March 27, 2019
|
Spoto - Riverview, FL

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Seth Martinez SO Lennard 10:15.93 10
2 Jonathan Owen SR Bloomingdale 10:21.62 8
3 Hunter McAdams SR Newsome 10:29.22 6
4 Joshua Bernard JR Newsome 10:30.34 5
5 Esteban Gonzalez SR Lennard 10:31.13 4
6 Tyler Atkins FR Newsome 10:56.45 3
7 Wade Larue FR Newsome 11:01.65 2
8 Tyler Carter SR Plant City 11:07.97 1
9 Haydon Patrick SO Durant 11:11.20 -
10 Drew Jones FR Riverview 11:17.59 -
11 Gage Rasmussen JR Plant City 11:18.38 -
12 Christian Giller FR Bloomingdale 11:22.60 -
13 Jeffrey Hernandez JR Bloomingdale 11:25.62 -
14 Danny Ramirez-Hernandez JR Plant City 11:30.14 -
15 Joshua Wilkerson SR Riverview 11:36.25 -
16 Isaiah Wilcox SO Plant City 11:41.98 -
17 Riley Walker FR Durant 11:51.48 -
18 Jacob Ryan SO Riverview 11:55.22 -
19 Jordan Hierholzer FR Bloomingdale 11:56.41 -
20 Hubert Almand V SO Durant 12:00.18 -
21 Nicholas Franklin SR Riverview 12:33.67 -
22 Angelo Leiser SO Durant 12:35.07 -
23 Dylan Radley 12 Lennard HS 12:39.18 -
24 Vincent Reyes SO Lennard 13:08.84 -
25 Adrain Barnat SO East Bay 13:28.23 -
26 Wyatt Wood FR East Bay 13:33.64 -
Boys' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Seth Martinez SO Lennard 10:09.77 10:15.93 11:48.32 7:11.15 9:45.14 10:52.89 11:11.37 10
2 Jonathan Owen SR Bloomingdale 9:38.11 10:21.62 8:23.52 9:44.33 12:25.95 7:33.79 8:23.52 8
3 Hunter McAdams SR Newsome 9:13.72 10:29.22 8:54.84 8:48.55 8:48.55 9:32.59 9:26.30 6
4 Joshua Bernard JR Newsome 7:33.85 10:30.34 13:26.84 9:33.61 7:27.55 10:30.34 11:52.29 5
5 Esteban Gonzalez SR Lennard 10:43.76 10:31.13 11:09.00 8:31.22 12:24.74 8:56.46 10:43.76 4
6 Tyler Atkins FR Newsome 7:39.52 10:56.45 9:37.68 8:38.60 8:51.73 8:32.04 8:05.78 3
7 Wade Larue FR Newsome 9:02.56 11:01.65 13:33.83 12:54.13 13:47.07 13:07.37 13:00.75 2
8 Tyler Carter SR Plant City 8:54.38 11:07.97 12:48.17 12:28.13 13:48.29 10:01.18 12:54.85 1
9 Haydon Patrick SO Durant 10:04.08 11:11.20 12:31.75 11:11.20 8:16.69 10:24.22 9:50.66 -
10 Drew Jones FR Riverview 9:02.08 11:17.59 14:40.87 14:06.99 8:48.52 11:31.15 14:27.32 -
11 Gage Rasmussen JR Plant City 12:46.57 11:18.38 10:44.47 11:25.17 8:01.65 8:01.65 9:56.98 -
14 Danny Ramirez-Hernandez JR Plant City 9:12.12 11:30.14 12:39.16 11:09.44 8:37.61 10:28.03 10:34.93 -
15 Joshua Wilkerson SR Riverview 14:44.24 11:36.25 11:08.40 9:30.93 10:33.59 12:18.03 10:05.74 -
17 Riley Walker FR Durant 8:32.27 11:51.48 14:13.78 9:14.96 10:54.57 13:02.63 12:34.17 -
19 Jordan Hierholzer FR Bloomingdale 10:44.77 11:56.41 12:32.23 12:03.58 10:51.94 12:17.91 10:23.28 -
21 Nicholas Franklin SR Riverview 13:56.58 12:33.67 15:04.41 14:49.33 10:40.62 11:10.77 14:04.11 -
Boys' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
12 Christian Giller FR Bloomingdale 12:37.69 11:22.60 13:59.60 8:18.30 10:55.30 -
13 Jeffrey Hernandez JR Bloomingdale 12:13.62 11:25.62 8:41.08 9:15.36 14:10.17 -
16 Isaiah Wilcox SO Plant City 12:03.04 11:41.98 14:51.52 14:09.40 10:24.77 -
18 Jacob Ryan SO Riverview 14:54.03 11:55.22 15:08.33 14:32.57 12:16.68 -
20 Hubert Almand V SO Durant 11:38.58 12:00.18 9:28.95 14:31.42 12:57.80 -
22 Angelo Leiser SO Durant 16:14.04 12:35.07 15:28.74 11:42.22 11:34.67 -
23 Dylan Radley 12 Lennard HS 11:23.27 12:39.18 9:44.57 9:52.16 13:47.51 -
24 Vincent Reyes SO Lennard 15:54.50 13:08.84 12:05.74 14:27.73 14:59.28 -
25 Adrain Barnat SO East Bay 13:36.32 13:28.23 17:30.70 13:44.40 10:30.42 -
26 Wyatt Wood FR East Bay 12:20.42 13:33.64 11:15.33 14:06.19 12:20.42 -