February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 18.69 23.30 24.58 25.60 26.88 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 25.41 20.33 22.47 26.74 21.93 8
3 Riniya Johnson SR Auburndale 21.21 23.09 20.13 26.84 22.82 6
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 19.93 20.47 27.20 26.93 19.39 5
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 21.21 32.63 21.76 27.19 28.55 4
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 26.18 34.09 27.55 27.27 25.09 3
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 33.36 30.35 31.99 27.34 32.27 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 33.92 34.47 27.90 27.35 33.64 1
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 30.21 25.54 25.82 27.46 28.56 -
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 26.18 34.72 25.90 27.55 25.35 -
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 21.26 29.26 24.29 27.60 23.46 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 22.71 32.40 26.03 27.69 24.93 -
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 19.96 20.23 21.34 27.71 27.16 -
14 Avriel James SR Robinson 19.44 28.04 21.93 27.76 20.55 -
15 Marissa Smith FR Braden River 24.22 30.62 21.71 27.83 35.63 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 29.63 31.59 27.12 27.95 22.92 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 28.52 25.73 26.85 27.96 25.73 -
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 22.40 24.92 33.88 28.00 27.72 -
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 20.75 36.46 23.28 28.04 36.18 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 36.51 31.17 32.58 28.08 28.36 -
21 Margaux Shelton JR Plant 25.25 34.05 23.83 28.37 21.00 -
22 Keala McKinley JR Forest 26.97 21.57 25.26 28.38 21.01 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 28.79 24.80 19.95 28.50 31.07 -
24 Jontasia Scott   Largo 30.86 24.00 26.29 28.57 28.57 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 24.94 22.07 30.67 28.66 34.68 -
26 Hailey Marston SO Braden River 30.67 24.37 24.08 28.66 33.54 -
27 Kya Chen JR Alonso 24.69 31.86 35.31 28.70 24.69 -
28 Jamie Bolduc FR Braden River 21.55 22.13 20.12 28.73 26.15 -
29 Gia Gholson SO Plant 35.35 22.71 33.05 28.74 25.87 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 31.66 25.91 29.36 28.78 37.13 -
31 Haley Maxewell SO Largo 26.28 31.18 36.38 28.87 35.51 -
32 Micahela Hill FR East Lake 22.26 31.81 32.38 28.91 26.89 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 24.32 28.66 24.03 28.95 33.30 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 26.36 35.05 24.62 28.96 28.10 -
35 Lizzie Epps SO Sunlake 22.39 20.35 27.62 29.07 33.43 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 37.09 32.71 21.90 29.20 21.90 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 27.49 25.74 33.34 29.24 27.78 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 27.60 26.72 35.24 29.36 28.19 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 33.99 36.94 26.89 29.55 37.53 -
40 Emma Barton JR Sunlake 26.62 32.53 34.90 29.57 33.12 -
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 22.78 28.99 28.70 29.58 30.18 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 37.51 37.51 25.61 29.77 37.81 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 29.80 27.12 28.31 29.80 26.53 -
44 Brionna Williams SO East Lake 35.57 36.47 25.11 29.89 22.42 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 26.32 27.22 36.49 29.91 22.14 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 24.24 21.85 29.62 29.92 36.21 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 23.68 30.57 34.77 29.97 32.37 -
48 Jymea Walker SR Forest 26.23 35.87 33.46 30.14 34.97 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 21.18 23.90 38.42 30.25 23.30 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 24.82 24.21 39.34 30.26 23.30 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 25.13 34.51 34.51 30.27 36.33 -
52 Hannah Roche JR Riverview 39.30 22.54 39.30 30.46 22.85 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 22.29 21.99 34.81 30.53 21.99 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 27.94 27.02 34.69 30.70 38.07 -
55 Kierra Queen   Middleton 34.17 34.79 27.09 30.78 30.17 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 26.79 37.57 24.33 30.79 31.41 -
57 Serena Mercer SO Alonso 34.06 33.13 25.39 30.96 26.94 -
58 Zariah Kier   Largo 31.88 34.09 37.24 31.56 32.20 -
59 Jillian York FR Largo 25.65 27.55 41.16 31.66 38.00 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 34.02 28.30 39.11 31.79 32.43 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 30.91 22.78 25.38 32.53 33.18 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 42.84 34.68 32.30 34.00 43.86 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 28.93 29.97 42.37 34.44 27.21 -
64 Kaya Paongo SO Largo 44.35 39.26 40.72 36.35 34.17 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS DNS DNS DNS DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS DNS DNS DNS DNS   
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emma Garland FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS DNS DNS DNS DNS   
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS DNS DNS   
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
35 Lizzie Epps SO Sunlake 27.33 20.35 22.10 29.07 -
43 Maggie Hartman SO Land O'Lakes 35.17 37.25 37.55 29.80 -
50 Chloe Garrett JR Wiregrass Ranch 30.87 24.51 29.66 30.26 -
51 Cy'Nilah Mility SO Mitchell 36.63 29.06 23.01 30.27 -
57 Serena Mercer SO Alonso 40.25 34.68 32.82 30.96 -
58 Zariah Kier   Largo 32.83 39.45 27.15 31.56 -
  Kenya Jamerson JR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Menth FR Largo DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
41 Demi Lance Dionela SR Braden River 29.58 -
44 Brionna Williams SO East Lake 29.89 -
47 Fedae Al-alaoui FR Bell Creek 29.97 -
53 Marleah Perkins JR Riverview 30.53 -
56 Lauren Buggs SO Sickles 30.79 -
62 Jackson Sincere Junior Middleton 34.00 -
64 Kaya Paongo SO Largo 36.35 -
  Emma Garland FR Riverview DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: -3.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
28 Jamie Bolduc FR Braden River 28.73 20.98 22.41 22.99 20.40 -
48 Jymea Walker SR Forest 30.14 25.62 36.77 28.64 35.57 -
52 Hannah Roche JR Riverview 30.46 23.46 39.30 25.29 25.90 -
54 Nadja Gordon-Watkins JR Riverview 30.70 22.72 24.56 35.92 27.33 -
60 Zaria Coleman FR Plant City 31.79 22.57 24.16 34.34 28.30 -
61 Alani Arrington-Bey SO Braden River 32.53 30.58 34.16 37.41 30.58 -
63 Jasmine Reaves SR Plant City 34.44 26.52 32.38 33.76 34.10 -
  Taniah Dickey SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
18 Breyanna Wright FR Tampa Bay Tech 28.00 21.28 -
29 Gia Gholson SO Plant 28.74 20.98 -
31 Haley Maxewell SO Largo 28.87 21.66 -
40 Emma Barton JR Sunlake 29.57 29.57 -
46 Allyssa Bartolo SO Alonso 29.92 29.92 -
59 Jillian York FR Largo 31.66 38.31 -
  Destiny Hamilton SO Winter Haven DNS DNS   
  Vanessa Duclos SO Winter Haven DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -2.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
13 Shaina Finkel SO Wiregrass Ranch 24.67 24.11 27.71 31.59 -
16 Venessa Martinez FR Tampa Bay Tech 29.35 28.51 27.95 26.00 -
24 Jontasia Scott   Largo 28.29 22.86 28.57 31.72 -
33 Sarai Caruso JR Alonso 23.16 28.38 28.95 22.01 -
34 Alyssa Pollicita SO Cypress Creek (Wesley Chapel) 37.65 24.33 28.96 22.59 -
39 Angel Anderson FR Mulberry 29.85 25.71 29.55 26.60 -
45 Mattilynn Hill JR Plant City 23.63 23.33 29.91 21.84 -
  Sawyer Bush JR Land O'Lakes DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Ashliona Martin SR Tampa Bay Tech 23.28 21.88 28.04 35.33 34.21 -
21 Margaux Shelton JR Plant 36.03 30.93 28.37 26.67 22.13 -
25 Bella Butler FR Bell Creek 21.21 35.26 28.66 31.24 21.21 -
37 Tessa Shriver JR Riverview (Sarasota) 21.06 25.44 29.24 26.61 23.40 -
49 Fallon Gehrke JR Lakewood Ranch 35.09 24.81 30.25 26.93 21.18 -
  Ca 'Miele Handford SR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Imani Brown JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS   
  Trinity O'Neal JR Boca Ciega DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: -2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
6 Jarlenys Cordoba SR Alonso 27.27 30.00 3
22 Keala McKinley JR Forest 28.38 20.15 -
27 Kya Chen JR Alonso 28.70 33.01 -
30 Kailah Gosa SR Tampa Bay Tech 28.78 35.40 -
38 Kourtnee Gray 8 Bell Creek 29.36 34.36 -
55 Kierra Queen   Middleton 30.78 35.09 -
  Maya Bridgeford SO Lakewood Ranch DNS DNS   
  Lauren Bates SR Land O'Lakes DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Jaydean Ireland SR Zephyrhills 29.76 22.87 19.29 27.55 24.25 -
15 Marissa Smith FR Braden River 22.82 23.66 24.22 27.83 26.44 -
17 Chian Wilson JR Hillsborough 32.16 33.84 27.40 27.96 29.64 -
23 Amsy Takeli JR Tampa Bay Tech 32.49 29.64 24.23 28.50 32.21 -
26 Hailey Marston SO Braden River 32.10 20.93 29.81 28.66 34.11 -
36 Sandra Ferguson SO East Lake 30.08 29.79 25.12 29.20 30.08 -
  Taleah Galloway SO Largo DNS DNS DNS DNS DNS   
  Klaudia Taylor SO Forest DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
3 Riniya Johnson SR Auburndale 24.16 30.06 26.04 26.84 6
5 Deborah Marlow JR George Steinbrenner 34.26 35.08 24.20 27.19 4
7 Chaze Wilson JR Hillsborough 33.63 19.14 33.09 27.34 2
8 Nia Johnson SR Sunlake 32.00 32.00 26.53 27.35 1
11 Maya Llanes SO Zephyrhills 27.05 31.74 33.95 27.60 -
12 Nylah Stinyard JR Zephyrhills 29.36 29.36 22.43 27.69 -
20 Shawna Woodall JR Hillsborough 26.40 26.96 27.52 28.08 -
42 Daria Joshway FR Auburndale 26.50 29.48 38.71 29.77 -
Girls' 200 Meters Section 10
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shaniya Benjamin SR Alonso 25.60 10
2 Nia Randell FR Hillsborough 26.74 8
4 Jasmine Jimenez SO Dunbar 26.93 5
9 Ayeniah Wilson SR Plant City 27.46 -
14 Avriel James SR Robinson 27.76 -
32 Micahela Hill FR East Lake 28.91 -
  Gabriella Soloma SO Dunbar DNS   
  Briana Brudy SO Auburndale DNS