March 8, 2019
|
Clay HS - Green Cove Springs, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Alex Guy SR Keystone Heights 4:38.17 5:39.37 10
2 Allen Alexander III SR Ed White 4:51.40 4:13.52 8
3 Jose Paolo Miguel Garcia JR Ridgeview 4:56.24 3:48.11 6
4 John Scholz JR Middleburg 4:56.59 3:36.51 5
5 Carlton Waiguru SO Clay 5:02.19 5:35.43 4
6 Steven Aris SR Orange Park 5:03.23 5:24.46 3
7 Richard Holmes SO Ed White 5:06.03 5:33.58 2
8 Stevenson Aris SR Orange Park 5:06.70 3:46.96 1
9 Shyonnewanya Dumas JR Orange Park 5:06.83 6:20.47 -
10 Tyler Shaw FR Keystone Heights 5:08.20 5:54.43 -
11 Noah Carson SO Middleburg 5:09.58 4:54.11 -
12 Adrian Taranto SR Ed White 5:13.40 5:22.81 -
13 Adrian Alexander JR Ed White 5:14.97 3:56.23 -
14 Hayden Shaw SO Middleburg 5:15.10 5:37.16 -
15 Jacob Senn SO Middleburg 5:16.51 5:13.35 -
16 Cameron Jefferson SR Baker County 5:22.26 4:01.70 -
17 Tyler Griffin 7 Keystone Heights 5:26.06 6:50.84 -
18 Lucas Cathey SR Ridgeview 5:26.32 6:08.75 -
19 Caiden Hodges SO Baker County 5:30.70 6:03.77 -
20 Luke Qualls SO Keystone Heights 5:32.09 6:51.80 -
21 Pablo Flores FR Clay 5:33.65 6:57.07 -
22 Jacob Echols SR Baker County 5:39.02 6:16.32 -
23 Brandon Kazmierczak JR Baker County 5:51.64 4:58.90 -
24 Kevan Dabni FR Ridgeview 5:54.07 4:22.02 -
25 Charles Knight FR Clay 7:06.55 8:40.40 -
  Luke Bybee JR Clay NT NT   
  Antonio Johnson FR Orange Park NT NT   
  Skyler Morris JR Ridgeview NT NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
16 Cameron Jefferson SR Baker County 4:01.70 4:01.70 4:01.70 6:33.16 5:22.26 5:19.04 3:45.59 -
17 Tyler Griffin 7 Keystone Heights 4:27.37 5:32.59 6:21.49 3:54.77 5:26.06 4:07.81 4:01.29 -
18 Lucas Cathey SR Ridgeview 4:50.43 5:03.48 6:02.22 6:54.43 5:26.32 5:19.80 3:54.95 -
19 Caiden Hodges SO Baker County 5:24.09 5:40.63 6:33.54 5:27.40 5:30.70 6:17.00 6:03.77 -
20 Luke Qualls SO Keystone Heights 4:12.39 4:15.71 4:02.43 3:59.11 5:32.09 5:15.49 3:59.11 -
21 Pablo Flores FR Clay 4:00.23 6:57.07 4:50.28 6:03.68 5:33.65 5:33.65 5:00.29 -
22 Jacob Echols SR Baker County 5:39.02 7:07.17 4:00.71 4:38.00 5:39.02 6:09.54 4:10.88 -
23 Brandon Kazmierczak JR Baker County 6:54.94 6:54.94 5:02.41 6:30.32 5:51.64 6:16.26 4:44.83 -
24 Kevan Dabni FR Ridgeview 7:15.51 7:01.35 4:39.72 7:36.75 5:54.07 4:46.80 4:29.10 -
25 Charles Knight FR Clay 8:40.40 5:54.04 6:53.76 6:49.49 7:06.55 8:48.93 7:02.29 -
  Luke Bybee JR Clay NT NT NT NT NT NT NT   
  Skyler Morris JR Ridgeview NT NT NT NT NT NT NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Alex Guy SR Keystone Heights 3:56.45 5:44.93 3:50.89 4:38.17 10
2 Allen Alexander III SR Ed White 4:36.83 5:05.97 3:58.95 4:51.40 8
3 Jose Paolo Miguel Garcia JR Ridgeview 6:04.38 4:38.47 5:43.64 4:56.24 6
4 John Scholz JR Middleburg 5:29.22 4:59.56 3:39.48 4:56.59 5
5 Carlton Waiguru SO Clay 5:59.61 5:53.57 3:58.73 5:02.19 4
6 Steven Aris SR Orange Park 3:38.33 3:44.39 5:51.75 5:03.23 3
7 Richard Holmes SO Ed White 6:13.36 5:58.06 4:23.19 5:06.03 2
8 Stevenson Aris SR Orange Park 5:25.11 5:49.64 5:37.37 5:06.70 1
9 Shyonnewanya Dumas JR Orange Park 5:09.90 6:32.75 4:45.36 5:06.83 -
10 Tyler Shaw FR Keystone Heights 4:21.97 3:54.24 5:39.02 5:08.20 -
11 Noah Carson SO Middleburg 3:49.09 6:08.40 4:20.05 5:09.58 -
12 Adrian Taranto SR Ed White 4:35.80 5:04.00 4:29.53 5:13.40 -
13 Adrian Alexander JR Ed White 6:43.17 5:02.38 5:08.67 5:14.97 -
14 Hayden Shaw SO Middleburg 6:24.43 4:34.14 6:46.48 5:15.10 -
15 Jacob Senn SO Middleburg 5:16.51 6:35.64 5:00.69 5:16.51 -
  Antonio Johnson FR Orange Park NT NT NT NT