February 22, 2020
|
St. Cloud - St. Cloud, FL
|
Timing: Elite Timing

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Amber Schulz SO Timber Creek 11:32.81 9:14.25 10:44.32 14:12.16 10
2 Hannah Martin SR South Fork 11:39.81 8:23.87 13:59.78 8:30.87 8
3 Brooke Mullins JR Harmony 11:52.79 10:48.64 13:32.58 14:36.74 6
4 Daria Cuellar Hernandez JR Timber Creek 12:20.24 10:07.00 13:04.66 11:43.23 5
5 Brenda Grez SO Timber Creek 12:26.01 10:34.11 11:18.87 10:26.65 4
6 Melanie Castro SR Winter Park 12:32.77 9:09.53 11:25.02 16:18.61 3
7 Christina Feucht FR Winter Park 12:42.30 11:48.94 14:06.16 15:14.76 2
8 Viktorya Manno SR George Jenkins 12:44.30 16:03.02 13:30.16 15:01.88 1
9 Zoey Thomas SO Winter Park 12:44.55 13:38.07 14:31.59 14:54.53 -
10 Gabriela Lugo Pardo SR St. Cloud 12:50.06 12:26.96 15:31.78 13:59.37 -
11 Shannon Matzner   Dr. Phillips 12:52.62 16:21.23 15:11.70 13:23.53 -
12 Natalie Kaufman FR Dr. Phillips 12:53.36 13:08.83 16:14.44 12:14.70 -
13 Taylor Sesta JR South Fork 13:01.92 12:07.19 9:07.35 11:20.27 -
14 Grace Boatwright FR George Jenkins 13:11.86 10:01.82 10:57.25 13:27.70 -
15 Kaylee Harkema SO City of Life Christian 13:12.63 14:39.82 12:09.22 14:16.04 -
16 Jenna Drake FR Lake Nona 13:18.53 12:30.62 13:10.55 14:38.39 -
17 Katelyn Apotsos FR Melbourne 13:22.29 13:14.27 16:18.80 11:38.00 -
18 Gabriela Paes JR Bartow 13:31.23 13:47.46 17:02.15 15:16.69 -
19 Erica Bunk JR South Fork 13:41.35 16:58.48 15:19.92 14:47.06 -
20 Shanai Banks SO Rockledge 13:56.66 11:42.80 13:06.46 17:50.93 -
21 Nathaly Abastida SR St. Cloud 14:01.74 16:33.26 17:57.43 17:32.18 -
22 Brenna Bush JR St. Cloud 14:06.11 12:07.66 17:20.72 10:09.20 -
23 Maraiya Espada FR Lake Nona 14:25.91 12:07.37 13:51.28 14:08.60 -
24 Ashlyn Blanton FR George Jenkins 14:48.55 13:46.36 15:06.32 16:35.18 -
25 Maryha Andino JR East River 15:02.69 10:49.94 11:44.10 14:44.64 -
26 Thu Ngo FR East River 15:18.65 16:59.71 13:55.98 14:23.54 -
27 Piper Stephens SO Melbourne 15:54.63 14:19.17 20:21.93 11:46.43 -
28 Reagan Holmes FR Rockledge 16:08.20 17:54.71 18:14.07 11:17.74 -
29 Alyssa Grissom FR East River 16:23.78 16:33.62 15:24.76 12:57.19 -
30 Amber Luther SO Lake Nona 18:28.64 14:02.57 13:07.14 15:31.26 -
  Araceliz Rosario SO Colonial DNS DNS DNS DNS   
  Sophie Cirineo   Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS   
  Jareliz Medina FR Tohopekaliga (Kissimmeee) DNS DNS DNS DNS   
  Kaitlyn Harkema FR City of Life Christian DNS DNS DNS DNS   
  Valeria Gonzalez 7 City of Life Christian DNS DNS DNS DNS   
  Jadyn Grotjan JR Discovery DNS DNS DNS DNS