March 8, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jamal Calhoun SR Rickards 20.99 22.11 24.12 17.87 20.99 22.33 10
2 Galen Johnson SO Lincoln 26.59 27.94 23.44 17.13 27.04 22.53 7
2 Christopher Robinson SR Rickards 18.93 22.98 19.15 21.86 23.21 22.53 7
4 Dominic Larry SO Lincoln 17.70 22.47 22.47 28.59 18.84 22.69 5
5 Jamal Watkins JR Rickards 26.57 27.03 27.49 23.10 28.19 23.10 4
6 Caleb Douglass JR Rickards 18.66 20.99 17.03 17.03 17.96 23.32 3
7 Jordan Greenwood JR Rickards 19.67 24.12 29.27 19.43 29.97 23.41 2
8 Robert Parker-Crawford SR Maclay 28.86 22.06 27.45 21.82 27.69 23.46 1
9 Jaden Jones-Riley SR Leon 19.01 21.60 17.61 16.43 23.24 23.47 -
10 Jalen Herring SO Chiles 22.61 23.09 24.99 17.38 17.14 23.80 -
11 Nosaj Mitchell JR Bishop Snyder 20.96 17.86 22.39 25.00 17.15 23.81 -
12 Jaden Pittman SR Godby 24.32 30.52 17.17 17.88 28.37 23.84 -
13 Dontreal Hall 11 Gadsden County High Schoo 21.85 26.17 28.10 26.66 23.29 24.01 -
14 Ricardo Bain JR North Florida Christian 21.06 17.19 30.98 19.36 27.35 24.20 -
15 JayShawn Rowls SR Leon 23.34 18.72 28.45 23.34 29.42 24.31 -
16 Savion Knight SO Chiles 30.50 27.82 31.24 24.40 25.14 24.40 -
17 Khalil Gunn FR Gadsden County 20.03 21.49 17.83 25.65 17.34 24.42 -
18 Zai'vyon Price SR FAMU DRS 29.17 18.39 25.49 21.57 24.02 24.51 -
19 Kaguan Banks 8 Godby HS 26.80 18.68 30.97 26.30 20.41 24.58 -
20 Joell Green SO Graceville 30.58 27.62 24.17 17.51 19.24 24.66 -
21 Devon Jackson 8 North Florida Christian 20.30 26.98 24.26 26.98 26.73 24.75 -
22 Stanley Georges SR St. John Paul Catholic 26.69 21.95 21.70 22.20 19.71 24.94 -
23 Jamari Green SR Wakulla 22.78 30.79 25.53 23.78 21.28 25.03 -
24 Antonio Rosier SR Florida High 23.84 32.46 30.44 21.81 22.32 25.36 -
25 Montie Brown SR Blountstown 17.78 22.60 19.30 24.63 19.81 25.39 -
26 Jayshawn Ray JR Godby 30.50 21.35 28.72 23.64 18.55 25.41 -
27 Jashua Thomas FR Godby 17.90 31.71 21.99 19.69 24.04 25.57 -
28 Leonard Arrington FR Godby 32.49 30.70 28.65 31.98 28.40 25.58 -
28 Bryce Workman JR Chiles 25.58 18.17 28.65 28.14 22.51 25.58 -
30 Daquayvious Sorey 8 Graceville 27.66 20.75 21.26 19.21 28.18 25.61 -
31 Justin Nguyen SR Bishop Snyder 20.94 25.85 22.75 27.15 30.51 25.85 -
32 Markeem Martin JR Godby 18.67 26.96 29.81 24.89 18.67 25.92 -
33 Randy Walker 10 Jefferson County Middle / 28.43 30.26 32.08 21.13 23.74 26.08 -
34 Charles Latimer SO St. John Paul Catholic 33.27 28.81 26.98 19.12 22.53 26.19 -
35 Alex Williams 9 Wewahitchka HS 23.41 33.67 23.94 23.67 31.83 26.30 -
36 Kobe Buggs SO Leon 29.01 18.63 21.82 26.35 20.76 26.61 -
37 Wyatt Calam SO Blountstown 29.84 30.91 33.04 27.44 33.84 26.64 -
38 Kamarrian King   Jefferson County Middle / 29.06 26.66 22.66 19.73 25.06 26.66 -
39 Demond Warren JR Godby 26.83 30.86 27.10 19.05 33.54 26.83 -
40 Matthew Laster 11 Wewahitchka HS 30.27 32.47 29.16 23.39 26.96 27.51 -
41 Antravon Johnson FR FAMU DRS 29.17 29.17 35.84 25.28 21.12 27.78 -
42 Burl James Jr. 12 Gadsden County High Schoo 26.71 21.43 34.50 26.71 25.04 27.82 -
43 Keith Cook JR Bishop Snyder 33.70 35.93 27.58 27.58 35.65 27.85 -
44 Jaden Jackson 12 Wewahitchka HS 27.89 20.36 35.98 27.06 30.96 27.89 -
45 Denim Harris FR Godby 27.06 33.04 30.76 22.22 29.05 28.48 -
46 Felipe Trejo - Gonzalez JR Blountstown 27.16 30.02 28.02 20.30 33.74 28.59 -
47 Jaquavious Robinson 8 Graceville 38.37 30.04 30.64 30.93 30.93 29.74 -
48 Caleb Leland 8 Community Christian (Tal) 31.99 26.82 34.90 32.31 26.82 32.31 -
49 Grant Payne FR Community Christian (Tal) 23.97 29.37 38.48 32.74 42.53 33.75 -
50 Ian Osterhaus 6 Community Christian (Tal) 28.53 31.59 40.08 29.21 41.44 33.96 -
51 Tyler Cotton SO Maclay 36.75 30.17 35.37 33.98 27.74 34.67 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Jamal Calhoun SR Rickards 28.59 29.03 22.33 10
2 Christopher Robinson SR Rickards 25.69 16.23 22.53 7
38 Kamarrian King   Jefferson County Middle / 24.53 21.60 26.66 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Demond Warren JR Godby 26.83 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Jalen Herring SO Chiles 25.71 23.80 17.14 28.09 26.18 27.14 21.42 -
41 Antravon Johnson FR FAMU DRS 30.56 27.78 28.90 27.23 34.17 32.51 23.06 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Daquayvious Sorey 8 Graceville 25.61 -
44 Jaden Jackson 12 Wewahitchka HS 27.89 -
50 Ian Osterhaus 6 Community Christian (Tal) 33.96 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
40 Matthew Laster 11 Wewahitchka HS 19.26 27.51 33.29 25.59 -
43 Keith Cook JR Bishop Snyder 24.79 27.85 32.87 24.23 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
35 Alex Williams 9 Wewahitchka HS 26.30 22.36 27.88 -
45 Denim Harris FR Godby 28.48 35.32 35.60 -
47 Jaquavious Robinson 8 Graceville 29.74 37.77 21.12 -
48 Caleb Leland 8 Community Christian (Tal) 32.31 36.19 29.73 -
49 Grant Payne FR Community Christian (Tal) 33.75 29.03 37.13 -
51 Tyler Cotton SO Maclay 34.67 42.30 31.55 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
15 JayShawn Rowls SR Leon 17.99 24.31 22.13 24.31 29.66 20.91 28.93 -
31 Justin Nguyen SR Bishop Snyder 19.13 32.06 24.04 25.85 33.61 21.98 29.99 -
46 Felipe Trejo - Gonzalez JR Blountstown 33.45 24.31 24.59 28.59 35.17 21.45 21.16 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
28 Leonard Arrington FR Godby 25.58 22.26 32.49 30.70 32.49 27.37 -
33 Randy Walker 10 Jefferson County Middle / 26.08 19.04 19.56 31.30 23.48 33.13 -
34 Charles Latimer SO St. John Paul Catholic 26.19 31.69 30.65 33.00 20.69 26.72 -
36 Kobe Buggs SO Leon 26.61 27.94 26.08 32.20 21.82 25.55 -
37 Wyatt Calam SO Blountstown 26.64 28.78 23.71 23.71 21.05 33.84 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
22 Stanley Georges SR St. John Paul Catholic 29.43 24.94 23.95 -
24 Antonio Rosier SR Florida High 25.62 25.36 32.21 -
26 Jayshawn Ray JR Godby 29.99 25.41 23.38 -
28 Bryce Workman JR Chiles 32.75 25.58 27.89 -
32 Markeem Martin JR Godby 28.26 25.92 30.07 -
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
16 Savion Knight SO Chiles 24.40 28.55 26.60 -
18 Zai'vyon Price SR FAMU DRS 24.51 23.04 29.66 -
27 Jashua Thomas FR Godby 25.57 28.90 28.64 -
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
13 Dontreal Hall 11 Gadsden County High Schoo 23.05 24.01 17.29 -
14 Ricardo Bain JR North Florida Christian 22.51 24.20 23.48 -
23 Jamari Green SR Wakulla 28.04 25.03 32.54 -
42 Burl James Jr. 12 Gadsden County High Schoo 28.38 27.82 25.32 -
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Jaden Pittman SR Godby 23.84 -
19 Kaguan Banks 8 Godby HS 24.58 -
20 Joell Green SO Graceville 24.66 -
21 Devon Jackson 8 North Florida Christian 24.75 -
Boys' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Caleb Douglass JR Rickards 27.75 28.92 22.86 26.36 23.32 3
7 Jordan Greenwood JR Rickards 21.78 28.33 30.44 29.97 23.41 2
11 Nosaj Mitchell JR Bishop Snyder 16.91 27.15 20.96 30.00 23.81 -
17 Khalil Gunn FR Gadsden County 22.96 30.53 18.81 27.60 24.42 -
Boys' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
2 Galen Johnson SO Lincoln 16.90 22.53 24.34 7
4 Dominic Larry SO Lincoln 20.43 22.69 20.65 5
5 Jamal Watkins JR Rickards 17.79 23.10 29.57 4
8 Robert Parker-Crawford SR Maclay 30.03 23.46 20.88 1
9 Jaden Jones-Riley SR Leon 21.36 23.47 20.19 -
25 Montie Brown SR Blountstown 29.20 25.39 27.17 -