March 8, 2019
|
Park Vista High School - Lake Worth, FL
|
Timing: Mogo Timing

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Rylee Pustilnik JR Spanish River 5:47.52 6:03.03 3:46.51 5:10.28 5:07.18 4:33.05 4:23.74 10
2 Pia Beaulieu SO Boca Raton 4:40.04 4:33.82 6:22.72 5:11.15 5:01.82 5:26.71 6:35.16 8
3 Emma Cavendish JR Dwyer 3:46.87 5:56.06 4:37.28 5:15.09 5:27.70 6:46.47 5:40.30 6
4 Zoe Pustilnik FR Spanish River 6:45.68 5:48.21 5:04.26 5:38.06 6:32.15 6:11.87 6:18.63 5
5 Victoria Siqueira JR Spanish River 6:26.83 4:24.67 5:39.32 5:39.32 5:46.11 6:16.65 6:37.01 4
6 Jessica Boyanich 7 King's Academy 7:00.90 6:13.38 7:17.87 5:39.43 6:23.56 6:47.32 5:02.10 3
7 Bre Pina SR Park Vista 4:02.77 6:19.55 4:06.19 5:41.93 7:04.00 5:38.51 5:14.58 2
8 Caroline Small JR Benjamin School 5:14.48 5:11.03 6:51.24 5:45.58 7:05.07 6:13.23 5:21.39 1
9 Jada Fernandes SO Boca Raton 4:47.93 7:01.36 5:58.16 5:51.13 5:30.07 4:51.44 6:01.67 -
10 Sydney Buck SO Jupiter 4:37.53 6:01.84 6:22.92 5:51.30 6:15.90 6:40.49 6:44.00 -
11 Delaney Kennedy SO West Boca Raton 5:38.39 4:19.19 7:08.38 5:59.98 4:15.59 7:40.78 6:46.78 -
12 Rose Desir JR Atlantic (Delray) 5:15.26 5:26.13 5:33.38 6:02.36 7:51.07 6:24.11 6:42.22 -
13 Ava Romero JR Jupiter 7:26.57 5:30.39 7:15.68 6:03.06 6:21.22 6:57.52 4:14.15 -
14 Jurni Juergen SR John I. Leonard 6:19.98 7:51.32 7:40.36 6:05.36 6:23.63 7:40.36 7:18.44 -
15 Alexis Villarose FR Boca Raton 7:05.00 7:48.97 4:27.46 6:06.38 5:59.06 4:20.13 5:18.75 -
16 Niah Pierre SR Dwyer 7:36.45 6:37.55 5:12.89 6:08.10 4:17.67 7:18.04 6:00.74 -
17 Annabel Roach JR Dwyer 5:37.53 6:07.20 7:47.35 6:10.91 7:47.35 4:56.73 4:45.60 -
18 Sabrina Fortney FR Seminole Ridge 4:24.61 7:57.05 7:30.96 6:12.69 7:04.87 7:57.05 7:27.23 -
19 Sophie Sunderland SR Santaluces 4:47.62 4:55.09 7:46.92 6:13.53 5:17.50 5:28.71 8:05.59 -
20 Hailey Smallwood SR Oxbridge Academy 5:13.90 5:58.75 7:50.85 6:13.69 6:51.06 6:21.17 4:32.80 -
21 Lexi Snavely JR Atlantic (Delray) 6:49.10 8:00.41 7:15.38 6:15.32 5:19.03 7:52.91 6:56.61 -
22 Cassandra Avdellas SO King's Academy 4:56.61 5:37.91 7:19.28 6:15.45 8:08.09 5:56.68 6:45.49 -
23 Grace Lopez FR St. John Paul II 6:41.40 5:06.73 5:48.39 6:18.68 6:33.83 6:14.90 7:30.63 -
24 Marissa Centrella JR Park Vista 6:58.28 8:03.52 5:33.86 6:23.74 4:51.65 5:49.21 6:23.74 -
25 Mackenzie Solomon SO Park Vista 8:02.60 5:39.75 8:10.33 6:26.08 5:59.06 5:32.03 7:12.41 -
26 Jamee Roegiers FR St. John Paul II 7:20.74 4:57.80 6:45.01 6:37.06 5:53.39 8:04.42 4:37.95 -
27 Jimena Machado SO Somerset Canyons 7:57.43 4:59.41 8:21.71 6:44.60 4:51.32 5:52.01 5:56.05 -
28 Alexia Letsche JR Benjamin School 8:17.72 5:44.25 5:48.40 6:54.76 6:13.29 7:40.39 5:02.78 -
29 Adeilyn Volcanes FR Forest Hill 5:52.20 5:01.89 9:05.07 6:59.28 5:18.66 6:04.78 5:35.43 -
30 Jamesline Jeudy SO Forest Hill 9:06.32 6:56.04 5:48.80 7:00.24 7:33.86 6:26.62 6:01.41 -
31 Eva Zelaya FR Trinity Christian (LW) 7:14.58 5:50.20 5:54.42 7:01.92 7:39.90 8:43.18 7:56.77 -
32 Jessica Barrera-Solis FR Forest Hill 8:47.96 8:26.32 8:00.36 7:12.75 6:03.51 8:17.67 7:21.41 -
33 Rachel Rodriguez SO Somerset Canyons 7:45.26 8:29.57 7:45.26 7:23.10 7:45.26 5:10.17 7:45.26 -
34 Victoria Da Silva SO Somerset Canyons 8:23.77 9:31.24 6:22.33 7:29.79 8:19.27 5:41.84 8:50.76 -
  Nicole Ignatowicz JR Jupiter NT NT NT NT NT NT NT   
  Wells Carr JR Benjamin School NT NT NT NT NT NT NT   
  Bianca Bryce SR West Boca Raton NT NT NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
12 Rose Desir JR Atlantic (Delray) 7:11.21 5:58.74 6:02.36 -
20 Hailey Smallwood SR Oxbridge Academy 7:17.22 6:24.90 6:13.69 -
21 Lexi Snavely JR Atlantic (Delray) 5:19.03 7:56.66 6:15.32 -
22 Cassandra Avdellas SO King's Academy 6:41.74 6:00.44 6:15.45 -
23 Grace Lopez FR St. John Paul II 6:22.47 7:41.99 6:18.68 -
24 Marissa Centrella JR Park Vista 7:13.63 6:08.39 6:23.74 -
25 Mackenzie Solomon SO Park Vista 6:56.97 6:45.39 6:26.08 -
26 Jamee Roegiers FR St. John Paul II 8:28.24 6:45.01 6:37.06 -
27 Jimena Machado SO Somerset Canyons 8:21.71 6:32.47 6:44.60 -
28 Alexia Letsche JR Benjamin School 8:59.19 8:55.04 6:54.76 -
29 Adeilyn Volcanes FR Forest Hill 8:39.91 5:18.66 6:59.28 -
30 Jamesline Jeudy SO Forest Hill 6:22.42 5:27.79 7:00.24 -
31 Eva Zelaya FR Trinity Christian (LW) 7:39.90 8:00.99 7:01.92 -
32 Jessica Barrera-Solis FR Forest Hill 7:25.74 8:43.63 7:12.75 -
33 Rachel Rodriguez SO Somerset Canyons 5:23.47 5:32.33 7:23.10 -
34 Victoria Da Silva SO Somerset Canyons 6:58.31 7:29.79 7:29.79 -
  Wells Carr JR Benjamin School NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Rylee Pustilnik JR Spanish River 5:44.41 5:10.28 4:26.84 10
2 Pia Beaulieu SO Boca Raton 5:26.71 5:11.15 5:23.60 8
3 Emma Cavendish JR Dwyer 5:24.55 5:15.09 5:11.94 6
4 Zoe Pustilnik FR Spanish River 6:59.20 5:38.06 7:09.34 5
5 Victoria Siqueira JR Spanish River 6:47.19 5:39.32 5:02.00 4
6 Jessica Boyanich 7 King's Academy 7:11.08 5:39.43 3:57.61 3
7 Bre Pina SR Park Vista 6:43.48 5:41.93 5:38.51 2
8 Caroline Small JR Benjamin School 7:08.52 5:45.58 6:27.05 1
9 Jada Fernandes SO Boca Raton 6:12.20 5:51.13 5:23.04 -
10 Sydney Buck SO Jupiter 6:54.54 5:51.30 7:36.69 -
11 Delaney Kennedy SO West Boca Raton 7:19.18 5:59.98 7:37.18 -
13 Ava Romero JR Jupiter 7:15.68 6:03.06 5:08.61 -
14 Jurni Juergen SR John I. Leonard 6:38.25 6:05.36 6:49.21 -
15 Alexis Villarose FR Boca Raton 7:30.65 6:06.38 6:35.69 -
16 Niah Pierre SR Dwyer 7:43.81 6:08.10 6:04.42 -
17 Annabel Roach JR Dwyer 4:41.90 6:10.91 5:56.08 -
18 Sabrina Fortney FR Seminole Ridge 4:58.16 6:12.69 5:31.70 -
19 Sophie Sunderland SR Santaluces 7:46.92 6:13.53 6:13.53 -
  Nicole Ignatowicz JR Jupiter NT NT NT   
  Bianca Bryce SR West Boca Raton NT NT NT