February 22, 2020
|
George Steinbrenner - Lutz, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Sunlake Edward Scheid, Cade Whitfield, Gavin Kennedy, Ludcheel Colas 7:33.18 7:43.14 8:18.00 9:12.78 10:32.46 8:32.94 6:33.42 10
2 George Jenkins Gavin Bendross, William Mosley, Cameron Rupe, Thomas Townley 7:53.49 10:29.64 8:23.71 7:38.38 10:04.46 7:18.23 9:39.27 8
3 Jesuit (Tampa) Lawson McLeod, Jarriet Buie, Adam Dieck, Jeff Buyak 6:23.15 6:38.27 8:24.14 6:53.40 7:13.56 6:58.44 7:03.48 6
4 Robinson Myron Ausby, Ethan Hunter, Matthew Hunter, Ethan Geiger 7:34.61 6:39.05 8:25.12 10:01.10 9:56.05 9:05.53 8:55.43 5
5 Forest McCoughan Peacock, Juan Espino, Seth Owens, Ashton Deriso 7:58.16 6:49.86 8:45.45 7:31.89 10:04.27 10:14.78 10:30.54 4
6 Riverview (Sarasota) Dylan Stone, Zane Davis, Roman Caragiulo, Lucas Caragiulo 7:16.75 8:46.20 8:46.20 7:00.96 10:05.13 10:20.92 9:44.09 3
7 Wiregrass Ranch Anthony Dimarco, Joseph Medina, Jaime Candeleria, Alex Morales Ramos 11:24.43 10:00.19 8:46.48 9:28.60 8:51.75 9:02.28 8:41.22 2
8 Plant Evan Hadam, Vance Dimmick, William Carlson, Tristan VanHorn 10:28.38 10:01.98 8:48.05 9:51.42 8:53.33 9:09.18 8:32.21 1
9 Middleton Tico Allen, Alexis Evina-Ze, Roshad Jackson, Chris Tompkins 10:50.01 7:55.62 8:48.46 6:25.78 7:18.63 6:57.49 6:52.20 -
10 Dunbar Ogler Bartolon, Ronnie Brown, Kevin Vazquez, Ber'Narjay Jackson 11:08.42 7:57.45 8:50.49 9:11.71 7:57.45 10:20.68 8:18.66 -
11 Alonso Raekwon Hopkins, Gary Wallace, Kevin Velazquez, Andrew Vega 9:22.77 9:33.49 8:55.97 11:26.05 8:50.61 11:31.41 7:46.30 -
12 Auburndale Jamill Vasques, Dylan Loser, Raymond Arce , Solomon Lefleur 11:49.22 7:21.90 9:05.55 8:27.37 10:21.93 7:49.18 11:00.12 -
13 Boca Ciega Kameron Krieger, Dylan Zemetskus, Mitheron Williams, Corinthian Thompson 8:45.62 9:13.00 9:07.52 11:13.45 9:40.38 6:45.17 11:35.35 -
14 Lakewood Ranch Jaime Gutierrez, Lucas Hall, Dylan Underwood, Gavin Laielli 7:27.44 11:30.49 9:12.39 9:40.01 6:32.20 9:45.54 8:44.77 -
15 Mitchell Jacob Hindman, Jarod Poe, Jacob Unger, Johannes Van Ooyen 11:36.20 8:39.39 9:12.54 8:17.29 7:49.66 10:29.90 10:52.00 -
16 Bell Creek Elijah Wheeler, Matthew MacNichol, Luke Scott, Ty Scott 9:52.57 11:04.56 9:13.80 10:25.80 10:53.49 6:44.28 9:30.42 -
17 Largo David Denkler, Alexander Staveley, Isaac Trujilio, Javarious Gordon 7:52.78 10:28.52 9:16.21 11:18.58 11:40.83 6:46.04 7:30.53 -
18 Hillsborough Angel Mendoza-Bayron, Herman James, Aedan Bennett, Jacob Freeman 10:12.02 8:31.87 9:16.38 7:47.36 9:44.20 6:40.60 11:29.92 -
19 Sickles Jahbari Newton, Colin Boni, Alexander Calvo, Colin Corwin 11:24.47 6:40.67 9:16.48 7:53.01 7:08.49 10:34.39 6:46.23 -
20 Riverview Alexander Seijo, Eric Lopez, Jacob Ryan , Camden Killian 9:19.10 10:33.27 9:30.51 10:27.57 8:16.35 9:36.22 11:13.21 -
21 Braden River Adrian Solis, Sean Mayfair, Grayson Haupt, Abdeel Rodriguez 11:12.25 8:31.90 10:16.74 12:26.26 10:59.92 11:18.42 8:31.90 -
22 Tampa Bay HEAT Caleb Brown, Ethan Collins, Logan Franks, James Brewster 8:38.01 10:11.62 10:24.10 8:31.77 11:14.03 8:13.04 11:01.55 -
  Winter Haven Christian Vasquez-Juarez, Omega Carter, Roderick Timmons, Cody Beavers DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Freedom (Tampa) Matthew Jeffries, William Douglass, Zachary Slocum, Andrew Cory DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS