May 3- 4, 2019
|
UNF-Hodges Stadium - Jacksonville, FL

Girls 800m Run 4A Varsity

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Alicia Ruiz SO George Jenkins 1:34.50 2:11.25 2:38.82 10
2 Keleigh Scallon SO Newsome 2:28.22 2:12.34 2:37.49 8
3 Ashley Klingenberg JR Lake Brantley 2:14.66 2:13.32 1:46.66 6
4 Carolyn Brown JR Boone 2:40.28 2:13.56 2:12.23 5
5 Chloe Hyde SR Lake Brantley 2:38.23 2:14.09 2:12.75 4
6 Krystal Rodriguez SO Coral Reef 1:55.40 2:14.18 1:55.40 3
7 Elayna Bahr JR Winter Springs 1:48.92 2:14.47 2:27.92 2
8 Astoria Beckett SR Apopka 2:41.44 2:14.53 2:06.46 1
9 Paola Bencosme SO Braddock 1:51.30 2:15.73 2:26.59 -
10 Jaziah Ochoa SR St. Thomas Aquinas 1:53.85 2:17.16 2:18.54 -
11 Jordan Stevens SR Lake Brantley 2:18.75 2:17.37 2:55.84 -
12 Cadi Rowe SR Lake Minneola 2:18.50 2:18.50 2:40.66 -
13 Elizabeth Eudaly JR Plant 2:11.95 2:18.89 2:06.39 -
14 Sarah Magee SR George Steinbrenner 2:32.17 2:19.60 1:48.89 -
15 Emma Solis JR Newsome 2:55.17 2:20.13 2:24.34 -
16 Nia Rivers JR Wharton 1:54.15 2:20.92 1:55.56 -
17 Gabrielle Johnson SO Winter Park 2:14.00 2:21.05 2:09.77 -
18 Gabriela Garcia-Linares SR Lourdes 2:59.40 2:22.38 2:26.66 -
19 Runelda Jackson SR Palm Beach Central 2:34.40 2:22.96 2:42.98 -
20 Ajmone Myers SO Mandarin 1:53.35 2:23.48 2:47.88 -
21 Katie Ranck SO Windermere 3:00.87 2:24.69 2:30.48 -
22 Kiana Vereen SO Fort Pierce Central 2:44.58 2:29.61 2:31.11 -
23 karen castro SO John I. Leonard 1:53.36 2:39.66 3:08.40 -
Girls 800m Run 4A Varsity Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
10 Jaziah Ochoa SR St. Thomas Aquinas 2:00.70 2:18.54 2:39.11 2:17.16 -
13 Elizabeth Eudaly JR Plant 2:34.17 2:05.00 1:58.06 2:18.89 -
14 Sarah Magee SR George Steinbrenner 1:48.89 2:33.56 2:22.40 2:19.60 -
15 Emma Solis JR Newsome 2:31.34 2:41.15 2:25.74 2:20.13 -
16 Nia Rivers JR Wharton 1:44.28 1:54.15 1:58.38 2:20.92 -
17 Gabrielle Johnson SO Winter Park 2:39.39 1:44.38 2:32.34 2:21.05 -
18 Gabriela Garcia-Linares SR Lourdes 2:46.59 2:28.08 2:35.20 2:22.38 -
19 Runelda Jackson SR Palm Beach Central 3:01.56 1:48.65 2:35.83 2:22.96 -
21 Katie Ranck SO Windermere 2:57.97 2:11.67 2:33.38 2:24.69 -
22 Kiana Vereen SO Fort Pierce Central 2:50.56 1:44.73 2:44.58 2:29.61 -
23 karen castro SO John I. Leonard 2:41.26 2:12.52 3:24.37 2:39.66 -
Girls 800m Run 4A Varsity Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alicia Ruiz SO George Jenkins 2:02.07 2:17.82 1:43.69 1:37.13 1:50.25 2:11.25 10
2 Keleigh Scallon SO Newsome 2:22.93 1:55.14 2:13.67 2:01.76 1:41.91 2:12.34 8
3 Ashley Klingenberg JR Lake Brantley 2:42.65 2:21.32 2:29.32 1:53.33 1:54.66 2:13.32 6
4 Carolyn Brown JR Boone 1:52.19 2:36.27 2:02.88 1:46.85 2:29.59 2:13.56 5
5 Chloe Hyde SR Lake Brantley 2:10.07 2:34.21 2:48.96 1:52.64 2:30.18 2:14.09 4
6 Krystal Rodriguez SO Coral Reef 1:48.69 1:52.72 2:34.31 2:34.31 2:18.21 2:14.18 3
7 Elayna Bahr JR Winter Springs 2:41.37 1:47.58 1:39.51 1:43.55 2:53.47 2:14.47 2
8 Astoria Beckett SR Apopka 2:15.88 1:34.17 2:02.43 1:54.35 2:10.50 2:14.53 1
9 Paola Bencosme SO Braddock 2:41.52 2:29.31 2:55.10 1:40.44 2:42.88 2:15.73 -
11 Jordan Stevens SR Lake Brantley 2:18.75 2:39.35 2:50.34 2:26.99 2:02.26 2:17.37 -
12 Cadi Rowe SR Lake Minneola 1:54.96 2:32.35 2:08.81 2:26.81 2:35.12 2:18.50 -
20 Ajmone Myers SO Mandarin 2:55.05 2:34.96 2:17.74 2:47.88 1:57.66 2:23.48 -