March 30, 2019
|
George Steinbrenner - Lutz, FL

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Liina Winborn JR Sunlake 11:05.85 11:45.81 13:52.32 10:59.20 9:25.98 9:12.66 10
2 Jacquelyn Abanses SO George Steinbrenner 11:24.57 8:33.43 9:55.58 12:26.19 7:59.20 13:48.33 8
3 Meadow Millett SO Mitchell 11:29.90 14:43.08 8:44.33 13:47.88 10:14.02 11:50.60 6
4 Anna Sentner JR George Jenkins 11:46.71 10:50.18 13:32.72 13:11.52 13:53.92 10:28.98 5
5 Shannon Gordy SO Sunlake 11:54.65 12:30.39 13:41.85 12:08.95 15:21.90 9:24.58 4
6 Estefania Acosta SR Land O'Lakes 12:00.94 12:08.15 15:01.18 14:46.76 13:49.09 14:03.50 3
7 Vanessa Bolen SR Harmony 12:09.41 8:37.89 13:36.94 9:36.24 13:07.77 9:14.36 2
8 Isabell Miller FR George Jenkins 12:24.45 9:55.56 11:10.01 11:39.79 13:53.79 9:40.68 1
9 Mandy Lam SO Tampa Catholic 12:30.13 11:15.12 9:07.60 9:00.10 11:45.13 15:52.67 -
10 Ashley Spires SO Sunlake 12:34.70 10:41.50 15:20.74 11:26.78 14:05.27 14:35.46 -
11 Ariana Ramos Mercado SO Harmony 12:36.44 11:43.49 12:28.88 14:07.22 16:23.38 11:51.06 -
12 Emma Burleson FR Sunlake 12:41.03 12:18.20 13:41.92 9:53.61 13:49.53 12:33.42 -
13 Viktorya Manno JR George Jenkins 12:46.30 15:42.55 16:20.87 15:19.56 12:38.64 10:28.37 -
14 Anne Sullivan JR George Steinbrenner 13:27.03 12:30.54 11:17.91 9:41.07 9:41.07 9:24.92 -
15 Katie Sexton SR Alonso 13:37.61 13:21.26 13:21.26 13:13.09 12:40.38 9:32.33 -
16 Katie Wisniewski SO George Steinbrenner 14:07.66 17:05.67 13:59.19 18:21.96 16:14.81 13:33.76 -
17 Yuanna Benjamin SO Palm Harbor University 14:07.90 14:16.38 11:35.28 18:22.27 15:24.22 11:52.24 -
18 Madison Burkhalter FR Harmony 14:19.05 13:53.28 16:02.14 13:01.74 15:53.55 11:27.24 -
19 Grace Allison JR Tampa Bay Tech 14:48.89 15:06.67 18:57.78 16:08.89 11:15.56 18:04.45 -
20 Brooke Brewer SR Alonso 15:22.45 16:08.58 11:50.29 15:50.13 13:04.09 11:04.17 -
21 Vanessa Unger JR Mitchell 15:30.85 13:11.23 16:45.32 12:24.68 17:13.25 19:51.49 -
22 Maya Aleman JR Riverview (Sarasota) 15:51.19 12:59.98 20:17.53 12:59.98 15:22.66 13:09.49 -
23 Adin Kortuem SO Harmony 16:07.95 12:44.68 16:27.31 19:31.22 17:35.07 13:42.76 -
24 Alyssa Roberts SR Alonso 16:57.05 21:52.00 21:52.00 14:34.67 12:02.11 14:44.84 -
  Ronnique Hayes SO King DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sage Koury SO George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Abby Forillo SO Admiral Farragut DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Amulya Kompella FR King DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Michelle Jayaraj JR King DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Detjen SR King DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Juliet Villeme SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Liina Winborn JR Sunlake 11:39.15 11:05.85 12:05.78 10
2 Jacquelyn Abanses SO George Steinbrenner 9:48.73 11:24.57 8:47.12 8
3 Meadow Millett SO Mitchell 11:36.80 11:29.90 14:56.87 6
4 Anna Sentner JR George Jenkins 14:15.12 11:46.71 8:42.97 5
5 Shannon Gordy SO Sunlake 14:17.58 11:54.65 12:44.68 4
6 Estefania Acosta SR Land O'Lakes 14:25.13 12:00.94 10:34.43 3
7 Vanessa Bolen SR Harmony 10:05.41 12:09.41 13:51.53 2
8 Isabell Miller FR George Jenkins 13:53.79 12:24.45 14:16.12 1
9 Mandy Lam SO Tampa Catholic 9:15.10 12:30.13 12:15.13 -
10 Ashley Spires SO Sunlake 13:57.72 12:34.70 12:19.61 -
11 Ariana Ramos Mercado SO Harmony 16:00.68 12:36.44 12:59.14 -
12 Emma Burleson FR Sunlake 13:11.48 12:41.03 11:55.37 -
13 Viktorya Manno JR George Jenkins 13:01.63 12:46.30 12:53.97 -
14 Anne Sullivan JR George Steinbrenner 9:49.14 13:27.03 9:33.00 -
  Sage Koury SO George Jenkins DNS DNS DNS   
  Michelle Jayaraj JR King DNS DNS DNS   
  Skylar Detjen SR King DNS DNS DNS   
Girls' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
15 Katie Sexton SR Alonso 10:29.56 13:37.61 17:34.72 11:26.80 -
16 Katie Wisniewski SO George Steinbrenner 17:22.63 14:07.66 15:40.91 16:31.77 -
17 Yuanna Benjamin SO Palm Harbor University 16:32.05 14:07.90 11:52.24 16:57.48 -
18 Madison Burkhalter FR Harmony 12:44.56 14:19.05 12:01.61 12:18.79 -
19 Grace Allison JR Tampa Bay Tech 10:48.89 14:48.89 11:15.56 17:46.67 -
20 Brooke Brewer SR Alonso 14:17.88 15:22.45 16:17.80 10:45.72 -
21 Vanessa Unger JR Mitchell 12:24.68 15:30.85 11:28.83 11:38.14 -
22 Maya Aleman JR Riverview (Sarasota) 13:38.03 15:51.19 20:08.02 20:36.55 -
23 Adin Kortuem SO Harmony 18:52.51 16:07.95 16:17.63 14:02.12 -
24 Alyssa Roberts SR Alonso 13:23.47 16:57.05 21:31.66 17:47.91 -
  Amulya Kompella FR King DNS DNS DNS DNS   
  Ronnique Hayes SO King DNS DNS DNS DNS   
  Abby Forillo SO Admiral Farragut DNS DNS DNS DNS   
  Juliet Villeme SO Alonso DNS DNS DNS DNS