April 13, 2019
|
Raines - Jacksonville, FL

Boys' 100 Meters Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Domictress Robinson SO Ribault 10.49 12.02 10.92 8.85 8.74 11.14 10
2 Carlton Gantt SR Ribault 12.17 9.54 10.96 8.00 13.38 12.83 8
3 Tracy White JR Baker County 13.39 13.61 10.97 13.17 10.32 11.63 6
4 Damon Harris SR West Nassau 7.95 14.10 11.19 8.17 9.96 9.07 5
5 Jaleen Graham JR Ribault 14.63 13.03 11.43 9.95 13.72 14.63 4
6 Latrell Whitehurst SO Fernandina Beach 13.38 14.29 11.43 8.58 11.09 12.92 3
7 Eric Pulwicz SR Fernandina Beach 11.43 13.38 11.43 9.83 14.86 10.86 2
8 Preston Jackson SO Raines 13.77 12.72 11.77 14.01 10.83 14.13 1

Boys' 100 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME
1 Domictress Robinson SO Ribault 13.41 7.87 8.87 10.64 11.97 11.08 8.20
2 Tracy White JR Baker County 8.62 14.55 14.22 11.08 13.88 11.19 10.52
3 Damon Harris SR West Nassau 13.04 8.21 12.82 9.00 11.36 11.24 10.23
4 Carlton Gantt SR Ribault 12.14 12.03 7.87 12.48 13.49 11.24 8.32
5 Jaleen Graham JR Ribault 8.50 10.22 11.94 8.61 14.70 11.48 12.98
6 Eric Pulwicz SR Fernandina Beach 8.07 8.30 11.75 12.45 10.72 11.52 11.87
7 Preston Jackson SO Raines 11.21 9.22 10.86 14.24 13.19 11.67 13.54
8 Latrell Whitehurst SO Fernandina Beach 11.70 13.34 12.64 12.76 11.24 11.70 12.29
9 Joseph Farmer SO Baker County 14.45 14.80 14.21 9.36 8.77 11.84 9.48
10 Tian Rice SO Baldwin 8.47 11.21 13.95 10.85 12.28 11.92 10.97
11 Dana Poole SR Baldwin 10.99 12.42 13.50 10.39 13.62 11.94 12.78
12 Zacari Brady FR Andrew Jackson 10.06 10.06 13.45 12.60 12.60 12.11 13.45
13 Kris Wilson SO Yulee 14.66 14.17 11.60 12.34 10.38 12.21 13.92
14 Carlos Garcia SR Yulee 9.99 11.47 11.72 8.64 13.69 12.33 10.48
15 Kevin Runyeon SO Fernandina Beach 15.12 9.54 14.13 8.68 9.92 12.39 12.39
16 Clarence Goodman SO Ribault 15.37 15.74 11.37 10.00 15.87 12.49 13.24
17 Michael Mac Nair SR Fernandina Beach 10.81 10.29 15.37 11.20 16.15 13.02 16.80
18 Tyler Jones SO Yulee 13.82 10.69 12.77 16.94 12.51 13.03 10.69
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
2 Tracy White JR Baker County 11.19 10.97
5 Jaleen Graham JR Ribault 11.48 10.57
9 Joseph Farmer SO Baker County 11.84 13.03
11 Dana Poole SR Baldwin 11.94 11.71
16 Clarence Goodman SO Ribault 12.49 13.74
18 Tyler Jones SO Yulee 13.03 13.95
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Damon Harris SR West Nassau 11.24
4 Carlton Gantt SR Ribault 11.24
8 Latrell Whitehurst SO Fernandina Beach 11.70
12 Zacari Brady FR Andrew Jackson 12.11
15 Kevin Runyeon SO Fernandina Beach 12.39
17 Michael Mac Nair SR Fernandina Beach 13.02
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Domictress Robinson SO Ribault 11.08
6 Eric Pulwicz SR Fernandina Beach 11.52
7 Preston Jackson SO Raines 11.67
10 Tian Rice SO Baldwin 11.92
13 Kris Wilson SO Yulee 12.21
14 Carlos Garcia SR Yulee 12.33