February 23, 2019
|
Anderson U.-Wellness Center - Anderson, IN
|
200m (Flat)

Men's Mile

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
1 Logan McKenzie JR-3 Berea 4:24.46 4:13.89 5:17.36 3:23.64 4:24.46
2 Sair Salgado FR-1 Berea 5:31.32 4:59.51 3:21.44 5:04.81 4:25.05
3 Spencer Miller SR-4 DePauw 4:05.86 4:11.26 3:19.93 5:24.21 4:30.17
4 Cullen Sainey FR-1 Wittenberg 4:28.96 5:29.96 5:29.96 4:53.91 4:37.27
5 Aaron Worley SO-2 DePauw 3:54.94 4:03.33 5:55.21 4:53.68 4:39.69
6 Alex Hlade FR-1 DePauw 3:59.15 4:24.47 6:05.76 3:53.52 4:41.35
7 Tyler Little FR-1 Berea 4:09.26 4:00.76 3:32.43 3:21.10 4:43.24
8 Ronny Smith SR-4 Thomas More 4:46.53 4:18.16 4:29.51 4:15.33 4:43.69
9 Gage Cousineau FR-1 Berea 3:34.17 5:48.39 4:39.85 3:34.17 4:45.56
10 Dane Thomas FR-1 Spalding 4:18.37 4:32.72 5:30.13 4:18.37 4:47.07
11 Ben Hodges SO-2 Centre 5:12.32 5:58.59 5:06.53 5:15.21 4:49.18
12 Andrew Reese FR-1 Wittenberg 3:35.04 4:18.63 4:07.01 5:19.65 4:50.59
13 Jose Villegas FR-1 Berea 5:43.82 4:10.58 3:41.45 6:10.04 4:51.37
14 Jacob Hamilton FR-1 Manchester 4:16.65 3:47.48 6:19.14 3:35.82 4:51.64
15 Chris Bailey FR-1 DePauw 4:05.60 4:52.38 4:43.61 5:33.32 4:52.38
16 Ethan Dubbels SO-2 Indiana Kokomo 5:06.10 5:11.98 4:19.01 4:16.06 4:54.32
17 Lucas Overmyer SR-4 Spalding 6:02.53 3:52.85 3:41.06 5:44.85 4:54.74
18 Noah Saltsman FR-1 Spalding 6:18.05 3:26.75 5:48.52 5:21.94 4:55.35
19 Robert Ranseen SO-2 Centre 5:17.76 4:59.94 4:54.00 5:08.85 4:56.97
20 Kyle Young SR-4 Berea 5:01.97 3:47.23 3:44.24 3:47.23 4:58.98
21 Peter McGowan FR-1 Spalding 5:17.47 5:50.42 5:35.44 3:38.64 4:59.50
22 Luke Glenn SO-2 Thomas More 6:12.09 4:00.06 5:36.08 5:48.09 5:00.07
23 Noah Gillis SO-2 Centre 3:39.87 5:58.42 5:43.36 5:01.19 5:01.19
24 Dylan Olson FR-1 Manchester 7:00.52 4:28.48 6:34.64 5:26.71 5:23.47
25 Trent Powell SO-2 Berea 6:39.92 5:04.07 4:54.16 4:04.58 5:30.51
26 Sam Robinson SO-2 Indiana Kokomo 4:29.19 4:19.22 7:02.06 6:38.80 5:32.33
Men's Mile Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
9 Gage Cousineau FR-1 Berea 5:28.40 4:45.56 3:31.32 4:31.29
10 Dane Thomas FR-1 Spalding 6:04.58 4:47.07 3:41.05 4:06.88
12 Andrew Reese FR-1 Wittenberg 5:08.03 4:50.59 4:50.59 6:09.05
14 Jacob Hamilton FR-1 Manchester 4:57.48 4:51.64 5:29.56 3:32.90
16 Ethan Dubbels SO-2 Indiana Kokomo 4:16.06 4:54.32 3:49.57 4:33.72
17 Lucas Overmyer SR-4 Spalding 3:46.95 4:54.74 4:07.59 6:20.22
18 Noah Saltsman FR-1 Spalding 6:12.15 4:55.35 6:23.96 4:40.59
19 Robert Ranseen SO-2 Centre 4:51.03 4:56.97 3:42.73 4:45.10
21 Peter McGowan FR-1 Spalding 3:47.62 4:59.50 6:26.36 5:35.44
22 Luke Glenn SO-2 Thomas More 4:45.07 5:00.07 5:42.08 5:51.09
23 Noah Gillis SO-2 Centre 6:01.43 5:01.19 3:48.91 4:52.16
24 Dylan Olson FR-1 Manchester 6:54.05 5:23.47 5:49.35 5:29.94
25 Trent Powell SO-2 Berea 5:56.95 5:30.51 5:07.38 4:31.02
26 Sam Robinson SO-2 Indiana Kokomo 6:45.45 5:32.33 5:02.42 7:02.06
Men's Mile Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME
1 Logan McKenzie JR-3 Berea 4:53.55 4:24.46
2 Sair Salgado FR-1 Berea 5:23.37 4:25.05
3 Spencer Miller SR-4 DePauw 5:10.70 4:30.17
4 Cullen Sainey FR-1 Wittenberg 5:18.86 4:37.27
5 Aaron Worley SO-2 DePauw 4:17.32 4:39.69
6 Alex Hlade FR-1 DePauw 5:48.88 4:41.35
7 Tyler Little FR-1 Berea 5:17.23 4:43.24
8 Ronny Smith SR-4 Thomas More 4:21.00 4:43.69
11 Ben Hodges SO-2 Centre 6:07.26 4:49.18
13 Jose Villegas FR-1 Berea 3:26.88 4:51.37
15 Chris Bailey FR-1 DePauw 4:23.15 4:52.38
20 Kyle Young SR-4 Berea 5:34.86 4:58.98