April 9, 2019
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Ajmone Myers SO Mandarin 2:22.72 2:04.17 10
2 Katherine Harland JR Mandarin 2:26.32 2:33.64 8
3 Allison Drummond SO Buchholz 2:28.56 1:57.37 6
4 Marisa Kortright SO Fleming Island 2:28.98 2:51.33 5
5 Lindsay Gonzales FR Mandarin 2:31.17 2:02.45 4
6 Grayson Iller SR Fleming Island 2:31.98 2:19.83 3
7 Donya Dreibelbis SR Fletcher 2:34.54 2:48.45 2
8 Hannah Macleod SO Fletcher 2:34.61 2:03.69 1
9 Allison Monk SO Buchholz 2:35.82 2:54.52 -
10 Caitlin Rowe FR Buchholz 2:36.70 2:55.51 -
11 Jada Williams FR Flagler Palm Coast 2:37.69 2:25.08 -
12 Jordan Detwiler JR Fleming Island 2:37.97 2:33.23 -
13 Elysia Terry FR Sandalwood 2:38.53 3:07.07 -
14 Rhiannon O'Donnell SO Fletcher 2:39.34 2:15.44 -
15 Paris Brown SR Mandarin 2:39.36 2:53.71 -
16 Keena Small SO Robert E. Lee 2:39.62 2:22.07 -
17 Kylie Overstreet SO Oakleaf 2:39.64 2:55.61 -
18 Kylie Davenport JR Buchholz 2:42.11 3:29.13 -
19 Zenzele Osundu SO Sandalwood 2:43.56 3:29.36 -
20 Grace Wright SR Sandalwood 2:45.45 2:20.64 -
21 Maddeline Dahlman FR Oakleaf 2:48.31 2:46.63 -
22 Briana Olazabal SR Oakleaf 2:49.04 2:01.71 -
23 Elliot Baker FR Fleming Island 2:54.14 2:08.87 -
24 Madison Weathers SR Oakleaf 3:06.71 2:59.25 -
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
8 Hannah Macleod SO Fletcher 3:17.90 2:34.61 2:39.25 2:46.98 1
9 Allison Monk SO Buchholz 2:59.20 2:35.82 3:13.22 2:34.27 -
13 Elysia Terry FR Sandalwood 2:10.00 2:38.53 2:10.00 2:02.07 -
20 Grace Wright SR Sandalwood 3:28.47 2:45.45 2:28.91 2:40.49 -
21 Maddeline Dahlman FR Oakleaf 2:23.07 2:48.31 3:13.56 3:28.71 -
22 Briana Olazabal SR Oakleaf 2:01.71 2:49.04 3:14.40 3:07.64 -
23 Elliot Baker FR Fleming Island 3:42.90 2:54.14 3:18.52 3:02.85 -
24 Madison Weathers SR Oakleaf 2:55.51 3:06.71 2:44.31 2:38.71 -
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Ajmone Myers SO Mandarin 2:22.72 2:51.27 1:54.18 2:31.29 2:44.13 10
2 Katherine Harland JR Mandarin 2:26.32 2:07.30 1:43.89 3:04.37 3:01.44 8
3 Allison Drummond SO Buchholz 2:28.56 2:22.62 2:18.16 2:18.16 2:15.19 6
4 Marisa Kortright SO Fleming Island 2:28.98 1:45.78 1:50.25 2:55.80 2:03.66 5
5 Lindsay Gonzales FR Mandarin 2:31.17 2:49.31 2:28.15 3:15.01 2:23.62 4
6 Grayson Iller SR Fleming Island 2:31.98 2:50.22 3:17.58 3:06.94 2:53.26 3
7 Donya Dreibelbis SR Fletcher 2:34.54 2:56.18 3:07.00 3:10.09 2:45.36 2
10 Caitlin Rowe FR Buchholz 2:36.70 2:25.74 2:10.06 2:55.51 2:32.00 -
11 Jada Williams FR Flagler Palm Coast 2:37.69 2:32.96 2:31.39 2:07.73 2:39.27 -
12 Jordan Detwiler JR Fleming Island 2:37.97 3:04.83 1:56.90 3:19.05 3:03.25 -
14 Rhiannon O'Donnell SO Fletcher 2:39.34 3:08.03 3:03.24 2:15.44 2:36.16 -
15 Paris Brown SR Mandarin 2:39.36 3:17.61 2:21.83 2:42.55 2:34.58 -
16 Keena Small SO Robert E. Lee 2:39.62 3:27.51 2:10.89 2:06.10 1:51.74 -
17 Kylie Overstreet SO Oakleaf 2:39.64 3:16.36 3:24.34 2:22.08 3:11.57 -
18 Kylie Davenport JR Buchholz 2:42.11 3:06.43 2:56.70 2:25.90 2:16.18 -
19 Zenzele Osundu SO Sandalwood 2:43.56 2:38.66 2:28.84 2:05.95 2:38.66 -