 Elijah Floyd SR Tampa Bay Tech 2:40.35 2:44.65 1:41.65 2:51.81 2:23.17 2:28.90 2:46.08 -
75 Derek Lamvermeyer JR Riverview 1:41.65 2:04.56 2:34.63 2:28.90 2:23.17 2:16.02 2:27.47 -
81 Thomas Gianquitti SO Zephyrhills 2:04.38 2:19.02 2:02.92 2:57.06 2:26.33 2:49.75 1:43.90 -
82 Devin Payne SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:31.54 1:57.70 1:50.34 1:44.46 2:27.12 1:57.70 2:56.55 -
83 Kollin Spain SR Tampa Bay Tech 2:13.11 1:58.32 2:08.68 1:55.37 2:27.90 2:44.17 2:54.53 -
85 Bryan Marquez JR Zephyrhills 2:51.20 2:46.74 3:06.09 2:00.59 2:28.87 3:06.09 2:52.69 -
91 Connor Caravella SO Alonso 2:31.07 1:59.02 2:24.96 1:49.87 2:32.59 3:16.85 3:01.59 -
92 Michael Coats SO Pasco 2:17.75 1:53.26 2:29.99 2:17.75 2:33.05 2:39.18 1:51.73 -
93 Marcus Hall SO Lakeland 2:30.43 2:16.62 2:01.27 2:47.32 2:33.50 1:47.45 2:33.50 -
  Lucas Hall JR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  William Douglass SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zachary Slocum FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Tyheim Manning SR Forest 2:13.40 -
47 Elijah Wheeler SO Bell Creek 2:17.05 -
49 Lucian Bathgate JR Riverview (Sarasota) 2:17.36 -
61 Sebastian Correa SO Bell Creek 2:20.08 -
63 Luke Scott SO Bell Creek 2:20.45 -
64 Addison Cooper SO Mitchell 2:20.55 -
65 Ian Ludlam FR Alonso 2:20.64 -
69 Seth Stringer JR Pasco 2:21.60 -
78 Kuylen Johnson SR Boca Ciega 2:24.39 -
79 Nicholas Glen   Auburndale 2:24.52 -
80 Joel Carrsquillo SO Middleton 2:25.80 -
84 Jacob Ryan JR Riverview 2:28.72 -
97 Logan Franks SR Tampa Bay HEAT 2:38.15 -
  Nick Pullos FR East Lake DNS   
Boys' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Roshad Jackson SR Middleton 2:11.77 -
33 Jakin Wilson JR Lakewood Ranch 2:13.87 -
41 Chase Waelbroeck SR George Jenkins 2:14.88 -
42 Dylan Howard SO Braden River 2:14.96 -
45 Matthew MacNichol SO Bell Creek 2:16.15 -
46 Colin Boni SR Sickles 2:16.56 -
51 Evan Carpenter SO Mitchell 2:17.55 -
57 Corinthian Thompson SR Boca Ciega 2:19.02 -
58 Dylan Zemetskus SR Boca Ciega 2:19.21 -
60 Juan Espino SO Forest 2:19.49 -
68 Kevin Salcedo SO Mulberry 2:21.60 -
73 Alexander Staveley Junior Largo 2:23.12 -
94 Javier Abanses SO George Steinbrenner 2:33.64 -
  Matthew Jeffries SR Freedom (Tampa) DNS   
Boys' 800 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kevin Velazquez SO Alonso 2:11.70 -
29 Jahbari Newton SR Sickles 2:13.26 -
32 Sebastian Lebron JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:13.74 -
35 Andrew Vega SO Alonso 2:14.17 -
48 Lance Lenosky SR Braden River 2:17.18 -
50 Khristian Runcie SO George Jenkins 2:17.54 -
54 Roman Caragiulo JR Riverview (Sarasota) 2:17.99 -
55 Jaime Candeleria FR Wiregrass Ranch 2:18.10 -
56 Rico Torro FR East Lake 2:18.27 -
62 Alexander Seijo SR Riverview 2:20.22 -
67 Raymundo Berrum-Juarez Jr. SO Dunbar 2:21.16 -
72 Grant Hill JR Braden River 2:22.98 -
  Rony Benito JR Dunbar DNS   
  Francisco Miranda FR Plant City DNS   
  Kevin Irwin SR Lakewood Ranch DNS   
  Tyler Martin JR Winter Haven DNS   
Boys' 800 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Ethan Hunter SR Robinson 2:08.92 1:30.25 2:21.82 1:48.30 1:43.14 2:41.15 1:37.98 -
17 Ar'Marion Hargrove JR George Jenkins 2:10.30 2:18.12 2:11.61 2:40.27 2:09.00 1:58.58 1:41.64 -
26 Cameron James SO Jesuit (Tampa) 2:12.51 1:40.71 1:34.09 2:01.91 2:35.04 2:17.81 2:16.49 -
28 Patrick Stearns JR Pasco 2:12.59 2:05.96 1:55.36 2:32.48 1:59.34 2:24.53 2:04.64 -
31 Evan Hadam SO Plant 2:13.47 2:32.16 2:42.84 2:12.14 2:28.16 2:20.15 1:52.12 -
34 Elijah Ferreira SR Land O'Lakes 2:14.04 2:27.45 1:40.53 2:19.41 1:36.51 1:39.19 1:51.26 -
38 Cameron Rupe SO George Jenkins 2:14.66 2:24.09 2:22.74 2:03.89 2:37.56 1:58.50 1:55.81 -
39 Kameron Krieger JR Boca Ciega 2:14.82 2:40.44 2:24.26 1:49.21 1:34.38 1:38.42 1:39.77 -
43 Gavin Laielli JR Lakewood Ranch 2:15.09 2:55.62 2:38.06 2:55.62 2:20.50 2:25.90 2:39.41 -
44 Zane Davis SO Riverview (Sarasota) 2:15.76 2:15.76 2:14.41 2:10.33 2:46.99 2:04.90 2:11.69 -
70 Charles Diaz SR Hillsborough 2:22.73 1:41.34 2:21.31 2:01.32 2:45.57 2:18.45 2:52.71 -
87 Johannes Van Ooyen SR Mitchell 2:29.51 1:56.62 1:58.12 2:36.99 1:47.65 2:38.48 2:35.49 -
96 Darius Bostick JR Hillsborough 2:36.20 2:28.39 2:51.82 3:12.13 2:29.96 1:58.72 2:44.01 -
  Omario Wright   Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fredrick Ross SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Joseph Tarver FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Lawson McLeod SO Jesuit (Tampa) 2:00.96 1:57.34 1:37.98 10
4 Alex Pena FR Sunlake 2:06.02 2:02.24 2:24.93 5
7 Micah Kirkham SR Mulberry 2:06.77 1:45.22 2:15.65 2
10 Tico Allen Senior Middleton 2:07.95 2:09.23 2:16.91 -
11 Isaac Addison SO Jesuit (Tampa) 2:08.05 2:37.51 2:32.38 -
15 Matthew Hunter SR Robinson 2:10.23 1:55.91 1:50.70 -
19 Joseph Levesque JR Land O'Lakes 2:10.45 2:15.67 1:44.36 -
20 Kevin Vazquez JR Dunbar 2:11.12 2:03.26 1:31.79 -
21 Joseph Medina FR Wiregrass Ranch 2:11.25 2:30.94 1:39.75 -
22 Javarious Gordon   Largo 2:11.34 1:37.20 2:24.48 -
23 Braden Mitchell JR Land O'Lakes 2:11.41 2:45.58 1:50.39 -
36 Gage Rasmussen SR Plant City 2:14.30 1:54.16 2:12.96 -
37 Avery Coons SO Plant City 2:14.42 2:17.11 2:49.37 -
40 John Rowsell JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:14.85 2:37.78 1:50.58 -
53 Wesley Gould SR Plant City 2:17.88 2:31.67 2:12.37 -
  Noah Chatman SO East Lake DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
2 Cade Whitfield JR Sunlake 1:51.59 2:05.38 2:05.38 8
3 Ashton Deriso JR Forest 2:15.91 2:05.84 1:57.04 6
5 Sean Doherty SR Jesuit (Tampa) 2:25.47 2:06.49 2:33.06 4
6 William Carlson SR Plant 2:16.62 2:06.50 2:34.33 3
8 Chandler Wright JR East Lake 2:37.46 2:06.98 1:41.59 1
9 Alex Morales Ramos Senior Wiregrass Ranch 2:40.12 2:07.08 1:54.38 -
12 Anthony Dimarco Senior Wiregrass Ranch 1:53.08 2:08.50 2:30.35 -
14 Angel Mendoza-Bayron JR Hillsborough 2:24.84 2:09.32 2:26.14 -
16 Ronnie Brown SR Dunbar 2:40.24 2:10.27 2:24.60 -
18 McCoughan Peacock SR Forest 2:20.83 2:10.39 2:13.00 -
27 Dustin McCoy SR Braden River 2:17.85 2:12.54 2:01.94 -
76 Ludcheel Colas SR Sunlake 3:06.67 2:23.59 2:40.82 -
  Jacob Unger SR Mitchell DNF DNF DNF   
  Edward Scheid SR Sunlake DNS DNS DNS   
  Mario Tullis SR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Lucas Caragiulo SR Riverview (Sarasota) DNS DNS DNS   

Men's 1,600m Run Open

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Michael Terovolas SR Sunlake 5:27.80 3:32.63 4:55.31 4:02.16 4:02.16 5:39.61 10
2 Cason Meyer SO Sunlake 3:53.81 5:07.80 4:55.96 4:35.25 4:23.41 3:33.10 8
3 Felix Nieves SR Sunlake 5:07.81 6:15.89 4:55.97 4:05.66 5:46.29 4:14.54 6
4 Kevin Beck-Perez JR Jesuit (Tampa) 5:59.41 5:08.92 4:57.03 4:00.60 5:50.50 5:05.94 5
5 Michael Gonzalez SO Plant 5:45.81 4:48.68 5:00.70 4:09.59 6:27.91 4:30.63 4
6 Andres Alfonso-Herrera SO Sunlake 4:40.34 4:55.42 5:01.44 4:07.18 4:04.17 5:52.69 3
7 Cody Smith SO Sunlake 5:32.02 4:16.56 5:01.83 3:31.28 6:20.31 5:38.05   
8 David Koscielniak JR Sunlake 3:55.99 6:32.30 5:06.48 4:41.97 6:13.91 5:24.87   
9 Charles Brazzeal JR Jesuit (Tampa) 4:08.40 4:26.80 5:06.66 4:08.40 5:09.73 4:20.67 2
10 Cole Patrick JR Jesuit (Tampa) 6:41.91 3:58.06 5:09.16 6:26.45 4:01.15 4:56.80 1
11 Jacob Barnes SR Sunlake 4:11.15 4:14.25 5:10.06 3:55.65 5:37.97 5:31.77   
12 Ben Tondre JR Plant 4:37.65 4:50.27 5:15.51 6:06.00 5:40.75 4:50.27 -
13 Maximillian Goserud SO Sunlake 6:20.62 6:26.96 5:17.18 4:20.09 5:04.50 6:45.99   
14 Derek Maxfield JR Alonso 6:28.60 4:11.63 5:18.52 5:28.08 6:47.71 4:30.75 -
15 Johnny Weir FR Jesuit (Tampa) 5:35.02 6:16.49 5:19.06 4:59.92 4:08.87 5:28.64 -
16 Gabriel Frisancho JR Robinson 5:32.87 4:08.84 5:23.17 4:44.39 5:39.33 5:26.41 -
17 Joey Coyle FR Plant 6:48.62 6:12.95 5:24.30 3:56.74 6:12.95 4:12.96 -
18 Nathan Lee FR Sunlake 5:02.24 4:00.50 5:24.99 5:37.99 5:18.49 5:47.74   
19 Raymundo Berrum-Juarez Jr. SO Dunbar 5:19.93 4:53.81 5:26.45 5:39.51 4:53.81 4:27.69 -
20 William Hernandez JR Plant 4:12.25 6:33.11 5:27.59 5:11.21 6:00.35 5:14.49 -
21 Barret Poe FR Tampa Bay HEAT 6:11.80 4:46.25 5:29.02 4:03.48 6:05.22 7:01.15 -
22 Seth Brickman FR Plant 5:13.85 6:43.04 5:30.36 6:06.70 6:52.95 6:23.22 -
23 Grant Shurley   Wiregrass Ranch 5:47.59 5:57.52 5:31.03 5:44.28 7:00.41 5:31.03 -
24 Jayden Georgiev SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 4:52.15 4:08.99 5:31.98 6:08.50 3:59.03 5:51.90 -
25 Laurenz Baker JR Middleton 4:45.64 3:52.49 5:32.13 6:02.03 3:59.14 3:52.49 -
26 Sandro Lopez-Valmana SO Alonso 5:42.85 4:36.28 5:32.86 6:19.46 6:22.79 6:09.48 -
27 Timothy King   Middleton 5:13.25 4:56.59 5:33.24 7:13.22 5:56.57 6:06.57 -
28 Donovan Feaster JR George Jenkins 6:03.46 6:53.48 5:33.45 5:23.45 6:20.14 6:53.48 -
29 Deegan Fearnow FR Plant City 4:43.51 5:36.88 5:33.54 4:43.51 6:13.57 4:43.51 -
30 Daniel Urbonas SO Land O'Lakes 6:43.82 4:16.98 5:33.73 4:43.67 5:47.08 4:50.35 -
31 Austin Rhoades SR Riverview (Sarasota) 7:07.98 4:07.43 5:34.36 5:44.39 5:17.65 6:31.21 -
32 Clayton Slowick FR Plant 4:10.82 6:04.52 5:34.42 4:30.88 6:37.96 4:27.54 -
33 Kameron Edmundson JR Sunlake 4:00.97 6:24.89 5:34.68 6:04.81 6:31.58 6:34.93   
34 Andy Sebek SR Jesuit (Tampa) 4:37.85 4:44.54 5:34.75 5:34.75 6:28.31 4:07.72 -
35 Evan Tindall JR Plant City 4:35.49 7:10.03 5:35.96 4:52.29 5:35.96 5:39.32 -
36 Martin Ramirez SO Plant 6:30.77 5:06.56 5:36.87 7:11.20 6:40.88 7:01.09 -
37 Mark Rumsey SR Jesuit (Tampa) 5:28.37 6:56.38 5:38.52 4:30.82 6:42.84 6:42.84 -
38 Noble Bynum FR Tampa Bay HEAT 6:29.47 7:10.11 5:38.67 6:49.79 5:14.97 4:44.49 -
39 Dominic Fonseca JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:03.28 6:13.47 5:39.51 5:15.75 4:11.24 4:07.85 -
40 Cameron Howe SO Alonso 4:42.44 7:15.58 5:40.29 4:18.62 6:55.16 5:23.28 -
41 Sebastian Victores SO Alonso 7:12.58 3:58.43 5:40.61 6:31.71 6:28.30 4:49.52 -
42 Vincent Constable Junior Wiregrass Ranch 6:08.10 5:16.98 5:40.83 6:31.96 5:03.34 7:16.27 -
43 Sergio Betancourt SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:03.09 5:10.50 5:41.20 4:43.20 4:02.26 6:52.86 -
44 Eric Mullins SO Riverview (Sarasota) 5:52.93 4:51.26 5:42.65 7:04.89 4:16.99 5:49.51 -
45 Tanner Wolfe FR Braden River 5:22.27 3:59.99 5:42.84 7:08.55 6:34.27 4:23.99 -
46 Benjamin Barton FR Sunlake 5:36.04 6:17.18 5:42.89 4:27.46 6:20.61 6:17.18   
47 Mark Winn 8 Seffner Christian 6:34.43 4:24.10 5:42.98 4:44.68 7:05.30 4:54.97 -
48 Caleb Elliot JR George Jenkins 6:22.11 5:06.38 5:44.24 6:42.76 5:16.70 6:42.76 -
49 Sean Mayfair FR Braden River 5:47.73 4:56.08 5:44.28 5:51.17 5:09.86 6:22.15 -
50 Austin Fleming FR Braden River 5:55.08 7:17.81 5:44.73 5:27.50 4:53.02 4:35.79 -
51 Jacob Potantus FR Plant 6:19.74 6:30.09 5:45.21 5:00.34 4:53.43 5:48.67 -
52 Ben Covert SR Riverview (Sarasota) 5:18.25 5:45.92 5:45.92 5:59.76 5:52.84 4:33.28 -
53 Carlos Barrantes SR Riverview (Sarasota) 7:08.94 4:11.09 5:48.73 4:18.06 5:20.84 6:06.17 -
54 Jason Rennie JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:43.17 5:19.03 5:50.58 6:32.65 7:35.76 7:00.70 -
55 Julian Garcia FR Wiregrass Ranch 4:33.64 5:54.33 5:50.82 6:53.97 5:40.30 4:54.69 -
56 Zachary Schwanzl SO Wiregrass Ranch 4:28.42 7:03.82 5:53.18 7:14.42 4:07.23 7:32.07 -
57 Landon Grover FR Braden River 7:11.97 6:40.10 5:54.07 7:22.59 5:32.83 4:32.64 -
58 Grayson Haupt FR Braden River 5:49.54 6:03.81 5:56.67 4:23.94 6:53.74 7:32.97 -
59 Colin Duong FR Alonso 5:25.09 6:32.97 5:57.24 7:33.70 5:28.66 5:10.80 -
60 Austin Tomlin SO Mitchell 5:39.83 5:32.67 5:57.71 4:53.33 6:51.37 7:12.83 -
61 Bryce Busi FR Braden River 7:13.00 4:14.08 5:57.85 5:39.96 6:58.69 5:18.49 -
62 Andrew Donnelly FR Riverview (Sarasota) 7:00.78 7:40.34 5:59.64 4:22.54 7:11.57 7:29.55 -
63 William Anderson 8 Seffner Christian 6:26.50 7:24.29 6:01.21 7:24.29 5:14.26 4:56.20 -
64 Jacob Leclair JR Robinson 7:36.62 7:32.99 6:02.39 7:32.99 7:11.25 4:46.29 -
65 Scott Bowie JR George Jenkins 5:47.97 6:31.92 6:06.28 7:34.19 7:34.19 7:26.87 -
66 Connor Sleeper Senior Middleton 7:06.50 7:50.62 6:07.67 6:59.15 4:57.82 5:05.17 -
67 Logan Culver SO Alonso 4:17.65 6:19.11 6:08.06 5:09.17 6:44.87 5:49.66 -
68 Evan Herbert SO Plant City 7:38.83 5:40.42 6:10.02 6:54.43 5:47.82 7:01.83 -
69 Adreil Santos FR Alonso 6:15.25 5:04.66 6:11.53 7:22.12 5:23.24 4:57.23 -
70 William Bozeman FR Land O'Lakes 6:33.90 5:12.15 6:11.60 7:59.37 4:53.57 7:25.92 -
71 Michael Williams JR Middleton 4:33.64 6:26.09 6:14.84 4:48.63 6:26.09 7:33.56 -
72 Anthonie Ames SR Alonso 4:49.92 7:31.83 6:16.52 6:42.88 6:39.12 4:53.69 -
73 Fedrick Harris FR Dunbar 6:36.60 6:06.38 6:17.71 8:03.47 6:17.71 5:32.39 -
74 Jimmy Carson FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 4:36.88 7:12.38 6:19.28 6:49.63 7:19.97 5:29.98 -
75 Brandon Schwanzl FR Wiregrass Ranch 5:46.62 6:47.57 6:20.90 7:21.85 5:04.72 6:39.95 -
76 Ashtin Walker JR Braden River 6:33.21 7:11.38 6:21.75 4:31.05 7:45.74 5:39.76 -
77 Sage Marshall SO Middleton 5:21.50 6:49.53 6:22.73 4:39.40 4:27.92 5:36.81 -
78 Nicholas Bohlman FR Riverview (Sarasota) 5:48.42 7:24.13 6:22.87 5:52.24 7:01.16 5:40.76 -
79 Brian Vasquez SO Mulberry 7:08.92 5:56.16 6:22.96 5:29.35 4:51.05 4:39.56 -
80 Isaiah Torres FR Alonso 8:17.42 7:08.01 6:25.59 7:38.86 7:11.86 7:35.00 -
81 Caedan Ortega-Foster SO Robinson 5:01.11 6:49.20 6:26.03 7:23.94 4:30.22 6:56.92 -
82 James Brewster JR Tampa Bay HEAT 7:30.65 5:25.26 6:31.87 7:38.49 5:17.42 7:07.14 -
83 Zane Sheehan FR Land O'Lakes 6:46.19 6:26.48 6:34.36 6:34.36 6:50.14 8:16.90 -
84 Ethan Zerby FR Riverview 5:58.55 8:37.90 6:38.38 4:46.84 8:37.90 7:42.12 -
85 Johan Johnson JR George Jenkins 6:39.59 5:15.68 6:39.59 6:51.58 5:15.68 5:47.65 -
86 Stephen Foshey FR Land O'Lakes 5:23.93 5:19.93 6:39.91 5:03.94 7:11.91 8:15.89 -
87 Edward Murray SR Riverview 7:19.96 7:15.96 6:39.96 5:31.97 8:35.95 6:47.96 -
88 Angel Mayol SO Alonso 5:23.03 5:59.37 6:43.78 6:51.86 4:54.76 7:24.16 -
89 Aldair Rayo Nolasco JR Plant City 6:25.61 7:50.85 6:45.90 7:42.73 6:09.37 7:06.20 -
90 Jeremy Martinez JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:14.68 6:14.68 6:47.26 8:12.79 5:01.38 6:10.61 -
91 Julian Wilds SO Alonso 8:25.09 7:11.77 6:47.33 7:48.43 5:25.87 6:31.04 -
92 Arion Medlock FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:25.36 7:04.20 6:51.84 7:53.62 7:08.32 5:58.30 -
93 Eli Kurtz FR George Jenkins 7:54.05 5:29.77 6:52.21 6:56.34 7:41.68 5:42.14 -
94 Gary Erneus FR Riverview 8:23.72 6:23.98 6:52.88 8:31.98 6:57.01 8:36.10 -
95 Jermaine Everett JR Middleton 5:30.47 8:47.90 7:09.18 5:00.43 7:13.48 6:21.97 -
96 Zardon Roger SR Tampa Bay HEAT 8:19.06 6:09.99 7:10.22 6:44.41 7:05.92 8:19.06 -
97 Michael Garcia SO Mitchell 7:03.28 8:12.38 7:11.91 7:07.59 5:06.66 6:24.40 -
98 Ricardo Rosado JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:56.96 8:27.88 7:21.63 8:45.54 7:56.96 7:03.97 -
99 Patrick Miller FR Alonso 8:50.20 6:00.89 7:25.54 9:21.38 7:52.28 6:36.53 -
100 Merlin Pacheco SR Alonso 6:55.27 7:39.92 7:26.52 6:24.01 5:57.22 6:19.55 -
101 Henry Chadwell FR Tampa Bay HEAT 8:16.51 9:06.16 7:31.37 9:10.68 5:24.99 6:32.70 -
102 Deon Ferrer SO Middleton 5:20.81 7:10.81 7:38.30 6:47.89 9:19.13 8:42.47 -
103 Jeff Lubinski SO Middleton 8:31.22 7:33.84 8:41.65 6:05.16 9:59.90 7:39.06 -
  Derek Lamvermeyer JR Riverview DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Jonathan Gallimore JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tyler Warren SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jehlani Warren SR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dernere Jones SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Aquino FR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ameen Saed JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Burgess SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jude Goletz SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Warren SR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Jiminez JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jovanni Ocampo JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kevin Castrejon SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Shaun Salters SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Rony Benito JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Juan Amieva SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Omar El Mahdi FR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Peter Fisichella JR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Peyton Eveloff SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  John Kaaa FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Marcus Cleophat SO Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Larson JR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Frantz Arens SO Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lozier Mackey SO Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Christopher Wilson SR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jai Allen SO Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Caiden Heald FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Nicholas Arens SO Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Henry Moore FR Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ethan Cedre   Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  James Little Senior Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kyle Smith SO Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jude Mullen 8 Seffner Christian DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Evan Carpenter SO Mitchell DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Logan Izzo JR Mitchell DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Addison Cooper SO Mitchell DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Anthony Simmons SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Owen Smith JR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Matthew Jeffries SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Justin Amezquita SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ethan Fuhrmeister SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Loc Nguyen SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  William Douglass SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Redding SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Gael Sacaza SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zachary Slocum FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Frederick Gruner FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Cory JR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jeremy Molina SR Robinson DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tomas Montero JR Robinson DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Alex Boris SO Riverview (Sarasota) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Domenic Maglio JR Riverview (Sarasota) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jonathan Vinson FR Riverview (Sarasota) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  John Gross SO Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Riley Palmer FR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Braden Mitchell JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jackson Richardson FR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sean Doherty SR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Nick Teller SR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Danny O'Leary SO Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Isaac Addison SO Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jeff Buyak JR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Cameron James SO Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Fredericks FR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Alexandro Jean JR George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Henry Zhinin JR George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Hector Yoc Baltazar FR George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jakson Bozied FR Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ian Ludlam FR Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Connor Caravella SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tevin Mukudi JR Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zack Kremkau FR Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Men's 1,600m Run Open Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
14 Derek Maxfield JR Alonso 4:21.19 6:41.34 5:18.52 4:33.93 -
44 Eric Mullins SO Riverview (Sarasota) 6:44.33 5:56.36 5:42.65 6:06.64 -
45 Tanner Wolfe FR Braden River 6:06.84 4:41.13 5:42.84 6:03.41 -
47 Mark Winn 8 Seffner Christian 6:13.85 4:41.25 5:42.98 4:24.10 -
49 Sean Mayfair FR Braden River 5:09.86 6:08.38 5:44.28 5:33.96 -
54 Jason Rennie JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:28.75 6:29.15 5:50.58 5:01.50 -
60 Austin Tomlin SO Mitchell 7:19.99 5:32.67 5:57.71 6:37.06 -
69 Adreil Santos FR Alonso 5:26.95 4:38.65 6:11.53 5:19.52 -
71 Michael Williams JR Middleton 8:07.30 6:11.10 6:14.84 5:37.36 -
76 Ashtin Walker JR Braden River 4:27.23 5:51.21 6:21.75 5:01.59 -
80 Isaiah Torres FR Alonso 7:54.28 7:27.29 6:25.59 4:53.05 -
88 Angel Mayol SO Alonso 5:23.03 5:47.25 6:43.78 6:39.75 -
90 Jeremy Martinez JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:13.59 7:07.63 6:47.26 5:38.03 -
91 Julian Wilds SO Alonso 8:25.09 5:09.57 6:47.33 8:12.87 -
92 Arion Medlock FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 4:48.29 8:38.92 6:51.84 5:54.19 -
96 Zardon Roger SR Tampa Bay HEAT 7:48.94 7:27.43 7:10.22 6:35.81 -
98 Ricardo Rosado JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 8:05.80 8:45.54 7:21.63 5:44.48 -
99 Patrick Miller FR Alonso 6:27.62 5:43.07 7:25.54 7:38.91 -
100 Merlin Pacheco SR Alonso 7:44.38 8:55.83 7:26.52 8:24.57 -
  Braden Mitchell JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
  Tevin Mukudi JR Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Tyler Warren SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Jehlani Warren SR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Ameen Saed JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Jonathan Vinson FR Riverview (Sarasota) DNS DNS DNS DNS   
  Gael Sacaza SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Redding SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Loc Nguyen SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Owen Smith JR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Anthony Simmons SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Warren SR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
Men's 1,600m Run Open Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
6 Andres Alfonso-Herrera SO Sunlake 5:01.44 5:28.57 3
13 Maximillian Goserud SO Sunlake 5:17.18 4:45.47   
18 Nathan Lee FR Sunlake 5:24.99 4:58.99   
24 Jayden Georgiev SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:31.98 6:11.82 -
25 Laurenz Baker JR Middleton 5:32.13 6:58.49 -
33 Kameron Edmundson JR Sunlake 5:34.68 6:41.62   
46 Benjamin Barton FR Sunlake 5:42.89 4:17.17   
50 Austin Fleming FR Braden River 5:44.73 4:08.21 -
53 Carlos Barrantes SR Riverview (Sarasota) 5:48.73 4:42.48 -
57 Landon Grover FR Braden River 5:54.07 7:26.13 -
58 Grayson Haupt FR Braden River 5:56.67 6:25.21 -
61 Bryce Busi FR Braden River 5:57.85 6:47.95 -
62 Andrew Donnelly FR Riverview (Sarasota) 5:59.64 7:15.17 -
67 Logan Culver SO Alonso 6:08.06 6:19.11 -
72 Anthonie Ames SR Alonso 6:16.52 5:08.75 -
74 Jimmy Carson FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:19.28 5:48.94 -
77 Sage Marshall SO Middleton 6:22.73 7:46.93 -
78 Nicholas Bohlman FR Riverview (Sarasota) 6:22.87 7:16.48 -
82 James Brewster JR Tampa Bay HEAT 6:31.87 5:56.61 -
85 Johan Johnson JR George Jenkins 6:39.59 7:47.52 -
95 Jermaine Everett JR Middleton 7:09.18 8:13.56 -
102 Deon Ferrer SO Middleton 7:38.30 5:57.48 -
103 Jeff Lubinski SO Middleton 8:41.65 10:15.55 -
  Dernere Jones SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Jakson Bozied FR Alonso DNS DNS   
  Andrew Aquino FR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Andrew Burgess SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Domenic Maglio JR Riverview (Sarasota) DNS DNS   
  Alex Boris SO Riverview (Sarasota) DNS DNS   
  Frederick Gruner FR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Andrew Jiminez JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
Men's 1,600m Run Open Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
66 Connor Sleeper Senior Middleton 6:07.67 4:46.79 -
75 Brandon Schwanzl FR Wiregrass Ranch 6:20.90 7:25.66 -
79 Brian Vasquez SO Mulberry 6:22.96 5:33.18 -
81 Caedan Ortega-Foster SO Robinson 6:26.03 8:14.12 -
83 Zane Sheehan FR Land O'Lakes 6:34.36 5:11.55 -
84 Ethan Zerby FR Riverview 6:38.38 6:10.50 -
86 Stephen Foshey FR Land O'Lakes 6:39.91 5:31.93 -
87 Edward Murray SR Riverview 6:39.96 8:35.95 -
89 Aldair Rayo Nolasco JR Plant City 6:45.90 5:49.08 -
93 Eli Kurtz FR George Jenkins 6:52.21 8:43.51 -
94 Gary Erneus FR Riverview 6:52.88 5:22.05 -
97 Michael Garcia SO Mitchell 7:11.91 7:55.11 -
101 Henry Chadwell FR Tampa Bay HEAT 7:31.37 7:04.29 -
  Marcus Cleophat SO Riverview DNS DNS   
  Jonathan Gallimore JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Riley Palmer FR Land O'Lakes DNS DNS   
  John Gross SO Land O'Lakes DNS DNS   
  Peter Fisichella JR Lakewood Ranch DNS DNS   
  John Kaaa FR Riverview DNS DNS   
  Justin Amezquita SO Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Logan Izzo JR Mitchell DNS DNS   
  Lozier Mackey SO Riverview DNS DNS   
  Kyle Smith SO Wiregrass Ranch DNS DNS   
  James Little Senior Wiregrass Ranch DNS DNS   
  Nicholas Arens SO Riverview DNS DNS   
  Caiden Heald FR Riverview DNS DNS   
  Jai Allen SO Riverview DNS DNS   
  Frantz Arens SO Riverview DNS DNS   
  Christopher Wilson SR Riverview DNS DNS   
Men's 1,600m Run Open Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
20 William Hernandez JR Plant 6:26.56 5:27.59 4:31.90 6:23.28 -
26 Sandro Lopez-Valmana SO Alonso 6:36.11 5:32.86 4:49.59 3:56.33 -
29 Deegan Fearnow FR Plant City 5:36.88 5:33.54 6:03.56 7:06.94 -
30 Daniel Urbonas SO Land O'Lakes 4:06.96 5:33.73 6:50.49 5:53.76 -
31 Austin Rhoades SR Riverview (Sarasota) 5:17.65 5:34.36 4:40.87 7:14.67 -
38 Noble Bynum FR Tampa Bay HEAT 4:00.46 5:38.67 6:02.38 4:47.87 -
39 Dominic Fonseca JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 4:07.85 5:39.51 6:06.67 5:29.33 -
43 Sergio Betancourt SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:44.62 5:41.20 5:24.14 6:46.03 -
48 Caleb Elliot JR George Jenkins 5:13.26 5:44.24 6:15.23 4:07.86 -
51 Jacob Potantus FR Plant 6:30.09 5:45.21 6:19.74 4:36.17 -
63 William Anderson 8 Seffner Christian 6:55.40 6:01.21 5:39.54 4:20.08 -
64 Jacob Leclair JR Robinson 7:25.74 6:02.39 6:42.26 4:28.17 -
65 Scott Bowie JR George Jenkins 4:23.73 6:06.28 6:50.24 5:40.64 -
68 Evan Herbert SO Plant City 5:36.72 6:10.02 7:35.13 5:10.82 -
70 William Bozeman FR Land O'Lakes 5:45.59 6:11.60 5:19.58 7:29.64 -
73 Fedrick Harris FR Dunbar 4:47.06 6:17.71 7:03.04 7:29.48 -
  Jackson Richardson FR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
  Zack Kremkau FR Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Connor Caravella SO Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Hector Yoc Baltazar FR George Jenkins DNS DNS DNS DNS   
  Henry Zhinin JR George Jenkins DNS DNS DNS DNS   
  Alexandro Jean JR George Jenkins DNS DNS DNS DNS   
  Omar El Mahdi FR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS   
  Shaun Salters SO Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Tomas Montero JR Robinson DNS DNS DNS DNS   
  Jeremy Molina SR Robinson DNS DNS DNS DNS   
  Matthew Jeffries SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Henry Moore FR Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS   
Men's 1,600m Run Open Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
16 Gabriel Frisancho JR Robinson 6:24.58 4:34.70 6:21.34 5:23.17 -
17 Joey Coyle FR Plant 4:48.63 6:03.22 5:40.52 5:24.30 -
21 Barret Poe FR Tampa Bay HEAT 5:09.28 5:38.89 5:22.44 5:29.02 -
22 Seth Brickman FR Plant 7:02.86 4:57.33 4:44.11 5:30.36 -
27 Timothy King   Middleton 6:26.56 5:03.25 6:46.56 5:33.24 -
28 Donovan Feaster JR George Jenkins 4:33.43 4:23.43 4:26.76 5:33.45 -
32 Clayton Slowick FR Plant 4:30.88 6:01.18 4:04.13 5:34.42 -
35 Evan Tindall JR Plant City 6:19.64 5:39.32 5:22.53 5:35.96 -
36 Martin Ramirez SO Plant 4:12.66 4:29.50 3:55.81 5:36.87 -
40 Cameron Howe SO Alonso 6:44.95 4:25.43 4:08.42 5:40.29 -
41 Sebastian Victores SO Alonso 7:19.39 7:12.58 4:39.30 5:40.61 -
42 Vincent Constable Junior Wiregrass Ranch 6:25.14 7:02.63 7:02.63 5:40.83 -
52 Ben Covert SR Riverview (Sarasota) 4:43.66 5:42.46 5:21.71 5:45.92 -
55 Julian Garcia FR Wiregrass Ranch 7:00.99 6:32.92 6:57.48 5:50.82 -
56 Zachary Schwanzl SO Wiregrass Ranch 4:17.83 7:07.35 4:53.14 5:53.18 -
59 Colin Duong FR Alonso 5:46.53 5:57.24 6:40.11 5:57.24 -
  Derek Lamvermeyer JR Riverview DNF DNF DNF DNF   
  Jude Goletz SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Ian Ludlam FR Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Jovanni Ocampo JR Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Kevin Castrejon SR Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Juan Amieva SO Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Peyton Eveloff SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS   
  Andrew Larson JR Riverview DNS DNS DNS DNS   
  Zachary Slocum FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  William Douglass SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Ethan Fuhrmeister SR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Jude Mullen 8 Seffner Christian DNS DNS DNS DNS   
  Ethan Cedre   Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS   
Men's 1,600m Run Open Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Michael Terovolas SR Sunlake 5:24.85 3:59.21 4:55.31 10
2 Cason Meyer SO Sunlake 3:44.93 4:26.37 4:55.96 8
3 Felix Nieves SR Sunlake 3:30.14 4:08.62 4:55.97 6
4 Kevin Beck-Perez JR Jesuit (Tampa) 5:53.47 5:59.41 4:57.03 5
5 Michael Gonzalez SO Plant 4:27.63 6:06.86 5:00.70 4
7 Cody Smith SO Sunlake 6:08.24 4:04.49 5:01.83   
8 David Koscielniak JR Sunlake 4:51.16 5:49.39 5:06.48   
9 Charles Brazzeal JR Jesuit (Tampa) 5:34.26 3:56.13 5:06.66 2
10 Cole Patrick JR Jesuit (Tampa) 4:22.79 6:35.73 5:09.16 1
11 Jacob Barnes SR Sunlake 5:44.17 3:52.55 5:10.06   
12 Ben Tondre JR Plant 4:18.72 6:37.55 5:15.51 -
15 Johnny Weir FR Jesuit (Tampa) 5:19.06 4:31.21 5:19.06 -
19 Raymundo Berrum-Juarez Jr. SO Dunbar 5:52.57 5:55.83 5:26.45 -
23 Grant Shurley   Wiregrass Ranch 6:17.38 5:34.34 5:31.03 -
34 Andy Sebek SR Jesuit (Tampa) 7:08.48 6:28.31 5:34.75 -
37 Mark Rumsey SR Jesuit (Tampa) 4:00.35 6:39.46 5:38.52 -
  Cameron James SO Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Andrew Fredericks FR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Jeff Buyak JR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Nick Teller SR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Isaac Addison SO Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Danny O'Leary SO Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Sean Doherty SR Jesuit (Tampa) DNS DNS DNS   
  Andrew Cory JR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS   
  Addison Cooper SO Mitchell DNS DNS DNS   
  Evan Carpenter SO Mitchell DNS DNS DNS   
  Rony Benito JR Dunbar DNS DNS DNS   

Men's 1,600m Run Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Lawson McLeod SO Jesuit (Tampa) 4:13.84 4:21.69 4:03.38 3:24.12 3:37.21 3:50.29 10
2 Ryan Maney SO Plant 3:42.72 4:31.60 3:59.01 3:10.12 5:47.65 4:09.88 8
3 John McKenzie SR Seffner Christian 3:26.66 4:31.91 4:45.51 5:23.58 5:01.82 5:01.82 6
4 Edward Scheid SR Sunlake 4:58.59 4:36.47 5:31.77 3:46.71 3:57.77 3:24.59 5
5 Adam Nipper JR Seffner Christian 5:18.14 4:36.64 3:13.65 5:34.74 5:56.87 3:44.08 4
6 Wynne Thomas JR Plant 4:17.40 4:36.77 5:51.50 3:38.65 5:54.27 5:32.13 3
7 Ashton Deriso JR Forest 5:56.82 4:40.96 4:55.01 4:43.77 5:39.97 3:47.58 2
8 Taylor Dreyer SO Riverview 3:28.16 4:41.29 5:57.24 5:12.24 3:45.04 4:35.67 1
9 Colby Robbins SO Sunlake 4:08.91 4:42.85 5:19.62 3:23.66 5:30.94 5:36.60 -
10 Dalin Mitchell, Jr JR Seffner Christian 4:26.66 4:43.68 3:49.78 4:06.81 5:23.40 4:29.50 -
11 Parker Maddox SR Jesuit (Tampa) 4:53.29 4:44.74 5:38.84 4:53.29 5:58.78 4:44.74 -
12 Alex Pena FR Sunlake 4:44.99 4:44.99 4:53.54 4:30.74 4:02.25 3:50.85 -
13 Sebastian Hernandez Junior Wiregrass Ranch 4:14.99 4:46.50 5:49.53 4:52.23 6:12.45 3:43.47 -
14 Ogler Bartolon JR Dunbar 4:48.42 4:48.42 3:21.90 5:31.69 4:45.54 4:45.54 -
15 Andrew Guerrero JR George Jenkins 3:47.93 4:48.52 4:19.67 5:57.77 4:39.87 5:57.77 -
16 Danny Ramirez-Hernandez SR Plant City 4:36.05 4:50.57 5:16.73 4:41.86 5:39.97 4:36.05 -
17 Raekwon Hopkins SO Alonso 6:09.07 4:50.60 5:42.91 4:27.36 5:28.38 3:26.33 -
18 Jacob Braun FR East Lake 6:11.97 4:50.60 4:36.07 4:56.42 3:40.86 3:29.24 -
19 Will Connery JR Plant 5:29.30 4:51.41 6:15.92 5:29.30 4:22.27 4:42.67 -
20 Tristan VanHorn SR Plant 4:27.37 4:53.81 5:08.50 3:31.55 3:46.24 5:05.57 -
21 Dylan Loser   Auburndale 6:13.14 4:53.81 6:10.20 5:49.64 4:09.74 3:40.36 -
22 Jaime Gutierrez JR Lakewood Ranch 5:32.73 4:54.45 5:41.57 4:45.62 5:12.12 5:53.34 -
23 Jarod Poe SR Mitchell 4:22.95 4:55.44 5:04.31 5:33.85 5:13.17 6:09.30 -
24 Noah Palamar SR Mitchell 3:47.55 4:55.52 5:19.17 5:30.99 3:47.55 4:05.29 -
25 Brandon Castillo JR Land O'Lakes 3:56.97 4:56.21 6:25.08 3:56.97 3:59.93 5:08.06 -
26 Gavin Laielli JR Lakewood Ranch 5:51.58 4:57.95 6:18.40 4:22.20 3:58.36 4:19.22 -
27 Zack Poekert FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:13.04 4:58.13 3:55.53 4:10.43 5:30.93 6:15.65 -
28 Andrew Chambers JR George Jenkins 3:44.77 4:59.69 4:20.73 4:29.73 5:05.69 6:05.63 -
29 Ty Scott SO Bell Creek 4:24.43 5:00.48 5:21.52 6:00.58 4:09.40 5:15.51 -
30 Dylan Howard SO Braden River 4:40.79 5:01.92 4:10.60 4:19.66 4:46.83 5:50.23 -
31 John Rowsell JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:47.80 5:02.43 4:56.39 4:04.97 4:44.29 5:14.53 -
32 Justin Ludwig SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 3:38.07 5:02.87 3:41.10 4:32.59 4:53.79 3:53.21 -
33 Kevin Velazquez SO Alonso 3:59.35 5:02.97 5:12.06 5:48.42 4:41.77 3:59.35 -
34 Ethan Lyons SO Robinson 4:12.03 5:03.65 4:39.36 6:01.35 5:46.16 5:37.06 -
35 Riccardo Testini SO Riverview (Sarasota) 5:37.19 5:03.77 6:28.83 3:56.94 3:50.87 6:16.68 -
36 Brendan Roper FR Riverview (Sarasota) 5:07.30 5:04.25 5:40.76 5:43.81 6:11.19 4:39.91 -
37 Gage Rasmussen SR Plant City 5:46.87 5:04.27 5:04.27 6:02.09 4:21.68 6:02.09 -
38 Jahbari Newton SR Sickles 5:40.91 5:04.38 6:35.70 5:47.00 5:13.52 5:28.73 -
39 Ivan Martin-Padilla SO Dunbar 3:36.26 5:04.58 5:35.04 6:17.68 5:59.41 5:35.04 -
40 Oliver Warner FR Robinson 4:40.69 5:05.09 6:09.16 5:56.96 4:40.69 4:55.94 -
41