March 22-23, 2019
|
Florida State-Mike Long Track - Tallahassee, FL

Girls 1600m Run Open

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Olivia Miller SR Chiles 5:09.27 4:10.51
2 Arlie Rubin FR Plant 5:14.71 5:21.01
3 Lauren Jorgensen SR Gulf Breeze 5:15.29 4:34.31
4 Lisa Adjouadi JR Braddock 5:16.60 3:41.62
5 Billie Castillo JR Titusville 5:18.52 4:21.19
6 Anna Sentner JR George Jenkins 5:19.20 5:31.97
7 Clarisa Groff FR Winter Park 5:21.41 4:20.35
8 Lydia Friedman JR Citrus Park Christian 5:21.97 5:44.51
9 Maxine Montoya SO Bolles 5:22.35 4:56.57
10 Megan Hughes JR Holy Names 5:23.83 4:02.88
11 Avery Calabro SO Leon 5:24.42 4:29.27
12 Megan Churchill JR Chiles 5:25.16 6:30.20
13 Sierra Stocker SO Pine Crest 5:25.18 6:36.72
14 Katherine Harland JR Mandarin 5:25.52 4:52.97
15 Jazlin Dailey FR Winter Park 5:26.07 3:48.25
16 Alyssa Halcomb 10 Hoover 5:27.17 3:58.84
17 Cassie Lawlor SR Pine Crest 5:27.19 6:45.72
18 Mia Perez JR Estero 5:27.47 5:17.65
19 Sydney Avery SR Berkeley Prep 5:27.76 6:59.54
20 Sarah Schultz JR Fort Myers 5:28.68 5:51.69
21 Tabitha Suggs SO Alonso 5:28.87 4:42.83
22 Riley Bradshaw SO Lakewood Ranch 5:29.05 6:48.03
23 Alyssa Wyatt FR Mandarin 5:29.26 4:49.75
24 Gianna Forte SR Bishop Snyder 5:29.74 5:56.12
25 Charlotte Augenstein 11 Deerfield-Windsor School 5:30.12 3:54.39
26 Anagrace Fagot FR Circle Christian 5:30.27 4:20.92
27 Katherine Resavage SR Leon 5:30.39 6:26.56
28 Mikaela Brown JR Mandarin 5:30.51 3:57.97
29 Brooke Reif FR Wharton 5:30.63 6:59.90
30 Haley Stallworth 12 Hoover 5:30.83 4:31.28
31 Anna Fischler SO Fort Myers 5:30.93 3:58.27
32 Kylie Kanaar SO Springstead 5:31.71 4:25.37
33 Helena Kummings JR Bolles 5:32.01 7:01.66
34 Lindsay James SO Chiles 5:32.67 7:12.48
35 Camryn Curtis 10 Alexander 5:32.81 4:56.20
36 Abby Schrobilgen SR Chiles 5:33.15 6:19.79
37 Isabella Babilonia SO Viera 5:33.16 5:19.84
38 Lillian Unger SO Leon 5:34.27 5:04.19
39 Elizabeth Eudaly 11 HB Plant HS 5:34.35 6:24.51
40 Nia Rivers JR Wharton 5:34.46 4:27.57
41 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:34.88 3:57.77
42 Kaleigh Malick FR George Jenkins 5:34.96 4:34.67
43 abigail Baileys 10 Robinson HS 5:35.14 5:58.60
44 Lorrie Axelrod JR Pine Crest 5:36.55 4:39.34
45 Jayda Brooks SR Niceville 5:37.79 5:37.79
46 Hartley Hill SO Plant 5:38.61 4:20.73
47 Kate Hastings SO Bolles 5:38.94 5:25.39
48 Isabell Miller FR George Jenkins 5:39.03 4:24.45
49 Ryleigh Sperry FR Montverde Academy 5:39.10 5:18.76
50 Mason Ingallinera JR Lakewood Ranch 5:39.29 6:20.01
51 Victoria Siqueira JR Spanish River 5:40.07 6:31.08
52 Lindsay Gonzales FR Mandarin 5:40.16 4:08.32
53 Alixandra Rubin JR Plant 5:40.99 4:32.80
54 Rachel Johnson SR Alonso 5:41.05 7:23.37
55 Ella Hodges FR Chiles 5:41.09 4:26.05
56 Samantha Josephson JR Bolles 5:41.28 7:10.02
57 Elizabeth Segars SO Niceville 5:41.92 5:00.89
58 Genesis Ernest SR Mandarin 5:42.75 5:25.62
59 Sarah Tychsen 7 Community Christian (Tal) 5:42.95 7:18.98
60 Maria-Antonela Sanchez SR Braddock 5:43.30 7:22.86
61 Emma Paliotta SO Lakewood Ranch 5:43.58 4:28.00
62 Tiffany Joyner JR Mandarin 5:43.61 6:52.34
63 Viktorya Manno JR George Jenkins 5:44.51 5:20.40
64 Jennifer Lukowski 11 Venice HS 5:44.92 5:55.27
65 Paige Kelly SO Niceville 5:44.99 4:11.85
66 Isabela Fernandez JR Lourdes 5:45.55 4:08.80
67 Olivia Manno JR Plant 5:45.70 7:05.21
68 Erin Willcox SR Niceville 5:45.73 6:47.97
69 Johanna Diez FR Lourdes 5:46.13 5:25.37
70 Isa Timiraos JR Lourdes 5:46.14 4:19.61
71 Clara Beth LaFollette JR Niceville 5:47.07 4:48.07
72 Maria Areola SR West Florida 5:47.42 7:28.18
73 Alana Batista JR Lourdes 5:48.38 4:49.16
74 Ellison Wietecha JR Lakewood Ranch 5:48.86 7:23.06
75 Daniela Arana SO Lourdes 5:48.90 6:37.75
76 Abigail Witt JR Bolles 5:49.16 6:27.57
77 Alexa Fredericks JR Holy Names 5:49.41 6:41.83
78 Hadley Ropp FR Bolles 5:49.87 7:34.84
79 Amber Elphick SR Mandarin 5:50.59 4:54.50
80 Lauren Conover FR Mandarin 5:51.66 7:05.51
81 Jinia Johnson JR Wharton 5:53.44 4:56.89
82 Sally Calhoun SR Stanton 5:53.62 4:07.54
83 Jasmine Valle FR Alonso 5:53.70 7:11.52
84 Pearson Heim FR Plant 5:54.01 6:08.17
85 Anna Csikai SR Bolles 5:54.02 4:53.84
86 Lauren Whittier SO Lincoln 5:55.08 5:12.47
87 Brooke Siviter SO Viera 5:55.23 5:30.37
88 Hannah Luff JR Venice 5:55.26 6:27.24
89 Emma Granda FR Lourdes 5:55.34 5:41.13
90 Emily Grandstaff FR Circle Christian 5:55.51 5:30.63
91 Peyton Crevasse FR Nease 5:55.76 4:48.17
92 Madeline Rodriguez SO Holy Names 5:55.81 4:30.42
93 Sydney Stelly JR Stanton 5:56.27 6:24.78
94 Jordan Bunn SR Bolles 5:56.28 4:41.47
95 Elaine Markman SR Plant 5:56.43 6:42.77
96 Kelsey Perdomo SO Lourdes 5:57.26 6:54.43
97 Zoe Pustilnik FR Spanish River 5:57.69 4:10.39
98 Jirah Arnold SR Lincoln 5:57.77 7:45.11
99 Camille Ferron SR Mandarin 5:58.05 5:11.51
100 Amanda Brake SR Wharton 5:58.83 6:27.54
101 Olivia Dean SO Florida High 5:58.92 5:44.57
102 Madison Alligood JR Bishop Kenny 5:58.96 5:48.20
103 Kathryn Saunders FR Bishop Kenny 5:59.38 5:05.48
104 Emily Wilhelm SO Trinity Prep 5:59.69 6:24.87
105 Susan Mago JR Nease 6:00.60 6:43.88
106 Madison Hood SO Estero 6:01.46 7:49.90
107 Sage Koury SO George Jenkins 6:01.56 6:16.03
108 Anna Craig FR Satellite 6:01.68 6:01.68
109 Amanda Weissman JR Plant 6:01.73 7:17.70
110 Emelia Huebner FR Seffner Christian 6:02.14 4:46.09
111 Maricel Esquilin SR Estero 6:02.59 6:06.22
112 Gretchen Montgomery SO Pine Crest 6:03.29 5:45.13
113 Alex Richmond FR Stanton 6:03.38 5:01.61
114 Katherine Bouck FR Community Christian (Tal) 6:03.45 5:19.84
115 Lily Schultze SO Springstead 6:03.68 4:29.13
116 Isabelle Areces SR Lourdes 6:04.24 4:51.40
117 Paris Brown SR Mandarin 6:05.05 4:15.54
118 Isabella Ramirez-Vital JR Lourdes 6:05.05 4:41.09
119 Grace Mullaney SO Bishop Kenny 6:05.89 6:09.55
120 Erika Bobek FR Niceville 6:06.09 5:22.16
121 Jaquesha Jefferson SR Wakulla 6:06.31 6:46.61
122 Madison Clarke FR West Florida 6:06.70 5:15.37
123 Christiana Dirks SO Plant 6:07.92 4:28.59
124 Genevieve Ernest FR Mandarin 6:08.73 5:53.98
125 Queenly Xie SO Mandarin 6:08.95 5:02.54
126 Jessica Perez JR Wharton 6:09.17 5:06.42
127 Lauren Musselman SR George Jenkins 6:09.58 4:33.49
128 Sarah Sparkman JR Bishop Snyder 6:11.49 6:37.50
129 Sabrina Gomez FR Miami Sunset 6:12.16 5:27.50
130 Anna Albertelli SO Bishop Kenny 6:13.18 7:24.09
131 Rachel Maxwell SR Bishop Kenny 6:13.24 6:05.78
132 Katie Sexton SR Alonso 6:13.53 4:51.36
133 Ainslee Bobek FR Niceville 6:13.94 5:44.03
134 Kelly Orbell JR Satellite 6:14.81 5:52.33
135 Tirzah Votaw SO Wakulla 6:17.35 7:17.73
136 Carolina Del Cueto 12 Our Lady of Lourdes Acade 6:19.79 7:28.16
137 Emily Molen JR Chiles 6:20.24 7:36.29
138 Emma McMahan SO Bishop Kenny 6:22.45 4:27.72
139 Aleah Henley FR Lincoln 6:22.58 5:36.67
140 Elizabeth Blitch 9 Wakulla HS 6:23.86 7:40.64
141 Olivia Lea SO Niceville 6:24.33 8:15.79
142 Lauren Lamoutte JR Holy Names 6:25.32 6:56.15
143 Sophia Corrales JR Lourdes 6:26.11 7:43.34
144 Madison Cairo SR Estero 6:26.16 5:05.07
145 Ane Guerrero FR Lourdes 6:28.26 6:01.09
146 Nyssa Holmquist SR Satellite 6:36.40 4:45.41
147 Jordan Jones SR Florida High 6:37.16 5:13.76
148 Kaylie Lawlor FR Pine Crest 6:37.16 7:04.97
149 Xoe Bergman SR Satellite 6:37.54 6:21.64
150 Lia Lynott FR Bishop Snyder 6:42.01 8:26.54
151 Taylor Stephens SR Chiles 6:44.14 8:33.26
152 Bethany Morse SO Lincoln 6:49.56 8:44.24
153 Snejana Faryga JR Lake Minneola 6:53.83 8:37.29
  Savannah Beasley SO Estero DQ DQ
  Ashley Williams SO Lourdes DNF DNF
  Caroline MacKenzie SR Fort Myers DNF DNF
Girls 1600m Run Open Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
84 Pearson Heim FR Plant 5:54.01
106 Madison Hood SO Estero 6:01.46
111 Maricel Esquilin SR Estero 6:02.59
114 Katherine Bouck FR Community Christian (Tal) 6:03.45
117 Paris Brown SR Mandarin 6:05.05
122 Madison Clarke FR West Florida 6:06.70
123 Christiana Dirks SO Plant 6:07.92
126 Jessica Perez JR Wharton 6:09.17
131 Rachel Maxwell SR Bishop Kenny 6:13.24
132 Katie Sexton SR Alonso 6:13.53
134 Kelly Orbell JR Satellite 6:14.81
135 Tirzah Votaw SO Wakulla 6:17.35
139 Aleah Henley FR Lincoln 6:22.58
140 Elizabeth Blitch 9 Wakulla HS 6:23.86
141 Olivia Lea SO Niceville 6:24.33
142 Lauren Lamoutte JR Holy Names 6:25.32
144 Madison Cairo SR Estero 6:26.16
148 Kaylie Lawlor FR Pine Crest 6:37.16
152 Bethany Morse SO Lincoln 6:49.56
Girls 1600m Run Open Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
86 Lauren Whittier SO Lincoln 6:23.49 6:05.74 6:41.24 4:40.52 6:05.74 5:55.08 6:30.59
91 Peyton Crevasse FR Nease 4:55.28 7:21.15 6:31.34 6:06.44 5:27.30 5:55.76 5:27.30
99 Camille Ferron SR Mandarin 4:24.96 6:48.18 4:32.12 7:45.47 6:23.12 5:58.05 4:57.19
107 Sage Koury SO George Jenkins 7:21.11 7:42.80 6:34.10 4:38.41 4:13.10 6:01.56 6:48.57
109 Amanda Weissman JR Plant 5:36.41 5:50.88 7:24.93 5:54.50 5:29.18 6:01.73 7:21.31
110 Emelia Huebner FR Seffner Christian 4:46.09 7:39.92 6:20.25 5:07.82 5:07.82 6:02.14 5:00.58
113 Alex Richmond FR Stanton 5:34.31 4:57.98 6:36.09 6:14.29 4:18.00 6:03.38 6:46.99
115 Lily Schultze SO Springstead 5:27.32 6:58.24 4:43.67 5:34.59 7:27.33 6:03.68 4:50.95
118 Isabella Ramirez-Vital JR Lourdes 6:01.40 4:37.44 6:34.26 5:13.95 5:06.65 6:05.05 6:26.96
120 Erika Bobek FR Niceville 7:37.62 5:11.18 6:06.09 6:28.06 5:58.77 6:06.09 7:30.29
121 Jaquesha Jefferson SR Wakulla 6:57.60 4:53.05 6:35.62 5:44.34 7:04.92 6:06.31 4:38.40
124 Genevieve Ernest FR Mandarin 5:50.30 7:33.54 5:50.30 4:43.93 6:49.29 6:08.73 7:04.04
125 Queenly Xie SO Mandarin 7:41.19 7:37.50 4:18.27 6:27.40 6:16.33 6:08.95 6:38.47
133 Ainslee Bobek FR Niceville 4:36.72 7:13.77 7:36.21 5:51.51 6:58.82 6:13.94 6:06.47
136 Carolina Del Cueto 12 Our Lady of Lourdes Acade 6:12.20 6:46.38 7:28.16 5:38.02 5:57.01 6:19.79 6:00.80
138 Emma McMahan SO Bishop Kenny 5:51.86 4:50.67 6:30.10 7:08.35 6:14.81 6:22.45 4:43.02
  Savannah Beasley SO Estero DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ
Girls 1600m Run Open Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
65 Paige Kelly SO Niceville 5:44.99 7:18.14 6:22.94 4:22.20 6:26.39 4:22.20
69 Johanna Diez FR Lourdes 5:46.13 5:04.60 5:39.21 5:56.52 6:31.13 5:42.67
74 Ellison Wietecha JR Lakewood Ranch 5:48.86 6:23.75 5:07.00 5:55.84 4:07.69 6:30.73
81 Jinia Johnson JR Wharton 5:53.44 4:49.82 5:00.43 5:00.43 7:39.48 5:46.38
82 Sally Calhoun SR Stanton 5:53.62 6:43.13 6:50.20 5:32.41 6:21.91 4:28.76
90 Emily Grandstaff FR Circle Christian 5:55.51 6:38.18 7:27.95 7:17.28 7:20.84 6:55.95
92 Madeline Rodriguez SO Holy Names 5:55.81 4:09.07 4:26.86 6:45.63 5:45.14 4:41.09
93 Sydney Stelly JR Stanton 5:56.27 4:34.33 6:42.59 4:12.96 6:39.03 6:28.34
98 Jirah Arnold SR Lincoln 5:57.77 4:53.38 6:47.86 4:28.33 6:12.08 4:39.06
101 Olivia Dean SO Florida High 5:58.92 5:26.62 4:11.25 4:50.73 4:32.78 6:13.28
103 Kathryn Saunders FR Bishop Kenny 5:59.38 6:20.95 5:16.26 5:37.82 5:05.48 7:32.82
108 Anna Craig FR Satellite 6:01.68 4:45.73 6:16.15 6:41.47 7:46.57 6:08.92
119 Grace Mullaney SO Bishop Kenny 6:05.89 7:37.37 6:57.12 4:16.13 5:14.67 5:03.69
127 Lauren Musselman SR George Jenkins 6:09.58 5:54.80 5:54.80 5:06.76 7:01.33 7:45.67
128 Sarah Sparkman JR Bishop Snyder 6:11.49 5:49.20 6:22.64 6:41.21 5:15.77 4:42.34
129 Sabrina Gomez FR Miami Sunset 6:12.16 4:35.40 6:27.05 6:19.61 5:31.23 7:22.87
145 Ane Guerrero FR Lourdes 6:28.26 5:30.02 5:37.79 6:16.62 5:22.26 6:04.97
149 Xoe Bergman SR Satellite 6:37.54 5:02.13 6:49.47 6:29.59 6:17.67 6:33.57
150 Lia Lynott FR Bishop Snyder 6:42.01 7:18.19 5:45.73 5:13.57 7:26.24 7:34.28
Girls 1600m Run Open Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
46 Hartley Hill SO Plant 5:38.61
62 Tiffany Joyner JR Mandarin 5:43.61
66 Isabela Fernandez JR Lourdes 5:45.55
68 Erin Willcox SR Niceville 5:45.73
71 Clara Beth LaFollette JR Niceville 5:47.07
75 Daniela Arana SO Lourdes 5:48.90
78 Hadley Ropp FR Bolles 5:49.87
79 Amber Elphick SR Mandarin 5:50.59
83 Jasmine Valle FR Alonso 5:53.70
88 Hannah Luff JR Venice 5:55.26
94 Jordan Bunn SR Bolles 5:56.28
95 Elaine Markman SR Plant 5:56.43
102 Madison Alligood JR Bishop Kenny 5:58.96
105 Susan Mago JR Nease 6:00.60
116 Isabelle Areces SR Lourdes 6:04.24
130 Anna Albertelli SO Bishop Kenny 6:13.18
143 Sophia Corrales JR Lourdes 6:26.11
146 Nyssa Holmquist SR Satellite 6:36.40
147 Jordan Jones SR Florida High 6:37.16
151 Taylor Stephens SR Chiles 6:44.14
  Ashley Williams SO Lourdes DNF
Girls 1600m Run Open Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
18 Mia Perez JR Estero 5:27.47
42 Kaleigh Malick FR George Jenkins 5:34.96
45 Jayda Brooks SR Niceville 5:37.79
48 Isabell Miller FR George Jenkins 5:39.03
50 Mason Ingallinera JR Lakewood Ranch 5:39.29
54 Rachel Johnson SR Alonso 5:41.05
55 Ella Hodges FR Chiles 5:41.09
56 Samantha Josephson JR Bolles 5:41.28
58 Genesis Ernest SR Mandarin 5:42.75
60 Maria-Antonela Sanchez SR Braddock 5:43.30
61 Emma Paliotta SO Lakewood Ranch 5:43.58
64 Jennifer Lukowski 11 Venice HS 5:44.92
72 Maria Areola SR West Florida 5:47.42
87 Brooke Siviter SO Viera 5:55.23
89 Emma Granda FR Lourdes 5:55.34
96 Kelsey Perdomo SO Lourdes 5:57.26
100 Amanda Brake SR Wharton 5:58.83
104 Emily Wilhelm SO Trinity Prep 5:59.69
112 Gretchen Montgomery SO Pine Crest 6:03.29
Girls 1600m Run Open Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
22 Riley Bradshaw SO Lakewood Ranch 4:00.21 5:22.47 5:29.05 4:42.99
26 Anagrace Fagot FR Circle Christian 6:13.21 5:33.58 5:30.27 7:09.36
29 Brooke Reif FR Wharton 5:17.41 4:31.12 5:30.63 4:31.12
31 Anna Fischler SO Fort Myers 6:50.36 5:50.79 5:30.93 6:20.57
35 Camryn Curtis 10 Alexander 6:12.75 4:26.25 5:32.81 5:36.14
36 Abby Schrobilgen SR Chiles 5:56.47 4:36.52 5:33.15 6:43.12
37 Isabella Babilonia SO Viera 5:49.82 6:36.46 5:33.16 7:03.12
39 Elizabeth Eudaly 11 HB Plant HS 4:40.86 6:07.79 5:34.35 5:24.32
43 abigail Baileys 10 Robinson HS 6:15.36 7:02.28 5:35.14 4:18.06
47 Kate Hastings SO Bolles 4:48.10 5:42.33 5:38.94 5:22.00
49 Ryleigh Sperry FR Montverde Academy 7:10.66 4:58.41 5:39.10 7:07.27
51 Victoria Siqueira JR Spanish River 6:51.49 6:48.09 5:40.07 4:28.66
52 Lindsay Gonzales FR Mandarin 4:42.34 5:29.96 5:40.16 4:28.73
59 Sarah Tychsen 7 Community Christian (Tal) 5:25.81 6:44.69 5:42.95 4:24.08
63 Viktorya Manno JR George Jenkins 4:18.39 4:32.17 5:44.51 6:18.97
70 Isa Timiraos JR Lourdes 4:05.76 4:47.30 5:46.14 4:33.45
73 Alana Batista JR Lourdes 4:10.84 6:26.71 5:48.38 7:29.41
76 Abigail Witt JR Bolles 6:03.13 7:23.44 5:49.16 4:11.40
80 Lauren Conover FR Mandarin 5:30.56 7:09.03 5:51.66 5:34.08
85 Anna Csikai SR Bolles 6:29.43 7:26.07 5:54.02 5:25.70
Girls 1600m Run Open Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
7 Clarisa Groff FR Winter Park 5:21.41 3:57.85 3:51.42 6:57.84
12 Megan Churchill JR Chiles 5:25.16 7:02.71 6:59.46 6:13.94
13 Sierra Stocker SO Pine Crest 5:25.18 5:47.95 6:46.48 5:25.18
16 Alyssa Halcomb 10 Hoover 5:27.17 5:33.72 6:16.25 6:55.51
17 Cassie Lawlor SR Pine Crest 5:27.19 6:19.54 6:22.82 6:13.00
21 Tabitha Suggs SO Alonso 5:28.87 3:50.21 5:09.14 5:02.56
23 Alyssa Wyatt FR Mandarin 5:29.26 6:15.36 5:22.68 6:28.53
25 Charlotte Augenstein 11 Deerfield-Windsor School 5:30.12 3:51.09 5:49.93 5:23.52
28 Mikaela Brown JR Mandarin 5:30.51 5:10.68 5:47.04 6:36.62
32 Kylie Kanaar SO Springstead 5:31.71 4:41.96 5:41.67 4:15.42
34 Lindsay James SO Chiles 5:32.67 4:29.47 5:49.31 4:22.81
38 Lillian Unger SO Leon 5:34.27 5:30.93 4:17.39 6:44.47
41 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:34.88 7:08.65 5:38.23 4:04.47
53 Alixandra Rubin JR Plant 5:40.99 6:42.37 5:10.30 7:06.24
57 Elizabeth Segars SO Niceville 5:41.92 4:09.61 6:40.05 6:19.54
67 Olivia Manno JR Plant 5:45.70 6:54.84 4:36.56 6:02.99
97 Zoe Pustilnik FR Spanish River 5:57.69 4:21.12 6:26.31 4:56.89
137 Emily Molen JR Chiles 6:20.24 4:45.18 6:54.47 4:29.97
153 Snejana Faryga JR Lake Minneola 6:53.83 6:12.45 7:39.36 8:12.46
Girls 1600m Run Open Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Olivia Miller SR Chiles 4:35.25 5:46.39 6:01.85 4:38.35 5:09.27 5:21.64
2 Arlie Rubin FR Plant 3:43.45 6:33.39 3:56.04 4:43.24 5:14.71 6:39.69
3 Lauren Jorgensen SR Gulf Breeze 5:12.14 4:21.69 6:24.66 3:40.71 5:15.29 6:15.20
4 Lisa Adjouadi JR Braddock 6:00.93 4:06.95 5:16.60 4:00.62 5:16.60 3:41.62
5 Billie Castillo JR Titusville 4:24.38 4:59.41 4:53.04 4:53.04 5:18.52 5:59.93
6 Anna Sentner JR George Jenkins 4:40.90 5:51.12 5:06.44 6:03.89 5:19.20 3:59.40
8 Lydia Friedman JR Citrus Park Christian 6:36.03 4:40.12 5:21.97 6:48.91 5:21.97 5:18.75
9 Maxine Montoya SO Bolles 4:37.23 6:01.04 4:14.66 6:33.27 5:22.35 3:48.87
10 Megan Hughes JR Holy Names 3:46.68 3:56.40 4:57.93 6:22.12 5:23.83 4:38.50
11 Avery Calabro SO Leon 6:03.35 6:35.80 5:14.69 4:35.76 5:24.42 6:16.33
14 Katherine Harland JR Mandarin 6:40.39 5:38.54 4:46.46 6:20.86 5:25.52 5:15.76
15 Jazlin Dailey FR Winter Park 6:14.98 4:17.60 6:47.59 3:58.04 5:26.07 5:58.68
19 Sydney Avery SR Berkeley Prep 4:45.16 4:51.71 5:50.71 3:49.44 5:27.76 6:23.48
20 Sarah Schultz JR Fort Myers 6:50.85 3:59.94 4:09.80 6:27.85 5:28.68 3:56.65
24 Gianna Forte SR Bishop Snyder 5:56.12 5:06.66 6:22.50 5:00.07 5:29.74 5:06.66
27 Katherine Resavage SR Leon 5:07.27 5:20.48 6:52.99 6:26.56 5:30.39 6:06.74
30 Haley Stallworth 12 Hoover 5:47.38 6:03.92 7:06.77 4:51.13 5:30.83 6:07.23
33 Helena Kummings JR Bolles 4:52.17 6:18.50 6:18.50 5:55.25 5:32.01 4:18.97
40 Nia Rivers JR Wharton 6:21.29 4:54.33 7:04.77 5:04.36 5:34.46 6:44.70
44 Lorrie Axelrod JR Pine Crest 4:22.51 5:09.63 6:40.50 5:50.02 5:36.55 4:35.98
77 Alexa Fredericks JR Holy Names 5:35.44 5:38.93 5:10.98 6:10.38 5:49.41 7:16.77
  Caroline MacKenzie SR Fort Myers DNF DNF DNF DNF DNF DNF