May 3- 4, 2019
|
UNF-Hodges Stadium - Jacksonville, FL

Boys 4 x 400m Relay 2A Varsity

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
1 Rickards Jabari Bryant, La'Tavian Chandler, Caleb Douglass, Jordan Greenwood 3:13.12 3:22.78 10
2 Lake Wales Quentavian Anderson, Anthony Dejesus, Anthony Dudgeon, Ricardo Greene 3:15.40 2:26.55 8
3 Dunbar Ronnie Brown, Reggie Denson, Ber'Nargey Jackson, Tyrel Kennedy 3:18.52 3:34.41 6
4 American Heritage Timothy Butler, Emory Clemons, Nickalus Knight, Jayden Geathers 3:18.77 2:48.96 5
5 Godby Ge'Kelvion Baldwin, Cornelius Barnes, Kristopher Cauley, Travis Cooper 3:18.79 3:44.64 4
6 South Walton Jacob Daleo, Alexander Kilpatrick, Lawson Kilpatrick, Tanner Martin 3:21.92 4:12.40 3
7 Cardinal Gibbons Derek Atwaters, coleman Bennett, Samir English-Brown, Jackson Marseille 3:22.10 4:22.73 2
8 Miami Washington Jacorey Brooks, Loubert Dagrin, Amaru Howard, Rick Myrie 3:22.42 4:23.15 1
9 Raines Marlon Brooks, Kareem Burke, Quincy Burroughs, Xavier Green 3:23.16 2:56.75 -
10 Bolles Alex Hastings, Alexander Cywes, Charles Hicks, Bryson Kirksey 3:23.39 3:23.39 -
11 Westside Brandon Hendley, Jalil Jackson, Devante Priest, Fernado Suarez 3:23.65 3:19.58 -
12 Gadsden County Deqavious Charleston, Alexander Gilliam, Dontreal Hall, Tayquel Hall 3:23.97 3:05.62 -
13 Palatka Breadan Brauman, keshawn Hughes, Micah Johnson, Hayden Newman 3:24.61 2:25.28 -
14 Rockledge Alvin Adderly, Neikerson Buckmaster, Phillip Hager, Adreal Johnson 3:24.98 4:26.48 -
15 Atlantic (PO) Tyler Baker, Maximus Campbell, Darrell Dawkins, Jeffrey Robinson 3:25.08 3:10.73 -
16 Jefferson Tydarius Cochan, Jerimiah Fountain, Jabari Gassett, Tyson Mickie 3:25.67 3:25.67 -
17 Lakewood Avion Maybell, Paris Smith, Gregory Spann Jr., Jack Willett 3:26.84 3:39.25 -
18 Lake Highland Prep Isaac Jacobs, William Lay, Samuel Miller, Jackson Morrow 3:27.24 3:54.19 -
19 Bishop Moore Caleb Blake, Daniel Flatch, Carlos Galvan-Santos, Corbin Goodyear 3:29.59 3:06.54 -
20 North Marion Jarvis Barber, Brandon Beckett, Trevonn Johnson, Brandon Massey 3:30.26 2:44.01 -
21 Bayshore Derien Anders, Edgar Garcia, MeShaq Hylton, Arion Youmans 3:30.29 3:57.63 -
22 Berkeley Prep TJ Bullard, Markus Bynum, Logan Guzik, Michael Mohammadi 3:30.47 3:03.11 -
23 Tavares Jonathon Baird, Dalton Brown, Miles Drennan, Jacob Grabill 3:34.77 4:09.14 -
  Middleton Tico Allen, Alexis Evina, Dante Harris, Jessaun Hodges DQ DQ -
Boys 4 x 400m Relay 2A Varsity Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Cardinal Gibbons Atwaters, Bennett, English-Brown, Marseille 3:05.94 2:51.79 3:54.44 3:22.10 2:37.64 2
8 Miami Washington Brooks, Dagrin, Howard, Myrie 3:58.86 4:15.05 4:08.98 3:22.42 2:25.75 1
13 Palatka Brauman, Hughes, Johnson, Newman 3:24.61 3:59.40 3:36.89 3:24.61 2:35.51 -
18 Lake Highland Prep Jacobs, Lay, Miller, Morrow 4:25.27 3:04.45 3:08.59 3:27.24 2:39.58 -
19 Bishop Moore Blake, Flatch, Galvan-Santos, Goodyear 3:21.21 3:37.98 2:43.48 3:29.59 4:01.03 -
20 North Marion Barber, Beckett, Johnson, Massey 3:47.08 4:10.21 3:21.85 3:30.26 3:53.39 -
Boys 4 x 400m Relay 2A Varsity Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
9 Raines Brooks, Burke, Burroughs, Green 3:23.16 -
14 Rockledge Adderly, Buckmaster, Hager, Johnson 3:24.98 -
15 Atlantic (PO) Baker, Campbell, Dawkins, Robinson 3:25.08 -
16 Jefferson Cochan, Fountain, Gassett, Mickie 3:25.67 -
17 Lakewood Maybell, Smith, Spann Jr., Willett 3:26.84 -
21 Bayshore Anders, Garcia, Hylton, Youmans 3:30.29 -
22 Berkeley Prep Bullard, Bynum, Guzik, Mohammadi 3:30.47 -
23 Tavares Baird, Brown, Drennan, Grabill 3:34.77 -
  Middleton Allen, Evina, Harris, Hodges DQ -
Boys 4 x 400m Relay 2A Varsity Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
1 Rickards Bryant, Chandler, Douglass, Greenwood 3:13.12 3:47.89 10
2 Lake Wales Anderson, Dejesus, Dudgeon, Greene 3:15.40 3:31.04 8
3 Dunbar Brown, Denson, Jackson, Kennedy 3:18.52 3:06.61 6
4 American Heritage Butler, Clemons, Knight, Geathers 3:18.77 3:48.59 5
5 Godby Baldwin, Barnes, Cauley, Cooper 3:18.79 3:46.62 4
6 South Walton Daleo, Kilpatrick, Kilpatrick, Martin 3:21.92 3:32.02 3
10 Bolles Hastings, Cywes, Hicks, Kirksey 3:23.39 3:13.22 -
11 Westside Hendley, Jackson, Priest, Suarez 3:23.65 3:56.24 -
12 Gadsden County Charleston, Gilliam, Hall, Hall 3:23.97 4:06.81 -