February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Lucheyona Weaver JR Dunbar 10.40 9.77 12.52 9.27 10
2 Shaniya Benjamin SR Alonso 13.75 9.84 12.61 10.09 8
3 Saniyah Tillman JR Auburndale 14.32 15.84 12.67 13.56 6
4 Madeline McNinch SR Lakewood Ranch 12.98 12.72 12.72 9.80 5
5 Jasmine Jimenez SO Dunbar 9.08 11.81 12.97 11.81 4
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 11.70 15.20 12.99 12.21 3
7 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 15.56 13.20 13.07 9.94 2
8 Justyce Murphy SO Hillsborough 15.90 13.14 13.14 17.09 1
9 Zaakiyah Johnson JR Dunbar 17.10 16.70 13.15 15.52 -
10 Briana Brudy SO Auburndale 14.37 9.76 13.18 14.77 -
11 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 12.29 16.12 13.21 15.86 -
12 Chaze Wilson JR Hillsborough 10.49 15.93 13.27 12.88 -
13 Ayeniah Wilson SR Plant City 9.31 9.71 13.29 15.42 -
14 Avrel Jean SR Plant 10.78 11.84 13.30 11.97 -
15 Nia Johnson SR Sunlake 14.39 13.72 13.32 10.79 -
16 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 11.34 10.81 13.34 11.21 -
17 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 12.81 9.34 13.34 16.01 -
18 N'Dea Fitzgerald JR Robinson 11.89 10.82 13.35 11.08 -
19 Klaudia Taylor SO Forest 10.22 14.79 13.44 11.29 -
20 Victoria Morris JR Auburndale 16.83 15.21 13.46 16.43 -
21 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 14.57 14.30 13.49 14.44 -
22 Tiffany Colin FR Wiregrass Ranch 13.38 11.49 13.51 9.87 -
23 Paige Lassiter JR Alonso 10.84 11.92 13.54 15.71 -
24 Delcina Gillespie SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 16.79 11.92 13.54 12.73 -
25 JoaQuilya Jackson SO Winter Haven 14.38 16.28 13.56 16.82 -
26 Angel Anderson FR Mulberry 17.56 12.93 13.61 11.30 -
27 Janiya Cesar FR Riverview 12.95 9.95 13.63 16.50 -
28 Maya Llanes SO Zephyrhills 13.29 10.01 13.70 11.24 -
29 Sarai Caruso JR Alonso 16.32 17.14 13.71 14.26 -
30 Chian Wilson JR Hillsborough 10.71 17.29 13.72 17.29 -
31 Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch 17.91 14.74 13.77 11.71 -
32 Jaedyn Smith JR Auburndale 17.53 10.77 13.80 17.25 -
33 Leah Brown   Largo 16.46 11.48 13.83 12.17 -
34 Lillian Rohrer SO Alonso 16.88 9.69 13.83 17.98 -
35 Keala McKinley JR Forest 10.11 11.50 13.85 10.39 -
36 Kya Chen JR Alonso 16.43 15.32 13.92 13.37 -
37 Trinity O'Neal JR Boca Ciega 10.30 16.15 13.92 18.10 -
38 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 14.80 16.90 13.96 13.27 -
39 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 10.78 15.40 14.00 17.22 -
40 Mattilynn Hill JR Plant City 15.56 15.70 14.01 14.99 -
41 Gia Gholson SO Plant 16.79 10.87 14.11 17.22 -
42 Kayla Love JR George Steinbrenner 13.84 14.27 14.12 10.45 -
43 Jayda Forester SR Sunlake 12.99 13.84 14.12 11.16 -
44 Allyssa Bartolo SO Alonso 11.64 14.62 14.19 10.65 -
45 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 13.08 15.49 14.21 17.62 -
46 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 15.38 10.40 14.24 10.68 -
47 Kania Dean FR Forest 11.55 14.26 14.26 17.40 -
48 Demi Lance Dionela SR Braden River 15.13 13.56 14.27 18.27 -
49 Emma Barton JR Sunlake 11.30 16.16 14.30 14.45 -
49 Gracyn McNinch FR Lakewood Ranch 11.30 10.73 14.30 17.59 -
51 Jocilynn Howes   Largo 12.76 12.61 14.33 16.05 -
52 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 14.35 15.36 14.35 15.65 -
53 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 18.61 14.71 14.42 15.72 -
54 Erin Holloway SO Seffner Christian 17.19 11.70 14.44 10.40 -
55 Ondrasha Joel SO Wiregrass Ranch 13.59 16.19 14.45 13.73 -
56 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 17.21 12.30 14.46 12.15 -
57 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 13.95 13.66 14.68 15.71 -
58 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 11.42 16.61 14.83 11.27 -
59 Imani Allen SR Boca Ciega 13.30 18.23 14.94 18.68 -
60 Kylee Boswell FR Mitchell 18.27 18.57 14.97 17.82 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 11.27 16.67 15.43 13.89 -
62 Jada Welch SO Mitchell 16.05 15.90 15.43 17.44 -
63 Katie Kilkelly FR Alonso 19.95 14.85 15.46 18.87 -
64 Raejean Underwood   Middleton 18.78 14.00 16.47 18.94 -
65 Kayliana Wellington JR Mitchell 18.21 13.49 16.86 16.86 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
  Mystic Debose SO Hillsborough DNS DNS DNS DNS   
  Kiavian Dewsey FR Lakeland DNS DNS DNS DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
  Caley Hopkins FR Largo DNS DNS DNS DNS   
  Jontasia Scott   Largo DNS DNS DNS DNS   
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS DNS   
  Nyah Brown Junior Largo DNS DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Kierra Queen   Middleton DNS DNS DNS DNS   
  Jackson Sincere Junior Middleton DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
47 Kania Dean FR Forest 15.69 13.98 14.55 14.26 18.26 -
52 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 12.35 15.50 14.78 14.35 10.62 -
55 Ondrasha Joel SO Wiregrass Ranch 15.32 17.63 12.14 14.45 14.60 -
57 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 11.89 11.60 11.89 14.68 12.63 -
59 Imani Allen SR Boca Ciega 14.35 18.98 14.50 14.94 18.68 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 15.13 17.90 11.73 15.43 18.67 -
64 Raejean Underwood   Middleton 17.96 12.85 12.52 16.47 15.32 -
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 2
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
41 Gia Gholson SO Plant 10.45 14.11 -
43 Jayda Forester SR Sunlake 14.12 14.12 -
49 Emma Barton JR Sunlake 17.45 14.30 -
53 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 15.15 14.42 -
60 Kylee Boswell FR Mitchell 14.52 14.97 -
65 Kayliana Wellington JR Mitchell 20.91 16.86 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS   
  Kiavian Dewsey FR Lakeland DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
22 Tiffany Colin FR Wiregrass Ranch 12.70 15.00 14.19 13.51 15.27 15.27 -
42 Kayla Love JR George Steinbrenner 10.17 11.02 18.36 14.12 16.10 13.56 -
46 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 11.25 17.66 16.38 14.24 17.09 11.97 -
56 Rebecca Allen JR George Steinbrenner 17.93 11.86 10.42 14.46 14.17 16.20 -
58 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 16.91 13.05 12.16 14.83 18.54 10.98 -
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mystic Debose SO Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 4
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
33 Leah Brown   Largo 13.14 12.87 16.32 13.83 -
45 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 11.66 10.95 17.77 14.21 -
48 Demi Lance Dionela SR Braden River 14.42 12.42 14.99 14.27 -
51 Jocilynn Howes   Largo 10.32 16.91 10.89 14.33 -
  Jackson Sincere Junior Middleton DNS DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Jontasia Scott   Largo DNS DNS DNS DNS   
  Caley Hopkins FR Largo DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
23 Paige Lassiter JR Alonso 10.70 13.54 -
25 JoaQuilya Jackson SO Winter Haven 15.87 13.56 -
26 Angel Anderson FR Mulberry 16.20 13.61 -
27 Janiya Cesar FR Riverview 17.45 13.63 -
31 Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch 14.19 13.77 -
49 Gracyn McNinch FR Lakewood Ranch 11.02 14.30 -
54 Erin Holloway SO Seffner Christian 16.75 14.44 -
63 Katie Kilkelly FR Alonso 19.79 15.46 -
Girls' 100 Meters Section 6
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
17 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 16.41 13.34 -
21 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 15.65 13.49 -
28 Maya Llanes SO Zephyrhills 15.76 13.70 -
29 Sarai Caruso JR Alonso 13.30 13.71 -
34 Lillian Rohrer SO Alonso 16.46 13.83 -
35 Keala McKinley JR Forest 17.46 13.85 -
44 Allyssa Bartolo SO Alonso 17.88 14.19 -
  Kierra Queen   Middleton DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 7
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
18 N'Dea Fitzgerald JR Robinson 15.36 13.35 16.42 10.82 15.09 14.02 -
36 Kya Chen JR Alonso 12.39 13.92 12.39 10.58 12.25 14.48 -
37 Trinity O'Neal JR Boca Ciega 12.81 13.92 15.32 12.53 16.01 17.54 -
38 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 16.62 13.96 16.76 18.01 14.94 11.17 -
39 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 17.78 14.00 16.94 13.44 13.02 13.44 -
62 Jada Welch SO Mitchell 13.12 15.43 14.20 16.67 13.58 15.43 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 8
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 12.99 3
8 Justyce Murphy SO Hillsborough 13.14 1
10 Briana Brudy SO Auburndale 13.18 -
11 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 13.21 -
19 Klaudia Taylor SO Forest 13.44 -
20 Victoria Morris JR Auburndale 13.46 -
40 Mattilynn Hill JR Plant City 14.01 -
  Nyah Brown Junior Largo DNS   
Girls' 100 Meters Section 9
W: -2.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
7 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 12.94 13.07 14.77 2
9 Zaakiyah Johnson JR Dunbar 16.70 13.15 14.21 -
12 Chaze Wilson JR Hillsborough 13.94 13.27 11.55 -
13 Ayeniah Wilson SR Plant City 17.15 13.29 16.62 -
15 Nia Johnson SR Sunlake 16.65 13.32 13.32 -
30 Chian Wilson JR Hillsborough 17.02 13.72 13.59 -
32 Jaedyn Smith JR Auburndale 17.67 13.80 16.43 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 10
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Lucheyona Weaver JR Dunbar 12.27 14.03 8.77 12.52 10
2 Shaniya Benjamin SR Alonso 15.64 15.39 13.75 12.61 8
3 Saniyah Tillman JR Auburndale 15.33 12.80 14.57 12.67 6
4 Madeline McNinch SR Lakewood Ranch 11.96 11.45 13.87 12.72 5
5 Jasmine Jimenez SO Dunbar 13.88 10.77 9.60 12.97 4
14 Avrel Jean SR Plant 9.31 11.58 13.97 13.30 -
16 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 13.74 17.35 16.28 13.34 -
24 Delcina Gillespie SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 13.14 13.68 11.38 13.54 -

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 28.42 25.60 22.79 25.09 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 30.75 26.74 26.21 23.54 8
3 Riniya Johnson SR Auburndale 33.02 26.84 19.87 21.48 6
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 20.47 26.93 25.32 21.01 5
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 32.36 27.19 19.31 34.26 4
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 19.91 27.27 24.82 22.64 3
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 33.09 27.34 29.53 33.36 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 29.00 27.35 34.74 31.18 1
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 21.15 27.46 33.51 25.82 -
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 25.90 27.55 21.22 26.18 -
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 28.98 27.60 35.33 28.98 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 26.59 27.69 22.99 20.22 -
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 36.03 27.71 21.62 29.38 -
14 Avriel James SR Robinson 26.65 27.76 29.98 28.32 -
15 Marissa Smith FR Braden River 19.76 27.83 33.68 21.71 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 26.00 27.95 20.69 29.35 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 20.97 27.96 27.13 22.65 -
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 22.12 28.00 30.24 21.00 -
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 35.33 28.04 23.00 31.69 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 30.33 28.08 25.00 20.22 -
21 Margaux Shelton JR Plant 35.18 28.37 29.23 36.32 -
22 Keala McKinley JR Forest 30.09 28.38 32.07 24.41 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 28.50 28.50 19.95 32.49 -
24 Jontasia Scott   Largo 22.57 28.57 28.29 27.72 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 29.24 28.66 36.12 30.38 -
26 Hailey Marston SO Braden River 37.26 28.66 36.40 24.37 -
27 Kya Chen JR Alonso 27.84 28.70 34.44 22.39 -
28 Jamie Bolduc FR Braden River 31.89 28.73 36.49 29.02 -
29 Gia Gholson SO Plant 32.77 28.74 27.31 25.87 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 32.81 28.78 24.47 33.10 -
31 Haley Maxewell SO Largo 35.51 28.87 33.78 26.28 -
32 Micahela Hill FR East Lake 31.23 28.91 34.99 21.69 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 24.03 28.95 24.90 26.35 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 29.54 28.96 20.28 28.96 -
35 Lizzie Epps SO Sunlake 23.26 29.07 27.33 27.62 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 35.63 29.20 33.29 21.61 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 27.20 29.24 24.57 31.88 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 21.44 29.36 30.54 27.31 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 24.53 29.55 22.46 37.53 -
40 Emma Barton JR Sunlake 22.18 29.57 26.91 32.83 -
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 33.43 29.58 29.29 34.91 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 34.54 29.77 28.58 32.75 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 27.42 29.80 23.84 25.93 -
44 Brionna Williams SO East Lake 34.38 29.89 22.42 26.31 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 25.43 29.91 37.69 31.11 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 29.92 29.92 21.55 20.95 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 21.88 29.97 32.67 35.97 -
48 Jymea Walker SR Forest 35.87 30.14 23.51 22.31 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 37.82 30.25 29.95 23.30 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 32.08 30.26 26.33 36.92 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 33.60 30.27 38.75 26.34 -
52 Hannah Roche JR Riverview 22.54 30.46 24.98 27.72 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 36.64 30.53 36.33 32.98 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 32.24 30.70 21.49 30.40 -
55 Kierra Queen   Middleton 28.63 30.78 27.71 36.32 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 33.26 30.79 36.64 31.41 -
57 Serena Mercer SO Alonso 30.65 30.96 22.91 35.92 -
58 Zariah Kier   Largo 34.40 31.56 40.09 35.35 -
59 Jillian York FR Largo 29.13 31.66 32.93 23.12 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 35.93 31.79 37.83 22.89 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 39.37 32.53 27.00 41.32 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 27.20 34.00 33.32 25.50 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 28.59 34.44 25.15 39.27 -
64 Kaya Paongo SO Largo 26.54 36.35 40.72 26.90 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS DNS DNS DNS   
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
  Emma Garland FR Riverview DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS DNS DNS DNS   
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS DNS   
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
35 Lizzie Epps SO Sunlake 35.76 31.98 23.55 29.07 32.56 36.63 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 32.19 22.06 34.27 29.80 38.15 28.31 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 25.42 36.62 22.70 30.26 29.36 38.43 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 29.67 22.10 37.84 30.27 38.75 39.05 -
57 Serena Mercer SO Alonso 28.18 34.68 34.99 30.96 29.42 30.34 -
58 Zariah Kier   Largo 22.10 32.83 36.61 31.56 36.93 34.72 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 29.58 25.15 -
44 Brionna Williams SO East Lake 29.89 37.67 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 29.97 32.37 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 30.53 32.37 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 30.79 35.41 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 34.00 34.68 -
64 Kaya Paongo SO Largo 36.35 35.63 -
  Emma Garland FR Riverview DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
28 Jamie Bolduc FR Braden River 28.73 -
48 Jymea Walker SR Forest 30.14 -
52 Hannah Roche JR Riverview 30.46 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 30.70 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 31.79 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 32.53 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 34.44 -
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 28.00 20.16 29.40 -
29 Gia Gholson SO Plant 28.74 23.86 27.31 -
31 Haley Maxewell SO Largo 28.87 37.25 31.18 -
40 Emma Barton JR Sunlake 29.57 20.70 31.64 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 29.92 25.44 26.03 -
59 Jillian York FR Largo 31.66 33.25 28.50 -
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 29.93 27.16 23.00 27.71 32.98 23.83 29.93 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 30.19 23.76 25.72 27.95 27.12 19.57 29.35 -
24 Jontasia Scott   Largo 34.86 24.29 33.43 28.57 26.86 21.43 22.29 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 36.48 33.59 28.66 28.95 37.64 28.38 34.16 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 34.18 25.20 26.36 28.96 27.81 34.47 22.88 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 23.05 33.69 21.58 29.55 26.89 22.76 28.96 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 31.41 23.93 31.41 29.91 33.20 32.91 32.61 -
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 25.80 28.04 -
21 Margaux Shelton JR Plant 23.55 28.37 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 20.93 28.66 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 35.97 29.24 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 39.03 30.25 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 22.91 27.27 25.64 3
22 Keala McKinley JR Forest 34.06 28.38 32.36 -
27 Kya Chen JR Alonso 31.57 28.70 36.74 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 37.13 28.78 23.89 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 32.30 29.36 29.95 -
55 Kierra Queen   Middleton 36.02 30.78 24.94 -
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 22.32 28.93 27.55 -
15 Marissa Smith FR Braden River 28.39 35.07 27.83 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 20.14 26.01 27.96 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 26.79 33.63 28.50 -
26 Hailey Marston SO Braden River 27.23 25.80 28.66 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 27.45 28.04 29.20 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
3 Riniya Johnson SR Auburndale 31.68 26.84 6
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 33.45 27.19 4
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 21.33 27.34 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 35.29 27.35 1
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 19.88 27.60 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 33.79 27.69 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 30.89 28.08 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 35.43 29.77 -
Girls' 200 Meters Section 10
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 30.72 25.60 18.95 21.25 30.21 23.04 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 27.01 26.74 23.54 19.52 30.22 22.20 8
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 29.63 26.93 25.86 23.16 29.90 27.47 5
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 28.29 27.46 22.80 29.66 32.13 20.87 -
14 Avriel James SR Robinson 20.27 27.76 19.44 23.04 24.16 30.82 -
32 Micahela Hill FR East Lake 31.23 28.91 36.72 28.34 20.24 30.07 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Avrel Jean SR Plant 46.80 50.31 1:05.51 58.49 1:04.34 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 44.82 1:08.41 44.82 58.97 46.00 8
3 Justyce Murphy SO Hillsborough 1:03.01 1:04.79 41.61 59.44 45.18 6
4 Claire Rain JR Plant 51.73 44.59 52.32 59.45 1:05.40 5
5 Hailey Marston SO Braden River 1:15.25 57.34 1:08.68 59.72 48.38 4
6 Riniya Johnson SR Auburndale 1:00.27 1:07.51 1:07.51 1:00.27 47.01 3
7 Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch 1:09.90 1:15.37 56.53 1:00.78 51.67 2
8 Bella Butler FR Bell Creek 59.70 1:10.66 1:17.36 1:00.91 46.30 1
9 Marissa Smith FR Braden River 44.27 1:16.07 1:00.48 1:02.35 1:16.69 -
10 Akisha Fleuridor FR Dunbar 47.04 57.70 51.43 1:02.71 1:10.87 -
11 Kadence Collora FR East Lake 44.73 1:21.80 47.93 1:03.90 57.51 -
12 Nichole Harris JR Forest 58.86 1:16.77 1:04.61 1:03.97 1:07.17 -
13 Jumiracle Crumbly JR Dunbar 1:04.32 1:15.26 55.32 1:04.32 1:19.76 -
14 Lauren Bates SR Land O'Lakes 51.04 1:09.13 1:05.25 1:04.60 55.56 -
15 Mary Flook SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:24.25 1:19.68 52.91 1:05.31 1:08.58 -
16 Emmalise Feliciano SO Zephyrhills 55.94 54.63 1:07.79 1:05.81 1:04.50 -
17 Jamie Bolduc FR Braden River 50.04 1:05.39 1:12.06 1:06.72 1:03.39 -
18 Daria Joshway FR Auburndale 49.38 1:01.39 47.38 1:06.72 1:14.73 -
19 BRIANNA COOK JR Hillsborough 1:10.13 46.76 52.10 1:06.79 1:18.82 -
20 Madison Marshall SR Boca Ciega 50.13 1:16.19 1:20.87 1:06.83 1:16.19 -
21 Makenzie Dean FR Forest 1:02.80 1:21.03 1:08.87 1:07.52 1:14.28 -
22 Hannah Roche JR Riverview 1:12.94 54.03 1:24.42 1:07.53 1:10.24 -
23 Christal Rolack SO Robinson 1:26.44 56.05 1:08.88 1:07.53 56.73 -
24 Quewana Morris Junior Middleton 1:02.87 1:23.83 1:00.84 1:07.60 47.32 -
25 Victoria Oliver SR Wiregrass Ranch 1:09.37 1:09.37 1:25.02 1:08.01 1:27.06 -
26 Afiya Thompson JR Wiregrass Ranch 1:08.77 47.67 1:14.22 1:08.09 1:14.22 -
27 Jade Pickett FR Zephyrhills 1:14.30 1:10.89 1:22.48 1:08.16 1:06.12 -
28 Arianna Reliford SO Auburndale 1:22.70 1:13.13 55.36 1:08.34 57.41 -
29 Sabrina Clermont SO Dunbar 50.64 1:25.54 51.33 1:08.43 1:26.91 -
30 Ashlyn Deutscher FR Forest 59.69 57.63 1:07.92 1:08.60 1:03.80 -
31 Camilla Sablan SO Lakewood Ranch 1:22.11 52.19 1:06.80 1:09.58 1:06.80 -
32 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 1:27.13 1:27.83 1:15.98 1:09.70 49.49 -
33 Deayzia Bradford JR Boca Ciega 59.60 1:29.74 1:24.84 1:10.11 54.69 -
34 Mikayla Mckenzie FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:13.36 1:14.06 1:05.60 1:10.53 1:11.94 -
35 Jocilynn Howes   Largo 53.62 1:25.37 1:00.68 1:10.55 1:09.85 -
36 Chettie Victorvil FR Dunbar 50.17 59.49 1:19.56 1:11.67 1:06.66 -
37 Brooke McGreevy JR Braden River 1:27.69 1:32.72 1:11.16 1:11.87 1:10.44 -
38 Jessica Erwin FR Mitchell 1:22.87 1:33.68 1:33.68 1:12.06 1:07.02 -
39 Jillian York FR Largo 1:22.24 1:23.69 1:28.74 1:12.14 54.83 -
40 Zaria Coleman FR Plant City 1:23.56 52.32 1:16.30 1:12.66 1:16.30 -
41 Emily Redmon SR Mitchell 55.33 1:17.90 1:10.62 1:12.80 1:01.88 -
42 Emely Jaime JR Sickles 58.41 1:29.08 1:08.63 1:13.01 1:21.78 -
43 Janiyah Jones   Largo 1:28.47 1:10.92 1:09.46 1:13.11 1:22.62 -
44 Gabriela Millan FR Largo 1:26.16 53.76 1:14.38 1:13.64 1:33.53 -
45 Jacqueline Maher JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 59.01 51.64 1:18.93 1:13.76 1:27.04 -
46 Viviana Pascal FR Dunbar 1:26.48 1:06.52 1:02.09 1:13.91 1:02.83 -
47 Megan Griggs FR Forest 1:03.65 1:05.13 1:13.27 1:14.01 1:05.13 -
48 Savannah Houghtalin   Pasco 51.85 1:08.14 1:27.39 1:14.06 53.33 -
49 Adia D'Piazza FR Mitchell 54.42 1:16.78 1:16.78 1:14.54 1:04.11 -
50 Johanna Castro FR Riverview 1:25.84 1:19.12 1:31.06 1:14.64 1:07.18 -
51 Adrianna Colman JR Zephyrhills 1:03.26 1:26.60 1:07.02 1:15.30 57.99 -
52 Ella Novarro SO Braden River 1:30.44 1:23.65 1:07.07 1:15.36 1:22.15 -
53 Makenna Howell FR Alonso 1:17.60 59.93 1:08.38 1:16.83 1:06.08 -
54 Angel Pierre FR Auburndale 1:32.68 1:35.80 1:08.54 1:17.88 1:04.64 -
55 Alexis Mustacchio FR Sunlake 1:25.58 1:13.80 1:13.80 1:18.51 1:35.79 -
56 Tytiunna Neal JR Forest 1:24.01 1:24.79 1:30.29 1:18.51 58.10 -
57 Lauren Buggs SO Sickles 1:14.94 1:27.84 1:00.44 1:20.58 1:09.30 -
58 Jasmine Reaves SR Plant City 1:32.06 1:01.38 1:13.31 1:25.24 1:03.08 -
  Roxanna Guerrero FR Dunbar DNF DNF DNF DNF DNF   
  Jymea Walker SR Forest DNS DNS DNS DNS DNS   
  Raihan Al-aalaoui 6 Bell Creek DNS DNS DNS DNS DNS   
  Addison Metcalf JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Laci Brown FR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS   
  Teneah Richards SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Khashaunti Hall JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS   
  Madeline Espina-Luke SO Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS   
  Roccio Cordon JR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kya Person SR Robinson DNS DNS DNS DNS DNS   
  Maggie Russel FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mansi Lorenzen SR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dahlia Williams SO Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS   
  Maryam Khalil SO Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lana Patituce FR Zephyrhills DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Paris Hart FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sadie Smith   Largo DNS DNS DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mariah Brown-Tullis SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
48 Savannah Houghtalin   Pasco 1:17.77 1:14.06 1:19.25 1:09.62 1:31.84 -
52 Ella Novarro SO Braden River 1:10.84 1:15.36 1:08.58 1:19.89 1:33.45 -
54 Angel Pierre FR Auburndale 1:11.65 1:17.88 1:32.68 56.86 1:18.66 -
55 Alexis Mustacchio FR Sunlake 1:32.65 1:18.51 56.53 1:04.38 1:18.51 -
57 Lauren Buggs SO Sickles 1:04.47 1:20.58 1:22.20 1:11.72 1:22.20 -
  Teneah Richards SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mansi Lorenzen SR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
28 Arianna Reliford SO Auburndale 1:28.16 1:13.13 1:20.65 52.63 1:08.34 1:14.49 1:05.61 -
38 Jessica Erwin FR Mitchell 50.45 1:15.67 1:20.71 1:15.67 1:12.06 1:01.98 1:19.27 -
42 Emely Jaime JR Sickles 51.84 1:24.70 1:24.70 51.11 1:13.01 52.57 59.87 -
53 Makenna Howell FR Alonso 59.16 1:39.88 1:03.77 1:30.66 1:16.83 1:24.52 55.32 -
  Addison Metcalf JR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Roccio Cordon JR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Maggie Russel FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lana Patituce FR Zephyrhills DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jamie Bolduc FR Braden River 1:06.72 -
32 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 1:09.70 -
34 Mikayla Mckenzie FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:10.53 -
45 Jacqueline Maher JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:13.76 -
49 Adia D'Piazza FR Mitchell 1:14.54 -
50 Johanna Castro FR Riverview 1:14.64 -
  Mariah Brown-Tullis SO Winter Haven DNS   
  Laci Brown FR Boca Ciega DNS   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
27 Jade Pickett FR Zephyrhills 1:08.16 1:23.84 1:26.57 1:11.57 1:04.76 -
30 Ashlyn Deutscher FR Forest 1:08.60 1:02.43 54.20 1:20.27 1:12.03 -
35 Jocilynn Howes   Largo 1:10.55 1:04.20 1:02.79 52.92 1:23.96 -
36 Chettie Victorvil FR Dunbar 1:11.67 50.17 1:18.12 1:24.57 1:21.71 -
37 Brooke McGreevy JR Braden River 1:11.87 1:16.19 1:26.97 1:22.65 1:21.94 -
41 Emily Redmon SR Mitchell 1:12.80 1:05.52 58.97 54.60 54.60 -
  Raihan Al-aalaoui 6 Bell Creek DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kya Person SR Robinson DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Mary Flook SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 1:05.31 -
21 Makenzie Dean FR Forest 1:07.52 -
33 Deayzia Bradford JR Boca Ciega 1:10.11 -
47 Megan Griggs FR Forest 1:14.01 -
51 Adrianna Colman JR Zephyrhills 1:15.30 -
58 Jasmine Reaves SR Plant City 1:25.24 -
  Madeline Espina-Luke SO Mulberry DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS   
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
16 Emmalise Feliciano SO Zephyrhills 1:05.81 1:21.61 1:20.95 59.23 57.92 1:01.87 1:18.98 -
19 BRIANNA COOK JR Hillsborough 1:06.79 1:06.79 1:25.50 49.43 1:20.15 56.78 1:02.79 -
22 Hannah Roche JR Riverview 1:07.53 1:06.86 1:22.39 1:16.99 1:00.11 1:05.51 48.63 -
26 Afiya Thompson JR Wiregrass Ranch 1:08.09 53.11 1:06.73 1:17.63 1:10.14 58.56 1:04.01 -
39 Jillian York FR Largo 1:12.14 1:07.09 1:05.65 1:12.14 1:24.41 56.99 1:18.64 -
44 Gabriela Millan FR Largo 1:13.64 59.65 1:24.69 59.65 58.92 53.02 59.65 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jymea Walker SR Forest DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
9 Marissa Smith FR Braden River 1:18.57 1:18.57 1:02.35 -
23 Christal Rolack SO Robinson 1:18.34 51.33 1:07.53 -
25 Victoria Oliver SR Wiregrass Ranch 52.37 1:03.25 1:08.01 -
40 Zaria Coleman FR Plant City 1:25.74 1:05.40 1:12.66 -
56 Tytiunna Neal JR Forest 57.32 1:12.23 1:18.51 -
  Maryam Khalil SO Wiregrass Ranch DNS DNS DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Paris Hart FR Winter Haven DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch 53.49 51.67 1:00.78 1:02.00 1:11.12 55.92 52.88 2
12 Nichole Harris JR Forest 58.22 57.58 1:03.97 44.78 1:20.61 1:21.89 1:00.78 -
18 Daria Joshway FR Auburndale 1:02.05 1:10.73 1:06.72 50.71 1:14.73 1:10.73 1:26.74 -
29 Sabrina Clermont SO Dunbar 1:14.59 50.64 1:08.43 1:25.54 1:28.28 1:22.12 1:07.75 -
31 Camilla Sablan SO Lakewood Ranch 1:24.89 48.71 1:09.58 1:13.76 1:26.98 1:05.41 1:26.28 -
43 Janiyah Jones   Largo 1:03.61 1:09.46 1:13.11 1:27.00 1:10.92 1:05.80 1:10.19 -
  Roxanna Guerrero FR Dunbar DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Dahlia Williams SO Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Akisha Fleuridor FR Dunbar 1:02.71 53.93 50.17 47.66 58.32 1:15.26 51.43 -
11 Kadence Collora FR East Lake 1:03.90 1:13.49 48.57 1:17.32 1:09.66 1:03.90 1:02.63 -
13 Jumiracle Crumbly JR Dunbar 1:04.32 1:08.18 55.96 1:01.11 45.67 1:20.40 1:18.47 -
14 Lauren Bates SR Land O'Lakes 1:04.60 56.85 1:03.31 51.04 51.68 47.81 1:20.11 -
20 Madison Marshall SR Boca Ciega 1:06.83 1:21.54 46.79 58.81 1:24.88 1:12.18 53.47 -
46 Viviana Pascal FR Dunbar 1:13.91 1:32.39 1:25.00 1:29.44 1:13.91 1:31.65 1:08.74 -
  Khashaunti Hall JR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sadie Smith   Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Avrel Jean SR Plant 52.06 58.49 58.49 1:14.87 56.74 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 1:06.05 58.97 58.97 58.97 1:07.23 8
3 Justyce Murphy SO Hillsborough 1:13.71 58.85 59.44 51.72 55.88 6
4 Claire Rain JR Plant 56.48 1:00.64 59.45 52.91 1:13.72 5
5 Hailey Marston SO Braden River 1:06.29 51.36 59.72 1:07.49 1:13.46 4
6 Riniya Johnson SR Auburndale 53.64 51.84 1:00.27 45.21 42.19 3
8 Bella Butler FR Bell Creek 42.64 1:07.01 1:00.91 54.21 59.09 1
24 Quewana Morris Junior Middleton 1:18.42 1:27.21 1:07.60 1:08.96 54.76 -

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Elizabeth Eudaly SR Plant 2:23.72 2:42.41 1:59.29 2:58.22 2:00.73 10
2 Quewana Morris Junior Middleton 2:24.90 1:50.13 1:58.82 2:07.52 2:10.41 8
3 Nichole Harris JR Forest 2:26.51 3:03.14 3:06.07 2:07.47 2:36.77 6
4 Cecilia Martinez-Castillo SR Plant City 2:30.02 3:04.53 1:48.02 2:55.53 2:30.02 5
5 Anna Breede SO George Steinbrenner 2:31.10 2:47.73 2:40.17 1:50.31 2:05.42 4
6 Jada McDowell FR Bell Creek 2:33.49 2:12.01 2:41.17 2:54.98 2:48.84 3
7 Elise Noll SR Land O'Lakes 2:33.88 2:58.50 2:50.81 3:13.89 2:23.11 2
8 Ashley Navarrete SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:36.27 1:57.21 2:31.59 2:39.40 2:36.27 1
9 Natalie Rohm SO Riverview 2:36.40 2:37.97 2:08.25 3:20.20 2:50.48 -
10 Ella Mckee SO Sickles 2:36.96 2:40.10 3:22.48 2:25.98 2:38.53 -
11 Reyna Simpson FR George Steinbrenner 2:37.87 2:34.72 2:48.92 2:33.14 1:56.83 -
12 Riley Bradshaw JR Lakewood Ranch 2:38.09 3:22.36 2:34.93 2:15.96 1:56.99 -
13 Mikayla Zabrowski JR Wiregrass Ranch 2:38.57 2:52.85 2:32.23 2:43.33 2:29.06 -
14 Jessica Brown FR Tampa Bay HEAT 2:38.64 3:07.20 2:51.34 2:00.57 2:13.26 -
15 Madison Poe SO Zephyrhills 2:39.13 2:12.08 2:24.81 2:56.64 2:51.86 -
16 Nathalia Mallo FR Alonso 2:39.36 3:00.08 2:32.99 2:42.55 2:34.58 -
17 Gianna Palacios FR Riverview 2:39.76 3:16.51 2:23.79 2:22.19 3:11.72 -
18 Skyler Gillett FR Alonso 2:39.92 2:06.34 3:18.30 3:00.71 2:44.72 -
19 Carson Cheesman FR Plant 2:40.47 3:25.41 1:58.75 2:48.50 2:32.45 -
20 Kenzie Johnson JR Braden River 2:41.66 2:28.73 2:38.43 3:30.16 2:30.35 -
21 Alyssa Brown SR Riverview (Sarasota) 2:42.17 1:58.39 2:40.55 2:42.17 2:50.28 -
22 Kate Pollard FR Plant 2:42.58 1:58.69 3:02.09 1:55.44 2:58.84 -
23 Maranda Hildebrand SO Land O'Lakes 2:42.69 3:24.99 3:08.72 2:28.05 2:13.41 -
24 Vanessa Galiano SO East Lake 2:42.83 2:50.98 2:41.21 2:10.27 2:41.21 -
25 Annie Winborn FR Sunlake 2:44.10 2:58.87 2:39.18 2:45.74 3:21.85 -
26 Rachel Knazavich SR Tampa Bay HEAT 2:44.77 3:17.73 2:34.89 3:27.61 1:58.64 -
27 Caitlyn Culpepper SO Sunlake 2:44.87 2:02.01 2:58.06 2:48.17 2:00.36 -
28 Alina Fruendt JR Sunlake 2:46.57 2:09.93 2:01.60 2:56.57 2:44.91 -
29 Hailey Romero FR Dunbar 2:47.31 2:52.33 3:27.47 2:13.85 2:55.68 -
30 Tamlyn Leatt FR Lakewood Ranch 2:47.60 3:17.77 3:37.88 3:27.83 2:34.20 -
31 Isabella Busi JR Braden River 2:47.83 2:49.51 3:33.15 2:39.44 2:10.91 -
32 Kimora Stubbins 7 Bell Creek 2:47.84 2:19.31 2:02.53 2:39.45 2:59.59 -
33 Kayleigh Watts 7 Bell Creek 2:47.86 2:54.58 3:26.47 2:07.58 2:47.86 -
34 Maria Manosalva SR Auburndale 2:48.23 3:31.97 2:34.78 2:16.27 2:23.00 -
35 Mya Hill JR Wiregrass Ranch 2:48.86 2:48.86 2:04.96 2:20.16 2:38.73 -
36 Coralei Deriso FR Forest 2:49.84 3:32.30 3:32.30 3:10.22 2:02.29 -
37 Cathryne Newport JR Sunlake 2:50.18 2:50.18 2:50.18 2:50.18 2:24.66 -
38 Maggie Russel FR Riverview 2:50.97 2:33.88 2:45.84 3:02.94 2:39.01 -
39 Iona Hudson SO Boca Ciega 2:51.78 2:48.35 3:31.29 2:48.35 2:56.94 -
40 Lineriya McGriff JR Dunbar 2:51.95 2:15.84 2:29.60 2:24.44 2:08.97 -
41 Georgia Flint SO Riverview (Sarasota) 2:52.82 2:06.16 2:26.90 2:47.64 2:30.36 -
42 Genavieve Newton FR Mitchell 2:52.91 2:42.54 3:44.79 2:07.96 3:43.06 -
43 Asiah Douglas FR Dunbar 2:54.50 2:02.15 3:41.62 2:03.90 3:29.40 -
44 Kah-ren Brown SR Auburndale 2:55.56 2:25.72 3:27.16 3:34.19 3:11.36 -
45 Chyanne Chambers JR Wiregrass Ranch 2:57.91 2:45.46 2:24.11 3:26.38 3:35.28 -
46 Sommer Hartman JR Sickles 2:58.00 3:31.82 3:46.06 3:38.94 2:25.96 -
47 Jeanne Hamer   Largo 2:59.52 3:22.86 3:37.22 3:17.48 2:50.55 -
48 Elizabeth Sack SO Seffner Christian 3:00.59 2:51.56 2:11.83 2:58.79 2:37.12 -
49 Adia D'Piazza FR Mitchell 3:00.70 2:40.83 3:51.30 2:48.06 3:18.77 -
50 Gabby Traver FR Lakewood Ranch 3:01.14 2:37.60 3:19.26 3:55.49 3:04.77 -
51 Ashlee Kate Lenz SO Riverview (Sarasota) 3:01.90 3:27.37 3:49.20 2:36.44 2:38.26 -
52 Jenna Stahlgren JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 3:03.11 3:19.59 3:10.44 2:44.80 2:39.31 -
53 Chloe Howell SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 3:04.42 2:40.45 2:51.51 3:09.96 2:16.47 -
54 ALEXCIS JOHNSON JR Hillsborough 3:05.22 3:47.82 2:57.82 3:05.22 3:49.68 -
55 Samantha Leslie SO Lakeland 3:06.92 3:12.53 2:48.23 4:03.00 2:27.67 -
56 Drea D'Piazza FR Mitchell 3:07.89 3:36.08 4:04.26 3:13.53 2:56.62 -
57 Elyse Alagal SO Wiregrass Ranch 3:09.70 3:40.06 3:55.23 2:20.38 2:50.73 -
58 Brooke Tyler FR Plant City 3:10.32 3:56.00 3:31.26 3:02.71 3:50.29 -
59 Emily Diebert FR Largo 3:13.64 2:32.98 2:17.49 2:44.60 3:42.69 -
60 Bailey Roger JR Tampa Bay HEAT 3:18.85 3:10.90 3:48.68 3:34.76 3:18.85 -
61 Damaris Rios-Ramirez SO Auburndale 3:20.57 3:12.55 3:38.63 4:18.74 2:28.43 -
62 Kaya Hall SO Seffner Christian 3:26.44 3:16.12 3:28.51 2:32.77 4:26.31 -
63 Kathleen Fairley SO Seffner Christian 3:26.60 2:24.62 3:45.20 4:16.19 3:59.66 -
64 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 3:28.78 3:26.70 3:47.57 4:23.07 3:12.08 -
65 Mia Rodriguez FR Tampa Bay HEAT 3:30.05 2:56.45 2:31.24 2:41.74 2:39.64 -
66 Grace Pettey FR Largo 3:30.08 4:20.50 3:27.98 3:34.29 4:33.11 -
67 Jasmine Valle SO Alonso 3:30.51 4:12.62 3:22.09 3:53.67 2:33.68 -
68 Dymond Washington FR Lakeland 3:33.36 2:59.23 3:20.56 3:07.76 3:24.83 -
  Marie Jean-Louis SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS   
  Madison Snyder   Largo DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mariah Brown-Tullis SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Maria Melara Junior Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Britney Pun FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Adriana Stapleton FR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS   
  Michelle Zurita SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Katherine Vivas SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Keely Scott SO Sickles DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fanan Adnan SO Sickles DNS DNS DNS DNS DNS   
  Laura Ceniza SO Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lauren Rinehart SR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS   
  Roccio Cordon JR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emily Franklin JR Zephyrhills DNS DNS DNS DNS DNS   
  Annaliese Duncan FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sydney Slagel SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Aida Castelli FR Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS   
  Asia Bristol JR Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS   
  Durnecia Bell SO Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS   
  Brianna Gilley SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
32 Kimora Stubbins 7 Bell Creek 2:47.84 2:04.21 2:32.74 -
39 Iona Hudson SO Boca Ciega 2:51.78 3:29.58 2:03.69 -
44 Kah-ren Brown SR Auburndale 2:55.56 3:34.19 3:06.10 -
48 Elizabeth Sack SO Seffner Christian 3:00.59 3:27.68 2:26.28 -
59 Emily Diebert FR Largo 3:13.64 2:19.42 2:58.15 -
61 Damaris Rios-Ramirez SO Auburndale 3:20.57 2:52.49 3:26.59 -
62 Kaya Hall SO Seffner Christian 3:26.44 2:49.28 4:26.31 -
66 Grace Pettey FR Largo 3:30.08 4:07.90 4:20.50 -
68 Dymond Washington FR Lakeland 3:33.36 4:22.44 3:44.03 -
  Annaliese Duncan FR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Brianna Gilley SR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Laura Ceniza SO Lakeland DNS DNS DNS   
  Asia Bristol JR Hillsborough DNS DNS DNS   
  Fanan Adnan SO Sickles DNS DNS DNS   
  Keely Scott SO Sickles DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
52 Jenna Stahlgren JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:59.45 3:03.11 3:52.55 -
53 Chloe Howell SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:49.67 3:04.42 3:43.15 -
55 Samantha Leslie SO Lakeland 2:42.62 3:06.92 3:31.22 -
56 Drea D'Piazza FR Mitchell 4:00.50 3:07.89 2:52.86 -
57 Elyse Alagal SO Wiregrass Ranch 2:31.76 3:09.70 3:24.88 -
58 Brooke Tyler FR Plant City 3:40.78 3:10.32 2:51.29 -
60 Bailey Roger JR Tampa Bay HEAT 2:53.00 3:18.85 4:04.59 -
63 Kathleen Fairley SO Seffner Christian 3:28.67 3:26.60 3:55.53 -
64 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:42.85 3:28.78 4:12.63 -
65 Mia Rodriguez FR Tampa Bay HEAT 4:01.56 3:30.05 4:14.16 -
  Britney Pun FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS   
  Michelle Zurita SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS   
  Sydney Slagel SR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Madison Snyder   Largo DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Jessica Brown FR Tampa Bay HEAT 2:38.64 2:14.85 3:15.13 2:10.09 3:02.44 2:44.99 -
21 Alyssa Brown SR Riverview (Sarasota) 2:42.17 2:51.90 2:38.93 2:43.80 2:40.55 3:03.26 -
33 Kayleigh Watts 7 Bell Creek 2:47.86 2:21.01 2:49.54 3:14.72 2:17.65 2:49.54 -
38 Maggie Russel FR Riverview 2:50.97 3:38.85 2:09.94 3:32.01 2:04.81 2:04.81 -
42 Genavieve Newton FR Mitchell 2:52.91 2:25.25 2:32.16 2:02.77 2:20.06 2:14.87 -
43 Asiah Douglas FR Dunbar 2:54.50 2:09.13 2:45.78 2:31.82 2:07.39 3:18.93 -
45 Chyanne Chambers JR Wiregrass Ranch 2:57.91 3:26.38 2:45.46 2:45.46 3:35.28 2:50.80 -
47 Jeanne Hamer   Largo 2:59.52 3:01.32 3:28.25 3:46.20 3:47.99 2:29.01 -
49 Adia D'Piazza FR Mitchell 3:00.70 2:15.53 2:58.90 3:26.00 2:55.28 2:48.06 -
51 Ashlee Kate Lenz SO Riverview (Sarasota) 3:01.90 2:16.43 2:09.15 2:36.44 3:05.54 3:45.56 -
54 ALEXCIS JOHNSON JR Hillsborough 3:05.22 2:20.77 2:26.33 2:35.59 3:40.42 3:05.22 -
  Maria Melara Junior Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Katherine Vivas SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Marie Jean-Louis SR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emily Franklin JR Zephyrhills DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Adriana Stapleton FR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
16 Nathalia Mallo FR Alonso 2:21.83 1:59.52 2:39.36 3:19.20 2:39.36 -
17 Gianna Palacios FR Riverview 1:51.84 1:53.43 3:08.52 2:41.36 2:39.76 -
19 Carson Cheesman FR Plant 3:09.36 2:34.06 2:58.13 1:58.75 2:40.47 -
22 Kate Pollard FR Plant 2:10.07 2:31.20 2:18.20 2:52.34 2:42.58 -
26 Rachel Knazavich SR Tampa Bay HEAT 3:16.08 2:15.12 3:04.55 3:32.56 2:44.77 -
29 Hailey Romero FR Dunbar 2:07.16 3:30.81 3:19.10 3:12.41 2:47.31 -
31 Isabella Busi JR Braden River 2:41.12 2:56.23 2:29.37 3:34.83 2:47.83 -
34 Maria Manosalva SR Auburndale 2:44.87 2:43.19 2:17.95 2:39.82 2:48.23 -
40 Lineriya McGriff JR Dunbar 2:43.36 2:53.67 2:43.36 3:02.27 2:51.95 -
41 Georgia Flint SO Riverview (Sarasota) 3:15.29 3:23.93 3:03.19 3:41.21 2:52.82 -
46 Sommer Hartman JR Sickles 2:31.30 2:54.44 3:10.46 2:52.66 2:58.00 -
50 Gabby Traver FR Lakewood Ranch 2:44.84 2:32.16 2:12.24 3:01.14 3:01.14 -
  Roccio Cordon JR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Durnecia Bell SO Hillsborough DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jada McDowell FR Bell Creek 2:33.49 3
7 Elise Noll SR Land O'Lakes 2:33.88 2
8 Ashley Navarrete SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 2:36.27 1
9 Natalie Rohm SO Riverview 2:36.40 -
10 Ella Mckee SO Sickles 2:36.96 -
18 Skyler Gillett FR Alonso 2:39.92 -
23 Maranda Hildebrand SO Land O'Lakes 2:42.69 -
24 Vanessa Galiano SO East Lake 2:42.83 -
25 Annie Winborn FR Sunlake 2:44.10 -
27 Caitlyn Culpepper SO Sunlake 2:44.87 -
28 Alina Fruendt JR Sunlake 2:46.57 -
30 Tamlyn Leatt FR Lakewood Ranch 2:47.60 -
67 Jasmine Valle SO Alonso 3:30.51 -
  Mariah Brown-Tullis SO Winter Haven DNS   
  Aida Castelli FR Hillsborough DNS   
Girls' 800 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Elizabeth Eudaly SR Plant 2:23.72 10
2 Quewana Morris Junior Middleton 2:24.90 8
3 Nichole Harris JR Forest 2:26.51 6
4 Cecilia Martinez-Castillo SR Plant City 2:30.02 5
5 Anna Breede SO George Steinbrenner 2:31.10 4
11 Reyna Simpson FR George Steinbrenner 2:37.87 -
12 Riley Bradshaw JR Lakewood Ranch 2:38.09 -
13 Mikayla Zabrowski JR Wiregrass Ranch 2:38.57 -
15 Madison Poe SO Zephyrhills 2:39.13 -
20 Kenzie Johnson JR Braden River 2:41.66 -
35 Mya Hill JR Wiregrass Ranch 2:48.86 -
36 Coralei Deriso FR Forest 2:49.84 -
37 Cathryne Newport JR Sunlake 2:50.18 -
  Lauren Rinehart SR Lakewood Ranch DNS   

Women's 1,600m Run Open

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Rachel Knazavich SR Tampa Bay HEAT 5:24.69 5:56.80 10
2 Pearson Heim SO Plant 4:45.47 5:56.83 8
3 Olivia Manno SR Plant 5:08.62 6:07.40 6
4 Alina Fruendt JR Sunlake 5:51.94 6:10.46 5
5 Emily Geiger SO Plant 6:00.08 6:11.21 4
6 Olivia Roberts SR Plant 6:44.93 6:11.49 3
7 Eliza Poe SO Tampa Bay HEAT 7:03.54 6:11.52 2
8 Zoe Beckenstein SO Plant 7:36.95 6:23.99   
9 Sophia Fournier SO Plant 7:08.18 6:29.25   
10 Gabby Traver FR Lakewood Ranch 4:34.57 6:32.24 1
11 Jaiden Wickert FR Sunlake 4:58.33 6:32.54 -
12 Edy Krook FR Sunlake 6:48.55 6:32.83 -
13 Melena Stagliano FR Plant 7:09.38 6:33.92   
14 Isabella Steady FR Sunlake 7:08.03 6:40.02 -
15 Frances Van Looveran FR Plant 6:38.47 6:42.49   
16 Amanda Weissman SR Plant 7:43.94 6:43.42   
17 Taya Cook 8 Tampa Bay HEAT 4:56.89 6:46.70 -
18 Sara Ashley SO Land O'Lakes 7:26.97 6:53.86 -
19 Virginia Webb SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 6:39.21 6:55.84 -
20 Teagan Coyte JR Braden River 8:19.52 6:59.76 -
21 Daniella Alvarez FR Plant 7:46.76 7:00.50   
22 Julianna Tran FR Plant 5:49.55 7:01.14   
23 Elle Masters FR Alonso 7:56.36 7:01.55 -
24 Elyse Braddock FR Plant 5:29.24 7:02.10   
25 Riley Talamantez SO Sunlake 6:28.80 7:02.60 -
26 Ameila Felix JR Plant City 5:55.22 7:02.88 -
27 Ashlyn Moore JR Sunlake 6:29.51 7:03.38 -
28 Eva Nunez FR Plant 7:21.11 7:08.26   
29 Leah Hall SO George Steinbrenner 8:26.12 7:08.91 -
30 Alex Lovett FR Plant 8:45.68 7:10.88   
31 Bailey Roger JR Tampa Bay HEAT 8:12.15 7:11.71 -
32 Gabrielle Sampson FR George Steinbrenner 7:59.50 7:11.98 -
33 Kaylea Rodriguez SO Sunlake 7:14.00 7:14.00 -
34 Samantha Tapanes SO Sunlake 7:12.84 7:17.21 -
35 Olivia Bruneman SR Riverview (Sarasota) 7:19.41 7:19.41 -
36 Victoria Elgin SO Sunlake 8:53.54 7:20.94 -
37 Rachel Allen FR George Steinbrenner 6:07.74 7:23.05 -
38 Olivia Fontaine FR Riverview (Sarasota) 8:36.92 7:25.62 -
39 Natalee Burdette FR Alonso 6:59.93 7:26.73 -
40 Amanda Chin FR Sunlake 6:33.42 7:27.06 -
41 Kassidy Alflen FR Braden River 7:01.58 7:28.48 -
42 Shradha Patil SO Robinson 7:06.28 7:28.71 -
43 Sienna Silvest FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:46.39 7:32.80 -
44 Moriah Harrison FR Seffner Christian 9:31.73 7:33.75 -
45 Shaiel Jones SO Riverview (Sarasota) 9:00.75 7:34.41 -
46 Makenna Howell FR Alonso 6:11.92 7:39.16 -
47 Ruby Jonhson SO Riverview (Sarasota) 8:49.81 7:40.70 -
48 Megan Cole SO George Steinbrenner 5:46.12 7:47.73 -
49 Sophia Hallenbeck SO George Steinbrenner 8:00.28 7:50.86 -
50 Lara Saxon 8 Tampa Bay HEAT 10:02.45 7:58.13 -
51 Vanessa Unger SR Mitchell 9:04.80 8:02.12 -
52 Serena Mercer SO Alonso 7:40.03 8:09.39 -
53 Mia Rodriguez FR Tampa Bay HEAT 9:30.47 8:24.84 -
54 Grace Davenport SR Tampa Bay HEAT 7:13.86 8:42.72 -
55 La Tina Robinson SO Alonso 9:47.68 9:14.41 -
56 Chloe Chandler JR Sunlake 9:46.79 9:40.98 -
57 Karol Quintana SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:28.02 9:49.50 -
58 Angelia Marrero SR Tampa Bay HEAT 7:37.68 9:54.38 -
  Maria Melara Junior Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Sara Slocum SO Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Annabelle Pichardo JR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Gabriella Garrett FR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Makayla Pugliese SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Katie Kilkelly FR Alonso DNS DNS   
  Sarah Anderson SR Alonso DNS DNS   
  Campbell Young SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Abbigail Kohler FR Alonso DNS DNS   
  Caitlyn Gonzalez SO George Steinbrenner DNS DNS   
  Britney Pun FR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Briance Pierce   Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Samantha Visconti SR Riverview DNS DNS   
  Deborah Daniel FR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Michelle Zurita SO Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Katherine Vivas SO Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Emma Stone FR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Abby Murphy SR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Maya Smith JR Riverview DNS DNS   
  Alexandra Anacleto SO Riverview DNS DNS   
  Alexandra Kosoff SO Riverview DNS DNS   
  Kate Hart SO Riverview DNS DNS   
  Caitlyn Culpepper SO Sunlake DNS DNS   
  Kaylene Hausmann SO Riverview DNS DNS   
Women's 1,600m Run Open Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
11 Jaiden Wickert FR Sunlake 8:26.38 6:32.54 4:46.56 7:19.65 -
12 Edy Krook FR Sunlake 6:40.69 6:32.83 6:52.48 7:35.69 -
14 Isabella Steady FR Sunlake 6:48.02 6:40.02 8:08.03 7:20.03 -
19 Virginia Webb SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 8:27.33 6:55.84 7:49.90 5:28.52 -
23 Elle Masters FR Alonso 7:01.55 7:01.55 6:48.91 7:35.28 -
25 Riley Talamantez SO Sunlake 7:06.83 7:02.60 8:31.35 7:23.73 -
27 Ashlyn Moore JR Sunlake 7:16.09 7:03.38 7:20.32 8:53.46 -
33 Kaylea Rodriguez SO Sunlake 6:56.64 7:14.00 5:25.50 8:49.48 -
34 Samantha Tapanes SO Sunlake 5:45.40 7:17.21 8:14.05 6:55.35 -
45 Shaiel Jones SO Riverview (Sarasota) 7:29.87 7:34.41 8:15.31 5:40.81 -
46 Makenna Howell FR Alonso 8:29.67 7:39.16 9:15.59 6:34.88 -
47 Ruby Jonhson SO Riverview (Sarasota) 8:08.35 7:40.70 9:35.88 6:59.24 -
52 Serena Mercer SO Alonso 6:21.73 8:09.39 10:36.21 10:11.74 -
55 La Tina Robinson SO Alonso 6:44.72 9:14.41 10:43.12 7:29.08 -
57 Karol Quintana SR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:16.23 9:49.50 10:01.29 9:14.13 -
58 Angelia Marrero SR Tampa Bay HEAT 7:02.01 9:54.38 9:54.38 12:22.98 -
  Alexandra Kosoff SO Riverview DNS DNS DNS DNS   
  Annabelle Pichardo JR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Abby Murphy SR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Samantha Visconti SR Riverview DNS DNS DNS DNS   
  Michelle Zurita SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Makayla Pugliese SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Briance Pierce   Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
  Katie Kilkelly FR Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Campbell Young SO Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS DNS DNS   
  Abbigail Kohler FR Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Britney Pun FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS   
Women's 1,600m Run Open Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
4 Alina Fruendt JR Sunlake 6:10.46 4:48.96 5
24 Elyse Braddock FR Plant 7:02.10 6:28.34   
29 Leah Hall SO George Steinbrenner 7:08.91 5:30.26 -
31 Bailey Roger JR Tampa Bay HEAT 7:11.71 6:11.27 -
32 Gabrielle Sampson FR George Steinbrenner 7:11.98 8:42.70 -
36 Victoria Elgin SO Sunlake 7:20.94 6:32.44 -
37 Rachel Allen FR George Steinbrenner 7:23.05 6:29.89 -
38 Olivia Fontaine FR Riverview (Sarasota) 7:25.62 5:34.22 -
39 Natalee Burdette FR Alonso 7:26.73 9:05.01 -
40 Amanda Chin FR Sunlake 7:27.06 7:13.65 -
41 Kassidy Alflen FR Braden River 7:28.48 8:35.76 -
42 Shradha Patil SO Robinson 7:28.71 5:58.97 -
43 Sienna Silvest FR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:32.80 5:21.49 -
44 Moriah Harrison FR Seffner Christian 7:33.75 7:51.90 -
48 Megan Cole SO George Steinbrenner 7:47.73 7:00.96 -
49 Sophia Hallenbeck SO George Steinbrenner 7:50.86 5:29.61 -
50 Lara Saxon 8 Tampa Bay HEAT 7:58.13 8:41.17 -
53 Mia Rodriguez FR Tampa Bay HEAT 8:24.84 10:00.76 -
54 Grace Davenport SR Tampa Bay HEAT 8:42.72 10:32.50 -
56 Chloe Chandler JR Sunlake 9:40.98 11:31.37 -
  Caitlyn Gonzalez SO George Steinbrenner DNS DNS   
  Emma Stone FR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Katherine Vivas SO Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Deborah Daniel FR Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Maya Smith JR Riverview DNS DNS   
  Alexandra Anacleto SO Riverview DNS DNS   
  Kate Hart SO Riverview DNS DNS   
  Sara Slocum SO Freedom (Tampa) DNS DNS   
  Gabriella Garrett FR Cypress Creek (Wesley Chapel) DNS DNS   
  Kaylene Hausmann SO Riverview DNS DNS   
Women's 1,600m Run Open Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Rachel Knazavich SR Tampa Bay HEAT 5:56.80 5:38.96 6:50.32 10
2 Pearson Heim SO Plant 5:56.83 5:14.01 6:03.97 8
3 Olivia Manno SR Plant 6:07.40 4:17.18 7:57.62 6
5 Emily Geiger SO Plant 6:11.21 4:38.41 6:11.21 4
6 Olivia Roberts SR Plant 6:11.49 7:22.08 7:55.51 3
7 Eliza Poe SO Tampa Bay HEAT 6:11.52 7:59.26 5:00.94 2
8 Zoe Beckenstein SO Plant 6:23.99 6:16.31 5:41.76   
9 Sophia Fournier SO Plant 6:29.25 6:13.68 8:06.57   
10 Gabby Traver FR Lakewood Ranch 6:32.24 7:15.39 7:38.92 1
13 Melena Stagliano FR Plant 6:33.92 7:40.89 6:06.35   
15 Frances Van Looveran FR Plant 6:42.49 6:14.32 7:06.64   
16 Amanda Weissman SR Plant 6:43.42 8:24.28 8:20.24   
17 Taya Cook 8 Tampa Bay HEAT 6:46.70 7:23.31 7:51.78 -
18 Sara Ashley SO Land O'Lakes 6:53.86 4:49.71 5:35.23 -
20 Teagan Coyte JR Braden River 6:59.76 6:55.57 6:55.57 -
21 Daniella Alvarez FR Plant 7:00.50 5:19.58 6:26.86   
22 Julianna Tran FR Plant 7:01.14 6:10.61 7:34.84   
26 Ameila Felix JR Plant City 7:02.88 7:49.40 9:05.52 -
28 Eva Nunez FR Plant 7:08.26 9:08.18 5:55.46   
30 Alex Lovett FR Plant 7:10.88 7:15.19 5:10.24   
35 Olivia Bruneman SR Riverview (Sarasota) 7:19.41 9:22.45 7:41.38 -
51 Vanessa Unger SR Mitchell 8:02.12 10:07.48 6:49.81 -
  Maria Melara Junior Freedom (Tampa) DNS DNS DNS   
  Caitlyn Culpepper SO Sunlake DNS DNS DNS   
  Sarah Anderson SR Alonso DNS DNS DNS   

Women's 1,600m Run Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Parker Valby SR East Lake 5:44.28 5:10.16 4:20.54 5:10.16 3:46.42 5:47.38 5:13.27 10
2 Liina Winborn SR Sunlake 5:40.81 4:53.47 5:28.19 5:15.56 5:47.12 6:43.92 3:56.67 8
3 Grace Marston SO Braden River 5:24.73 3:49.22 4:43.34 5:18.36 5:24.73 5:08.81 6:41.14 6
4 Arlie Rubin SO Plant 4:29.78 6:02.91 6:15.76 5:21.16 4:42.62 5:05.11 4:13.72 5
5 Kana Kosaka FR Robinson 5:32.54 4:11.10 5:02.00 5:39.32 5:05.39 6:47.19 6:26.83 4
6 Jessica Neal SO Lakewood Ranch 7:12.77 4:01.94 7:09.36 5:40.76 4:56.47 4:15.57 6:08.02 3
7 Lauren Rinehart SR Lakewood Ranch 4:22.84 4:36.50 4:22.84 5:41.35 5:48.18 4:29.67 6:12.08 2
8 Shannon Gordy JR Sunlake 7:11.88 5:08.49 5:22.20 5:42.76 4:51.35 6:34.18 5:59.90 1
9 Ella Mckee SO Sickles 6:00.87 4:34.95 5:16.19 5:43.68 4:10.89 6:11.18 4:28.07 -
10 Margaret Malizia SO Plant 4:50.98 6:38.36 7:16.47 5:46.40 5:15.23 5:42.94 4:33.66 -
11 Cecilia Martinez-Castillo SR Plant City 4:34.80 4:34.80 5:37.41 5:47.84 5:09.58 6:43.50 4:59.15 -
12 Ashley Spires JR Sunlake 6:09.30 4:24.78 6:40.65 5:48.39 5:13.56 6:47.62 4:35.23 -
13 Ashton Rainey FR Robinson 5:38.17 5:31.19 6:23.49 5:48.62 6:33.94 4:17.98 5:48.62 -
14 Olivia Orobello FR Bell Creek 4:51.13 7:18.45 4:09.04 5:50.76 5:40.24 5:26.21 4:54.64 -
15 Gianna Palacios FR Riverview 6:22.42 5:01.73 4:54.71 5:50.84 7:15.05 5:01.73 5:19.27 -
16 Riley Bradshaw JR Lakewood Ranch 6:27.02 6:12.94 5:44.80 5:51.83 4:37.95 6:23.50 4:59.06 -
17 Ayden Krueger SR George Steinbrenner 7:35.99 5:59.81 6:28.31 5:56.24 6:14.06 4:37.87 7:28.87 -
18 Hartley Hill JR Plant 5:59.37 7:18.44 4:43.91 5:59.37 6:35.31 7:18.44 4:15.16 -
19 Kenzie Johnson JR Braden River 4:37.13 5:52.72 4:55.13 5:59.91 6:21.51 4:11.94 4:33.54 -
20 Emma Burleson SO Sunlake 6:11.69 4:48.69 5:42.82 6:00.86 7:27.47 5:57.26 6:58.60 -
21 Breanna Preiser JR Wiregrass Ranch 4:32.34 6:24.91 6:39.44 6:03.12 6:28.54 7:19.38 6:17.65 -
22 Christiana Dirks JR Plant 4:15.00 5:24.21 5:16.93 6:04.28 5:02.36 6:51.64 4:25.93 -
23 Alyssa Brown SR Riverview (Sarasota) 7:09.98 6:04.39 4:58.80 6:04.39 7:35.49 7:13.63 6:59.05 -
24 Nina Pardo FR George Steinbrenner 7:38.00 4:23.81 4:31.14 6:06.40 5:29.76 6:10.07 4:27.48 -
25 Aida Castelli FR Hillsborough 5:26.14 7:34.40 5:22.48 6:06.45 4:31.18 4:16.52 7:08.75 -
26 Madison Poe SO Zephyrhills 5:56.79 6:18.86 6:59.32 6:07.82 5:49.43 7:25.07 4:57.94 -
27 Mansi Lorenzen SR Riverview 7:40.89 4:58.66 7:51.95 6:08.71 4:43.91 5:53.97 7:59.33 -
28 Kaitlyn Arko SR George Steinbrenner 7:28.16 6:40.01 7:42.98 6:10.38 5:51.87 5:03.72 4:22.97 -
29 Gabbi Santeiro SR Alonso 6:41.20 6:44.92 4:49.76 6:11.48 6:04.05 6:00.34 5:08.33 -
30 McKenna Hartigan JR Riverview 5:00.79 5:42.15 6:15.98 6:15.98 5:42.15 6:46.06 6:42.30 -
31 Nathalia Mallo FR Alonso 6:10.46 5:06.20 7:29.85 6:18.02 4:43.52 6:33.14 6:06.68 -
32 Adrianna Rodriguez FR Hillsborough 5:22.44 5:41.41 4:40.72 6:19.34 5:56.58 8:05.56 7:01.07 -
33 Lesley McKenzie FR Seffner Christian 4:45.88 7:20.41 5:36.10 6:26.32 6:34.05 7:51.31 5:55.42 -
34 Hannah Sheen FR Wiregrass Ranch 5:50.35 6:17.60 4:44.17 6:29.27 5:19.21 5:26.99 6:17.60 -
35 Sommer Hartman JR Sickles 5:59.10 7:30.87 6:50.97 6:39.00 6:35.01 8:06.78 6:27.03 -
36 Miranda Davis SO Braden River 5:52.66 5:00.56 4:56.55 6:40.74 6:48.76 7:20.82 6:08.68 -
37 Lilly Xu FR Land O'Lakes 5:30.05 6:54.57 7:14.69 6:42.49 7:02.62 5:46.15 6:34.44 -
38 Adia D'Piazza FR Mitchell 8:31.41 8:11.27 8:11.27 6:42.68 7:06.84 4:57.99 8:27.38 -
39 Emma Bowman SO Forest 4:43.15 5:47.87 7:28.99 6:44.49 7:57.30 4:47.19 7:28.99 -
40 Audrey Tucker FR Riverview (Sarasota) 5:48.35 5:52.40 7:17.46 6:45.05 6:32.90 5:44.30 5:24.04 -
41 Ava Wisner FR Riverview (Sarasota) 8:28.45 6:45.94 7:59.75 6:50.04 8:16.15 5:15.73 6:00.84 -
42 Gabriele Mulford JR Forest 6:06.54 8:07.33 5:54.05 6:56.52 8:19.83 9:01.48 7:50.67 -
43 Jessica Erwin FR Mitchell 6:49.63 5:13.50 7:43.97 6:57.99 4:56.78 7:10.53 7:02.17 -
44 Dorina Kelemen FR Riverview (Sarasota) 8:21.60 5:38.58 8:25.78 6:58.00 8:21.60 4:56.78 8:25.78 -
45 River Mitchell SO Seffner Christian 5:34.82 6:20.86 8:05.49 6:58.52 8:38.97 8:09.67 5:18.08 -
46 Zoe Trafton   Largo 7:47.61 5:41.23 6:14.93 7:01.27 6:14.93 8:00.25 8:25.53 -
47 Drea D'Piazza FR Mitchell 7:24.88 5:55.05 8:11.94 7:07.77 5:42.22 5:25.11 9:07.55 -
48 Emalee McCain FR Mulberry 5:25.77 8:30.09 8:51.52 7:08.64 6:34.35 6:17.21 5:17.20 -
49 Bianca Raby SR Pasco 7:55.81 9:09.34 7:16.88 7:12.55 8:21.76 7:12.55 9:00.69 -
50 Jenna Stahlgren JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 8:57.30 9:10.52 8:39.69 7:20.41 6:58.39 6:36.37 8:26.48 -
51 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 5:51.36 6:32.97 7:05.33 7:42.31 7:42.31 8:05.43 9:42.51 -
52 ALEXCIS JOHNSON JR Hillsborough 6:29.70 6:29.70 9:15.32 8:07.12 9:39.68 6:05.34 8:07.12 -
53 Caroline Glaister SO Pasco 7:35.03 8:53.31 7:49.70 8:09.27 6:16.74 9:12.88 8:28.84 -
54 Hailey Nipper SO Seffner Christian 9:27.14 7:13.09 8:04.65 8:35.58 9:01.36 9:21.99 10:49.63 -
  Samantha Leslie SO Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Keely Scott SO Sickles DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sarah Liggins FR Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emma Stone FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Katherine Vivas SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sara Slocum SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Maria Melara Junior Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Christina Tanico SO East Lake DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fanan Adnan SO Sickles DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Katelyn Stebbins SO Tampa Bay Tech DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jasmine Kinzler FR Wiregrass Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Alyssa Hendrix SR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emily Franklin JR Zephyrhills DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Reagan Chambless 7 Bell Creek DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dolanda Mesidor SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sydney Slagel SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Brianna Gilley SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Bella Blind SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tanya Rueda JR Tampa Bay Tech DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Staci Johannsen SO Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sophia Crassas SR Robinson DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mason Ingallinera SR Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Damaris Rios-Ramirez SO Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Grace Pettey FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emily Diebert FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Karen Escalon FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ari Harrison FR Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Iva Kozul FR Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Women's 1,600m Run Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
40 Audrey Tucker FR Riverview (Sarasota) 6:45.05 5:24.04 7:45.81 7:57.96 5:52.40 5:15.94 4:59.74 -
41 Ava Wisner FR Riverview (Sarasota) 6:50.04 6:21.34 7:35.15 5:03.43 8:44.86 7:51.55 5:07.53 -
43 Jessica Erwin FR Mitchell 6:57.99 8:38.31 8:17.41 5:55.30 8:17.41 6:20.37 7:23.07 -
44 Dorina Kelemen FR Riverview (Sarasota) 6:58.00 8:13.24 5:34.40 8:13.24 6:07.84 5:09.32 5:51.12 -
45 River Mitchell SO Seffner Christian 6:58.52 6:41.78 7:40.38 6:50.15 8:09.67 9:04.08 4:52.97 -
47 Drea D'Piazza FR Mitchell 7:07.77 8:07.66 5:37.94 8:07.66 6:59.22 6:07.89 6:50.66 -
48 Emalee McCain FR Mulberry 7:08.64 6:04.35 5:30.06 8:04.37 6:30.07 5:04.34 5:17.20 -
49 Bianca Raby SR Pasco 7:12.55 8:13.11 5:46.04 9:17.99 7:38.51 6:24.97 8:13.11 -
50 Jenna Stahlgren JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:20.41 7:16.01 8:26.48 6:40.78 5:47.93 5:43.52 5:39.12 -
51 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 7:42.31 6:05.23 5:37.49 9:19.40 6:00.61 6:00.61 9:42.51 -
52 ALEXCIS JOHNSON JR Hillsborough 8:07.12 7:57.38 10:33.26 6:54.06 9:49.42 7:52.51 7:03.80 -
53 Caroline Glaister SO Pasco 8:09.27 8:48.42 7:25.24 10:26.27 9:17.77 7:30.13 5:47.39 -
54 Hailey Nipper SO Seffner Christian 8:35.58 6:26.69 9:27.14 9:06.52 10:34.17 11:05.10 7:02.78 -
  Grace Pettey FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Keely Scott SO Sickles DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Fanan Adnan SO Sickles DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Samantha Leslie SO Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Staci Johannsen SO Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Iva Kozul FR Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ari Harrison FR Lakeland DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Karen Escalon FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emily Diebert FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sara Slocum SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Katherine Vivas SO Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emma Stone FR Freedom (Tampa) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Damaris Rios-Ramirez SO Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tanya Rueda JR Tampa Bay Tech DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Brianna Gilley SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Dolanda Mesidor SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Women's 1,600m Run Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Gianna Palacios FR Riverview 5:50.84 -
21 Breanna Preiser JR Wiregrass Ranch 6:03.12 -
22 Christiana Dirks JR Plant 6:04.28 -
23 Alyssa Brown SR Riverview (Sarasota) 6:04.39 -
24 Nina Pardo FR George Steinbrenner 6:06.40 -
27 Mansi Lorenzen SR Riverview 6:08.71 -
30 McKenna Hartigan JR Riverview 6:15.98 -
31 Nathalia Mallo FR Alonso 6:18.02 -
32 Adrianna Rodriguez FR Hillsborough 6:19.34 -
33 Lesley McKenzie FR Seffner Christian 6:26.32 -
34 Hannah Sheen FR Wiregrass Ranch 6:29.27 -
35 Sommer Hartman JR Sickles 6:39.00 -
36 Miranda Davis SO Braden River 6:40.74 -
37 Lilly Xu FR Land O'Lakes 6:42.49 -
38 Adia D'Piazza FR Mitchell 6:42.68 -
39 Emma Bowman SO Forest 6:44.49 -
42 Gabriele Mulford JR Forest 6:56.52 -
46 Zoe Trafton   Largo 7:01.27 -
  Christina Tanico SO East Lake DNS   
  Emily Franklin JR Zephyrhills DNS   
  Katelyn Stebbins SO Tampa Bay Tech DNS   
  Sydney Slagel SR Winter Haven DNS   
  Reagan Chambless 7 Bell Creek DNS   
  Jasmine Kinzler FR Wiregrass Ranch DNS   
  Sarah Liggins FR Dunbar DNS   
  Maria Melara Junior Freedom (Tampa) DNS   
Women's 1,600m Run Varsity Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Parker Valby SR East Lake 6:18.40 5:10.16 10
2 Liina Winborn SR Sunlake 4:06.14 5:15.56 8
3 Grace Marston SO Braden River 4:59.26 5:18.36 6
4 Arlie Rubin SO Plant 6:47.88 5:21.16 5
5 Kana Kosaka FR Robinson 6:26.83 5:39.32 4
6 Jessica Neal SO Lakewood Ranch 4:15.57 5:40.76 3
7 Lauren Rinehart SR Lakewood Ranch 6:18.90 5:41.35 2
8 Shannon Gordy JR Sunlake 5:56.47 5:42.76 1
9 Ella Mckee SO Sickles 5:05.88 5:43.68 -
10 Margaret Malizia SO Plant 6:00.26 5:46.40 -
11 Cecilia Martinez-Castillo SR Plant City 4:55.67 5:47.84 -
12 Ashley Spires JR Sunlake 4:56.14 5:48.39 -
13 Ashton Rainey FR Robinson 5:06.79 5:48.62 -
14 Olivia Orobello FR Bell Creek 4:26.58 5:50.76 -
16 Riley Bradshaw JR Lakewood Ranch 6:51.65 5:51.83 -
17 Ayden Krueger SR George Steinbrenner 5:02.81 5:56.24 -
18 Hartley Hill JR Plant 7:43.59 5:59.37 -
19 Kenzie Johnson JR Braden River 4:37.13 5:59.91 -
20 Emma Burleson SO Sunlake 7:34.69 6:00.86 -
25 Aida Castelli FR Hillsborough 6:17.45 6:06.45 -
26 Madison Poe SO Zephyrhills 4:50.58 6:07.82 -
28 Kaitlyn Arko SR George Steinbrenner 7:54.09 6:10.38 -
29 Gabbi Santeiro SR Alonso 6:44.92 6:11.48 -
  Sophia Crassas SR Robinson DNS DNS   
  Bella Blind SO Winter Haven DNS DNS   
  Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner DNS DNS   
  Alyssa Hendrix SR Riverview DNS DNS   
  Mason Ingallinera SR Lakewood Ranch DNS DNS   

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner 11:06.26 10
2 Mary Ellen Eudaly SO Plant 11:13.71 8
3 Mason Ingallinera SR Lakewood Ranch 11:44.91 6
4 Grace Marston SO Braden River 11:58.31 5
5 Shannon Gordy JR Sunlake 12:03.38 4
6 Jessica Neal SO Lakewood Ranch 12:08.04 3
7 Killian Morgan JR Mitchell 12:17.98 2
8 Helena Gagnier FR Robinson 12:19.05 1
9 Sarah Weber JR Plant 12:19.58 -
10 Ashley Spires JR Sunlake 12:20.36 -
11 Olivia Orobello FR Bell Creek 12:23.48 -
12 Penelope Markowski SO Plant 12:28.39 -
13 Shea Dingle JR Robinson 12:41.89 -
14 Alixandra Rubin SR Plant 12:42.12 -
15 Tabitha Suggs JR Alonso 12:51.99 -
16 Alexia Tine 7 Bell Creek 12:58.32 -
17 Anne Sullivan SR George Steinbrenner 13:00.55 -
18 Emma Burleson SO Sunlake 13:01.25 -
19 Jasmine Kinzler FR Wiregrass Ranch 13:09.53 -
20 Samantha Scott SO Wiregrass Ranch 13:19.80 -
21 Sophia Bruce FR Boca Ciega 13:25.33 -
22 Rebekah Haddad SO Tampa Bay HEAT 13:27.42 -
23 Alessandra Hollyfield FR Robinson 13:31.69 -
24 McKenna Hartigan JR Riverview 13:32.26 -
25 Gabbi Santeiro SR Alonso 13:40.88 -
26 Emma Polinsky JR Boca Ciega 13:44.57 -
27 Madison Poe SO Zephyrhills 13:53.68 -
28 Emelia Huebner SO Seffner Christian 13:53.96 -
29 Adrianna Rodriguez FR Hillsborough 14:06.54 -
30 Destiny Saltzman SR Sunlake 14:08.85 -
31 Miranda Davis SO Braden River 14:10.76 -
32 Emma Bowman SO Forest 14:12.59 -
33 Cecilia Dieffenthaller SO East Lake 14:18.70 -
34 Vanessa Auer FR Braden River 14:20.95 -
35 Zoe Trafton   Largo 14:38.85 -
36 Gabriele Mulford JR Forest 15:03.25 -
37 Drea D'Piazza FR Mitchell 15:06.37 -
38 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 15:45.01 -
39 Valeria Salazar SO Sickles 15:45.57 -
40 Abigail Alejo SR Plant City 16:07.86 -
41 Erica Lustberg   Pasco 16:16.96 -
42 Karen Escalon FR Largo 16:39.08 -
  Bella Blind SO Winter Haven DNS   
  Alyssa Hendrix SR Riverview DNS   
  Brianna Gilley SR Winter Haven DNS   
  Sydney Slagel SR Winter Haven DNS   
  Emily Franklin JR Zephyrhills DNS   
Girls' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
12 Penelope Markowski SO Plant 12:28.39 12:58.33 -
15 Tabitha Suggs JR Alonso 12:51.99 15:03.23 -
16 Alexia Tine 7 Bell Creek 12:58.32 11:17.14 -
21 Sophia Bruce FR Boca Ciega 13:25.33 9:39.84 -
23 Alessandra Hollyfield FR Robinson 13:31.69 12:02.41 -
24 McKenna Hartigan JR Riverview 13:32.26 16:14.72 -
26 Emma Polinsky JR Boca Ciega 13:44.57 17:02.47 -
29 Adrianna Rodriguez FR Hillsborough 14:06.54 18:20.51 -
30 Destiny Saltzman SR Sunlake 14:08.85 11:36.06 -
31 Miranda Davis SO Braden River 14:10.76 17:43.45 -
32 Emma Bowman SO Forest 14:12.59 11:39.13 -
33 Cecilia Dieffenthaller SO East Lake 14:18.70 13:35.77 -
34 Vanessa Auer FR Braden River 14:20.95 17:30.36 -
35 Zoe Trafton   Largo 14:38.85 13:02.18 -
36 Gabriele Mulford JR Forest 15:03.25 19:34.23 -
37 Drea D'Piazza FR Mitchell 15:06.37 13:53.86 -
38 Christyn Trappey SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 15:45.01 13:04.36 -
40 Abigail Alejo SR Plant City 16:07.86 16:07.86 -
41 Erica Lustberg   Pasco 16:16.96 15:47.66 -
42 Karen Escalon FR Largo 16:39.08 13:29.26 -
  Brianna Gilley SR Winter Haven DNS DNS   
  Sydney Slagel SR Winter Haven DNS DNS   
  Emily Franklin JR Zephyrhills DNS DNS   
Girls' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Jacquelyn Abanses JR George Steinbrenner 9:39.65 11:52.90 11:06.26 10
2 Mary Ellen Eudaly SO Plant 11:00.24 13:35.19 11:13.71 8
3 Mason Ingallinera SR Lakewood Ranch 11:23.77 10:27.37 11:44.91 6
4 Grace Marston SO Braden River 10:46.48 10:03.38 11:58.31 5
5 Shannon Gordy JR Sunlake 14:20.83 8:40.84 12:03.38 4
6 Jessica Neal SO Lakewood Ranch 12:00.76 15:24.61 12:08.04 3
7 Killian Morgan JR Mitchell 10:19.91 13:02.26 12:17.98 2
8 Helena Gagnier FR Robinson 10:28.20 13:47.74 12:19.05 1
9 Sarah Weber JR Plant 13:55.73 15:24.48 12:19.58 -
10 Ashley Spires JR Sunlake 11:50.75 9:30.08 12:20.36 -
11 Olivia Orobello FR Bell Creek 12:53.22 15:29.35 12:23.48 -
13 Shea Dingle JR Robinson 9:31.42 12:49.51 12:41.89 -
14 Alixandra Rubin SR Plant 11:56.40 11:25.91 12:42.12 -
17 Anne Sullivan SR George Steinbrenner 16:54.72 10:01.03 13:00.55 -
18 Emma Burleson SO Sunlake 13:09.07 14:03.75 13:01.25 -
19 Jasmine Kinzler FR Wiregrass Ranch 13:56.91 11:34.79 13:09.53 -
20 Samantha Scott SO Wiregrass Ranch 12:47.81 9:59.85 13:19.80 -
22 Rebekah Haddad SO Tampa Bay HEAT 13:59.72 16:41.20 13:27.42 -
25 Gabbi Santeiro SR Alonso 14:46.55 11:54.17 13:40.88 -
27 Madison Poe SO Zephyrhills 12:46.99 10:58.61 13:53.68 -
28 Emelia Huebner SO Seffner Christian 11:32.19 10:08.79 13:53.96 -
39 Valeria Salazar SO Sickles 17:29.59 19:04.14 15:45.57 -
  Bella Blind SO Winter Haven DNS DNS DNS   
  Alyssa Hendrix SR Riverview DNS DNS DNS   

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Tyra Thomas JR Auburndale 10.63 15.87 15.27 13.93 19.32 14.97 10
2 Rose Ferla Philogene SR Braden River 14.31 17.93 15.37 13.86 19.28 15.06 8
3 Jazmyn Wajd SO Hillsborough 13.76 12.99 16.81 13.76 13.60 15.28 6
4 Trinity Adams JR Dunbar 20.01 13.70 12.93 18.16 18.78 15.39 5
5 Kie'niyah James FR Dunbar 15.62 16.41 12.03 17.34 20.15 15.62 4
6 N'Tayla Clark SR Dunbar 15.99 16.46 17.71 17.87 14.11 15.67 3
7 Anna Cincotta JR East Lake 20.62 16.02 14.91 13.01 17.45 15.86 2
8 Kat Fleming SO Wiregrass Ranch 12.98 21.30 14.31 14.98 15.15 16.64 1
9 Angel Parks JR Bell Creek 17.17 14.01 12.84 20.01 12.01 16.67 -
10 Ashleigh Lacey JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 15.63 16.69 21.95 18.09 21.78 17.56 -
11 Janiya Cesar FR Riverview 19.42 14.79 13.01 22.98 12.65 17.81 -
12 Yasmin Buidens Junior Largo 17.57 19.38 13.59 15.04 17.57 18.11 -
13 Jada Cole SO Land O'Lakes 16.70 22.02 15.05 20.01 15.97 18.35 -
14 Hannah Kilmer SR Sunlake 16.65 19.97 13.32 21.82 23.86 18.49 -
15 Jalya John SR Riverview 14.92 19.76 22.93 17.90 17.34 18.64 -
16 Leah Sesay SR Riverview 15.06 24.09 23.53 22.96 16.19 18.82 -
17 Jillian Sebesta JR East Lake 23.01 24.14 20.75 19.81 13.21 18.86 -
18 Hailey Manitz JR Riverview (Sarasota) 13.62 20.24 20.05 13.81 15.32 18.91 -
19 Alicia Remington   Middleton 22.96 14.42 21.44 14.80 23.72 18.97 -
20 Haley Daniels Junior Largo 21.44 17.19 14.29 18.54 15.84 19.31 -
21 Kenzye Gainey FR Wiregrass Ranch 21.87 16.45 17.03 20.52 24.77 19.35 -
22 Lina Ceelen SR Riverview 20.29 24.98 17.95 15.42 23.61 19.51 -
23 Rebecca Bach JR George Steinbrenner 16.19 22.78 24.98 24.38 14.39 19.98 -
24 Cameron Siler-Nixon SO George Steinbrenner 21.47 19.46 18.86 23.47 25.28 20.06 -
25 Janessa Thomas SR Alonso 14.82 25.99 19.49 14.62 18.07 20.30 -
26 Elissa Olvera SR Forest 15.45 14.84 25.81 16.46 20.73 20.32 -
27 Diane Lachat JR Plant 25.04 22.17 23.40 25.45 25.45 20.52 -
28 Dayanara Garcia SO Sickles 18.77 22.69 21.24 23.30 26.19 20.62 -
29 Ansley Aycock JR Lakeland 20.31 21.55 23.21 23.42 19.69 20.72 -
30 Kylee Boswell FR Mitchell 19.39 18.56 20.85 21.69 23.15 20.85 -
31 Jessica Zung SO Sickles 21.39 24.12 23.28 19.51 22.02 20.97 -
32 Emiliana Sorell SR Sunlake 22.17 27.28 14.92 24.08 24.08 21.31 -
33 Madison Watkins SO Mitchell 24.47 21.03 23.61 20.39 17.17 21.46 -
34 Railyn Wilson SO Sunlake 23.41 19.97 24.48 24.91 24.27 21.47 -
35 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 19.25 26.27 17.66 27.85 16.08 22.64 -
36 Alicia Mitchell SR Sunlake 27.93 16.35 20.89 22.02 22.93 22.70 -
37 Ayrianna Wilson JR Forest 27.58 28.27 16.69 18.77 28.50 23.17 -
38 Olivia Roberson JR Forest 24.13 22.72 29.04 26.23 17.10 23.42 -
  Lilou Stegeman JR George Steinbrenner DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Grace Ramos SR Plant DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jordan Faskowitz FR George Steinbrenner DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Christiana Till SR George Steinbrenner DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Bella LaManna SR Sickles DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 1
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
27 Diane Lachat JR Plant 14.98 16.21 20.52 22.37 -
28 Dayanara Garcia SO Sickles 24.34 14.44 20.62 20.21 -
35 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 24.23 20.38 22.64 25.36 -
Girls' 100 Hurdles Section 2
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 Elissa Olvera SR Forest 20.32 -
30 Kylee Boswell FR Mitchell 20.85 -
31 Jessica Zung SO Sickles 20.97 -
32 Emiliana Sorell SR Sunlake 21.31 -
36 Alicia Mitchell SR Sunlake 22.70 -
37 Ayrianna Wilson JR Forest 23.17 -
38 Olivia Roberson JR Forest 23.42 -
  Jordan Faskowitz FR George Steinbrenner DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
11 Janiya Cesar FR Riverview 17.81 18.17 21.73 19.60 -
16 Leah Sesay SR Riverview 18.82 20.14 14.68 19.39 -
19 Alicia Remington   Middleton 18.97 18.40 14.42 23.72 -
22 Lina Ceelen SR Riverview 19.51 24.98 23.22 17.95 -
29 Ansley Aycock JR Lakeland 20.72 23.62 25.90 15.13 -
33 Madison Watkins SO Mitchell 21.46 20.82 18.46 23.40 -
34 Railyn Wilson SO Sunlake 21.47 24.48 20.62 18.90 -
  Grace Ramos SR Plant DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 4
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Yasmin Buidens Junior Largo 18.11 -
13 Jada Cole SO Land O'Lakes 18.35 -
17 Jillian Sebesta JR East Lake 18.86 -
21 Kenzye Gainey FR Wiregrass Ranch 19.35 -
23 Rebecca Bach JR George Steinbrenner 19.98 -
24 Cameron Siler-Nixon SO George Steinbrenner 20.06 -
25 Janessa Thomas SR Alonso 20.30 -
  Christiana Till SR George Steinbrenner DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
8 Kat Fleming SO Wiregrass Ranch 16.64 17.48 12.65 1
10 Ashleigh Lacey JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 17.56 18.44 15.63 -
14 Hannah Kilmer SR Sunlake 18.49 17.94 13.32 -
15 Jalya John SR Riverview 18.64 23.12 16.59 -
18 Hailey Manitz JR Riverview (Sarasota) 18.91 19.10 19.67 -
20 Haley Daniels Junior Largo 19.31 17.77 15.26 -
  Lilou Stegeman JR George Steinbrenner DNF DNF DNF   
  Bella LaManna SR Sickles DNS DNS DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 6
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Tyra Thomas JR Auburndale 14.97 13.93 16.32 10
2 Rose Ferla Philogene SR Braden River 15.06 12.20 16.72 8
3 Jazmyn Wajd SO Hillsborough 15.28 11.01 16.96 6
4 Trinity Adams JR Dunbar 15.39 14.01 14.93 5
5 Kie'niyah James FR Dunbar 15.62 11.41 13.44 4
6 N'Tayla Clark SR Dunbar 15.67 16.61 14.73 3
7 Anna Cincotta JR East Lake 15.86 17.77 14.75 2
9 Angel Parks JR Bell Creek 16.67 13.67 14.84 -

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Lucheyona Weaver JR Dunbar 45.78 10
2 Tyra Thomas JR Auburndale 46.75 8
3 Angel Parks JR Bell Creek 47.08 6
4 Anna Cincotta JR East Lake 47.38 5
5 Kat Fleming SO Wiregrass Ranch 47.38 4
6 Madeline McNinch SR Lakewood Ranch 47.64 3
7 Jazmyn Wajd SO Hillsborough 49.38 2
8 Sydney Granack JR Lakewood Ranch 49.42 1
9 Ashleigh Lacey JR Cypress Creek (Wesley Chapel) 50.02 -
10 Hanna Rummelhagen JR East Lake 50.33 -
11 Kie'niyah James FR Dunbar 50.50 -
12 Victoria Morris JR Auburndale 51.84 -
13 Madison Marshall SR Boca Ciega 51.92 -
14 N'Tayla Clark SR Dunbar 51.99 -
15 Jada Cole SO Land O'Lakes 52.51 -
16 Lauryn Tyler JR Plant City 53.24 -
17 Rose Ferla Philogene SR Braden River 53.27 -
18 Hailey Manitz JR Riverview (Sarasota) 53.34 -
19 Samantha Van der Sommen SR Lakewood Ranch 53.73 -
20 Lina Ceelen SR Riverview 53.85 -
21 Sarah Massilion   Middleton 53.87 -
22 Taylor Patten JR Seffner Christian 54.70 -
23 Rebecca Bach JR George Steinbrenner 55.22 -
24 Madison Watkins SO Mitchell 55.65 -
25 Leah Sesay SR Riverview 55.67 -
26 Janessa Thomas SR Alonso 56.40 -
27 Yasmin Buidens Junior Largo 56.44 -
28 Dayanara Garcia SO Sickles 56.87 -
29 Jessica Erwin FR Mitchell 56.92 -
30 Jillian Sebesta JR East Lake 56.97 -
31 Diane Lachat JR Plant 57.48 -
32 Julian Price JR George Steinbrenner 57.60 -
33 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 57.69 -
34 Shaneah Bynes SR Forest 58.13 -
35 Maliyah Nicolas JR Dunbar 58.21 -
36 Haley Daniels Junior Largo 58.70 -
37 Railyn Wilson SO Sunlake 58.82 -
38 Kenzye Gainey FR Wiregrass Ranch 59.69 -
39 Jessica Zung SO Sickles 59.72 -
40 Kate Werner 8 Bell Creek 1:00.00 -
41 Alicia Remington   Middleton 1:00.11 -
42 Sarah Anderson SR Alonso 1:00.94 -
43 Zorah Thomas JR Middleton 1:02.42 -
44 Emily Triglia FR Mitchell 1:02.43 -
45 Alyvia Amaro SO Plant City 1:02.79 -
46 Bella LaManna SR Sickles 1:02.88 -
47 Lindy Boyan JR Boca Ciega 1:04.35 -
48 Leah Reyes FR Sickles 1:04.64 -
49 Dymond Washington FR Lakeland 1:14.04 -
50 Olivia Roberson JR Forest 1:15.16 -
51 Maya Fields SO Middleton 1:16.38 -
  Stacie Auguste SO Middleton DNF   
  Annaliese Duncan FR Winter Haven DNS   
  Trinity Adams JR Dunbar DNS   
  Stephanie Sandborn SR Alonso DNS   
  Madeline Espina-Luke SO Mulberry DNS   
  Lilou Stegeman JR George Steinbrenner DNS   
  Christiana Till SR George Steinbrenner DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS   
  Brianna Jennings SR Lakeland DNS   
  Grace Ramos SR Plant DNS   
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
40 Kate Werner 8 Bell Creek 43.20 43.20 1:01.80 52.80 1:00.00 55.80 -
48 Leah Reyes FR Sickles 1:01.41 52.36 1:14.99 56.24 1:04.64 53.01 -
49 Dymond Washington FR Lakeland 1:11.82 1:19.97 1:34.03 55.53 1:14.04 1:22.19 -
51 Maya Fields SO Middleton 1:31.66 1:02.64 1:10.27 1:02.64 1:16.38 1:31.66 -
  Stacie Auguste SO Middleton DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Victoria Morris JR Auburndale 51.84 -
28 Dayanara Garcia SO Sickles 56.87 -
31 Diane Lachat JR Plant 57.48 -
43 Zorah Thomas JR Middleton 1:02.42 -
46 Bella LaManna SR Sickles 1:02.88 -
  Annaliese Duncan FR Winter Haven DNS   
  Brianna Jennings SR Lakeland DNS   
  Stephanie Sandborn SR Alonso DNS   
Girls' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
22 Taylor Patten JR Seffner Christian 1:02.91 1:05.64 54.70 46.50 -
24 Madison Watkins SO Mitchell 53.43 46.75 55.65 1:00.66 -
29 Jessica Erwin FR Mitchell 54.65 1:02.05 56.92 52.37 -
34 Shaneah Bynes SR Forest 54.65 1:09.76 58.13 1:13.83 -
44 Emily Triglia FR Mitchell 55.57 1:21.16 1:02.43 1:18.04 -
47 Lindy Boyan JR Boca Ciega 45.69 1:06.93 1:04.35 56.63 -
50 Olivia Roberson JR Forest 1:18.92 1:33.20 1:15.16 57.88 -
  Madeline Espina-Luke SO Mulberry DNS DNS DNS DNS   
Girls' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
21 Sarah Massilion   Middleton 58.72 45.79 53.87 43.10 -
25 Leah Sesay SR Riverview 52.33 51.78 55.67 47.88 -
32 Julian Price JR George Steinbrenner 53.00 1:01.64 57.60 56.45 -
33 Lakeisha Conliffe SO Auburndale 51.93 1:04.04 57.69 53.66 -
36 Haley Daniels Junior Largo 1:05.75 1:15.14 58.70 47.55 -
37 Railyn Wilson SO Sunlake 1:11.18 44.71 58.82 58.24 -
38 Kenzye Gainey FR Wiregrass Ranch 57.90 1:06.26 59.69 59.69 -
39 Jessica Zung SO Sickles 1:17.64 44.79 59.72 48.97 -
Girls' 300 Hurdles Section 5